Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

baru7
7. sep 2010

@mayerka že prý pomáhá čaj s příchutí zázvoru a citrónu🙂 ale i tak..to je příjemné blinkání, ne 😉 ale držím pěsti, ať to brzy přejde🙂

nanuskal
7. sep 2010

@baru7 Baruš, si šikulka, vieš to 😀 😉

baru7
7. sep 2010

@nanuskal jakto??? 😉 😵

nanuskal
7. sep 2010

@baru7 Normálne, že si to všetko zbúchala, všetku robotu po dovolenke....super, šikulka...ale je pravda, že ak sa človek hneď po dovolenke nenaštartuje naplno, tak potom sa už nenaštartuje 😀

baru7
7. sep 2010

@nanuskal jo tak...🙂 no ale mezitím mi v mojí přihrádce přistály další 3 spisy....:( ale na ně jdu až zítra. Dneska už půjdu za miláčkem🙂 tak papa holky moje🙂

nanuskal
7. sep 2010

@baru7 Papa, uži, sorry užite si večer 😉

vecernice
7. sep 2010

@mayerka - budu v pondeli drzet palecky a tesit se na zpravy. vlastne pondeli bude plne zprav, jeste petap ma tu kontrolu 😉

nanuskal
8. sep 2010

Ahojte bambuľky, tuším sa v tomto hroznom počasí nechce nikomu písať 🙂
Ja som nejaká vyhapená každý deň, vlastne ani neviem prečo 😀 😀 😀 dobré čo?

vecernice
8. sep 2010

vyhapená? čo to je? 😉
já se válím doma, ráno v sedm přišli malíři, a pak jsem šla znova spát, odchází mi hlas, tak jsem se to rozhodla vyležet...

nanuskal
8. sep 2010

@vecernice že som happy 😀 a poslovenčené vyhappená 😀 usmievam sa, mám dobrú náladu a fakt netuším prečo???? Nieže by som sa sťažovala, len mi to je divné v takýto škaredý deň...

Tú postieľku ti normálne závidím, lebo ja tu mrznem v dlhorukávovom tričku, na tom tenký sveter + hrubý sveter....a byť tak v teplej postelôčke ... júúúj... 😀
Takže už aj teba skolila choroba???? všade naokolo samé choroby...to to počasie škaredé...poriadne to vyleškaj...mňa to tiež chytalo, ale zabral mi calcium + vitamín C v konskej dávke 😀 tak ma to prechádza 🙂

vecernice
8. sep 2010

no me uz vcera selhaval hlas, a dnes uz jsem byla jako matoha 🙂 tak jeden den marodeni mi neuskodi 😀

nanuskal
8. sep 2010

@vecernice tak tomu verím 😉 to nikomu neuškodí...skús ten kalcium s vit.C, calcium je dobrý na hlasivky, keď ti odchádza hlas 😉
A ozaj Rituš, pridávam svoje teplotky, som to upravila o hlien a pozri čo sa stalo 😀

nanuskal
8. sep 2010
vecernice
8. sep 2010

@nanuskal no vidis, to vypada hnedle mnohem lepe 🙂

jinak nam psal pravnik developera tak mam po nalade. manza totiz na jistem blogu nazval developera arogantnim smejdem, tak ho obvinuji z poskozovani dobreho jmena a chteji po nem pisemnou omluvu. navic na nej vytahli, ze vetsina korespendence ohledne reklamaci byla vyrizovana z jeho pracovniho mailu, a ze o tom budou informovat zamestnavatele...
holky ja proste nesnasim spory ☹

baru7
8. sep 2010

@vecernice jejda..ti právníci jsou ale skety 😎 😀 hele omluvu napište, tím si ušetříte spoustu věcí a to jestli to manžel řešil z pracovních mailů nebo ne, není jejich starost..je to ten nejprimitivnější nátlak...toho bych se vůbec nebála. Pokud by šlo do tuhého, tak si manžel vždycky může promluvit se šéfem a já myslím, že tohle by každý soudný člověk pochopil....takové výhružky jsou typické pro bezpáteřní tupce, kteří jsou nakonec neškodní🙂

nanuskal
8. sep 2010

@vecernice O moja....tak to mi je fakt ľúto ☹ a myslíš, že by manžel mal niečo z toho v práci??? Moja šéfka je v tomto tolerantná a viem, že by neboli následky z toho....ale tak neviem aké šéfstvo má tvoj manžel ☹
A čo na to povedal tvoj manžel? Bude písať ospravedlnenie??
Fakt hroný situácia, čo ste si vytrpeli s tými chybami....a teraz toto...

nanuskal
8. sep 2010

@baru7 Máš pravdu, je to hlúpe takýto nátlak....a priam smiešne... 😖

baru7
8. sep 2010

@nanuskal mám s tím i osobní i pracovní zkušenosti...pro klid duše bych se proto omluvila, to není nic proti ničemu a stím zaměstnavatelem bych to neřešila🙂

vecernice
8. sep 2010

omluva asi bude, oznaceni smejd z blogu zmizi 😉 co bude dal, uvidime. ale jednu reklamac nam zamitali pul roku, pote, co tu byl nas stavebni dozor to opravili, ale jako ze favour pro nas, nikoliv protoze to byla reklamace ....
jdu neco zakousnout. jsem cely den doma a jsem lina si neco uvarit

baru7
8. sep 2010

@vecernice dobrou chuť a kuk do IP🙂

vecernice
8. sep 2010

no tak byl nakonec grilovany hermelin, ktery byl nalozeny uz od nedele 😉

baru7
8. sep 2010

@vecernice mňamky..dala bych si taky🙂

nanuskal
8. sep 2010

@vecernice No ja idem zmeniť svoj jedálniček...cez víkend som videla taký dokument a mám dosť 😀 Tento týždeň sa to moc nedá, lebo včera jedna kolegyňa narodky (bola tortička), dneska druhá meniny (štrúdla+slané) a cez víkend som pozvaná na vinobranie, takže tam tiež budú dobrotky.. 😀

Mňam, ale takýd dobrý hermelííííínek 😝

vecernice
8. sep 2010

@baru7 no nakonec nebyl spatnej. sice ta ctyri dny stara bageta k tomu ... 😀

baru7
8. sep 2010

@vecernice když je hlad, tak i týden stará je OK 😀

vecernice
8. sep 2010

@nanuskal jee vinobrani to zni bajecne. kam jedete?

vecernice
8. sep 2010

@baru7 to vis poctivej marod na gauci u televize a na kline notas, tak neni cas jit pro bagetu ....

baru7
8. sep 2010

@vecernice hele..a co kalíšek?? jaké jsou další poznatky?

nanuskal
8. sep 2010

@vecernice Tu v Bratislave v časti Rača 😀 skvelé račianske vínko....mmmm...už sa teším 😀
Ešte nech tam majú lokše s pečienkami a budem v siedmom nebíčku....a ako večerný program (keďže má pršať) bude burčiak + film Ženy v pokušení 😀 Ja ten film proste milujem 😀

vecernice
8. sep 2010

@baru7 no zatim ho fakt nedoporucim, vcera jsem ho snad dolovala snad pet minut. ale jelikoz se nevzdavam, tak jsem ho tam dnes ´vrazila znova 😀
ale fakt koukam, prvne mam ms ctvrty den 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre