Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

cizu
10. mar 2010

Jj, je to tady super🙂 A holky jak se cítíte? Pokud nic, tak neházejte flintu do žita...já jsem to nepoznala až do 7tt🙂)))

tinkapn
10. mar 2010

Cizu vies co, ja som nafuknuta a sem tam ma boli dole v podbrusku, ale.... ani ma nebolia prsia, co ma inak bolia pred mrchou, tak neviem... 😒 Je to 50 na 50 😕

cizu
10. mar 2010

Jj, tin, to je dobrá pravděpodobnost,ne?
Mě už dneska nic nebaví, já se už nemůžu dočkat pátku......ale kdo tuto práci za mě udělá.... 😀 😢

babe19
autor
10. mar 2010

pekny večer prajem holky
vecernice ja mam 25,v juli budem mat 26. takze tinka je najmladsia :D ale to nevadi.
cizu nesmut,ovu príde,dufam,ze aj mne. ja si teraz uz nerobím tie testy. a diky za radu s tou teplotou.
tinka ako pises 50 na 50. o necely tyzden uz to budes vediet 😉 dufam,ze len a len dobre spravy nam napises
majte sa,krasne sny vam prajem

tinkapn
10. mar 2010

Cizu - no, ved uvidime 😉 Ale normalne mam strach si urobit test 😕
Tak ked ta uz dnes nic nebavi, "vyprdni" 😀 sa na to a chod si lahnut, ja uz pojdem tiez, aj ja som unavena..
Babe - uz nech je takto o tyzden, lebo toto cakanie ma zabija, ale ved koho nie, ze? 😀
Nebojte kočky, ovulka isto pride 😉 A 2 tyzdne na to snad aj tehu, treba len verit a pozitivne mysliet 😉
Dobru noc vam prajem a pekne sny, ahojte, papa 😵

vecernice
11. mar 2010

dobre rano holciny. ja test udelala, a negativni. ale nechtela jsem ho delat tak brzo, jen jsem potrebovala zkonzultovat s mym dr pripadne dalsi brani prasku. pak bude az v po. takze pokud se to nerozhodne do te doby samo, tak ja testuju v nedeli.
jo a fakt jsem tu nejstarsi. teda v mym veku byt nekde nejstarsi, to je prca 😀
krasny den. ja od rana makam, ted jsem mela jednani v nemcine, tak to me bavilo 😉

tinkapn
11. mar 2010

Dobre ranko,

ahojky Vecernice - teda ty si takato sikulka po nemecky? Ja skor anglictinu, nemcina ma nejak nebrala 😀 😀
A nic si nerob z toho negativneho testu, este je predsa skoro! V nedelu bude pozitivny, verim tomu!! 😵 😵 😵
Pekny dnik 😉

vecernice
11. mar 2010

tin - me ten test vubec nerozhodil. asi jsem ho cekala. tak uvidime co dal 😉

jinak ja vetsinou mam taky jednani v aj. toto byla vyjimka, tak proto se mi to tak zamlouvalo 😉
co ty a teplota?

tinkapn
11. mar 2010

Juj, no ty si teda sikulka Vecernice 😉
Vies co teplota sa drzi zatial hore, ale dnes som len 10 DPO, ozaj chcela som sa ta spytat, kedy asi zacne klesat ked ma prist mrcha 🙂

vecernice
11. mar 2010

tin - vetsinou by mela treba den pred ms, ale ani to neni vzdy tak. muze i prvni dny ms zustat vysoka, pokud je tele prebytek progesteronu. takze bohuzel, pokles muze indikovat, ale vysoka teplota az po vynechani je klicova 😉

tinkapn
11. mar 2010

ahaaa, tak dakujem 😉
A co vy kočky, cizu, babe, kde ste? 😉

tinkapn
11. mar 2010

Kočky kde ste? 😒

cizu
11. mar 2010

ahoj kočky, tento týden mám v práci nabitý...nestíhám☹ a hlavně, nechci aby mě zůstala jakákoliv práce na víkend, tak dělám co můžu....v pátek odpo totiž zavírám pc a nezapnu až do pondělí...takže jestli budu nezvěstná, víte proč🙂)
vec: a jake těhu testy máš? říká se, že mamatesty jsou nejcitlivější ...a to stojí cca 30 Kč/2 kusy
babe: tak kde je grafik?
tin:jak já bych chtěla být teď doma a vegetit a nic nedělat🙂

vecernice
11. mar 2010

cizu - mela jsem mamatest. ma citlivost 25, ale tem min proste neverim 😀

cizu
11. mar 2010

vec: víš jak, ono už je stejně rozhodnuto a pokud to nevyjde teď tak snad brzy jo🙂 Já chci taky dvě čárky a to nejpozděj do týdne nebo do 14 dnů...ale na ovu ☹

vecernice
11. mar 2010

cizu - neboj, ony budou. a mas pravdu, mam stejny pristup. bud tam neco je nebo ne, ted uz to nezmenim 😉

holky citim se jak na chripku ☹

tinkapn
11. mar 2010

Vecernice - ja tiez, kycham a aj soplim, dufam, ze nebudeme chore ☹
Inak ja mam tiez este jeden mamatest z minuleho mesiaca a zda sa mi, ze to je citlivost 20, nie? Ale ved koniec koncov - to je asi za jedno 🙂

vecernice
11. mar 2010

ja myslim 25. ale to nevadi. nejaky 14DPo by tam uz neco byt mohlo 😉

tinkapn
11. mar 2010

Vsak? Tiez si myslim 😵 Tak sa nechame prekvapit teda 😉

babe19
autor
11. mar 2010

caves babenky!
konecne doma z roboty,uz len cakam na grilovane kura,mnam mna ale som hladna,zatial kym sa pecu ci griluju tak vam pisem :D
cizu mozem sem dat link na moj grafik,ale vravim,ze som si ju nemerala,tak to bude vypadat divne :D

http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

tinka vecernice podla mna je jedno aky test pouzijete,nie? ukaze ked ste tehu aj ten najlacnejsi. citlivosti bohuzial neviem ani ja aké su rozdiely. vzdy som si kupovala zatial pepino tehotensky test,podla mna je velmi spolahlivy. skuste. tu na MK vravia ze mamatest,ten som este nemala,tak neviem.

tinkapn
11. mar 2010

Ahoj Babe 😉

Ten link musis dat inak, lebo ten co si dala predtym, tak ukazuje nas graf 😉
Skus to takto:
Na lavo v tom fialovom stlpceku mas Sharing - a v tom daj Home Page Setup a klikni tam. Hore ti vyskoci adresa a tu sem skopiruj potom 😉

babe19
autor
11. mar 2010

http://www.fertilityfriend.com/ttc/homepage_mod...

dakujem tinka za pomoc,som strasné nemehlo v tomto :/
dufam,ze to teraz uz pojde

tinkapn
11. mar 2010

Nemas zaco Babe, ved ani ja som to nevedela, ucime sa predsa, nie? 😉
Ale nemyslela som tu adresu, co ti vypise hore, ale normalne na tej stranke...
Je tam napisane, ze:
Your Charting Home Page Web Address:
a tu adresu pod tym skopirujes 😉 😉

tinkapn
11. mar 2010

Kočky, nejak to tu zamrzlo 😒
Prajem vam dobru noc, ahojte 🙂

tinkapn
12. mar 2010

Ahojte, dobre ranko 🙂

Babe, skus este raz sem hodit ten grafik 😉
Mne sa teplotka zatial drzi (tfuj tfuj tfuj) http://www.fertilityfriend.com/home/2c86e6
Kiezby to tak aj ostalo 😵

vecernice
12. mar 2010

ahoj holciny, tak tin uz tusi - teplota se mi uplne propadla, tak zitra ci v nedeli je tu ms. testik aspon vydrzi do priste 😉
http://www.fertilityfriend.com/home/vecernice

tin - diky. bohuzel dokud nema ms zpozdeni, tak grafy se muzou behem chvillky zmenit z nadejnych na ovulacni 😉 tvuj zatim vypada dobre, tak at se udrzi!

cizu
12. mar 2010

vecernice: prostě jsi si naplanovala, že vánoční mimčo nebude, tak ono nechce ani na prosinec natrefit🙂 ale jeden měsíc nic neznamená...u zdravých párů se říká, že průměrná doby otěhotnění je půl roku, takže pokud jsi vyladila cyklus, tak do půl roku nejpozděj je to tady 😉
Mě se taky grafík zatím krásně drží......a podle teplot z minulého cyklu to vypadá,že se asi něco uvnitř děje, protože je blbost,aby přece se chvilku drželi krásně dole, pak zase chvilku krásně nahoře,ne?
Já dnes začínám testovat ovu - babe, jak jsi na tom ty?????
Tin: a co ty a testíky, nezkoušela jsi už těhu test?
Tak holčiny, já dnes jenom na skok, práce nad hlavu, ale možná ještě napíšu, zatím pa 😉

babe19
autor
12. mar 2010

ahojky

hm,som ale ja nemehlo,ze? neviem si sem dat ani graf poriadne. dnes mam poobednu,tak som sem skočila na par slov

tinka,vecernice nezufajte,urcite vam to vyjde. a mozno ze aj ked MS dorazi,budete tehu,nie? videla som uz aj takú situáciu.
cizu ja nemam teraz testy kupene,mozno nabuduce,bola som zufala z toho minuleho,tak teraz si dam pauzu,vies nemala som asi ovulku,lebo vzdy som mala negativny vysledok.

tinkapn
12. mar 2010

Ahojte 🙂

Babe - do IP som ti poslala este ten navod 😉 😵

Cizu - Nie, ja som este netestovala, velmi sa bojim a priznam sa, ze sa mi o tom sniva a potom sa zobudim a som smutna, ze to bol len sen 😒 Drzim palce pri testovani 😉

Vecernice - mrzi ma to, nemoze ta teplota este stupnut? A ked nie, neboj, ono sa zadari v dubnu 🙂

tinkapn
12. mar 2010

Kedy by som podla vas mala testnut? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre