Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

baru7
20. okt 2010

Dobré ránko, kočky...jen v rychlosti, prototže dneska bude šílený den...včera byl fajn večer s miláčkem, jsem tak ráda, že už ho mám doma 🙂 ale hlavně....myslím, že OVU proběhla, dneska dost dramaticky stoupla teplota na 37,1 což je o 0,3 stupně a včera mě tak píchalo v pravém třísle, že bych se vsadila, že byl akční pravý vaječník 😉 A normálně jsem miláčka podcenila.....hned se ptal na co mám ten teploměr u postele, jestli si meřím BT 😀 tak ať ukážu graf...tak hned taky říkal, že mi to tam hezky skáče a jsem asi jako slepička...každý den snesu jedno vajíčko 😀 a ža mi do telefonu stáhne program na vytváření grafu a sledování teploty 😀 vtipné, co??? 😀

nanuskal
20. okt 2010

@baru7 Bré ránko baru, tuším si ho fakt podcenila 😀 😀 😀 Zlatý je, to je od neho pekné....
A čo ten program Fertility nie je dobrý? Či má nejaký lepší??
Počuj, tak to miláčik prišiel akurát na OVUlku 😀 😝 Ty sa máš, v jeden deň tri radosti, miláčika, narodeniny a ovu 😀 😵

baru7
20. okt 2010

@nanuskal no on si koupil v USA i-phone a tam se to dá právě stáhnout, je to na stejném principu, jen je to do toho telefonu a tím pádem rychleji přístupné, nemusíš zapínat počítač a tak 🙂 jojo...sešlo se to pěkně...akorát nebyl sexík, protože miláček byl po cestě úplná mrtvolka 😀 a stejně...kdyby to vyšlo, tak bych rodila na svatbě 😀 ale myslím, že od nového roku tomu dáme volný průběh....jinak jsem dostala hromadu krásných dárků....jo a volali mi z jedné potenciální práce, kam jsem posílala životopis....normálně přepadovka po 7. večer a pohovor in english...ale šlo mi to, neb jsem v sobě měla 2 Bechery 😀 😀 prý se ozvou kvůli pohovoru a osobnímu setkání 😉

nanuskal
20. okt 2010

@baru7 No super, gratulujem a tfuj tfuj nech ti to teda vyjde s tou prácičkou 😉
A čo ten prstienok? Čo ti vtedy volal, že aké máš číslo prstienku???

baru7
20. okt 2010

@nanuskal prstýnek nebyl..prý tam neměli žádný, který by stál za to..buď byly hrozně přeplácané nebo měly nekvalitní kamínek, takže to nestálo za to..ale to nevadí, po novém roce prý vybereme a objednáme snubáky 🙂

nanuskal
20. okt 2010

@baru7 😉 ale pekné od neho, že ich pozeral aj tam 😉

vecernice
20. okt 2010

ahoj holky 🙂

@baru7 koukam, ze oslava ukazkova, a reakce na BT uzaasna 😀 tak to jeste chtelov vyuzit, a pripadne soupnout ssvatbicku 😀 😀 jinak drzim palce k nove praci 🙂

@nanuskal Nadi co tvoje teploty? hele holky, a kdy se naucite misto obrazku vkladat jejich link, aby si je clovek mohl vzdy vyhleda (aktualizuji se automaticky).

jinak jsem byla naotocku v praci, neco odevzdala, neco si vzala a sef slibil, ze poresi s personalnim nejakou odmenu, kdyz pracuju z domova 😉

nanuskal
20. okt 2010

@vecernice Ahoj Rituš...ja som teraz 3 DC a nemeriam zatiaľ....možno od zajtra...stále rozmýšlam, či v tom mám pokračovať alebo nie...
Rozkaz generále, nabudúce pošlem link 😀 😉

Tak to máš úžasné s tou odmenou a ešte lepšie so skvelým šéfom, u nás by také niečo nehrozilo.... 😠

vecernice
20. okt 2010

@nanuskal ja vim, prace si vazim, ac obcas remcam 😉 ale proste kdyz te oceni, tak delas rada -)
jinak jsem myslela, ze uz jsi dal 😀 no s merenim rozmysli, vis, kdy byva ovu a ze byva, tak to mozna muzes nechat konovi 😉

jinak linka se dava pres Sharing-Home Page setup a zkopirovat link z te male tabulky nahore 😉

nanuskal
20. okt 2010

@vecernice Asi ešte tento mesiac potiahnem a potom to už nechám tak, aj tak uvidím, čo mi povie Dr....

nanuskal
20. okt 2010

Inak baby, Dr. mi odporučila brať Femibron, tak som si ho kúpila ale nepriznala som sa, že beriem ten Sarapis....
Teraz ale neviem, či môžem oboje brať...sú to len vitamíny síce ... 😕

vecernice
20. okt 2010

@nanuskal jaj to ti neporadim. ale nejlepsi je se zeptat 😎

babe19
autor
20. okt 2010

@nanuskal hm,to je tazke ani ja ti neviem poradit,také som ani nikdy nebrala. skus sa opytat v lekárni,hm ? 😉

petap1
20. okt 2010

Ahojte 🙂

Baru: to byl tedy úžasný den..hmmm 🙂 máš doma opravdu miláčka 😀

Večernice: Super..každá korunka se hodí 🙂

Nanuskal: Tak v tomto ti bohužel taky neporadím ☹

Jinak divadlo bylo super...jmenovalo se to "Do pyžam" a hrál tam Langmajer, Nela Boudová atd. moc jsme se nasmály 🙂

nanuskal
21. okt 2010

Dievčence, dnes vás budem zase zanedbávať, máme školenie a o 12:00 padám za drahúšikom mu pomôcť na stavbu...
Prajem vám pekný dník 😉

vecernice
21. okt 2010

ahoj ´holky, jdu poprat dobre rano, a popsat vam svuj vcerejsi podvecer. cely den vse vypadalo dobre, ale pak najednou ve ctyri cista krev. no zacala jsem brecet, krve by se ve me nedorezal, a mela jsem pocit, ze je jasno. jakmile prijel manza domu, tak jsem zavelela na pohotovost.
v nemocnici jsem se vytocila. Jeli jsme na Bulovku, tu mame asi nejbliz, uz jsem tam byla na revizi v cervnu a tehdy me taky vytocili. no prijedu, sestricce rikam, ze sjem tehotna a krvacim. tak mi rekla at si sednu. to bylo sest. v sedm jsme furt drepeli v cekarne (pred nama uz nikdo), tak se manzel sel zeptat, tak pry za chvilku. v pul osme nam rekli, ze je to jeste na hodinu, ze nemaji doktora. no nezabili byste je? tak jsem si sehnala cislo do Brandysa, zavolala tam, byla tm mila sestricka, a pry, ze me urco nenechaji cekat hodinu. tak jsme tam vyrazili, hned me vzali. doktor byl prijemny, vse jsem mu vysvetlila, tak udelal utz, a ze tam je, ze uz je plod, a naznak srdecni akce. pak se najednou zarazil a koukal, koukal, a pak rika, ze je tam druhe no to je fakt sila ja se dvojcat bala jak cert krize ted to musime doma trosku rozdychat. jo a mam hematom, proto to krvaceni ....... no hlavne at se udrzi, vyhrano zatim nemame, mam nakazany prisny klid, a uvidime, co dal. no rada bych se jeste na chvili vratila do prace, tak uvidime

pekne rano vsem!!!

nanuskal
21. okt 2010

@vecernice Ufff....moja, tak to je teda sila....rozdýchavam teraz ja....neviem či skôr to krvácanie alebo to že budeš mať DVOJČATAAAAAAAAAAA......júúúúúj Rituš, neviem ako ty, ale ja sa tomu strašne teším...ja by som dvojčatá prijala, asi som trafená, čooo??? 😀 😀 😀
Prosim ťa, fakt nepracuj veľa...a doma kľud...radšej nepostíhaj robotu a oddychuj 😉 aby sa fazuľky mali dobre 🙂

Takže máš presne to isté čo Peťuška....tak vidíš 🙂 bude všetko v poriadku 😉
Posielam veľa veľa síl a poriadne objatie 😀

vecernice
21. okt 2010

@nanuskal Nadi, ja jsem v soku, zatim si to neumim predstavit. byla jsem nastavena na jedno, toto nebudu zvladat. bude ze me neuroticka vystredovana matka 😀
no zatim nemame vyhrano, riziko porad je. ale mame pocatecni srdecni akci!!! u obou ..... 😲 to je asi nas jarni andilek, proste k nam chtel 🙂
jo a nenechame si rcit pohlavi 😀

nanuskal
21. okt 2010

@vecernice žiadna neurotická matka, neblázni...bude to ťažšie, ale dvojnásobná radosť 😀 😀 😀 😵 😵 😵
Len sa musíš nastaviť na to, že to zvládneš a bude to v pohode a bude to krásne nádherné úžastné 😵
Rituška, ja sa z toho fakt veľmi radujem, aj zo srdiečok 2 😵

baru7
21. okt 2010

@vecernice Rituško, sluníčko...taky jsi mě pořádně vylekala....ale ještě, že to dobře dopadlo...klep, klep 😉 nechci se doktorů zastávat, ale je fakt možné, že nebyl k dispozici, pokud slouží jen jeden.....ale Bulovka je velká nem., tak by jich snad mělo být více....dvojčátka....UFFF 🙂 ale to je asi osud, jak píšeš...a neurotická matka nebudeš, vždyt jsi stress resistant z práce 😀

já mám taky dobrou zprávu.....

nanuskal
21. okt 2010

@baru7 Ahoj Baruš, dobrá správa OVULKA???? 😀 😀 😵 😵 ešte sa ti ale grafík môže zmeniť, lebo zatiaľ máš určenú ovulku prerušovanou červenou čiarou, to znamená, že si nie je fertility isté.... 😉

baru7
21. okt 2010

@nanuskal aha...a já jsem myslela, že tento měsíc už můžu přestat měřit 😀

vecernice
21. okt 2010

@baru7 no parada, ukazkova ovu!!! tak vse funguje, to je parada 🙂

no ja chapu, ze toho maj v nemocnici hodne, ale kdyz prijedes, ze krvacis, a nechaj te cekat dve a pul hodky, tak je neco spatne podle me. navic jsou takovi nelidove, proste asi sestra nechapala, jak se asi citi zena v mem stavu 😀

@nanuskal já jsem taky ráda, ale ten šok přetvrává. navíc, ještě se nesmíme radovat předčasně, přeci jen riziko potratu mi hrozí ....

vecernice
21. okt 2010

@nanuskal FF si neni jisty, pac tam neni zadny dalsi ukazatel, jak hlen, cipek ci ovu test. v tom pripade je to vzdy prerusovana cara 😉

nanuskal
21. okt 2010

@baru7 Tým som ťa Baru nechcela odradiť, ale mne sa to stalo dvakrát, že mi zmenilo dátum ovu...podľa nasledujúcich teplôt... 😕 Tak meraj pekne ďalej 😉 ale ovu určite bola, len si nie je istý, že kedy 🙂

@vecernice Veď ja sa radujem, zatiaľ tak potichučky 😀
2,5hodiny je fakt veľa....a nechápavé sestričky, tak to ma vždy dokáže doraziť.... 😠

Inak, manželove dve sesternice otehotneli a obe naraz....tak fakt dúfam, že som už narade 😀 😝 😔

nanuskal
21. okt 2010

@vecernice aha, tak už chápem 😀 ty naša encyklopédia 😀 😀 😀 čo by sme bez teba robili 😉

baru7
21. okt 2010

@vecernice špatně je to, že tam není na službě 5 doktorů, ale jen 1.....to absolutně souhlasím a sestry jsou kapitola sama pro sebe.... 😎

tak já ještě poměřím a uvidíme ,co bude..... 😉

vecernice
21. okt 2010

@baru7 ja vim, ono nase zdravotnictvi je proste trosku spatne ...... byly tam zensky (rodina), jedna mela asi zanet vajecniku, co jsme tam byly dve hodiny, tak cekaly na vysledky krve ... a pak jsme zaslechly, ze tam jsou od 12 ....

@nanuskal rada poradim 🙂 zvlast takovym zlatickam, jako jste vy tady 🙂

petap1
21. okt 2010

Dobré ranko,

Večernice: tedy Rituš..ufff....četla jsem to se zatajeným dechem, ale výsledek stojí za to....dvojčááátka...fíííha 🙂 Chápu, že je to šok, ale budete je mít na ráz a to je super.....neboj to zvládneš a bude to dvojnásobná radost 😀 Jen hezky odpočívej ať se mají u tebe moooc dobře 🙂 Jinak s tím čekáním bych asi taky vyletěla z kůže..nejhorší je, že je tam člověk bezmocný a plně v jejich moci...vyřešila jsi to na 1* s tím přejezdem jinam 🙂
Jestli jsem to dobře pochopila dle obrázku, tak jsou jednovaječná, tedy v jedné dutince ?

Baru: Tak super..ovulka je ...také dobrá zprávička 🙂

Nanuskal: Jasan, že už jsi na řadě...jelikož Baru čeká na svatbičku, tak teď musíč pochodeň zvednout ty 🙂

vecernice
21. okt 2010

@petap1 no jsou v jednom gestacnim vacku, ale doktor mi nepotvrdil, ze jsou jednovajecny, no tak uvidime. sok mam, to je pravda, uz zkoumam kocarky pro dvojcatka, to budu jezdit jak s buldozerem 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre