Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

vecernice
5. aug 2010

@nanuskal ja to taky netusila, jsem zas o neco chytrejsi 😉
no dala my leky na rust sliznice, ale ty brzdi rust folikulu. ale aspon vim, ze za 28 se dostavi neco jako ms 😀 i kdyz asi bez ovulace. a pak zas nejaka stimulace na rust folikulu. ufff, a ja se tak bala, ze clovek otehotni, kdyz nechce. pokud je moje telo takto vykonne, tak uz jsem nemusela zobat HA par mesicu 😀

nanuskal
5. aug 2010

@vecernice však to je to, že sme cpali tie HA a úplne zbytočne, pototo sme si celý organizumus a mohli sme byť pritom bez toho a koooooľko veľa aj ušetriť 😅
Som ale zvedavá, čo povie aj tvoj doktor...po tej ms sa máš dostaviť k nemu? alebo ešte predtým?
A to by bola sranda, keby ti upravili tie lieky sliznizu a z byliniek by sa ti dostavila ovu 😕 😔 ale to asi moc fantazírujem, čo? 😔

vecernice
5. aug 2010

@nanuskal priroda je mocna carodejka, tak treba me i doktory prekvapi 😀

baru7
5. aug 2010

@nanuskal tak to jsem se pobavila s včeličkou a květinkou 🙂 moc hezky jsi to napsala

@vecernice nedivím se ti, že napřed ti veselo moc nebylo a jsi hrozná šikula, že ses zvetila a nepropadáš skepsi..ta totiž ničemu nepomůže, spíše naopak .Všechny na tebe myslíme, ať se tělíčko vzpamatuje a už nezlobí a jede jako hodinky...stejně je ta příroda tak zamotaná, že člověk jenom kouká, jak jedno souvisí s druhým a přijít na prvopočátek problému není ani trochu jednoduché. Ale trochu pro uklidnění..mám dvě kamarádky, které měly stjený problém jako ty - neroslta sliznice, neovulovaly...a dnes jsou šťastné maminky 🙂 obě byly hubené jak lunt, ta jedna hodně cvičila a neměla žádný podkožní tuk a Dr. říkal, že to mohlo být i tím....jsem zvědavá na výsledky hormonálního profilu..to by mohlo snad něco osvětlit, ne?

nanuskal
5. aug 2010

@vecernice no asi tak nejako 😀 no rozlúčim sa, idem niečo porobiť a potom sa s manželíkom ideme niekam kúpkať....jaaaaaj aký veget, úplne super mi je 😀
Papa dievčence a ak sa mi podarí, tak sa prihlásim aj zajtra a ak nie, tak v pondelok... paaaaaaaaaaa 😎

baru7
5. aug 2010

s tou HA máte pravdu...jestli budu mít jednou dceru, tak jí hodně důkladě vysvětlím, že jsou i jiné způsoby antikoncepce, protože ta paseka v těle potom nestojí za to....

baru7
5. aug 2010

@nanuskal užívej🙂 krááásnýýý den 😉

babe19
autor
5. aug 2010

@cizu citala som tvoj prispevok a dakujem za gratulaciu.ale aj tak mi slzy tiekli,lebo to je hrozné ti prave zistili,co prezivas. to nie je fér. tak isto to to nie je fér voči @vecernice. tolko trpiet a vzdy len same zle spravy. ako @nanuskal pisala sme tu a dufam ze aj budeme co najdlhsie pre vas ako podpora. ale viete co baby,ked vam treba plakat,kludne sa vyplacte,mozno sa aj ulavi. zivot je bohuzial kruty. ale verim,ze kazda jedna z vas bude mat coskoro // na teste a na tieto smutne prispevky zabudneme.
@baru7 s tou HA mas pravdu,dufam,ze ked budu chiet naše dcéry /ale aj synom vysvetlime pre ich priatelky / brat hak mozu mat problémy ako my 😀

baru7
5. aug 2010

@babe19 na 100% souhlasím s tím, co jsi napsala... 🙂 a jak se dnes máš?

babe19
autor
5. aug 2010

dnes celkom fajn,lebo nemusim ist do roboty,mam den volna. 😀

babe19
autor
5. aug 2010

ozaj ma niekto skusenost s ebay.de?

babe19
autor
5. aug 2010

neviete ci vyhrany tovar pride na vasu adresu alebo treba zajst niekam pre to?

baru7
5. aug 2010

@babe19 tak to je fajn, hezky odpočívej. S ebay bohužel nemám zkušenosti, takže ti neporadím....copak si chceš hezkého koupit?

vecernice
5. aug 2010

@babe19 s ebay netusim, tak neporadim 😉
a vis, my mame radsot z tebe a s tebou. ostatni se pridame, jen asi manzovi neporidim maleho blizenecke. no jo, kdyby si nasel fukncnejsi zenskou ... 😀 mrzi me to i vkuli nemu, on bude tak uzasny tata 😉 ale jednou a to sice brzy bude 🙂

babe19
autor
5. aug 2010

nechcem si nič kupit momentálne len som sa registrovala.ale vyslo nieco take ze mi poslu domov kod na prihlasenie. dufam,ze to nie je za poplatok ☹
@vecernice to ake hluposti pises moja, teba lubi tvoj muz,teba si vybral a stoji pri tebe. on bude uzasny otecko,a ty uzasna maminka,nie je co ine riesit.a ty si funkcna zenska. teraz to bohuzial nevyslo ale vyjde to uvidis moja!!!

baru7
5. aug 2010

@vecernice jojojo...funkční jsi..žádné takové poraženecké řeči tady 😉 prostě to musí dopadnout dobře...a kdy budeš mít výsledky toho hormonálního profilu?

vecernice
5. aug 2010

holky moje zlate, ja vas nemit, co bych si pocala 🙂
vysledky budou za tyden nejdyl, tak jsem dosti zvedava 🙂 chtela bych najit celkove reseni, ktere by telo nastartovalo, at uz ty prasky muzu zahodit do kose 😉

baru7
5. aug 2010

@vecernice taky jsem pro celkové řešení🙂 kdyby to jen bylo tak jednoduché, co? 😒 pomalu se zvedám z práce..dneska jsem tady byla po šesté, tak mám nárok 🙂 hezký zbytek dne všem🙂

vecernice
5. aug 2010

@baru7 teda po seste? 😲 jo a ty jsi vcera psala, ze mas vecer bez muze, ale tady nikdo, na FB nikdo 😀 manza mel totiz taky vychazky 😀 planovali s klukama v hospode cundr 😉

cizu
5. aug 2010

ahojky holky, dekuju za podporu...to neni o tom, ze bych to s vama nechtela resit, ja jenom jaksi to ted nechci vubec resit a beru ten stav takovy, jaky je....a ani me nevadi, ze vy planujete nejake snazeni a my nemuzeme-teda babe uz ma doplanovano 😀
Potrebuju si od vseho odpocinout a nabrat nove sily do dalsiho boje☹
vecernice: a co Femigard, jeste ho beres nebo uz ne?
Mejte se, pacek

vecernice
5. aug 2010

@cizu porad beru. a me o planovani ani nemluv. neni co v mem tele oplodnovat 😀 takze taky musim nejaky patek vydrzet 🙂

cizu
5. aug 2010

@vecernice: ale vzdat to nesmime! Mozna si jeste vzpomenes, jak jsem se k vam po revizi pripojila a cekala na MS po vyvolavacca na 80 den? Taky telo zklamalo...ale ted z nej mam radost...ten sarapis je pro moje telo zazrak......sama jsem ovu nemela v zivote a tento rok uz 3x potvrzena....takze alespon v tomto je to uz lepsi....uvidis, nejake reseni se najde....a ja dokonce ted poznala ovu uplne sama a rozhodla si udelat test a ejhle...za 10 sekund byly dve dalnice - takze jsem asi vystihla spicku - no ne ze by me ted k necemu byla🙂)))
Takze ja ted do konce rijna muzu jenom sledovat a v podstate cekat, co bude a nebude.......a bez stresu, jestli vubec bude, protoze by byla k nicemu☹ A v praci je to cim dal horsi...kurnik, to jsou okolnosti☹

baru7
6. aug 2010

@vecernice dobré ránko🙂 no já jsem se totiž za miláčkem stavila cestou z práce do jeho práce, počkala až skončí a pak jsme si cestou domů koupili na večeři pizzu a koukali na TV, tak proto jsem ani nezapínala komp. Dneska jdu na rozlučku se svobodou. Doufám, že to nebude moc divoké a v sobotu nebudu mrtvolka🙂

baru7
6. aug 2010

@vecernice jo tys myslela převedčírem bez muže - tak to jsem byla s kámoškou na kafe a večer pak jen v rychlosti prohlídla fotky tebe a nanu 😉

vecernice
6. aug 2010

ahoj holcinky 🙂 taky mate takove krasne pocasi? a nezaprsi a nezaprsi 😀

@cizu kocko, my to nevzdame, my se dockame. jinak ja zatim jedu na Femigardu (krom prasku), ma se brat 3 mesice, tak to zkusim dotahnout. pak nastoupi sarapis 😀 copak se deje v praci? jinak mam radost, ze aspon ovu se ti krasne nahodila a pekne chodi. to je zaklad, ty dva mesice rychle utecou (vzdyt uz nam jich uteklo tolik, ze?) a pak doufam, ze na kontrole vam potvrdi, ze lecba byla uspesna, a budeme mit letos opravdu stastne a vesele!!!!!!
jinak cekat 80 dni na ms, no mozna bych se dockala, doktorka minila, ze mozna za 2-3 mesice by dosla sama, ale mezitim bych ja byla sediva 😀 kdyby aspon rostla ta sliznice, tak foliky uz neni problem nakopnout. no fakt jsem zvedava na ten hormonalni profil 😲

@baru7 tak to jo, ja myslela, ze budes taky doma 😀

baru7
6. aug 2010

@vecernice viš co je ironie osudu, že když to člověk nepotřeboval, tak na MS nadával..jak je to k ničemu a že je to otrava a chlapi se mají, že ji nemají...a teď co bys za ni dala, že 😒 taky jsem zvědavá na ten tvůj hormonální profil, to by snad mohlo dost věcí objasnit, ne.. 😉

vecernice
6. aug 2010

@baru7 ted jsem zas uspesne stravila pracovni dobu 😀 brouzdanim po netu, co vlastne zjistuji na tom hormonalnim profilu a co me muze cekat 😀 no tak jsem zvedava na vysledky.... i kdyz pokud tam neco bude, a bude to vyzadovat dlouhodobou leccbu, tak to nevim, jak to ustojim.
no me nejvic s..e, ze nas nikdo neupozornil, co muze HA zpusobit. jinak by ji clovek v prubehu brani aspon na chvili zkusil vysadit, co na to organismus. hlavn, kdyz jsem mela problemy s ms jiz pred HA.....
skoda, ze driv nebyl internet, kde by si clovek vsechny informace obstaral .-D

nanuskal
6. aug 2010

Ahojteeee, zdraví Nemecko 🙂 s krásnym slnečným počasím 😀

@cizu čítala som si príspevky, čo ste si písali...to je úplne super, že ti tak krásne začalo fungovať telo a že máš ovu a dokonca aj vieš kedy 🙂 Tak aspoň keď sa už budete môcť snažiť, budete vedieť presne, že kedy 😀 😎
A dúfam, že v práci bude všetko OKa 😔

@baru7 @vecernice Pre niektorých je aká otrava, že žena má plodné dni, treba si dávať pozor...ale pre nás je to tak strašne málo...trafiť sa raz za mesiac do toho správneho dňa a ešte aby aj bolo všetko OKa.... 😠
Inak baby, mám jednu známu ktorá brala predtým antikoncepciu, vysadila, v pohode otehotnela hneď na prvý šup ako to chceli a po pôrode si zase nasadila tú antikoncepciu, pri ktorej sa dá kojiť a teraz má zase normálnu HA.
Niekomu úplne zblbne telo a niekomu vôbec... 😕

vecernice
6. aug 2010

@nanuskal ahoj Nemecko .-)
co ja bych dala za ovu 😀 kralovstvi za sliznici 😀 no jo no, ale ono to vyjde, a pak nam tato cekakca bude pripadat malicherna 😀

baru7
6. aug 2010

@vecernice @nanuskal no, mě můj tehdejší doktor na HA pěl jen samou chválu...mám pocit, že někteří jsou opravdu masírováni zejména provizí od farmaceutickcýh firem...a jsou i tací, kteří doporučují jen ty nejdražší varianty. Taky mám kamarádky, které otěhotněly ihned po vysazení HA a všechno normálně funguje. JAk to tak čtu, tak koukám, že se svým jakžtakž pravidelným cyklem mám opravdu štěstí...ale kdybyste mě viděly, jak jsem teďka olezlá...no hnus..ale aspoň vím, že MS se už chystá 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre