Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

nanuskal
25. nov 2010

@baru7 Ja mám pocit, že pre mňa je stále 😔
Dneska je lepšie veru...až na to, že ma bolí hlava a brucho a o 13tej idem k zubárovi...ale nevadííííí 😀

baru7
25. nov 2010

@nanuskal no...tak po zubaři tě to břicho bolet přestane 😀 místo toho budeš mít bolavou pusinu 😎 co ti bude dělat??

nanuskal
25. nov 2010

@baru7 Našťastie dnes idem iba na zubnú hygienu ale v pondelok mi robil otlačky, lebo sa mi jeden zúbok zlomil (vďaka inému "skvelému" zubárovi") a tak mi musí robiť porcelánový...
Ta v pondelok by som ho mala mať hotový a idú mi ho namontovať 😀

baru7
25. nov 2010

@nanuskal ty jsi teda vzorná...že chodíš na hygienu 🙂 ale to ti asi nedělá přímo zubař, ale jen hygienistka, ne?? já jsem cepovaná s čištěním zubů od dětství a Martin dostal od mojí mamky vodní sprchu, tak teď máme hygienu doma 😀

nanuskal
25. nov 2010

@baru7 No snažím sa chodiť dvakrát do roka...a áno, chodím hygieničke zubnej 🙂

My sme kúpili teraz maminke vodnú sprchu, tak uvidím aký to bude mať ohlas a potom si kúpim aj ja, ak bude spokojná 🙂

baru7
25. nov 2010

@nanuskal sprcha je super 🙂 dávám si tam občas i trochu ústní vody a to je fakntastické....opravdu to ty zoubky pěkně vypulíruje, jen je třeba to dělat v koupelně a s přivřenou pusou, jinak osprchuješ všechno kolem...ale mamka má jednoho pacienta, který si to prý dělá každý večer u TV...no to by mě zajímalo jak????? 😀

nanuskal
25. nov 2010

@baru7 Tak to aj mňa 😀 😀 😀

petap1
25. nov 2010

Dobré ranko,

nanuskal: Chjo, tak čtu, že meškající MS bude mít jinou příčinu než // 🙄 To je mi líto, doufám, že brzy dorazí a ty to budeš moct pořádně probrat s DR. A co teplota...pořád je nahoře ?
Tedy špatné zubaře by měli nějak trestat, zuby máme jen jedny a oni nám je ještě takhle pokazí ! Nu aspoň, že ti to teď ten jiný Dr. dá dopořádku 🙂

Včera jsem byla u kamarádky a zrovna jí začaly porodní bolesti 🙂 Ve 21:46 porodila chlapečka....já ji tak záviděla, že už to má za sebou a mimčo má u sebe....už aby byl květen a mimi leželo doma v postýlce 🙂

baru7
25. nov 2010

@petap1 jéééé..to musela být hezká návštěva, jejímž výsledkem bylo miminko 🙂

vecernice
25. nov 2010

ahoj holčinky, ja dneska zase vyspavala do pul desate 😅 takze dnesni noc budu zas pocitat ovecky 😀

jinak s tou litostivosti - ja skoro obrecela dokument o 17. listopadu 😀

@nanuskal no tak hlave ze se to rozlousklo, a ze si odolala cokolade, to si fakt sikulka!!!

hele jak se bavite o te sprse, co to je? 😨 ja to vubec neznam 😨 😅

nanuskal
25. nov 2010

@vecernice Rituš, to je taká sprška na zúbky...vyzerá to ako elektrická kefka a niekedy to predávajú aj ako sadu s kefkou a vtedy sa to volá zubné centrum alebo tak nejako 🙂))

baru7
25. nov 2010

@vecernice to se někdo má takto spinkat 🙂
zubní sprcha je takové udělátko, má různé nástavce a nádobku na vodu, která je pod vysokým tlakem vháněná do hadičky, na níž je ten nástavec podle potřeby a tím si potom pulíruješ pusinu, zejména mezizubní prostory a tak 😉

vecernice
25. nov 2010

@baru7
@nanuskal zeby napad pro Jeziska? 😀

nanuskal
25. nov 2010

@vecernice napríklad ;) ja už mám môjho vyčerpaného...ja už nemám nárok 😀

baru7
25. nov 2010

@vecernice velmi praktický dárek...a hlavně ty mezizubní prostory s tím jsou daleko rychleji vyčištěné než zubní nití...

baru7
25. nov 2010

@nanuskal copak sis přála??

vecernice
25. nov 2010

no je to trosku drahe .... 😲

baru7
25. nov 2010

@vecernice se kouknu doma, kterou máme značku a napíšu ti to... 🙂 za kolik jsi našla??

vecernice
25. nov 2010

@baru7 asi za dva sto

baru7
25. nov 2010

@vecernice už jsem ji našla....Waterpeak Ultra...cena není zrovna nízká no.... 😒

baru7
25. nov 2010

@vecernice hm...ta naše je ještě o litr dražší...

nanuskal
25. nov 2010

@vecernice @baru7 Ja som kúpila mamine Oral B celé zubné centrum a dali sme za to 149€.... je to dosť drahé....

baru7
25. nov 2010

@vecernice
@nanuskal ale zase si myslím, že pokud se to používá pravidelně, tak to má opravdu efekt...hlavně, pokud by člověk používal zubní nit, tak jak se má, tak tím stráví mládí...se sprchou je to rychlovka 😉

vecernice
25. nov 2010

takze myslite, ze to stoji za to? ja to myslel jako darek pro manzu, no ten by mel asi radost 😀

nanuskal
25. nov 2010

@vecernice Rituš, ja si myslím, že áno...
my sme kúpili túto: http://www.mall.sk/ustna-hygiena/oral-b-ustni-c...

a všeobecne zubárka, ku ktorej chodí mamina odporúčala Oral B značku.... ja sa v tom moc nevyznám, ale kupovala by som asi Oral B 🙂

vecernice
25. nov 2010

@nanuskal ja si rikam, ze tech par stovek navic uz neni takovy rozdil., jen otazka, zda by to manzu potesilo ....😲

nanuskal
25. nov 2010

@vecernice Vieš čo??? Tak mu dneska porozprávaj o našej debate...že sme sa tu o tom rozprávali a spýtaj sa ho, že či on vedel, že také niečo existuje... 😀 a uvidíš, čo ti na to povie 😀 😀 😀

vecernice
25. nov 2010

@nanuskal aby me neprokoukl 😀

nanuskal
25. nov 2010

@vecernice tak sa tvár nezaujate a nechápavo, že čo tie ešte nevymyslia 😀 😀 😀 že koho by to bavilo 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre