Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

cizu
23. apr 2010

caute kocky...
teda babe, grafik vypada dobre🙂))
vecernice: no kdyz to dobre pujde a ovu si pospisi, mohla by se realizovat o vikendu,co? At je na to vic casu 😀 , ale bacha, neudrite se, at mate dostatek sil🙂
my planujeme odpoledne odjezd smer chalupa a doufam, ze slunicka a zahrady si taky uzijeme...a v nedeli budu poprve testovat...mam novych 11 ovu testu, vic tento mesic nemam v planu spotrebovat🙂
babe: neboj, slunicko docestuje i k vam.....ostrava dneska hlasi krasne, tak zitra to tam mate......

vecernice
23. apr 2010

cizu - ja si jich nakonec koupila 5 😀 prvni vyplacam zitra odpoledne 😀 pak uz si pockam na pondelni folikulometrii 😉 a podle toho pojedu dal 😉
tak si pekne uzijte zahradku, pocasi vypada vic nez slibne 😉 kde mate vlastne chaloupku?

cizu
23. apr 2010

holky, tak posilam fotecky nasi nove loznice,...dokonano jest🙂 (teda neni, chybi osvetleni - ale to jsou uz mouchy)....

akorat se to neda hezky vyfotit...na takovem malem prostoru je to proste skoro nemozne ☹

vecernice
23. apr 2010

KRASA!!!!! fakt moc moc moc pekna!!!! super. a takova prijemne svetla, a skrin taky za jedna 🙂

cizu
23. apr 2010

vecernice: nase chaloupka je trochu z ruky....ale udrzujeme koreny.......mame ji na jizni morave - na hodoninsku, takze trochu z ruky, ale na druhou stranu, je to blizko k rodicum a treba se tam nekdy vratime🙂

vecernice
23. apr 2010

je tam ale musi byt krasne!!!! a vinecko na dosah, mnam!!!

babe19
autor
23. apr 2010

cizu dakujem, a máte prekrásnu loznicu. mozno,aj ja dam nejake fotky potom. 😀

babe19
autor
23. apr 2010

vecernice uz aj ja som si dala teraz pohár cerveného vína. mnam :D vsak je piatok 😀

vecernice
23. apr 2010

ja zas sosam pivo 😉 tak na zdravi!

tinkapn
23. apr 2010

Ahojte, krasny neskory piatkovy vecer zelam 😉
Na zdravie kocky, tiez som si dala pohar vinka 😉
Babe, grafik je na jednotku, len tak dalej 😵

babe19
autor
24. apr 2010

ahojte baby,
a ide sa k svokrovcom.len to slnko akosi nechce svietit :(
pekny den vam zelam. dakujem tinka za pochvalu.

tinkapn
24. apr 2010

Dobre ranko zelam 🙂
Babe, tak si to uzi 🙂
Veru, to slniecko by mohlo vyjst, ved aj hlasili, ze bude slnecno, no zatial to tak veru ani z daleka nevyzera ☹
My ideme poobede na chalupku a vyzera to tak, ze tam budeme az do utorku, tak potom sa vam ozvem 😵
Pekny dnik a uzite si vikend 😉

babe19
autor
24. apr 2010

nikto nikde? ☹

cizu
26. apr 2010

ahojky kocky,
tak jaky byl vikend? co jste provadely, kdyz bylo tak krasne?
my jsme byli na chalupe..ale nic moc, drahy spalil motor na cerpadle, tak jsme bez vody...snad se to brzo vyresi....takze jsem ani neprala, ani nesusila...ale naistalovali jsme novy susak a i pracku, takze zase chybi uz jenom ta voda🙂))
vecernice: co folikumetrie, videl tam pan Dr. neco??
babe: grafik stale pekny...jen tak dale🙂)...a podle tech tvojich grafu, ty prece nemuzes mit PCo - co te to napadlo?

babe19
autor
26. apr 2010

ahoj cizu. no víkend bol celkom fajn,vcera som bola v robote do 17hod potom som dorazila domov a sli sme s muzikem na kofolu 😀 taku chalupu by sme si aj my vedeli predstavit.tam by som bola asi vzdy najradsej. ukryta pred svetom 😀 😀 diky za pochvalu cizu,ale asi aj tento mesiac sa sklamem,uz ma pobolieva v podbrusku a prsia ma tiez strasne bolia ☹ takze asi to zase nevyslo ☹ nevadi,po MS zajdem za doktorom 😉

cizu
26. apr 2010

babe: tak teda tyto dva priznaky co mas taky nemusi nic znamenat...prsa boli v prvni trimestru brutalne, to me ver...a podbrisek.....i to neni znameni jenom MS...no uvidis, jak to dopadne..ale drzim palce 😉

vecernice
26. apr 2010

ahoj kocky 😉
tak nejrpv babe - tyto priznaky jsou bohuzel shodny pro ms i pro //, takze zatim neves hlavu, a uvidime za par dni. my si do te doby asi umackame palce, ale stoji to za to !!!

jinak my jak jinak nez cely vikend na zahrade 😀 dokocne jsem si zvladla spalit i zada 😉 pokracujem pomalu ale jiste 🙂 uz jsme dokonce na prvni miniusek zaseli travnik 🙂 jo a vcera byla prvni grilovacka 😉 jen ted asi budu odpocivat v praci, abych docerpala energii

jo a holky, dnes jsem byla u Dr. a same dobre zpravy 😀 sliznice 10mm, folik na prave strane 20mm, na leve 15mm, takze vse je pripraveno, jen se trefit 😀 takze v pristich dnech ma manzel smulu, nedopreju mu oddych 😀

jee cizu ty si zlaticko, ty sis to pamatovala 🙂 a ja doufam, ze date cerpadlo brzy dohromady. ja uz ani neperu, nezehlim, nestiham 😀 a jeste ze mame mycku, jinak bychom uz nemeli ani z ceho jist 😀

cizu
26. apr 2010

vecernice: tak same dobre zpravy.....takze ono ti to mimco v lednu asi vyjde,ne?.-))

babe19
autor
26. apr 2010

ano vecernice my ti taktiez drzime palce 😀 aby ti to teraz vyslo. krásne hodnoty folikuuuul 😀 len tak dalej. takze teraz sup na manzela a nedat mu pokoj 😉
tento rok by to nam mohlo vyjst,no nie????

vecernice
26. apr 2010

babe - zadny by mohlo, ale proste VYJDE!!! ja to vim 🙂
cizu - jojo brousim si zuby na jednoho lednacka 😀 dokonce mi uz na dalsi mesic doktor snizil davku clostiku ... a budu ho mit naposledy .... pak uz to pry nechame na prirode .... 😲

cizu
26. apr 2010

no jo, holky, mate naslapnuto tou spravnou nohou.-))

vecernice
26. apr 2010

cizu - neboj, i na tebe dojde letos 😉 moc ti drzim palecky, at vam cervnova vysetreni dopadnou dobre!!!!

babe19
autor
27. apr 2010

ahojte baby,
no tak dnes teplota zase bola hore ale uz sa objavilo to spinenie co kazdy mesiac pred MS, takze zase sa nam to nepodarilo ☹ nevadi,prejde mrcha a pojdem za doktorom. a poviem mu aj o tomto spineni pred MS, mozno ze mam nedostatok hormonu a nevie sa vajicko uhniezdit. čo si myslíte vy?

vecernice
27. apr 2010

ahoj babe - uvidis, co se z toho vyklube. spineni jeste nemusi nic znamenat, ale to ti nechci malovat zbytecny nadeje. muj dr. leci podle teplot, to by tipnul ovu na pozdeji, kdyz ti to opravdu vyskocilo ..... pak by spineni mohlo byt i zahnizdovani
ale teoreticky nedostatek progesteronu zpusobuje spineni nekolik dni pred ms. ale posledni dny dle teplot jsou dobre, to znamena, ze by melo byt progesteronu dostatek.
ted jsem se do toho zamotala, vid? 😉
hele, kdyby si odstranila ten "egg", posunulo by to ovu? 😲

babe19
autor
27. apr 2010

vecernice veru ze hej,posunulo by mi to,fíha tak to ma ani nenapadlo ☹ co ak naozaj tak bola ovu?

vecernice
27. apr 2010

babe - jen spekuluju 😲 no i pak by byla jeste sance, hlavne pokud meli bojovnici priznive prostredi 😉
to me napadlo uz driv, ale nedovoluju si chytracit nad ff 😉
takze spineni muze byt to i ono. bohuzel v tuto chvili to chce trpelivost, a zamestnat mysl ....
me se to mluvi, pockejte jak budu jancit za par dni 😀

babe19
autor
27. apr 2010

vecernice,nie,nie,ty más uplnu pravdu. no a to príjemné prostredie,no neviem,neviem,je toho moc od tej druhej ovu. takze bohuzial sme uz po tom s muzikem par dni neboli 😢 nevadi,nabuduci mesiac sa budeme snazit od 10dc do 20dc kazdy den ,hihi a mozno ze sa podarí. no len verit treba 😉

vecernice
27. apr 2010

neboj babe, vyjde to! ono je asi idealni snazit se obden od toho 10-20, ale kdo to ma vydrzet .-D takovy uzasny spontanni milovani kazdy druhy den 😀 nech se prekvapit, co ti priroda prichystala. nevyhoda mereni BT je to, ze ukaze az dodatecne, kdy byla ovu .... takze snazit se do te doby, nez teplota vyrazne povyskoci, a aspon tri ctyri dny vydrzi povyskocena 😉 ti nasi chlapi z nas budou mit radost 😀

cizu
27. apr 2010

ahoj holky, jj, ti chlapi, kdyby jenom vedeli🙂))
Ja bych ted i pripadnou ovu podle BT nevychytala.....jsem asi castecne nemocna.....smrkam, kycham a neni me celkove dobre. Asi mam i trosku zvysenou teplotu. Vcera jsme prijela pracovne do Prahy do ctvrtka, ale jak to tak vidim, tak to asi odlezim na hotelu v posteli...uz se tam dneska mooc tesim☹ Dneska budu zase testovat a uvidim, co z tama vykoukne (ale pravdepodobne nic🙂
Ale jak jsem se tak koukala do grafu a porovnavala s tim, jak jsem se ty noci nevyspala, tak ta zvysena teplota sedi, takze na tom neco bude 😉 A to jsem se bud nevyspala, ze manza je alergik a ceka stale na vysetreni, takze se moc nevyspi v noci...a ja dneska v noci kvuli ryme....ach jo☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre