Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

vecernice
28. júl 2010

jojo ja rikala, jedna to tu spusti, a ostatni se psotupne pridaji 🙂 😎

vecernice
28. júl 2010

@petap1 a tipni si kdo bude ted na rade? 😉

petap1
28. júl 2010

vecernice: já myslím, že nanuskal...ten víkendík je dobrý základ....no a pak....pak už jsme na řadě myyyyyyy 😀 😀

vecernice
28. júl 2010

@petap1 tak jo, nanu, pak ty, mezitim snad ja bduu mit ms, a pak ja s cizu 🙂 jo a barca, a pak se prejmenuje na tehotne diky ovu testu 😀

petap1
28. júl 2010

vecernice: JJ napsala jsi to přesně tak, jak to bude...už se těším do nového tématu na těhu "problémy" 😀 😀

Já se dnes loučím a pádím dom.
Pěkné odpolko přeji 😀

mayerka
28. júl 2010

babe, gratuuuuluuuuuuuuujuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!! Joooooo!!!!!!!!!!! 😉 😉 😉 🙂 🙂 😀
holky, to je bezva, teď už to pojede...
Nestíhala jsem se sem dostat 2 dny, máme doma problém - manželovi diagnostikovali Bechtěreva... Tak musíme rychle otěhotnět, dokud se může hejbat... ☹ 😔 Mám obavu, že za pár let místo kočárku budu tlačit invalidní vozík... ajaj... no, nechci vám tu kazit dobrou náladu, takže pěkně se snažilkujte, a držte mi palečky, aby ten minulej pátek, kdy jsem měla pozitivní ovutest, vyšel.. 😵

babe19
autor
28. júl 2010

ahoj, dakujem pekne baby,ste milé. klop klop nech to otukam,nech je vsetko OK. kazda tu bude mat onedlho pozitívny testík,uvidíte. zajtra ráno si spravím este a mozno aj zajdem k dokimu. 😉

nanuskal
29. júl 2010

@babe19: tak toto je perfektná správa na ráno 😵 😵 😵 to je super, to je super ... skvelé úžasné.... Ja sa tak teším... ja som si to v duchu aj tak nejako myslela, že to bude ono 🙂 huráááááááá... To sú najkrajšie // čiarky aké môžu byť
klop klop klop radšej si trikrát poklopkám ...
Veľmi ti to prajem 😉

@petap1 @vecernice no baby, ja si myslím, že ďalšia nebudem...nejako tomu neverím, že vydržali spermijky vo mne do ovu...a najbližší termín stretávky počas ovu s manželom je september....takže ďalšia na rade musí byť jedna z vás 😝 😀

@mayerka veľmi dúfam, že vám to vyšlo....a je mi to ľúto, čo zistili tvojmu manželovi....tažko sa hľadajú slová... 😔

nanuskal
29. júl 2010

Baby ja mám z toho taký skvelý deň 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Dneska som prišla s roztrhanými nohavicami do práce, totálne som sa hambila, odkedy som to zistila (v MHD) že sú deravé...tak som si pomyslela, že toto bude zase taký skvelý deň....

A JEEEEEEEEEEEEEEEE SUPEEEEEEEEEEEEER 😎

nicollka
29. júl 2010

ahoj holky mám volných 20ovu testíků, kdybyste měla některá zájem, 1ks -13kč a k těm 20ks 5 těhu zdrama.
Pisnite IP nebo na Milina123@seznam.cz

Díky a snažení zdar ;) Jen ať vám pupíky rostou

petap1
29. júl 2010

Dobré ranko 🙂

mayerka: moc držím palce ať to vyjde 😉 S manželem je mo to líto ....

nanuskal: Jen neházej flintu do žita..spermoňky jsou houževnaté potvůrky 😀

babe: tak jak testík dnes ráno ?? 😀

baru7
29. júl 2010

@babe19 gratulace veliká a držím pěsti, ať je všchno ok 🙂 Já jsem zřejmě tu OVU fakt propila, jak jste psaly, děvčata, protože včera po čárce ani památky....a hlavně jsem začla nějak úplně mimo krvácet, takže budu muset zajít k doktorce, jestli je tam dole všechno, jak má být 😀

babe19
autor
29. júl 2010

dobré ráno. tak a dnes som o rok staršia baby 🙂 superrrr. teším sa ako mi mužík bude všetky moje priania splňať 😀
@mayerka je mi to strasne luto,co zistili tvojmu muzovi,je to nieco neuveritelne. dufajme,ze prave preto sa vam to teraz podarilo a uvidis budes sa tesit tiez z //
@nanuskal nikdy nepovedz nikdy,ani ja som si nemyslela,ze by zostali vo mne tie zlaté potvory a predsa sa asi podarilo. joj počkám este nejeké tie dni a zajdem za dokym,az budem mat silnejsie ciarocky 😉 dufam,ze budú a ze to nebude mimomaternicové. no to som celá ja,vzdy pesimista,ale ako som vam to tu pisala nam sa nidky nic nedarilo hladko,vzdy boli nejaké vady,aspon v tomto by sme mohli mat stastie 🙂
@petap1 no dnes rano som si robila testik o 5-tej /musela som ist uz na ws 😀 / bol to test pepino z DM drogerie,to som mala doma,je tam ta druhá ciaročka ale slabá. ani sa odfotit nedá hehe

nanuskal
29. júl 2010

@babe19 tak všetko najlepšie k narodeninkám 😀 a nech je v poriadku tvoj narodeninový darček 😉
A koľko dní si teraz od ovu???

Babulky, ja som v tomto pesimista, lebo keď sa nám to nepodarilo za ovu, tak pred ňou pár dní si myslím, že už vôbec nie....ale tak nesmútim....vyjde to vtedy, keď to má vyjsť a všetky hviezdy nám budú naklonené 😀

@baru7 žeby ďalšia tehotná 😉 možno sa vám už zadarilo...ale s tým krvácaním zájdi k doktorke...aby si sa uistila, že je všetko OKa...

vecernice
29. júl 2010

@mayerka ahoj mayerka, sice netusim, co je to za chorobu, ale moc drzim palce, aby se tve nejhorsi obavy nenaplnily a naaopk jste se s manzou dohadovali, kdo z vas bude tlacit kocik. posilam moc sil a optimismu, ze vse bude lepsi, nez se na prvni pohled zda. a brzke //,

@babe19 neboj, ona nesili tak strasne rychle, je lepsi otestovat ob dva tri dny 🙂 ale urcite silit bude!!!!

baru7
29. júl 2010

@babe19 přidávám se k narozeninové gratulaci a přeju, ať je ze dvou čáreček dáreček 🙂

@nanuskal myslím, že těhotná nejsem, ale k dr. půjdu určitě....jen mám tušení, že je na dovolence. Chodím totiž ke kámošce, dělá v nemocnici, nemá svou ambulanci, takže mě vždycky vezme "protekčně", akorát když tady není, tak musím počkat.

baru7
29. júl 2010

@mayerka je mi líto, že vás potkala taková nemoc...nemoci nechodí po horách... ☹ a je to už jisté? potvrzené všemi možnými vyšetřeními? ach jo ☹

vecernice
29. júl 2010

@babe19 ja jsem ale tele. BABE vse nej nej nej k narozeninam, lepsi darecek jsi sobe ani manzelovi uz ani nadelit nemohla!!!! moc drzim palce, at se vse vyviji jak ma, a dnesek si poradne oslav 🙂 p.s. nealko sampanske vubec nechutna spatne 😉

petap1
29. júl 2010

babe: Vše nej nej k narozenínám 😀 Jj jak píše vecernice..čárka sílí vždy tak ob dva dny 🙂

baru: Kdyby byl Dr. na dovče..zajdi k jinému...krvácení se nikdy nesmí podcenit...může to být i hnízdění prcka...mě když se hnízdil, tak jsem taky asi den zakrvácela 🙂

baru7
29. júl 2010

@petap1 jůva, holky...vy mi to snad přivoláte 😉 no nic, přítel dnes slouží, tak řeknu ať mi to tam domluví, ať na mě kouknou 😉

nanuskal
29. júl 2010

@baru7 jasné, že privoláme...od toho sme tu 😀 😀 😀 😀 😀 baby-jagy 😝

baru7
29. júl 2010

ale stejně si myslím, že těhotná nejsem, protože my jsme nejen propili testy, ale jak tam nebyla žádná pořádná čárka, tak ani k přiblížení nedošlo, protože jsme si to pořád šetřili na pořádnou čárku 😀 😀 😀 přiblížení bylo pak už jen pro zábavu, když i duch zmizel 😀 😀 😝

baru7
29. júl 2010

@vecernice ještě mě napadlo, zda jsi zkoušela homeopatii...já mám strašně fajn homeopatku, hodně mi pomohla s alergií a vyprávěla mi o jedné pacientce, které pomohla k miminku..právě taky měla pořád nějaké hormony, aby menstruovala a ovulovala...a homeopatie zabrala. Já tedy nevím, jaký máš přesně problém, jak jsi psala, že s měla cyklus řízený hormony...ale jen tak mě to napadlo 😉

vecernice
29. júl 2010

@baru7 dekuji, jsi zlata. ja po vysazeni HA melo telo jaksi vymlacene, nic nerostlo, foliky vubec nerostly, natoz nedozravaly, a sliznice pouze 3mm. takze jsem mela lecbu na stimulaci rustu folikulu a pak v drhe fazi brala progesteron. no uvidime, ted zkousim Femigard (Bylinky) a kdyz neprijde ms do tydne, tak jdu k doktorovi, a asi zase skoncim na lecbe. k tomu bych pak radsi nic nemichala, aby se nerusiliy ucinky .... 😲 uvidime. od nedele ve me prevlada smuteka litost, skro sebelitost, tak snad na vode na vse zapomenu 😉 a bude zas jen veselo 🙂

baru7
29. júl 2010

@vecernice tak to určitě není dobré míchat..ono hlavně ta homeopatie nemá ráda míchání se standartní medicínou. Ale je fakt, že u té alergie to člověk tak neřeší, protože v podstatě o nic nejde, takže klidně jsem všechno vysadila a čekala, co se bude dít...pomohlo to, možná to bylo jen "víra tvá tě uzdraví", ale hlavní byl efekt... mojé ségra na to třeba nevěří a taky to na ní neúčinkuje, takže jsem si to možná i vsugerovala 😀 tak to budu držet palce, ať se tělíčko dá do kupy a funguje. Já už HA neberu dlouho, takže snad je všechno OK, ale je pravda, že po vysazení mi taky cyklus dělal psí kusy. Tak budu držet palečky, ať se vše brzy srovná 🙂 a voda bude fajn, přijdeš na jiné myšlenky...počasí se zdá se umoudřuje 🙂 A hlavně pozitivní myšlení...to pomáhá nejvíce. Vím, že je to těžké a strašně lehko se to řekne..ale ber to z té lepší stánky, dnes se to dá řešit pomocí léků, takže řešení prostě existuje a není to bezvýchodné 🙂 já si vždycky něco, po čem moc toužím, objednávám z vesmíru 😉 vesmírný objednávkový servis 😉 ale hlavně se snaž dát do pohody na vodě 😉

petap1
29. júl 2010

vecernice: Já to měla úplně stejně jak ty. Myslím, že HA se na nás pěkně podepsala a ať mi nikdo netvrdí, že nemá vedlejší účinky 😠 mě ale léčba nezabírala a pak se zjistilo, že mám vysoký Prolaktin...naštěstí se toto dá velice lehce vyléčit 🙂
Nebuď smutná, vše dobře dopadne...neboj...tu MS vydolujeme a pak už to půjde samo 😀 Myslím, že voda je super lék na depku...samé AHOOOJ a rozzářené obličeje 😀

vecernice
29. júl 2010

@petap1 ja vim 🙂 ale nejak od te nedele, kdy nam sousedka oznamila, ze je tehotne, a termin ma prilis podobny mymu, tak se me to drzi. k tomu zadna ovulace a ms buh vi kdy. aspon kdyby to chodilo. ale vsak ono se to rozchodi 😀

babe19
autor
29. júl 2010

girls dakujem za priania, ste ma velmi potešili. konečne dnes u nás svieti slniečko,človek ma hned lepsiu naladu. 🙂 nanuskal ja ani neviem kedy bola ovulka,proste tento mesiac som vynechala aj meranie bazalnej teploty,sledovanie ovulacie, neviem ci nam pomohlo toto: http://www.patentnimedicina.cz/kalendar.php ale my sme sa vtedy snazilkovali ako mi tu to vyslo. potom este okolo 20 a 23dc nič viac. boli sme na dovolenke,uzivali sme si jeden druhého no ale mozno nam pomohla nová postel 😀
vecernice neboj ms príde a potom sup otehotnies znova a vsetko bude v poriadku nič hrozné sa ti uz nestane.
petap1 mas pravdu,podla mna tiez HAK ma nejaky zly vplyv na organizmus,ja som po vysadeni rok nemala ms. bolo to hrozné ☹
baru7 čo to krvácanie? este stále trvá?

baru7
29. júl 2010

@babe19 no není už to úplně krvácení, spíš špinění...ale včera v noci to krvácelo fest. Už jsem to tak kdysi mívala, ale nebylo to nic závažného, co by bránilo početí, takže to zase moc neřeším a ani mě to nestresuje 😉

a pokud jde o vliv HA, tak je to prostě chemie a nikdo mi nevymluví, že to vůbec nic neovlivňuje... Stačila mi ta první menstruace po vysazení...bylo poznat, že se to v tom těle léta střádalo 😝 já jsem ji vysadila kvůli dědičné žilní nedostatečnosti, která se u mě nakonec nepotvrdila, ale i tak jsem nechtěla riziko zvyšovat braním HA. A jde to přežít i bez ní 😉

baru7
29. júl 2010

@vecernice bobi, nedivím se ti, že sousedka v tobě vyvolala tyhle pocity...to by asi mrzelo každého 😢 ale neboj, taky se dočkáš... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre