Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

nanuskal
24. aug 2010

@vecernice Ja som tiež voľakedy prišla do práce aj v nedeľu a vôbec mi to nevadilo, teraz???? Ani o minútu dlhšie 😀

nanuskal
24. aug 2010

Baby, ja si každý deň hovorím, že som ČAKATEĽKA, lebo čakám na ovu, potom na tehu a v konečnom dôsledku na MATERSKU, aby som nemusela chodiť seeeeeeeeeem....ale jasné, že to nie je ten hlavný dôvod, samozrejme, že je to ten vnútorný pocit.... 😀 😝

vecernice
24. aug 2010

@nanuskal tak to jsme na tom podobne 😀 jen me to v ty cekarne uz nebavi 😀 😀 😀

nanuskal
24. aug 2010

@vecernice Už ani noviny a knihy nepomáhajú v čakaní 😀
Počuj a sedíme my v dobrej čakárni 😀 😀 😀

vecernice
24. aug 2010

@nanuskal no to nestras, ze jsme si spletly dvere 😀 no ale aspon ze tam sedime spolu, lepe to utika 😉

nanuskal
24. aug 2010

@vecernice 😉 😉 😉 tak to máš pravdu 😀 som rada, že som ťa v nej stretla 😉

petap1
24. aug 2010

tedy vy toho dnes napovídáte a já tu musím makat ☹ nějak nestíhám 😒

vecernice: Ale tyhle vánoce jsou ty pravé 😀

nanu já bych taky spala a spala...dnes večer jsem nemohla spát a pořád se převalovala 😅

baru. tak to máš náročné...svatbu a ještě nás 😀

vecernice
24. aug 2010

@petap1 joj petap, nemas to lehke stihat nas i praci 😀 ale zivot holt neni snadny 😀
@nanuskal to mi povidej 🙂

petap1
24. aug 2010

vecernice : jj život je prevít 😀 😀

baru7
24. aug 2010

já vám nezanedbávám, jen jsem byla na obědě a pak potkala kolegu z bývalé práce, tak jsme se zakecali...beremko je zatím jen inspirace...ale už jsem zaplatila zálohu fotografce 🙂 jinak já se taky vždycky nejvíce těším do práce na vás🙂

vecernice
24. aug 2010

takže to shrňme, co se týče docházky do práce, máme všechyn jedničku, co se týče výkonu, tak já jsem blízko propadovu 😀

baru7
24. aug 2010

@vecernice chichi...no ale já už ty spisy fakt musím udělat....tak jdu na chvíli na to🙂

nanuskal
24. aug 2010

@vecernice No tak to ja mám tiež na mále...a velice blízko k tomu tiež 😀 Dnes som spravila 16 faktúru a skončila som (pre orientáciu je to 10min. záležitosť 😀 )

vecernice
24. aug 2010

@nanuskal sikulka!!!!!!
ja si prave spatne zapsala nejakeho manika co volal z Nemecka, a nelze na to cislo zavolat zpatky. nemam rada diktovani mailovych adres v cizich jazycich ....

vecernice
24. aug 2010

@baru7 vsak ja taky chvilema preklikavam, a nejake vykony jeste podavam 😉 ale mohlo by to byt vyrazne lepsi 😀

nanuskal
24. aug 2010

@vecernice No pekne, však zavolá, keď mu to už bude súriť 😀

nanuskal
24. aug 2010

Lučim sa s vami dievčatká moje milé, idem sa vzdelávať na angličtinu a potom už bežkám na drink s kolegyňami 😉 Tak pekný zvyšok pracovného dňa 😀 (v ktorom som ja dnes nič neurobila) xixi

vecernice
24. aug 2010

@nanuskal mej se krasne a uzij si drink!!!

ja jeho kontakt vypatrala 😀 takze snad to zvladnu poresit 😀

baru7
24. aug 2010

@nanuskal taky krásný zbytek dne a užij si drink🙂

petap1
24. aug 2010

Také vám všem přeji hezké odpoledne 🙂

PS: můj pracovní výkon je dnes trošinku lepší, ale průměr za poslední dny bude asi dost bídný 😀

vecernice
24. aug 2010

@petap1 vzdyt to nevadi, ty uz muzes zacit odpocitavat dny 😀

petap1
24. aug 2010

vecernice: Jj 😀 jenže pak bych neměla prašulky a ty teď asi budou potřeba 😀 😀 musím začít myslet na rodinný rozpočet a začít makat 😀 😀

vecernice
24. aug 2010

@petap1 ajaj, tak to te radsi nebudu vyrusovat, jinak mi to jednou male petapko spocita 😀

petap1
24. aug 2010

vecernice 😀 TY (VY)mě v žádné případě nevyrušujete...jsem hroooozně ráda, že vás tu mám 😀 😀

vecernice
24. aug 2010

@petap1 teda nez mi to dojde. tebe uz muzu oslovovat VY, ale ja sjem zatim baleni 1v1 😀 ale to je jen docasne 😀

petap1
24. aug 2010

vecernice: 😀 😀 to si piš, že jen dočasně 😀 😀

tak pěkné odpo a večer 🙂
Pa

nanuskal
25. aug 2010

Bré ránečko dievčence 🙂
Drink bol včera super, sme sa nasmiali poriadne 😀
@vecernice Neboj, veď aj my si to balenie 2v1 zakúpime 😀 😀 😀 teda nezakúpime, vybojujeme 😀 😉

vecernice
25. aug 2010

ahoj holciny 🙂 my meli vcera na navsteve znamy, tak jsme taky popili. a ted mam skoro sirky v ocich 😀

baru7
25. aug 2010

dobré ránko všem...ty jo..dneska budu muset fakt trochu pracovat, ať stihnu vybouchat hlavně ty věci, co mají lhůtu a můžu v pátek s klidným srdcem odjet...

@nanuskal 2v1 si snad vyrobíte ne..... 😀 😀 pěkně domácí výroba...handmade 😀 😀

nanuskal
25. aug 2010

@baru7 Bruška, tak nech sa ti darí dnes 🙂 Naša šéfová odišla na dovolenku, tak máme vegeeeeeeeet 😀 Všetky sme si zodpovedne priniesli knižky 😀 😀 😀 ale pssssssssst 😝
A kam to vlastne ideš na dovolenku?

@vecernice takže dobré ráno, nebolo až tak dobré.... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre