Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

klarysek1
24. mar 2010

Ahoj kočky moje, tak jsem vás podctivě dočetla...přichází krásný počasí..jaro je tu..tak se určo zadaří.
Jak psala večernice, měkdy je dobré si oddychnout, třeba dělat jen ovu testy a neměřit BT....protože podle ně měřením BT se člověk víc pozoruje, doufá a stále upjatě čeká.Já dělala jen ovu testy a pak jsem prostě čekala na MS...šla pařit s kamarádkama ...přišla v 5 ráno, v týdnu popíjela lehonce vínko a v pátek jsem si řekla, že než zase někam vyrazím tak raději testnu a co nevidím..byly tam 😀
Takže hlavu vzůru a hurá do toho 😀 😀 Přece mě v tom nenecháte 😀

cizu
24. mar 2010

ahoj holky,
tak jsem zpet☹
Babe: na imuno se nechodi jenom se stitnou zlazou...hleda se vse mozne...jestli tvoje telo nereaguje nebo pak neparazituje bud na muzovi spermiky nebo pak se nesnazi "zahubit" plod, protoze v nem vidi parazita, tzn. i to je moznost pro missed abortion apod.......
A jak jsem dopadla u Dr.? - taky zahazuju teplomer a na ovu testy se ani nepodivam🙂)) Do cervna, kdy jsem objednana na to imuno se nebude nic dit...nechce zacinat lecbu, pokud by se treba na imunu neco naslo a oni nas chteli prelecovat, tak by se to zase muselo prerusit.......takze az po vysledcich zacneme stimulovat telo,protoze vsechny dostupne vysledky, co by byli potreba uz budou k dispozici..........a ten muj graf a testy? Delozni sliznice minimalni, skoro zadna, zadne vyrazne folikuly, zadne zlute telisko (ze by uz ovu byla), ale na vajecnicich krasny perlovy nahrdelnik - moje PCO se potvrdili☹
Takze ja tak☹ Ale treba se jeste do cervna neco stane, telo se probudi, zase neco trochu vyprodukuje a uvidime.....treba to cekani na vysledky zase neco prinese🙂)))

vecernice
25. mar 2010

ahoj cizu - tak to me mrzi. si na to jako ja pred necelym rokem (az na to PCO). hele, tak zkus bylinky, ty uskodit nemuzou. kontryhoelovy cajik a Femigard, to si tu holky pochvaluji. treba se to podari nastartovat i bez hormonalni lecby. moc ti drzim palecky, a posilam velkou davku optimismu!!!!

klarys - tak ja to planuju nejak obodbne 😀 tedy merit pak zas budu, ale omezovani zadny. bud se to mimco ma udrzet, nebo ne. takze obcas sklenicka, sport, proste vse, co mam rada, a co me bavi 😀 ono to nakonec dopadne 😉 holt mimco asi presne vi, kdy se chce narodit 😉

babe19
autor
25. mar 2010

ahojte, cizu presne to som chcela aj ja napísať,aby si uzivala teraz nejaké tie bylinky :D vecernice ma predbehla :D
klarysek dakujeme ti za optimizmus,dufajme,ze sa k tebe coskoro pridáme :D
inac co mate dnes na plane holky?

vecernice
25. mar 2010

no ja jdu za chvili na konferenci, ta bude do peti. pak sup domu a chci jit vecer behat 😉 dala jsem se jeste vic na sport, nebot vaha je podla a ukazuje co se mi vubec nelibi 😀
a pak budu doma zehlit a uklizet 😉

co vy?

a jinak - urco nam to vyjde!!!!!! vse je jen otazka casu 😉

babe19
autor
25. mar 2010

ja sa chystám do roboty,dnes som tam do 23hodiny ,takže nič moc,hehe,ale aj to sa musí.
joj ako dobré ze si tu vecernice mozem sa ta spytat preco mam v grafe v kalendári označené 16.marec a 24.marec fialovým?ostatné dni su modrým :(

vecernice
25. mar 2010

babe - ja tam nic fialoveho nevidim 😲

babe19
autor
25. mar 2010

nie v grafe ale v kalendári čo je nad grafom :(

cizu
25. mar 2010

ahojky holky, diky za rady🙂))
Femigard jsem pila pred rokem a nepomohl, kontryhel piju od ledna ( a na sliznici to nebylo vubec poznat☹) a uzivam Sarapis...aten budu uzivat dale, to telu neuskodi🙂)))

denne73
25. mar 2010

ahojte dievčatá je tu ešte niekto? 😉

babe19
autor
25. mar 2010

ahoj denne, vitaj medzi nami!
chodíme sem kazdy boží den 😉

tinkapn
26. mar 2010

Ahojte kočky moje zlate,
idem vas docitat 😉

sisacha
26. mar 2010

ahoj , poradi mi niekto?Tyka sa to ovulacie , mozu lieky ako panadol posunut ovulaciu? stalo sa to niektorej z vas?

tinkapn
26. mar 2010

No tak som vas docitala, Cizu, je mi to luto ☹ Tiez by som ti poradila nejake tie bylinky, ale ked ti to nezaberalo, skoda... ☹
Ja mam dnes nabity program, tak ospravedlnte prosim moju absenciu 😉

tinkapn
26. mar 2010

Sisacha ja osobne s tym skusenost nemam, mozno kočky bude vediet viac 😉

sisacha
26. mar 2010

dakujem Tinka , nikde som sa o tom nedocitala ale lekar vravi ze ovulaciu spustaju hormony a nie lieky od bolesti takze to s tym nema nic spolocne ..ale predsa sa pytam aj vas

tinkapn
26. mar 2010

Ja si tiez myslim ze by nemali posunut ovulku, ved pockaj co napisu kočky 😉

cizu
26. mar 2010

ahoj holky,
tin: jj, bohuzel nepomahaji a mam to vyzkouseno....ale Sarapis budu brat dal, to neprerusim, treba se nekdy neco zlomi🙂)))
sisacha: panadol si myslim ze nema absolutne zadny vliv na ovulaci, ani ji neposune🙂
Ja se taky omlouvam za absenci o vikendu, jedeme na chaloupku, zasadit vrbu a trochu udelat poradek po zime.....snad prset prece jenom nebude a pokud jo, udelame neco vevnitr, kdyz se venku nebude dat. 😉

vecernice
26. mar 2010

ahoj holciny 🙂 tak my se vcera doma nepohodli ohledne nasich navrhu zahrady 😠 obcas ma Dan takovy ton, ze bych vyskocila z kuze. asi si to neuvedomuje, ale vcera me to zvedlo z gauce .-D

panadol - dle meho by nemel. mozna muze zkreslovat vysledky teploty, zalezi, jak se meri, ale ovu by posunout nemel. ale je to jen muj nazor, ani to nemam odzkousene 😉

cizu - tak zkousej bylinky dal. minimalne neskodi. treba zrovna letosni rok je bylinkovy 🙂 a ony tvemu telicku pomuzou pekne fungovat 🙂

cizu
26. mar 2010

vecernice: ono asi opravdu plati, ze chlapi jsou z Marsu a zeny z Venuse🙂)
U nas zase vzdycky remcal pri nakupu ruznych dekoraci a pod....a ted, svete div se, jak se vratil ze sluzebky, tak uz jednou byl se mnou na shopping v Ikei a neprotestoval a ted jsem byla nakupovat nejake dekorace na chalupu a nerekl ani pul slova...tak nevim, bud za ty roky uz otupel nebo nevim🙂)))

babe19
autor
26. mar 2010

cizu más uplne pravdu, aj moj muz je taký. raz mi hovorí,ze on nenávidí chodit do obchodov, potom zas on navrhne,aby sme sli nieco pekné kupit. tak teraz sa vyznajme,no nie?

tinkapn
26. mar 2010

Dámy odchadzame na vikendik, tak ozvem sa vam bud v nedelu alebo v pondelok, ale nebojte, budem na vas mysliet a drzat palce - Babe tvoj grafik vyzera nadherne, len nech sa udrzi 😉 😵
Tak sa mi tu majte krasne moje, uzite si vikendik 😉 😵 Papa

babe19
autor
26. mar 2010

tinka dakujem ti velmi pekne,to by bola paráda,keby mi teplota neklesla. nechcem sa tešit dopredu :/ uzi si vikend,lebo aj tak rychlo ubehne. maj sa

tinkapn
28. mar 2010

Ahojte,
tak ja som uz aj po vikende 🙂
Nejak ste tu neboli 😕
Babe, grafik je uuuplne super krasny, bodaj by taky aj ostal 😉 Drzim velmi palce

vecernice
28. mar 2010

babe - grafik super!!! jen tak dal, cekame na nase prvni tehuli 😉

my se cely vikend ryli v zahone. ale uz mame lecos zasazeno 😉 jen porad spousta prace pred nama. ale toto me bavi 🙂
jak jste se mely vy?

cizu
29. mar 2010

ahoj holky,
hlasim se po super vikendu - pocasicko nadhera, pracovali jsme na chaloupce na zahrade - poradky se stromkama....dva jsme stihli zkacet, jeste prorezat dalsi stromecky a mame zahradu jako lusk🙂))
Jak jsme zvladly prechod na letni cas? Ja jsem to vcera nepocitili, byla jsem totalne KO ze sobotni prace, ale dneska rano jsem myslela, ze vazne nevstanu☹ Ale nakonec jsem i to zvladla. 😉
Babe: krasny grafik, drzim palce

vecernice
29. mar 2010

ahoj cizu, taky uz bych chtela rict, ze mame zahradu jako lusk 😀 ale to bude jeste dlouha cesta. nicmene uz mame zasazeno 12 tuji a 6 ovocnych stromku. pripraveny zaklad pro terasku, a tak uz mi manzel vymysli tu fontanku, on je proste zlaticko 😉
jo a mam osazeno 5 truhliku, takze uz mame domecek takovy vesely. jen doufam, ze nezacne mrznout ☹
babe - grafik moc slibny. jen tak dal!!!
cizu - koukam, ze ff se rozhodl, ze ovu byla 😉 no uvidime. psala si, ze si das do leta pokoj vid? mozna prave to bude ten nejlepsi lek na decko 🙂 moc vam to vsem tady preju!!!!!
ja s grafem mirim asi do doby ledove 😀 ale byla bych rada, kdyby se ovu dostavila i bez clostiku 😉 stejne ho budu smet uz jen tri mesice .... tak do prazdnin proste musim najit ty dve kolejnice 😀

cizu
29. mar 2010

vecernice: no s tim tvym grafem......ovu jsi mela az 19 DC, ne? Tak nic neni ztraceno 😉
No my jak jsme loni poridili chalupu, tak to bylo des a hruza a ted se pomalu dopracovavame k nejakemu posunu....a ta zahrada ted vypada 1000x lepe nez predtim.....predevsim tam neni takovy "bordel", a dzungle jako predtim je tam uz hezky uklizeno - teda jeste orezat ty stromecky a "vyhodit" 4 takove ty sloupky co jsou na plot (no kdysi kdosi delat zahradku v zahrade, no na hlavu🙂))) a bude hotovo...a na podzim musim najit mistecko, kam zasadim ty moje tulipany (uz mame doma 3 se vyklubali, tak jsem zvedava, co tech dalsich 47🙂))
A k tomu nasemu rozhodnuti: jj, jdeme 11.6. na to imuno do Prahy a pak se uvidi podle vysledku. Podle meho Dr. je MS pouze venkovni projev, ktery ale neni vzdy nutny, takze pokud do cervence nedostanu MS, takze je to ok🙂...no ja jsem zacala ted brat utrogestan - 2x1, co me doma zustal, tak at me to nedrazdi, tak mozna MS prijde...snad, pokud ne, tak je to taky jedno.
Dneska jsem teplotu merila rano jenom tak...a ff vyznacil sice ovu,a le ona urcite nebyla,tak pak babo rad🙂)))
A proc muzes brat clostil jenom jeste 3 mesice??

vecernice
29. mar 2010

cizu - clostil se obecne predepisuje na 6 mesicu, pokud to nezabere, tak se asi hleda jina cesta. ja uz ho 3 mesice brala, ted mam pauzu - z duvodu nesnazeni. ale rada bych, aby ovu dorazila, takze ted jsem jako ty, jen cekam ovu, ale vim, ze i kdyz prijde, nic z toho nebude 😉 dalsi mesic se zase ke clostiku vratim a pujdu i v pulce na folikulometrii, tak jsem zvedava, zda vse poroste, jak ma. uz by mohlo, prikrmuji se hormony skoro tri ctvrte roku 🙄 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre