Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

baru7
15. nov 2010

@nanuskal ale my nemáme domeček, máme jenom byteček 😉 však hlavně ať je u tebe všechno v pořádku, přeléčit bacila a pak hup na to...ono je třeba to brát asi tak, že co je nějaký rok v celém životě..taky už jsem jančila, že chci mimi, že už včera bylo pozdě a teď jsem se nad to nějak povznesla..tak snad mi to vydrží 😉

nanuskal
15. nov 2010

@baru7 ja viem, že máte bytík 😉 ale je to hniezdočko vaše 😎
Ja som sa tiež zmierila s tým, že to teraz nebude....tiež som už šalela ale teraz som sa dala do pozície, že to je tak asi lepšie...akože nebudem sa brániť tomu otehotnieť a keď sa to podarí, tak budem rada....

baru7
15. nov 2010

@nanuskal správný přístup 🙂 tak já už jsem zpět ze sona, všechno OK 🙂 paní doktorka je super, ještě jsme fajně pokecaly... 🙂 a jak s tvým manželem? zatím zůstává v Německu?? nebo kdy se má vracet?

nanuskal
15. nov 2010

@baru7 Manželík má zmluvu do februára ale ešte ho tam potrebujú a nemajú za neho náhradu ( a nám sa peniažky zídu), tak zostáva do Augusta 2011. ☹

baru7
15. nov 2010

juj..to je ještě dlouho..ale jak píšeš, penízky se budou hodit..a co by pak mohl dělat zpět na Slovensku? a kde vlastně stavíte?

nanuskal
15. nov 2010

@baru7 No to teda je....veru.... ☹
Staviame v jeho rodnej dedine....od nás je to cca 20km...
Čo by tu mohol robiť...no neviem presne, ale jedno viem určite, že už nechce robiť vo vede...a tu na Slovensku sa mu to ani neoplatí, to by sme nemali na splátky úveru....
Ale mohol by robiť niečo s technológiami, nejakého inžiniera technologa, alebo niečo také...veď uvidíme čo príde... 🙂

A vám sa ako darí, tvoj drahý ešte stále tak veľa pracuje?

baru7
15. nov 2010

@nanuskal ale zase technici tady mají dobré uplatnění, tak snad nakonec najde něco dobrého...miláček zatím stále pracuje hodně, ale od nového roku by to chtěl omezit, aby se mohl trochu lépe připravovat na atestaci...ale jak ho znám, tak zase bude furt pracovat..on tou medicínou žije 🙂

nanuskal
15. nov 2010

@baru7 No ale možno ho tá atestácia prinúti trošku zmierniť tempo 🙂 hoci to možno nebude hneď po novom roku si myslím 🙂 Hlavne nech to zvládne všetko 😉

baru7
15. nov 2010

@nanuskal Neděnko, v to já doufám..pořád si říkám, kde tu energii bere....jo o víkendu jsme byli na místě, kde budeme mít svatbu..je to tam fakt nááádhernééé 😉

nanuskal
15. nov 2010

@baru7 Tak už sa nevieš dočkať na ten krásny dník, že??? 🙂 Juj, teším sa na vašu svadbičku...budeš nádherná nevestička 😉

Ja prchám z robotky, tak papa a pekný zbytok dňa 🙂

baru7
15. nov 2010

@nanuskal papa Naděnko, hezký zbytek dne 🙂

vecernice
20. nov 2010

ahoj holky moje zlate, zdravim konecne z domova!!!!

@nanuskal mrzi me, ze manza prodluzuje smlouvy do srpna, ac chapu, ze se penizky sejdou ☹ ale vy to zvladnete!!!!!!

lucka1987
20. nov 2010

ahojte .. potrebujem poradit.............. vcera 13-ty a dnes 14-ty den po MA som si robila ovutest rapiclear... dnesna ciarka je jasnejsia no stale nie je silnejsia ako ta prva vrchna..... , mam to chapat teraz ako co.. ze mi zacina ovulka??? lebo mala som ohlasy ze je to len moj zvysny hcg, ktory mi este z tela nezmizol a postupne sa znizuje... ale preco potom ciarka zosilnela od vcera??? 😕 😕 na foto to nie je moc dobre vidiet, ciarka dnsna je takmer tak silna ako ta vrchna...
moze byt ze som 14 dni po kyret a uz mam ovulku?

lucka1987
20. nov 2010

ahojte .. potrebujem poradit.............. vcera 13-ty a dnes 14-ty den po MA som si robila ovutest rapiclear... dnesna ciarka je jasnejsia no stale nie je silnejsia ako ta prva vrchna..... , mam to chapat teraz ako co.. ze mi zacina ovulka??? lebo mala som ohlasy ze je to len moj zvysny hcg, ktory mi este z tela nezmizol a postupne sa znizuje... ale preco potom ciarka zosilnela od vcera??? 😕 😕 na foto to nie je moc dobre vidiet, ciarka dnsna je takmer tak silna ako ta vrchna...
moze byt ze som 14 dni po kyret a uz mam ovulku?dakujem

vecernice
20. nov 2010

@lucka1987 ahoj. rada bych ti poradila, ale muzeme jen teoretizovat. nejprve me moc mrzi, cim si prosla ☹ a posilam hodne sil, to zvladnout!!!!! ja mam taky po MA, ale nas malej se prestal vyvijet driv. jen me nedorazila ovu vubec, testy jsem ale nezkousela.
jestli si byla uz v 9tt, mohlo zustat hcg jeste v tele a pomalu ustupuje. ale jinak nezbyva, nez testovat dal, co ovu test ucini, muze jit klidne i o ovu. mivala si predtim pravidelnou a okolo tohoto dne? drzim palecky!!!

lucka1987
20. nov 2010

@vecernice jej dakujem za reakciu vsimla som si ze mi odoslalo prispevok 2 krat.. mrzne mi net.. 😅 hej mavala som pravidelnu ovulku od cca 13-18 dna... pomylilo ma to, ked ciarka zosilnela... ved aj tak sa snazit nebudeme urcite, ale aspon jedna dobra sprava by ma potesila, ze sa cyklus dava doporiadku (pijem caje od bylinkarky) tak dufam . hej bola som v 9 tt+par dni, no uz vtedy som mala velmi nizku hladinu hcg... koli predpokladanej dg anembiomole.

vecernice
20. nov 2010

@lucka1987 no vidis, ja mela hladinu hcg vysokou a taky to bylo na prd ☹ ale proste to beru tak, ze zaprve, super, ze to jde, zadruhe, ze smulu mam vybranou a ted uz vse dotahnu ke zdarnemu konci.
a zkus testnout zas zitra (nebo dnes odpo), a uvidime, jak se ti carka bude vyvijet. moc bych ti prala ovu, to je dobry start. zbytek pak prijde, nez se nadejes 🙂

lucka1987
20. nov 2010

@vecernice neboj, ved teraz mas vsetko v poriadku nie? drzim palce nech to uspesne dotiahnes do konca 😉

vecernice
20. nov 2010

@lucka1987 no dnes jsem se vratila po ctyrtydenni hospitalizaci v nemocnici kvuli krvaceni, ale ted uz snad vse bude v pohode 🙂

lucka1987
20. nov 2010

@vecernice fuuha... no dufam ze sa to nezopakuje... 4 tyzdne???? akosi vela.. si bola na magneziovkach??

vecernice
20. nov 2010

@lucka1987 nene, nasli mi hematom, z toho to krvaceni, takze prisny klidovy rezim a ascorutin a utrogestan. ale ted uz vse vypada dobre, tak uz mame prekazky snad prekonane 😉

lucka1987
20. nov 2010

@vecernice tak podctivo odpocivaj a uvidis ,ze vsetko bude ok 😉

nanuskal
20. nov 2010

@vecernice Ritušíííííík ahooooj, tak ty si domka???? 🙂 to je super 😵 A už ťa pustili na stálo alebo zase musíš ísť zajtra späť???,
Ale ti to tam krásne nabieha tie týždne...ale to letí všetko... 🙂

Ja čakám teraz na MS, podľa grafu predpokladám, že by mala zajtra doraziť a keď mi skončí, tak bežím k lekárke sa dohodnúť, čo a ako s tou mojou baktériou...
Ale som si nasadila liečbu, papám Uroval manosa (obsahuje kanadské brusinky a manosu, ktorá zabraňuje aby sa usádzala tá baktéria) a pijem aj urologické čajíky a veeeeľa tekutín 😀 Tak sa jej snáď zbavím 😀 😝

vecernice
20. nov 2010

@nanuskal Nadi, tak budu drzet palecky, at je bakterie brzy fuc!!!! nebo ji osobne prijdem vsichni tri nabancit.
my uz jsme doma nafurt!!!! jupiii jupiii jou 🙂
ve fotoalbu mam posledni fotku zizalek 😉

nanuskal
20. nov 2010

@vecernice Ale podrástli 😀 😵 a takto to bude stále, budú krásne rásť a rásť 🙂 Ja som ti hovorila, že nevešaj hlávku, že sa všetko môže zmeniť k dobrému 😉 Takže hematóm ustúpil?
A prečo tam máš napísané, že 10+3 a 10+5???? pod jednou snímkou???? 😕

Rituš, ozaj, vy máte v rodine dvojčatá?? Nepátrala si? Lebo jednovaječné bývajú geneticky dané, nie?

vecernice
21. nov 2010

@nanuskal ahojda 🙂 dedicna byvaji dvojvajecna, to je pak dispozice k dozravani vice vajicek. jednovajecne dedicne nebyvaji. ale pry deda byl z dvojcat ...
jinak kazde mimco je jinak velke, takze tam je, cemu kazde odpovida, jedno melo 35mm a druhe 32mm. ale myslim, ze zmerit to skoro na mm je fakt umeni 😀

nanuskal
21. nov 2010

@vecernice No vidíš to...a ja som si myslela, že jednovaječné sú dedičné 😀

Ale aj ak by boli rozdielne veľké, sú rovnako staré, nie? Keďže sú v jednom vačku? Alebo tomu zle rozumiem? 😕 😅

vecernice
21. nov 2010

@nanuskal oni jsou stejne stare, jen jedno asi povyrostlo trochu rychleji 😉 a jojo jsou v jedne chronialni dutince. ale i kdyby byly dve dutinky, muzou to byt jakdvojvajecna, tak jednovajecna (rozdelili by se asi 3 az 5 den po oplodneni 😉

nanuskal
21. nov 2010

@vecernice Tuším máš už naštudované dvojčatkovské stránky 🙂 😉

Ako sa inak cítiš???? Býva ti zle???

vecernice
21. nov 2010

@nanuskal nic mi neni 🙂 ani spatne, ani moc unava, proste pohodicka .... 🙂

@baru7 Baru, tys byla ted v televizi!!!! v obcanskem judu, vid?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre