Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

vecernice
21. feb 2010

ahoj cizu 🙂
super, ze to vse beres tak pozitivne, to se mi libi. musime se navzajem podporovat, vsak ona ovu prijde, a pak se taky zadari 😉 jsem moc zvedava, co ti rekne ve stredu doktor, jdes ve stredu vid? budu drzet palecky a pak budu jedno velky ucho 😀
ja koukla do diskuze, ve ktery jsem od rijna, uz tam pomalu resi porod ☹ no jo, trochu zavidim. a hlavne uz tam nemam moc co rict, nejak se do tech tematu neumim zapojit ..... 😀
ja dnes uklizela baracek, zatim me to jeste temer bavi, ale to casem prejde 😀
tak pekny vecer kocky a hlavne pozitivni naladu 🙂

cizu
21. feb 2010

ahojky vec🙂
no me uz asi nic jineho nezbyva...to uz bych se musela zblaznit ☹
Taky jsem chodila na diskuzi do spolecneho terminu, ale jakmile tam nakouknu, tak to na me prijde 😢 A mozna je to ti, ze to zatim beru z pohledu, ze zatim mimco ne, ze jsem si ted uzila svoje a chce to pauzu....takze se jenom tak sleduju a zjistuju, co a jak🙂
A k Dr. jdu opravdu ve stredu odpo, jsem sama zvedava.....ale popravde, zacinam se priklanet k tomu, nedavat vyvolavacku a pockat, co bude tento mesic.....ale uvidim co me rekne a s jakym napadem prijde on!
Ted jsem ale naladena na vlne, ze proste mam dalsi cyklus a jedeme dal 😀 (tak snad me ve st nevyvede z omylu).
A vy mate baracek? Tak to tise zavidim...ale na uklid me staci zatim bytecek a nase chaloupka a je toho az moc!Tak hezky vecer a pripadne dobrou....kdybych se tu do stredy neukazala, tak jsem v zahranici na sluzebce a nemam net - ale snad i pokrokove Slovensko ma na hotelu net 😀

tinkapn
21. feb 2010

Ahojte kočky moje 🙂
Tak, aky ste mali vikendik? Ja super 😵
Pozeram, ze bolo v piatok veselo vecernice, super!A co vravis na Avatara? Mne sa ohromne pacil 🙂 😵
Babe, nezufaj, mozno sa ti ozaj len ovulka posunula a este pride, treba len verit!!! 😵
Cizu - k tomu testovaniu ovu - tak ako pise vecernice, treba testovat skor, aby sa nepresvihla, ja som minuly cyklus mala ovu az na 19 DC napriklad. A od zajtra zacinam testovat aj ja 😵

vecernice
21. feb 2010

cizu - my se ted stehovali do noveho, mame malou radovku s malou zahradkou, takze zatim spousta prace ale i radosti. uz mame i vycleneny tzv. detsky pokoj, tak uz jen aby se zadarilo.
dnes me boli podbrisek, ze bych cekala ovulku, ale co ty ovu testy? 😲 no uvidim podle teplot 😉 ale tento mesic uz bych si ji prosila 😀
jinak Avatar byl super, a taky vrele doporucuju Nejak se to komplikuje 🙂 tam jsem se rehtala na cele kolo 😉

vecernice
22. feb 2010

krasne pondelni rano holciny!
u me zatim nic noveho, asi si dnes budu muset jit pro dalsi davku testiku 😀 teplota mrska ne a ne se odlepit ode dna. ale brisko me od vcera poboliva, vetsinou na leve strane, obcas obe, tak doufam, ze mi to nezaktivovalo oba vajecniky naraz, me by bohate stacilo jedno decko 😀

tinkapn
22. feb 2010

Ahojte 🙂

Teda vecernice 😀 ufff, tiez ma sem-tam napadne, ze co ak sa podaria dvojicky 😀
U mna tiez nic noveho, akurat od dnes zacinam testovat, a aj mna uz sem tam pobolieva v podbrusku a na lavej strane 🙂

Cizu - MS este neprisla? Drzim palce na stredu k doktorovi 😵

Babe - co noveho?

tinkapn
22. feb 2010

A Vecernice - aha, pozri co mi spravila teplotka, ako isla dole... je to normalne? 😒

vecernice
22. feb 2010

teeeda to je peknej propad 😉 ale neboj, teplotu ovlivnuje spousta faktoru. muze treba jit i ovulacni pokles, nektere krivky ho mivaj. tedy vyrazny propad teploty pred opetovnym narustem dalsi den. to by ti zitra asi vylezly vys nez v predchozich dnech. taky se muze chvili niz pozdrzet. jsem zvedava na tvuj dnesni testik, kdy se na nej chystas?

tinkapn
22. feb 2010

Vecernice, dakujem za vysvetlenie 😉
Teda vies co, asi si ten testik spravim o chvilku, lebo mam pocit, ze mi treba ist na wc, tak potom hodim avizo, ale aj tak urcite nebude pozitivny, ale ved neva.... Dam ho do albumu potom 🙂

vecernice
22. feb 2010

nevis, treba zrovna bude. je dobre ho delat pote, co se dve hodky predtim omezi prisun tekutin, a jeste se doporucuje odpoledne, ze je vyssi hladina LH. ale ja ho jednou zkusila i hend rano, a tehdy byl pozitivni 😉
tak jsem zvedava!!!!!

tinkapn
22. feb 2010

Vecernice - som tiez tak minuly cyklus... spravila som ho hned rano a hned sa objavili dve tmave tlstice 😀
Uvidime ako teraz... ale este som len 13 DC a to je u mna na ovulku skoro.
A takze ten pokles teploty je v poriadku? 😕

vecernice
22. feb 2010

jasne, ten neznaci nic spatneho. nekomu to poskakuje, nekomu se drzi, ja je mam ted nejaky primrzly, ale cekam, ze se brzi odlepi a poleti do vysek a hlavne tam vydrzi tentokrat pekne dlouho 😉

tinkapn
22. feb 2010

Presne, bodaj by uz ostali taky vysoke potom 😵
Testik nie je este pozitivny, no idem ho vyfotit a hodit do albumu a potom uz utekam na obed 😀

vecernice
22. feb 2010

tak koukam testik vypada slibne, to by za chvilku mohla zesilit 🙂

tinkapn
22. feb 2010

vecernice - aj mne sa celkom paci 😀 ved uvidime, co povie zajtra 🙂 a aj BT 🙂

tinkapn
22. feb 2010

Vecernice - a co ty a testiky? hod ich aj ty do albumiku 🙂 ty si dnes 14 DC, vsak?

babe19
autor
22. feb 2010

ahojte babenky!
no u mna este stále nič nového :/ no čo už. aspon ze uz s muzikom vsetko ok,teraz sa líska,dvorí mi,ako na zaciatku,hehe.

TINKA a tebe uz doraziil tie kvapky? dufam,ze hej.
VECERNICE - mohla by si dat fotky testov hore na MK? porovnala by som to s mojimi :/
CIZU a ty mas ake testy? aku znacku si si kupila? rapiclear?

vecernice
22. feb 2010

holciny, ja tam dva testiky mam. ostatni nesly moc nafotit, ale byla tam druha slabsi. no a dneska chci dalnice, takze je cekam tak v pul ctvrty 😀

tinkapn
22. feb 2010

Babe - tak predstav si, este mi ten Femigard nedosiel. Je to sila, pisala som tam uz najmenej 4 maily... Bola by som tam aj davno zavolala, ale nemaju tam telefonicky kontakt 😒 Ale baby, zo stranky www.zazdravie.sk si uz nikdy nic neobjednavam, to slubujem!!! 😀
A to je super, ze je s muzikom zase vsetko v poriadku, tesim sa 😵
Vecernice - videla som tie tvoje testiky, su ozaj peknuckeeee 😀 O pol stvrtej nam prosim hlas pozitivny ovu testik 😉 😵

babe19
autor
22. feb 2010

Vidíte,večernice má krásne ovu testy,moj ani z daleka vobec nevypadá takto . Ja uz to vzdavam :( nechám to uz na prírodu alebo na Boha!
Hm,Tinka tak to je sila,co si uz títo dovoluju. Clovek zaplati,objedna si a tovar nedorazi? Aspon keby sa ozvali,ze? CI maju tovar na sklade a tak... BRRRR,hroza,dufam,ze tento tyzden ho uz budes mat.

tinkapn
22. feb 2010

Babe, tak to dufam, lebo inak im urobim taku reklamu, ze az 😀 😀 😀
Babe, daj si do albumu aj ty tvoje ovu testy ako vyzeraju...hmm? Podla nich budeme mozno mudrejsie 😉

vecernice
22. feb 2010

nojo babe - ale minuly mesic nezesilily a ovu tudiz asi nebyla (nevim, jak moc zveda Bt Utros), ale vcera jsem otestovala skoro 0,5litru vinecka, a s teplotou to nehnulo 😉
jojo uz se tesim na pul ctvrtou 😀

jsem zpatky od kadernika, tak ma nalada je jeste lepsi 🙂

babe - a jake ty mas testiky?

tinkapn
22. feb 2010

Vecernice - tak to mas fajn, kadernik... a ako? Mas aj novy uces? 🙂

vecernice
22. feb 2010

no jasne, jsem zas na vrabcaka 😉 takovy kratsi rozcuch 🙂

vecernice
22. feb 2010

jinak k tem ovu testum - ac je druha carka videt, test je furt negativni. u tehle vykoumat, kdy je to pozitivni je fakt umeni 😀

tinkapn
22. feb 2010

vecernice veru, aj ja s tym mavam problemy 😀 kto sa ma v tom vsetkom vyznat ach jaaaaj, uz len dufam a verim, ze nebudeme tie ovu testy potrebovat 😵

vecernice
22. feb 2010

vid? ja bych potrebovala nejaky jednoduchy typu ANO/NE anebo pripadne jeste ANO za xy hodin 😀 ja jsem proste od prirody takova nenarocna 😀
tak za chvilku jdu na to 😀 uz jsem vyprala jak velbloudi na pousti 😉

tinkapn
22. feb 2010

Vecernice - drzim palecky 😵 😵 😵 a daj vediet, alebo hod fotku do albumu 😉
Inak - s tym, ze ANO plus za xy hodin - to by bol veru super ovu test 😵

vecernice
22. feb 2010

holky, tak zas duch. sice je videt docela v pohode, ale testik proste negativni. tak holt az zitra 😀

tinkapn
22. feb 2010

Vecernice - no co uz, tak zajtra 😉
Inak mne sa tie testy tiez nedaju fotit normalnym fotakom, len mobilom 😒 Sice trocha horsia kvalita, tak ale co uz, lepsie nez nic 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre