Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

nanuskal
22. nov 2010

@vecernice Tak ja som potom unavená za teba 😀 😀 😝

petap1
22. nov 2010

Ahojte děvčátka 🙂

Vecernice: Rituš..ty jo už doma...jsem moc ráda, že vás pustili 🙂 Žížalky jsou krásné a hezky rostou 😉 Tedy tu pohodičku ti docela závidím...já pořád sem tam nějaké jídlo odevzdám zpět, ale myslím, že i u mě se to lepší 🙂

Nanuskal: Nadi, tak to jsi šikulka, že už jsi si nasadila léčbu 🙂 ještěti něco přihodí paní Dr. a to by bylo, aby baktérie nezmizla 🙂

Jinak já jdu volat jestli už jsou výsledky těch Triplů...mám pěkné bobky...ale myslím, že ještě nebudou ☹

nanuskal
22. nov 2010

@petap1 Peťušík, ahoj 🙂 žiadne bobky, uvidíš, že všetko bude v poriadku...ja tomu veríííím 😉
A ty si ako na tom s tou prácou? Minule si hovorila, že možno sa ešte vrátiš...

vecernice
22. nov 2010

@petap1 drzim palecky, at jsou vysledky na jednicku!!!
my jdeme na NT 3.12. tak jsem zvedava. jinak mi dnes vzali pet ampuli krve 😲

nanuskal
22. nov 2010

@vecernice Juj moja....ale na mňa ešte nemáš...mne vtedy zobrala tá nová gynekologička až 7 😅
Ja dnes čakám a čakám MS a nikde nič 🙄 už ma začína vážne štvať...dnes je to už 36 DC a 13 DPO... Podľa grafíkov by som mala mať LF 12 dní...tak už by mala prísť hnusoba jedna 😀

vecernice
22. nov 2010

@nanuskal sakra, tak at se mrcha dostavi. ted jste se nesnazili, vid?
no ja mam na jedne ruce jeste modrinu z odberu pred deseti dny. to byly odbery na imuno, ale bohuzel do spatne ampulky, takze ve stredu jdu znovu 😀

nanuskal
22. nov 2010

@vecernice Snažili veru, snažili, ale v nesprávnej dobe....ovu sa dostavila o týždeň neskôr, než som bola za manželom...takže to by musel byť zázrak 😀 😀 😀

A ako je to s tým hematomom u teba? Už je úplne preč? Musíš teraz chodiť každý týždeň na kontrolu?

vecernice
22. nov 2010

@nanuskal to nevim 😀 ale doktorka byla s poslednim utz naprosto spokojena, tak se asi bidak vstrebal. a na kontroly budu chodit casteji kvuli dvojcatkum, ted jdu ve ctvrtek ke svymu, a pak pristi patek i s manzou na NT screening, tak konecne uvidi ty nase zizaly nazivo 🙂
jinak LF o jeden den by se mohla prodlouzit, nebot ovu muze nastat treba v noci nebo az treba rano po odmereni teploty, tak by to pocitalo jako az dalsi den 😉

nanuskal
22. nov 2010

@vecernice Tak to je super 😀 😀 😵 😵

No tak ja si na tú MS ešte počkám...čo mi iné zostáva 😔 😅

vecernice
22. nov 2010

@nanuskal je to k vzteku, ji za pozdni prichod potrestat nemuzeme 😀

nanuskal
22. nov 2010

@vecernice Ona sa už asi vo mne nevyzná...raz ju čakám a druhýkrát nadávam aby neprišla 😀 asi je chúďa zmätená a teraz rozmýšla, že aký mesiac mám, či očakávací alebo nadávací 😀 😀 😝

vecernice
22. nov 2010

@nanuskal ty si ale kecka 😀 😀 😀

petap1
22. nov 2010

Tak výsledky jsou...jsou negativní..huráá 😀 i když ve mě sestřička nechala pochyby, páč nemohla najít kartu a tak prý neví zda tam něco Dr. nepřipsali...to se dozvíme zítra na té konzultaci....no já si zatím říkám, že je to negativní, tak to nemůže být nějak špatné, že 🙂

Vecernice: A co bříško, už roste ?? Na NT se těž...tam uvidíte miminka hooodně zblízka 🙂 🙂

Nanuskal: Tedy to je potvrora..když má dojít tak nic....no počkej ještě chvilku a uvidíš co bude....jo a kdyby něco...i zázraky se dějí 😀 😀

vecernice
22. nov 2010

@petap1 no gratulka k dobrym vysledkum!!!!
no brisko mozna trosinku, a asi mam pul kila nahore 😀

nanuskal
22. nov 2010

@petap1 Peťúúúúš, jasné, že všetko je v poriadku 😉 Ako hovorí @vecernice vždy, vy už ste si to zlé vybrali...už bude iba dobre 😉
Srdečne gratulujem k výsledkom, teraz si môžeš plnými dúškami vychutnávať tehu 😵 😵 😵 😵
A čo sa týka zázrakov, tak toto by bol až veľmi veľký... 😀 vôbec v také niečo nedúfam 😉

No idem ja do postieľky, lebo ma zmohol zubár ☹

vecernice
22. nov 2010

@nanuskal dobrou noc sipkova ruzenko 🙂
jinak doufam a verim, ze smulu jsem si vybrala i za tebe a Baru 😎

nanuskal
22. nov 2010

@vecernice Si zlatá 😉 posielam jedno veľké objatie 🙂
Dúfam, že sa nám to podarí, kým vy dve s Peťuš porodíte 🙂 😉

vecernice
22. nov 2010

@nanuskal jasnacka, tady to pobezi jak na bezicim pasu 😀

nanuskal
22. nov 2010

@vecernice Tak hádam sa nám to tu v Novom roku zase rozhýbe... 😉

baru7
23. nov 2010

Nazdar holky, vy jste se zase rozepsaly....

@petap1 gratulace k příznivým výsledkům 🙂 teď už to bude všechno jen OK

jinak u mě nic nového....teda vlastně..už mám vybrané šaty a zaplacenou zálohu 😉

nanuskal
23. nov 2010

@baru7 Ahoj Baruš, tak už máš šaťulky???? A ktoréééé???? A čo takto fotka???? 😵 😵 😵

baru7
23. nov 2010

@nanuskal kukni na mailík 🙂

nanuskal
23. nov 2010

@baru7 Baruuuuuu.... ja odpadnem....to je nádhera...čistá princeznááááááá 😵 😵 😵 😵
Fakt úžasné šaťulky 😉 😉 😉 Lepšie si si ani vybrať nemohla 😵

baru7
23. nov 2010

@nanuskal děkuju..tak to jsem ráda, že se taky líbí..taky jsme z nich málem odpadly.....pořád jsem čekala, kdy ten pocit přijde...a u 158. šatů se dostavil 😀 konečně..už jsem začínala být zouflá...

nanuskal
23. nov 2010

@baru7 Hlavne, že sa dostavil 😀 toto je fakt to pravé orechové pre teba 😉 neskutočne ti pristanúú 😉

baru7
23. nov 2010

@nanuskal juj..až se červenám.... 😵 zatím je mám dokonce jako první, snad už si je přede mnou nikdo neobjedná, protože jsou úplně nové 😉

vecernice
23. nov 2010

@baru7 juuuu ja je mela na mailu taky 🙂 🙂 🙂 maji krasny korzet nebo jak to nazvat, takovy nezny a pritom sexy!!!! a ten pocit je megadulezitej, proste to musi byt laska na prvni pohled 🙂

baru7
23. nov 2010

@vecernice jojo..přeci bych tě neošidila o fotky...jak píšeš..láska na první pohled 😉

vecernice
23. nov 2010

@baru7 o ja uz se chtela citit urazene, ale radsi jsem nejdriv mrkla do mailiku 😀

jinak holky od rana pracuju, je toho trosku nad hlavu ..... prijde mi to jak nerizena strela. no uvidime, snad vse dopadne 😉

nanuskal
23. nov 2010

@vecernice Ritušík a čo pracuješ??? Zase máš prácu posunutú domov?? Alebo domácnosť???? 🙂
Ja mám teda dneska práce fakt nad hlavu a navyše už 2 dni som poriadne nespala, tak sa cítim riadne na prd....a navyše tá mrcha nechodí a nechodí 😠 😠 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre