Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

nanuskal
6. sep 2010

@baru7 Ahoj Baru, vítame ťa tu 😉 ako bolo??? som zvedavá 😀 budú aj nejaké fotečky,???? 😀

A čo je tu nového???? Naša petap odletela v sobotu na Krétu, takže celý týždeň ju tu nebudeme mať, čiaročky je krásne silnejú 😀 tak sme jej naordinovali kľudový režim, plný zeleninky na Kréte 😀
Ja som ovu nevystihla tak ako som si myslela, mrška prišla asi až v piatok....takže to asi zase nevyšlo...ale no čo už...človek to nijako neovplyvní...

No a naša večernice včera písala, že dorazila MS 😀 😀 😀 tak toť správy z domova a zo zahraničia 😀

baru7
6. sep 2010

@nanuskal bylo fajn, ale teď v práci nevím, kam dřív....takže jen v rychlosti: nesmutni z OVU, však ta pravá chvíle dorazí🙂 a z večernice mám radost - máme teď sladěné cykly 😀 😀 taky jsem včera dostala MS 😀 no petap si krásně odpočine a zrelaxuje a všechno bude OK🙂

Fotečky snad nějaké budou, ale moc jsem jich nefotila...tak já už teď fakt musím běžet..to je blázinec...

vecernice
6. sep 2010

@nanuskal ahoj zlato! tak ovu byla super!!!!! a jen mě napadlo, toho 30, jak teplota povyskočila, neměřila si třeba později? ale hlvaně že tělo funguje. teď aspoň budeš vědět, kdy bývá, a příště je to tutovka, pokud to už nevyšlo tentokrát 😉 mě jen u tebe mate ten řádek BD, to je snazeni 😉 a to mas i po strede?

@baru7 vitej zpatky kocko nase, hlavne se prvni den po dovolene neudri, nebo bdues muset rovnou na novou 😉
a super, ze mame stejny den cyklu 😀 treba nam to i stejne vyjde, i kdyz vlastne nevim, zda vy se tedy ted snazite, ci nikoliv?

nanuskal
6. sep 2010

@vecernice Ja len dúfam, že tá teplota nestúpla tým, že som si vymenila paplonik za zimný, lebo v letnom mi bola zima a že tá ovu naozaj bola...
Toho 30. možno stúpla teplota z vínka, hoci sme ho pili každý deň ale tuším večer predtým toho bolo viac 😀
A čo sa týka toho snaženia, tak tam sa mi chybička dostala 😀 už som si to opravila...snaženie bolo iba do stredy do odletu 😀

nanuskal
6. sep 2010

@vecernice Mňa ešte napadlo, či naozaj nebola niekedy 2.9. lebo mi bola v noci strašná zima, keďže sa ochladilo a ja som mala letný paplonik a otvorené okno..ale ktovie, tažko je špekulovať o tom, keďže boli podmienky aké boli...

vecernice
6. sep 2010

@nanuskal Nadinko, nic neni ztraceno, to mohly kliden vydrzet. vem si, ze ovu zjistis az dalsi rano, ale ona nastava mezi tema dvema merenima. .... uvidis, budu ti drzet palecky strasne usilovne 🙂

nanuskal
6. sep 2010

@vecernice No to je pravda, človek nevie, kedy presne bola...iba že bola 🙂 No však uvidíme...ale tešiť sa zatiaľ nebudem...zatiaľ mám radosť z grafíku 😀
A ďakujem, si zlatá 😉 veď si držíme navzájom palčeky 😉

vecernice
6. sep 2010

@nanuskal ja mam radost s tebou, je prima, ze nam tu budou ovulky behat jak na bezicim pasu, ted jen pripravit spravne bojovnicky a bude to 🙂

nanuskal
6. sep 2010

@vecernice No veru 🙂 Ja som tomu môjmu naordinovala zinok 😀 😀 😀
Tak teraz som hodila ovulku ja do éteru, teraz ste na rade vy baby 😀

vecernice
6. sep 2010

@nanuskal ty jo vydrz prtka vydrz 😀 ja tak za dva tydny, ale ac me to laka mit ji potvrzenou, tak fakt merit ani testovat nebudu 😀
a jinak jsem zapomnela, jak boli pri ms bricho, tedy neni to to, co si pamatuju, kdyz jsem lezla po ctyrech, ale dnes jsem se probudila do nalady, ze tak zalezt zpatky pod perinu a nekomunikovat se svetem. ksicht vypadal sama vraska a samy pupinek (stroupek), tak jsem sahla po vsech licidlech co mam doma (coz delam tak v dubnu a na vanoce 😀 s mym pristupem k malovani se 😉 tak snad se me lidi nebojej 😀

nanuskal
6. sep 2010

@vecernice hehe, no tak vitaj medzi nami späť....ale sú to krásne pupáčiky, čoooooo 😀 😀 😀 Verím, že si to tak či tak aj cez tie bolesti užívaš 😀 😉 A prosím ťa, nepreháňaj to s tým, určite vyzeráš dobre...čo by sa ťa báli...
To skôr budú oslnený tvojou krásou 😀

To zase ja som sa rozhodla merať ďalej, sa mi to zapáčilo... pozrieť si grafík 😀 a čítať z neho 🙂 budúci mesiac kupujem asi aj ovu testy 🙂

vecernice
6. sep 2010

@nanuskal me se mereni taky libilo, aspon jsem vedela kdy co, a porovnavala grafiky. mozna od rijna zas zacnu, ale ted si dam jeden mesic pohov. fakt je ze treba okolo 8DPO jsem se v noci budila, asi podvedome pracovaly nervy, co teplota ..... takze ac si to clovek tolik sam nepripousti, psychika dela hodne. takze ted se hodim do klidu, budu si myslet ze ovu dorazi nekdy mezi 15-20DC (jak jsem to mivala v drivejsich cyklech) a pak tak dva tydny a bude tu dalsi ms 😉 takze ode dneska tak za 33 dni 😀

vecernice
6. sep 2010

jinak ono ja to spis mivala pri ms, ze ten den mi nedrzi vlasy, a nic mi neslusi 😀 a pak jsem hned po ranu nasrana ... 😀

nanuskal
6. sep 2010

@vecernice hej hej, máš pravdu, je to v psychike...ja som z piatka na sobotu zopárkrát prebudila, či už nemám merať...lebo som bola zvedavá, či mi už stúpne alebo nestúpne teplota 😀 Ale dúfam, že už prestanem teraz šalieť...
Ja si teda ešte jeden mesiac pomeriam teplotky a potom sa tiež hodím do kľudu...
A čo ak tá ms nepríde 😀 budete snažilkovať cez to obdobie, nie?? 🙂

Ja bývam naserkaná už aj pred ms...niekedy je to horšie ako počas ms...vtedy akurát tak umieram od bolesti a nič ma nebaví...chcem sa len zbaviť tej bolesti....

vecernice
6. sep 2010

@nanuskal my se na to vrhneme hnedle 😉 jen otazka, zda se trefime, ted to nechci hrotit, nebot clvoek byl i nervni, ze dnes asi je ten den, a partner je asi natvrdlej 😀 tak uvidime, co s nama osud planuje 😉

nanuskal
6. sep 2010

@vecernice však stačí vraj každý druhý deň...ale mne sa to niekedy zdá, že nestačí 😀 😀 😀
Ja som sa musela smiať, lebo keď som išla na letisko, tak manžel letel po obede domov, aby ešte dodal materiál na cestu 😀 😀 aby sme to všetko pekne stihli 😀

vecernice
6. sep 2010

@nanuskal jojo musi se t posichrovat co t jde, halvne dokud to ty nase chlapi bavi. normalne budu ted nervozni za tebe 😉 moc bych ti to prala, na mou dusi na psi usi na kocici svedomi 😎

nanuskal
6. sep 2010

@vecernice 😀 😀 😀 to som už dlho nepočula, tuším naposledy v rozprávke českej, žeby Princezná ze mlejna??? alebo kde to bolo?? Tuším ten čertík to hovoril, že na mou duši 😀
A na mou duši, že sa na to nebudem sústrediť 😀 či to vyšlo alebo nie...ešte ma čaká nejakých 11-12 dní hádam do ms...ale žiadne testy....!!!! naposledy som si vyčerpala limit na 3 mesiace dopredu 😀

Rituš, veď aj ja by som to dopriala...každej z nás....keď vidím tie detičky a mamičky, šťastné ale aj utrápené ... aaaaach... 😵

baru7
6. sep 2010

@vecernice cíleně se nesnažíme a necháváme to náhodě🙂 ve čt a pá se jdu podívat po šatech, tak uvidíme..jinak kdybych náhodou otěhotněla, tak se to vyřeší operativně🙂
@nanuskal na mou duši, na psí uši, na kočičí svědomí je Gabra a Málinka 😉 čertík říkal: jsem malej ale šikovnej🙂

holky, dneska je to v té práci maso...milión spisů a navíc musím sedět v jednačce...ale dnes už ne, zase až zítra...

vecernice
6. sep 2010

jojo malej ale šikovnej byl v princezně ze mlejna 😉
však nám to tu vyjde, cítím to v kostech 😎 😀 😅 😉

nanuskal
6. sep 2010

@baru7 😀 hehe, no fakt...jsem malej ale šikovnej 😀 to si budem hovoriť, keď sa nám to podarí 😀

júúúúj, šaťulky, paráda....budete aj fotečky robiť??? ak áno, tak sa môžeš podeliť, my veľmi rady poradíme keby bolo treba 😀
A myslím si, že svadobné tehu šaty sú najkrajšie 😀 😉

vecernice
6. sep 2010

@baru7 pridavam se k Nadi, my ti rady udelame online poradkyne 😀

nanuskal
6. sep 2010

No bambuľky moje, poberám sa domkov (konečne 😀 )
Lúčim sa s vami a pa zajtra 😉

baru7
6. sep 2010

@nanuskal
@vecernice ok děvčata..původně jsem si to fotit nechtěla, ale kvůli vám to udělám, ať se můžete kouknout a můžete konzultovat🙂 snad mi dovolí dělat fotky...někde jim to vadí..tak uvidíme🙂

nanuskal
6. sep 2010

@baru7 No mne tiež nedovolili, ale ako som pozerala na mojejsvadbe, tak sa baby fotili jedna radosť, to iba ja som nemohla 😠
tak pekný deň
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂

baru7
6. sep 2010

@nanuskal taky pomalu pofičím, tak papa všem🙂

vecernice
6. sep 2010

pekny den kocky!

nanuskal
7. sep 2010

Bré ránko dievčatá....brrrrrrrrrrr....mne je zimáááááááááááá 😖 To začína byť teda počasie....fuj ha....

Inak, teplotka zostala už 3deň na 36,8 😀 tak super....len ako sme sa včera o tom bavili, tak som sa v noci zobudila, či už nemám merať...asi mi z toho trochen šibká 😀

baru7
7. sep 2010

Dobré ráníčko všem, tady je taky pěkná kosa jak z nosa 🙄 a já mám pořád tu hromadu práce...musím jít něco zlikvidovat....

nanuskal
7. sep 2010

@baru7 Baru, posielam ti veľa síl...ja zase pomáham kolegyni nájsť chybu...haha..a jaká paráda...musíme spraviť kontrolu od začiatku roka...to je iba 8 mesiacov 😀 😀 😀 a niekoľko tisíc zápisov....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre