Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

kapibara
11. jún 2010

vecernice...a kdy jdeš na další kontrolu? já ještě stejně věřím,že to může být OK 😉 držím vám pěsti co to jde

enanena
11. jún 2010

vecernice ahojko no tak citam a som smutna....ale tajne dufam ze to bude vsetko v poriadku....myslim na teba a drzim palce 😉

vecernice
11. jún 2010

Leni - diky moc, neni mi uplne do zpevu, ale zas jsem se po brouzdani netem nabila energii, nekterym mimcum to proste dyl trva.
pristi kontrola je v pondeli, pokud ani tehdy nic nebude, tak mi dava cas do konce pristiho tydne. tak drzet pesti kocky!!!

enanena
11. jún 2010

vecernice budem moc moc a ja tiez dufam ze to bude v poriadku.... 😉

kapibara
11. jún 2010

vecernice...právě že si taky myslím,že ještě není nic ztraceno 😉 držím usilovně 🙂

babe19
autor
11. jún 2010

ahoooj!

hm,čo to tu čítam. je mi to tak ale tak luto,ale ja pevne verím,ze v pondelok bude vsetko ok a uvidís ze sridiecko bude biť 😉
bude to pre teba @vecernice dlhý víkend,ale treba mysliet hlavne pozitívne.
budeme na teba mysliet

vecernice
11. jún 2010

diky kocky, jste zlatoucke 🙂

babe19
autor
11. jún 2010

babyyyy, ja mám asi poprvý krát v živote pozitívny ovu test? myslite si ze je pozitívny ovu test???? pridám fotku,je síce s mobilom fotená,ale podla mna sa dá vidieť ze su tam dve // ZE???? 😀 ja sa tak radujem. uz aj z toho testu,aj ked sa nam to nepodari zase 😉 ale viete co pre mna znamená pozitívny ovu test??? juchúúúú!!!!!

babe19
autor
11. jún 2010
kapibara
11. jún 2010

babe...vypadá pozitivně 😉 tak musíš znásilnit manžela 😀

babe19
autor
11. jún 2010

joj veru,to musím :D a može byt aj zajtra este ovulka? inač dnes ma mužik narodky,tak asi ho musím znásilnit,hehe

kapibara
11. jún 2010

babe...určo bych to pojistila dnes i zítra a i pozítří,pokud to půjde 😅

vecernice
11. jún 2010

babe - souhlasim s kapi, ovu muze byt dnes, zitra nebo pozitri, takze sup na to 🙂 a pozitivne vypada!!!! gratulace kocko 🙂

cizu
11. jún 2010

babe:parada, velka gratulace.....tu radost, kterou ted mas, kdyz vidis pozitivni ovu test znam, neni to tak davno....a uz se tesim na dalsi🙂)
Ja hlasim, ze mame imuno za sebou a za mesic mame vysledky...i pani Dr.me potvrdila, ze viotom, ze je Sarapis zazracny..🙂)
Tak semejte, ja si jdu uzivat vikendu, pa

babe19
autor
11. jún 2010

diky kočky,ste velmi zlate ze si tu takto navzajom držíme palceky. mám vás rada aj ked sa nepoznáme osobne 😀
cizu veru bol to neopísatelny pocit,ked som to po pár sekundách uvidela 😀
imuno vysledky neboj budu ok, len skoda ze tolko nan treba cakat 😒

kapibara
12. jún 2010

cizu...tak to je docela fofr...nám řekli 5-7 týdnů 😠 ...ale teď v ponělí bych to už měla vědět...

babe...jak dopadla znásilňovací akce? 😀 😀 😎

babe19
autor
13. jún 2010

cauko kočky!
predstavte si este aj vcera,cize v sobotu bol ovu test pozitívny. hm,tak neviem neviem ci sa nam to podarilo,lebo ked som mala prvy krat pozitívny tak tedy sme boli spolu s muzikom, ale bohuzial vcera nie,neboli sme doma,u svokrovcov sme boli a vecer no v noci zas muzi kukali vysledky volieb. ale dnes sme dosli domov tak sme sa vrhli na seba a muzik to planuje aj na vecer 😀 takze za tri dni sme vynechali jeden den amozno ze prave ten den som mala ovu ☹ neviem,neviem,

kapibara
13. jún 2010

babe...toho se neboj,spermie opravdu vydrží dlouho v těle ženy...někdo radí styk "jen" ob den...mně teď říkal doktor před IUI,že lepší když tam jsou spermie ještě před ovu,že tam vydrží 😉

babe19
autor
13. jún 2010

fakt kapi? tak to ma teší. no uvidíme. ale ja neviem,zase som pesimistka ako vzdy

cizu
14. jún 2010

ahoj kočky, tak se hlásím po víkendu🙂)) Víkend byl super, v pátek grilovačka na balkóně v centru Prahy, v sobotu Karlštejn a muzejní noc a v neděli Konopiště.....přijeli jsme domů ve 20h krapátko více unavení, ale zase plní zážitků🙂))
@babe19: ještě jednou velká gratulace, ona si už s tím příroda poradí, neboj🙂
@kapibara: kapi, tak jak to s tebou vypadá, kdy máš testovat a kdy jdeš na krev? A k tomu imunu...do tří týdnů prý budeme mít výsledky...kde jste byli vy? My v UPMD Podolí, měli jsme super paní Dr, byla jsem z ní nadšená...ještě jsem vyfasovala seznam, které vysetření ještě absolovat a pak už jenom čekat..........pokud testy nevyjdou dobře, tak pak nasadí léčebnou kůru a pak se uvidí............
@vecernice: kočko a ty jak? V kolik jdeš na kontrolu? Já jsem ani o víkendu psát nemohla, jak jsem držela pěsti... 😉
No nic, jdu si pročítat milion mailů, co přišlo, když jsem tady nebyla.....a hurá do pracovního procesu☹

vecernice
14. jún 2010

ahoj holčiny, tak hodnota hcg roste a za hoďku jdu na utz. pak se nahlásím, ale až odpoledne, bohužel v práci toho je příliš 😉

babe - jednak - ja uz jednou mela pozitivni ovu test tri dny po sobe 😀 takze klid. a navic, ten cyklus, kdy nam to vyslo, jsme se prave snazili obden, taktika meho muze. takze mozna prave proto vam to vyjde !!!!

kapi - ty uz mas nejaky 11 DPO, jestli se nepletu. tak v pulce tydne budu cekat dobrou zpravicku 🙂

kapibara
14. jún 2010

cizu...no,nám ty výsledky opravdu trvaly 5 týdnů,ale dnes jsem tam volala a jsou OK,byli jsme v Karlíně v Imunnii

vecernice...super,super,super...bude tam už dnes vidět 😉 a koukej napsat dřív než odpoledne 😠

Jinak jsem teprve 24 DC,takže na testování času dost,ale i tak bolí mě vaječníky a to bylo vždycky známka neúspěchu,myslím,že se připravují na další cyklus anebo tam roste cysta 😖

enanena
14. jún 2010

vecernice ahojko ja som tusila ze to bude rast aj nadalej tak este drzim palceky na ultrazvuk aby bolo vidiet srdiecko....budem cakat na spravu 😉 tesim tesim sa moc.... 😵

vecernice
14. jún 2010

holky, zpravy nemam dobry. neco tam sice roste, ale srdicko neni. doktorovi se to moc nezda, vypada to na geneticky problem. pristi pondeli se to rozhodne, ale moc uz tomu neverim.
pekny den vsem a diky za podporu 🙂
p.s. stoupajici hcg jen znamena, ze neni problem hormonalni ... uff je to drina dobrat se k decku 😲

babe19
autor
14. jún 2010

ahooj

@cizu fíha super víkend si mala,urcite bolo pekne aj na Karlstejne. my sme tiez grilovali v sobotu az do noci 😀
@vecernice este sa nevzdávaj,este sa moze stat zazrak,treba verit, /no práve som kýchla takze na tom niečo bude 😀 / drzim silno palce,tyzden netrpezlivosti,ach joj. a doky sa k tomu ako vyjadril? čo ti na to povedal? 😒

cizu
14. jún 2010

@vecernice: ještě pořád je třeba doufat do dalšího pondělí...............a tím HCG je to pravda....já jsem měla mimčo od 9+1, že se nevyvíjelo, přestalo mu tlouct srdíčko, zjistilo se to až ve 12+6, ale děloha rostlo a tělo se tvářilo, že je vše ok, jenom uvnitř to nefungovalo, takže prý všeobecně platí, že HCG značí, že neprotestuje děloha a placenta, ale nic neříká o růstu a vývoji mimča...................a pokud tam něco roste uvnitř, tak aspoň to je dobrá zpráva ne? proto ti ještě dává týden 😉
takže zase toho moc nenapracuju tento týden, budu držet pěsti, palce a vše co mám...a zas nemůžu pracovat 😀

enanena
14. jún 2010

no teda vecernice... ☹

kapibara
14. jún 2010

vecernice...stále držím pěsti a doufám,že vše bude OK...drž se,Beruško....my jsme tady s tebou 😵 😵 😵

vecernice
14. jún 2010

holky, diky. no neco tam roste, ale to neco se mu nejevi morfologicky, tam kde ma byt hlavicka je neco velkeho. takze to vypada na mongolika. no nic s tim nenadelam, cekani pujde prezit, asi tusim, jak to dopadne. ten pocit uz mam dyl. no pak se oklepem na dovce, a hura znovu na to, no ne? my si toho prcka proste vyrobime 🙂

kapibara
14. jún 2010

vecernice...jsi velká bojovnice!!!! je fajn,že jsi otěhotněla...vadných embryí je bohužel spousta...stává se to....hlavní věc je,že se vaše pohlavní buňky dokážou spojit a najdou si k sobě cestu 😉 příště pokud to teď nevýjde už je myslím malá pravděpodobnost dalšího nezdaru 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre