Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

vecernice
25. nov 2010

@nanuskal mozna to bude spolecny darek😉
jeste omrknu sve dalsi napady
jen musim asi trochu nakupovat z domova a doufat aspon v nejake vychazky 😉 dnes odpo mam kontrolu, tak doktora natuknu 😀

nanuskal
25. nov 2010

@vecernice Tak tak...nakopni ho 😀 Veď aj Peťuške povolil vychádzky lekár 😉

Baby na dnes sa lúčim, prchám z práce... papa

vecernice
25. nov 2010

@nanuskal ty se mas, acv teda zubare nezavadim, tech se bojim 😀 krasn den, doufam, e vam ti tam sviti slunicko tak vesele jako nam tady 🙂

baru7
25. nov 2010

@nanuskal moje mamka zase OralB moc nedoporučuje..... 😒

nanuskal
26. nov 2010

Bré ránečko babuľky 🙂
Tak včera na tej hygiene mi babenka povedala, že ona odporúča elektrickú kefku sonickú. Ako som to tak čítala, tak ak by som si v budúcnosti kupovala elektrickú kefku, tak len takúto... 😉

baru7
26. nov 2010

@nanuskal Dobré ránko 🙂 tak jsem včera večer poctivě sprchovala zoubky po naší debatě 😀

vecernice
26. nov 2010

dobre ranko holky, vcera kontrola ok, v albu mam utz, dve kapky krve doktora vubec nezajimaly 😀 jo a pry neveril tehdy pri tom krvaceni ze to udrzime. jinak hematom definitivne pryc, tak bych se rada zacala hybat aspon po dome, ale Dan o tom nechce ani slyset ....

baru7
26. nov 2010

@vecernice jupííííí..to jsou dobré zprávy...a co imuno??

nanuskal
26. nov 2010

@vecernice Ritušíííííík,to je parááááda 😵 😵 😵 gratulujeeeeem 🙂
Úplne chápem Dana, je ešte v takom rozpoložení...musíš ísť na neho pomaličky 😀 😀 😀 😀

vecernice
26. nov 2010

imuno si mam volat dnes dopoledne, dalsi vysledky budou 10. 😀
@baru7 jeste ze si mi to pripomnela 😀

@nanuskal no jo, kdyz ja uz bych se tak rada trosku hybala. ale aspon mi povolil si o vikendu obarvit hlavu 😀 jupiii, a budem pect 😉

baru7
26. nov 2010

@vecernice však trochu hýbat se můžeš, ne...dyť jak chodíš k Dr.? Jezdíš na kolečkovém křesle??? 😀

vecernice
26. nov 2010

@baru7 autickem 😀 ale Dan mi povoli pohyb z gauce ke stolu a zpet 😀 to musim trosku upravit, ale polehoucku 😀
jinak po NT si necham napsat vychazky, sice je pisou stupidne dve hodky dopo, dve odpo, ale konecne vystrcim nos 😉

nanuskal
26. nov 2010

@vecernice Ale tak vždy lepšie ako nič 😉 ale aspoň, že to nie sú 2hodiny denne a iba napr. poobede....

baru7
26. nov 2010

@vecernice a ty máš od dr. předepsaný šetřící režim? jako ani nechodit a nohy nahoru??

vecernice
26. nov 2010

@baru7 no mela jsem. vcera jsem se ptala na vychazky, myslela jsem, ze mi je zatrhne, ale rekl, ze si muzu vyrazit, a kdyz by prisla kontrola, tak ze jim mam zavolat, a oni mi dopisou nejakou kontrolu 😉 takze jsem pochopila, ze na lezeni uz nebaziruje, hematom je definitivne pryc. ale zas nedelat nic, co by namahalo ci prekrvovalo delohu (sexik mame vicemene zakazany).

baru7
26. nov 2010

@vecernice tak já myslím, že procházka by ti neuškodila...tělo se potřebuje taky okysličit...nelítat jak splašená, ale hezky způsobně v důchodcovském tempu 🙂 mimochodem, dnes jedu do Phy...ale za miláčkem 😉 na tebe mám vyhrazený čas za 2 týdny 🙂

vecernice
26. nov 2010

@baru7 se budu tesit!!! ukazu ti aspon okoli 😉

prochazku asi brzy zkusim, preci jen pomaly pohyb telu muze jen prospet ..... nez mi odejdou zada a pod. 😉
tak do Praglu ju? tak opatrne, mame tu snehovy poprasek 😀

baru7
26. nov 2010

@vecernice No..M je v Motole na školení, tak aby nebyl sám přes víkend 😉 nám tady mrzne, ale nějak sněžit ještě nechce....

petap1
26. nov 2010

Dobré ranko děvčátka 🙂

vecernice: Rituš, hurááá, to jsou skvělé zprávy 🙂 Dana chápu, můj manža je to samé, ale on se poddá a aspoň trošinku povolí 😀 Jinak já mám vycházky 2 h dopolko a 4 odpolko...myslím, že takhle by ti to mohli taky napsat. Ale jako ty, pokud by mě čapli mám volat DR. 😀

Včera jak jste probíralydárky, tak jsem vyrazila na nákupy a koupila manžílkovi nějaké knihy a vínko. O tom kartáčku jsem taky přemýšlela..to je náhoda 😀

Já jdu na kontrolu 1.12. tak uvidíme jak je na tom ten můj hematom a zda mě pustí do práce. Manža to sice nechce, ale já bych šla 🙂

vecernice
26. nov 2010

@petap1 no ja se s praci rozloucila 😀 ale mozna pokud to nepujde jinak, se necham uschopnit, ale budu pracovat z domova, jen kvuili tomu, aby mi mohli dat ten home office, uvidime 😉

petap1
26. nov 2010

vecernice: To máš dobré..u mě v práci home office nejde ☹ nemůžu se dostat k tobě do albíčka na obrázek ☹

vecernice
26. nov 2010

@petap1 musis si me pridat do pratel 😉

baru7
26. nov 2010

Děvčátka, krásný víkend...za chvíli vyráží směr Praha za miláčkem 🙂

vecernice
26. nov 2010

@baru7 krasne si to uzijte!!!

petap1
26. nov 2010

Vecernice: Ty jo to jsou novinky...holt nejsem ten Gates 😀 Máš krásné fotečky a koukám, že bříško se začíná kulatit 🙂 Jestli se vrátím do práce, tak sem taky přidám nějaké foto..budu to moct naskenovat 🙂

Baru: Tak krásný den 🙂

mayerka
26. nov 2010

ahoj holky moje všechny!!! Ty jo, tohle asi nestihnu všechno dočíst.... 😝 Dlouho jsem se zase neozvala, nejdřív jsem byla v jižních čechách, pak jsem se vrátila a kamarádka porodila holčičku (rodila 18 hodin, ufff) , tak byla velká oslava, do toho porodila druhá kamarádka, ale ve 22tt, tak je to teď dost napínavý.. ☹ 😔 A aby toho nebylo málo, tak jsem uklouzla na bahně a něco si udělala se žebrama, nejdřív jsem myslela, že je mám jen naražený, ale teď se trochu bojim, že jsem si je snad zlomila, bolí to jako čert a když se blbě hnu, úplně mi v tom lupe a praská (o slzách ani nepíšu..) No prostě furt něco. Jaroušek je do toho nemocnej, oboustranná bronchitida, to je tedy letos parádní rok!
Večernice - ty mi ale děláš velkou radost, musím přiznat, že jsem se o vás dost obávala.. tak skvělé, že to dobře dopadlo, klep klep.
Nanuska - ty jsi tedy případ, taky nemáš nic normálně, viď, to si můžem podat ruce 😀
Petap - u tebe taky skvělý, to je paráda!
Baru - jejej, tak šatičky? No to jsem zvědavá, maš ještě můj email? Jsem zvědavá jak opice 😉

vecernice
26. nov 2010

@mayerka ahoj kocko, ja si rikala, kde se nam toulas. s tema zebrama mazej okamzite k doktorovi, to je primo rozkaz od nas tri 😀 at te to netrapi zbytecne dlouho 😉

mayerka
26. nov 2010

@vecernice ahoj!! No, s doktorem počkám do pondělka, s tím mi stejně moc nepomůžou.. Asi budu celej víkend zarolovaná v prostěradle 😠 😀 😀

nanuskal
26. nov 2010

@mayerka Ahojky, tak ako píše @vecernice TO JE ROZKAZ!!! 😀 s tým nie je sranda!!!!
Máš to ty ale ťažké, stále niečo riešiš...to je priam neskutočné.... 😖

A s tou nenormálnousťou u mňa máš úplnú pravdu 😀 no čo už... musíme bojovať 😉 😀

mayerka
26. nov 2010

@nanuskal aspoň se nenudíme, což? Na doktora už je stejně pozdě a na pohotovost nepůjdu, běhám s tím už od úterka, tak to do pondělí kdyžtak vydrží. Stejně si myslím, že na to stejně nic nemají, do sádry to nejde, a ještě jsem si ty žebra nabrala akorát i s prsem, tak to nejde ani moc stahnout 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre