Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

baru7
13. sep 2010

@nanuskal ja jsem si to myslela 😀 Nadenka za mlada🙂

petap1
13. sep 2010

baru tak mě se líbí ty co mají číslo 21-23 😀
A jak jsi dopadla u Dr. ?

baru7
13. sep 2010

@nanuskal
@vecernice nevnutily ani trochu, ja jsem rada🙂

nanuskal
13. sep 2010

@baru7 Baru dobrý postup 😀 😉 schvaľujem 😉
Tak super, dúfam, že aj tá vzorka dopadne dobre a v poriadku 😉

vecernice
13. sep 2010

@baru7 spravne 🙂 ale stejne si musis vybrat ty, ve kterych se sama citis nejlip, ac bude tve konikovske okoli sebeukecanejsi 😉

baru7
13. sep 2010

@petap1 jojo..ty jsou taky dobre..proste vsechny maji neco do sebe...Dr.: viz vyse🙂

baru7
13. sep 2010

@nanuskal no ja teda taky doufam..i kdyz Dr. rikal, ze i kdyby tam HPV byl, tak to neni zadna tragedie a hlidalo by se to....ale byl moc prijemny a sestricka taky🙂 jo a taky rikal, ze to krvaceni uprosted cyklu s nejvetsi pravdepodobnosti znamena, ze mam ovulaci 😕 😵

baru7
13. sep 2010

@vecernice no vyber bude tezky...jsem totiz ve znameni vah 😀

nanuskal
13. sep 2010

@baru7 😕 to vážne...no prosím...toto som ešte nepočula...tak to znamená, že sa ti vajko pustilo (čo pustilo) vystrlilo na cestu 😀 celé nažhavené, že chce byť oplodnené 😀 😀 😵

baru7
13. sep 2010

@nanuskal tak ted jsem se docela nasmala.....vystrelene vajko 😀 no asi je to tim, ze se tam nejaky hormon zaangazuje a zpusobi to...jinak jak jsem tam cmarala ten informovany souhlas a ze souhlasim s mediky a ze me pouziji k vedeckym ucelum a tak, tak ze me byli uplne odvareni, ze jsem hrozne chapava pacientka...no cim to asi bude 😀

petap1
13. sep 2010

baru tak to je dobré...to ovu nikdy nepřehlédneš 😀

nanuskal
13. sep 2010

@baru7 No veru, čím 😀 😀 😀

baru7
13. sep 2010

@petap1 no jestli to tak je, tak to mam dobry ukazatel...toz mi to aji prestalo vadit, ze krvacim...rikal, ze kdyby to bylo jindy, tak by to byl jiny duvod, ale pokud je to presne uprostred, tak to nejspis je OVU 😉

@nanuskal vsak na nekom se to musi naucit a vyzkoumat, aby potom mohli vsechno vylecit a vsem pomoct..no ne🙂

nanuskal
13. sep 2010

@baru7 ňo veru tak 😉 ja dúfam, že my nebudeme mať žiadnu vážnu príčinu, prečo sa nám to nadarí ... Niekedy mám také scénare v mozgu...uff 🤐

baru7
13. sep 2010

@nanuskal urcite ne....vis, ono je fakt asi docela zazrak to nacasovat tak, aby se clovek trefil do toho spravneho okamziku...rikal mi milacek, ze i kdyz vis, kdy je OVU, tak pravdepodobnost, ze otehotnis neni ani 50%...takze je to fakt hodne o stesti🙂

vecernice
13. sep 2010

@nanuskal zadne engativni scenare si do mozku nepoustej, to je zbytecny 😉 a pak nezapomen, jak ta psychika je dulezita 🙂

@baru7 o tom spineni pri ovu jsem uz slysela, mas super, ze ji takto poznas, ale zas pak lakat chlapa, kdyz clovek krvaci ..... 😲

baru7
13. sep 2010

@vecernice no asi tak....navic kdyz mi ten muj rekne, ze krve ma v praci dost 😀 😀 😎 trochu morbidni.... 😀

nanuskal
13. sep 2010

@baru7 @vecernice Ja viem, ja viem....len občas sa predrie aj takáto myšlienka pochmúrna 🙂 ale už som ju zahnala 😀
Ono je to fakt zázrak načasovať...a v našom úplný zázrak, priam zázrak na n-tú 😀

baru7
13. sep 2010

@nanuskal no presne..je to otazka nacasovani..takze u vas je to dano urcite tim, ze jste spolu malo...a kdyz spolu jste a je OVU, nebo myslis, ze je OVU, tak se na to o to vice soustredis....a to je pak zasarovany kruh...ja vim sama, ze je to na palici..treba ted jsem to prestala resit, vubec na to nemyslim....tak M porad slouzi a neni kdy sexovat 😀 😀 😀 zakon schvalnosti.....

nanuskal
13. sep 2010

@baru7 Zákon schválnosti účinkuje najviac zo všetkých zákonov 😀 Ja sa musím priznať, ale ja na to myslím fakt často....len ako sa dá na to nemyslieť?????? Kto mi poradí????? Ja na to aj chcem nemyslieť, len ono to fakt nejde v mojom prípade tak ľahko... 😒

baru7
13. sep 2010

@nanuskal ve tvem priapde to vubec nejde lehce, to je jasne...protoze cim mene spolu jste, tim vice se musis soustredit na to, aby se sexik odehraval ve smysluplnou dobu...chce to asi nejaky nahradni program, proste si vymyslet nejakou aktivitu, ktera te bude zamestnavat a budes si rikat, ze je ted jedno, jak to dopadne, ze to zkratka nechas konovi a kdyz se podari, tak je to jen bonus...🙂 co treba zacit zjistovat neco ke stavbe baracku?🙂

nanuskal
13. sep 2010

@baru7 To už praktizujem 😀 musím sa vám priznať, že vás "podvádzam", chodím aj na www.modrastrecha.sk a pozerám, ukladám si obrázky čo sa mi páčia ale s dobrými nápadmi...dokonca som si stiahla aj program a s tým som sa zamestnávala, že som si zariaďovala barák, čo a ako a kde bude 😀
Ale je pravda, že doma na to tak nemyslím ako tu v práci...ale onedlho mi začne zabijak zase v práci, tak asi tak často riešiť koníka nebudem môcť...

baru7
13. sep 2010

@nanuskal vsak modra strecha neni zadne podvadeni..taky tam obcas nakouknu, nekdy je tam fajn inspirace...ale my uz mame prozatim zarizeno🙂 neboj..ono se to utrepe a vsechno bude tak, jak ma byt...a pokud budes mit hodne prace, tak nebude cas o tom tolik premyslet🙂

baru7
13. sep 2010

@nanuskal vsak modra strecha neni zadne podvadeni..taky tam obcas nakouknu, nekdy je tam fajn inspirace...ale my uz mame prozatim zarizeno🙂 neboj..ono se to utrepe a vsechno bude tak, jak ma byt...a pokud budes mit hodne prace, tak nebude cas o tom tolik premyslet🙂

nanuskal
13. sep 2010

@baru7 Máš pravdu a ďakujem 😀 😉
Na dnes sa lúčim s vami, tak papa zajtra 😉

baru7
13. sep 2010

@nanuskal papa...a taky se pomalu loucim, kocky. hezky den vsem 😉

petap1
13. sep 2010

Tak pěkné odpo děvčátka 😉 a pokud mě neodvezou tak zítra pa 😀

vecernice
13. sep 2010

@petap1 Peto - tfuj tfuj tfuj drzim pesticky, at busi jako zvon !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

petap1
13. sep 2010

vecernice: děkujuuuu...prosííím ať je to OK 😉

vecernice
13. sep 2010

@petap1 nebooooj, urcite bude!!!!! juj ja se tesim na dobrou zpravicku!!!!!!! nepisnes mi? 😉

petap1
13. sep 2010

vecernice: JJ slibuju, že doma hupnu na PC a napíšu 😉 Celá se třepu..už ať je to za mnou 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre