Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

babe19
autor
29. sep 2010

vecernice ahoj kocka. ako sa mas? dnes u nas krasne svieti slniecko,takze aj naladu mam lepsiu.co vy?

vecernice
29. sep 2010

@babe19 my pohodicka, az na nejake hadani s developerem a tri hodiny spanku 😀 ale optimismus me neopousti 🙂

babe19
autor
29. sep 2010

tak tak mas spravny pristup ako vzdy vecernice 😉

nanuskal
29. sep 2010

@vecernice Barču budeme volať štartér 😀 😀 😀

@babe19 Ahojky 🙂 slniečko tu veru máme...len už začína pofukovať jesenný vetrík...brrr...

baru7
29. sep 2010

@vecernice kukni do mailu..něco jsem zpytlíkovala...napsala jsem to tak, ať to vypadá, že to psal laik 😀

vecernice
29. sep 2010

@baru7 to musela byt drina, vid? moc dekuju, jdu to precist jednim dechem 🙂

vecernice
29. sep 2010

@baru7 jako ze musela byt drina to napsat jako laik 😀 ja se dnes neumim vyjadrovat 😉
moc dekuju, uz jsem to prosla, a poslala Danovi, i s tvym komentarem, ze mohl zvolit jina slova 😀 ja mu to taky rikam 🙂 jsem ti moc vdecna, snad az zavitas /zavitate do PRahy, budem se moct revansovat 🙂

baru7
29. sep 2010

@vecernice ani ne...prostě jsem tam neopisovala věty z těch judikátů a necitovala zákony, takže mi to ve výsledku ani netrvalo moc dlouho. Napadá mě, že do Prahy bych mohla zavítat, až bude miláček atestovat, nejpozději....nebo bychom si mohly udělat nějaký sraz 😀 😀

vecernice
29. sep 2010

@baru7 ale milacek bude atestovat az pristi cerven, je to tak vid? no snad neco vymyslime driv 🙂

baru7
29. sep 2010

@vecernice no..to je za dlouho...uděláme srazík🙂

petuska123
29. sep 2010

ahojte baby tak my sa snazime vyse roka o dieta a nedari sa nam uvazujem o kupe testou tak som zvedava.podla doktora sme v poriadku ..tak sa doki rozhodol o stimulacii aj ked ovulku mavam.takze neviem co ma caka a dnes si kupim ovu test som 12 den cyklu ktovie ci uz daco ukaze

vecernice
29. sep 2010

@petuska123 ahoj 🙂 jak dlouhe mivas cykly? a vis, kdy mvias ovulku?

petuska123
29. sep 2010

@vecernice tak zvycajne su 28 dnove........a ked som merala baz.teplotu tak mi vychadzali plod.dni na ten 14 den ...ale ked som bola u dokiho tak to bolo 16 den a on tvrdil ze teraz je ovulka tak neviem

baru7
29. sep 2010

@petuska123 myslím, že ze zkušensotí holek tady je zřejmé, že běření BT je asi spolehlivější, než testy...ale moje Dr. mi říkala, že není vidět přesně OVU..to by byla sakra náhoda, aby dr. viděl, že se zrovna uvolnilo vajíčko....OVu je proces, který trvá delší dobu...říkala mi, že vidí, že OVU proběhla, protože na UTZ se velmi hezky zobrazí žluté tělísko...nebylo spíš ŽT to, co viděl??

vecernice
29. sep 2010

@petuska123 tak začni testovat tak ten 12, a holt budeš muset testnout až do toho 16-17, nebo dokud se neobjeví pozitivní a pak ještě další den potvrdit negativním 😉

holky, začínám pomalu mluvit z cesty, únava mě dohání ... ☹

baru7
29. sep 2010

@vecernice z cesty?? se mi nezdá.... 😉

petuska123
29. sep 2010

@baru7 takze je lepsie to meranie???

nanuskal
29. sep 2010

@vecernice @baru7 @petuska123 Ja som raz bola u gyndošky zrovna vtedy, keď som mala vajko na ceste 😀 Pozrela sa na mňa utz a povedala: Máme tu krásnu ovuláciu, nechcete otehotnieť???? 😀 😀 Len vtedy som zrovna nechcela 😔
Tak je možné, že u petusky to mohlo byť tiež tak....

Petus, skús to spolu, meranie + testy...ako hovorí vecernice, pokým sa ti neobjavia 2 silné čiarky

😉

petuska123
29. sep 2010

@nanuskal no vyskusam uz aj toto je to vsetko na nervy kto by to povedal ze splodit sieta je take narocne 😒

vecernice
29. sep 2010

@baru7 no to nastesti nevidis me pracovni vykony 😀

@petuska123 ono se jeste muze stat, ze ovu test je pozitivni, tedy LH stoupne, ale nedojde k prasknuti foliku (asi hladina neni dost vysoka). takze nejlepsi to zkombinovat, pozitivni ovu test, nasledny vzestup teploty 😉 a pritom na to ale vuuuuubec nemyslet 😀
co mas na stimzulaci, clostilbegyt?
a oba jste v poradku? sliznice ok, spermici taky hbiti?

baru7
29. sep 2010

@petuska123 ja s testy nemám dobrou zkušenost...ukazovaly mi negativní výsledek, i když vím, že OVU byla...
@nanuskal tak to byla fakt náhoda, že se to zrovna trefilo, že valjo cestovalo 😀

baru7
29. sep 2010

@vecernice tak já už mám dnes odpracováno...takový krááásný dopis jsem ti napsala...to mě hřeje více, než nějací stežovatelé tady:D

nanuskal
29. sep 2010

@petuska123 Zdieľam tento tvoj názor....my sa tiež pokúšame a stále nič 😠 človek sa kontroluje, snaží sa zdravo žiť, jesť vitamíny, meria sa, testuje, vyvinie pre to maximálne úsilie...
Ale hlavu hore, my to všetky zvládneme 😉 sme predsa ženy 😀

vecernice
29. sep 2010

@baru7 Baruš, dopis je super!!!!!! za ten by ti měli dát bonusy 😀

jinak holky, snazim se nezkoumat, a nedelat nadeje, ale copak to jde? 😀 😀 😀

baru7
29. sep 2010

@vecernice 😵 😵 😵 no a je u tebe něco nového stran ovulace??? 😉

vecernice
29. sep 2010

@baru7 no ja si myslim, ze byla pred 9 dny ... 😀 ale zadny dukaz neni 😀 😀 takze mohla byt i pozdeji 😲

nanuskal
29. sep 2010

@vecernice No veru že nie 😀 Ja som na nervy z toho, že dnes mám už 16 DC a nič...o plodnom hliene ani stopy...a to som mala minulý mesiac na 15 deń ovu.... Ale bolesti mám už vyše týždňa...nechápem...

vecernice
29. sep 2010

@nanuskal a meris nebo testujes? 😲

nanuskal
29. sep 2010

@vecernice meriam, poctivo 😀 už som chcela aj testovať, ale nejako som si to rozmyslela...

vecernice
29. sep 2010

@nanuskal no ona ovu se muze trosku soupat v cyklu, je mozny, ze z jednoho vajecniku ovulujes pozdeji (proto ten predminuly cyklus byl delsi) 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre