Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

betina1984
4. okt 2010

@vecernice, gratulujem a aké lieky berieš?

vecernice
4. okt 2010

@betina1984 beru clostik 3x1 5-9DC v kombinaci s utrogestanen. nakukovala jsem do grafu BT, a koukala, ze na tebe clostik zatim nezabral ☹ moc me mrzi to tve neustale cekani a moc drzim palce, at doktori najdou tu spravnou variantu leku pro tebe 🙂

betina1984
4. okt 2010

@vecernice, možno treba zvýšiť dávku. Uvidím v stredu čo mi povie.

baru7
4. okt 2010

kočenky, pro dnešek se loučím...papa zítra

nanuskal
4. okt 2010

@betina1984 Ahoj 🙂 Jonáš tam má niekde v popise, že ten výpočet platí, ak sú zdravý obaja aj muž aj žena...Neplatí to, ak má žena nejaký hormonálny problém, alebo také niečo....Neviem ako je to u teba, či máš nejaký problém alebo nie...

Čo som dostala od Jonáša výpočet, tak mi to presne sedí s dátumami, ktoré vypočíta aj táto stránka. Tak môžeš to mať aj zadarmo 😉 Tak to vyskúšaj, za to nič nedáš 😉
http://najdise.cz/doktor-jonas/jonasova-metoda-...

betina1984
4. okt 2010

@nanuskal, je to už tretí výpočet, ktorý mi sedí. Vychádza mi to na 22.10. Minulý mesiac som rátala tiež cez nejaký takýto výpočet a vychádzal mi od 20.9. začiatok a 22.9. koniec a my sme sa snažili 20.9. a nič. V stredu idem na vyvolanie, takže by mi aj ovu vychádzala na nejaký 10-11 DC. keby došla.

klajosa
4. okt 2010

ahojte baby, som tu nová....vysvetlite mi prosím ten jonašov vypočet....diky

nanuskal
5. okt 2010

@betina1984 @klajosa V tom, čo mi poslal Jonáš ten výpočet bol pokec, že dni, ktoré sú zaznačené červnenou, to sú aj tie, ktoré ti vypočíta tá stránka, ktorú som ti poslala....To sú dni, ktoré sú najviac vraj plodné a je jedno, či ti to vychádza cez MS alebo mimo ovu....
Ešte som zabudla dodať, že snažilkovať sa treba deň predtým, ako je ten vypočítaný deň 🙂

Ďalšie dni, ktoré si môžeš sledovať sú v rámci tvojho cyklu, to si máš zaznačiť začiatok MS a pripočítať k nej 15dní a zaznačiť to zelenou. V tento deň je predpoklad ovu a možnosť otehotnenia 15%.

Nechápem tomu celému, lebo podľa prírody je najväčší predpoklad otehotnenia počas ovu...ale asi je niečo medzi nebom a zemou 😉

@betina1984 Ale možno ti ten výpočet u neho priamo bude vychádzať aj inak, ktovie, lebo on tam chce údaje aj o dieťati, o potratoch...proste o všetkom....Ale to je tuším ten špeciálny výpočet...ja som si dala urobiť iba ten základný...

petap1
5. okt 2010

Ahoj holčinky 🙂

omlouvám se za mou absenci...nějak jsem nestíhala...nejdříve jsem se u DR. uschopnila a pak zase zašpinila, takže jsem teď zase na neschopence, ale tentokrát od gyndařky. Chce, abych zůstala doma až do 16tt. Tak zůstanu. Přeci jen je mimi to nejdůležitější, že 🙂 Takže se u mě střídají nálady jak na běžícím pásu...vše je OK..co když ne..a tak dále 🙂 No doufám, že zase dostaneme dávku klidu po tom NT screeningu. Jdeme na něj 25.10.. Jinak teď začínám běham na odběry krve...mám asi tři nějak po sobě, takže jsem zvědavá odkud mi pak tu krev vezmou..chudinky moje žíly 😀

A co vy ? Pochopila jsem dobře, že Večernice měla OVU 😀 ?

Jinak vítám nově příchozí 😀

nanuskal
5. okt 2010

@petap1 Nie nie nieeeeee.....Rituška našla iné dve čiarky 😵 😵 😵 😵

Peška, ja už som na teba intenzívne myslela, že si tu dlho nebola 🙂 ale super, že je všetko ako má byť 😀
Dobre, že ťa nechala doma gyndoška...to je super...a máš aspoň vychádzky povolené?

petap1
5. okt 2010

nanuskal: Ty vogoooooo to je pecka....velikáááááááá garatulka Večernice....já to věděla, že to taky půjde rychle 😀 😀 😀 😀 Úplně mám husinu 😉
JJ vycházky mám povolené 🙂 Abych pravdu řekla, tak jsem ráda...jsem i dost unavená a přeci jen se mi nakonec do té práce nechtělo 😀 A co ty ? Chystáš, nějaký romantický víkendík 😀 ?

večernice...jdu najít tvé příspěvky o objevení // to musím načíst 🙂 A jak ti je ? Jsi v práci ? A v kolikátém tt jste ??

nanuskal
5. okt 2010

@petap1 Ja som z toho mala tiež včera 😀 Veľmi ma to potešilo 😀

Ja nechystám nič teraz, v piatok príde manžel na 2 týždne domkov 😀 ja som 22DC a ovu nikde....
Inak 13.10. nám vychádza termín u Jonáša, tak som zvedavá 😀

Takže ťa únava zmáha...tak to ti verím, prvé mesiace sú vraj najťažšie....ale hlavné je, že krásne rastiete 😀

vecernice
5. okt 2010

@petap1 holky, vy mi tu vzdy vhanite slzicky do oci 🙂 dekuju!!!!! a jsem rada, ze ty zustavas doma, aspon se nebudes stresovat 🙂 takze pekne odpocivej. v kolikatym vlastne jsi? 8? nechces si to uz soupnout do profilu, at mam prehled? 😀 ja jsem asi 4tt+2 az 4+4 😀

no citim se netehotne, az na to, ze v noci nespim 😀
mam za sebe zase dalsi noc se 4 hodinami spanku, jeste chvili takto a asi mi jebne. mam problemy s dychanim, nemuzu se zhluboka nadechnout, jakobych potrebovala nabrat vic vzduchu nez se do plic vejde. takze vyborne dvouhodinove usinanim prolozene vzdychy a lapanim po dechu ☹ uz jsem to mela od lonskeho prosince do jara, ale pricina pry nervova. tak jsem docela rada, ze jdeme ve ctvrtek na vysledky imuna, zkusim se jich zeptat, zda to nemuze byt nejaka alergie ......

a k doktorovi jsem se rozhodla jit az 19. 😀 to je moje stastne cislo. vcera jsem si naordinovala utrogestan, a verim, ze zadny problem tentokrat nebude. ja uz chci na kontrole proste srdicko 🙂

petap1
5. okt 2010

nanuska: Nadi, tak to je dobře, že ted budeš mít manžílka u sebe 🙂 A i v ten správný datum 🙂 Však ona OVU přijde tak akorát, uvidíš 😀 JJ večer jsem schopná jít do hajan v osm hodin 🙂 Jinak je mi pořád blivno celý den a večer to bývá nejhorší....což má zadůsledek, že je manža trošku zanedbáván, páč nemám na nic chuť ani náladu 😅 , ale je zlatíčko a zatím to nese statečně 😀

večernice: Rituš tak jsem to dočetla a koukám, že je to čerstvá zpráva 🙂 Je to jak u mě, viď..nevěřily jsme, že to vyjde hned na první cyklus...ale já ti to říkala, že to půjde 🙂 Kdy plánuješ návštěvu u Dr. ?

petap1
5. okt 2010

vecernice: Naordinovala jsi si to moc dobře 🙂 Kdyby ti po něm nebylo dobře, tak si řekni o Duphaston...ten mám já a snáší se lépe 🙂 Taky ber Listovku...jestli máš silnější tak obden, jinak aspoň 2x denně. Já mám Acidum Folicum léčiva - 10mg v 1 tabletě a ty beru obden. A až budeš u Dr., zeptej se na ty injekce na ředění krve..možná je taky dostaneš 🙂 Ty jo to jsem si zahrála na chytrolínku 🙂 a ty určitě všechno víš 😀
Samo, že bude srdíčko, tady to jinak nejde 🙂 🙂 Tak a teď tvá slova....hlavně klííídek...dýchej z hluboka a odpočívej 🙂
Už jsem o tom přemýšlela, ale nějak jsem pořád pověrčivá...dám to sem asi až po triplech 😀 já jsem ukončila 10tt a startujeme 11tt 😀

vecernice
5. okt 2010

@petap1 ty brdo, to to leti 🙂 ja pockam na srdicko, navstevu si planuju na 19.10., devatenactka je moje stastny cislo 😉 no fakt mozna tim, ze jsem tomu tolik neverila, jsem byla klidnejsi.
jinak ja jsem v klidu, ja si rekla, ze smulu uz jsem si vybrala a ted bude vse paradni 😀 jen teda stale nechci dvojcatka 😀

nanuskal
5. okt 2010

@vecernice Ahoj Rituš...a nemôžeš mať tú nespavosť z toho, že si natešená a plná emócií???? 😕

@petap1 @vecernice Ja mám z vás takú radosť 😀

Peťuš, manželík je zlatý....nech mu to aj vydrží 😀 ale verím, že áno 😉
Ja som sa dala do modulu, že sa na to nesústredík a hodila som to za hlavu...možno je lepšie ak to teraz nebude, lebo sa len nervačím okoľo stavby...Ale keby bolo, tak sa samozrejme poteším 😀

Rituš, srdiečko bude a bez debaty 😵 😵 😵

vecernice
5. okt 2010

@nanuskal ja si prijdu v klidku, negativa si zadna nepripoustim, proste bude maly blizenecek 🙂 tak to moc nechapu ...

petap1
5. okt 2010

Večernice: To je správný přístup..vše bude jak má 🙂 JJ kamarádka mi včera taky říkala, že to letí....no mě se to ale pěkně táhne 😀 😀 Jasnačka, jen jdi na svůj šťastný den, to je důležité pro pohodičku 🙂 No, ono si podvědomí, dělá co chce..člověk si myslí, že je v pohodě, ale mozek je v pozoru 😅 No, ale on se zase upokojí a bude to v pořádku 🙂 Jinak já už taky funím za dva...asi je pravda, jak říkají, že se zvětšuje srdce a objem plic, aby bylo mimi zásobeno kyslíkem 🙂

Nanuskal: máš recht...ono to bude neboj...však to tady vydíš, zatím jedeme podle plánu a tak to zůstane 😀

nanuskal
5. okt 2010

@petap1 @vecernice ale krásne sa nám to tu rozbehlo 😀 ešte si pamätám, ako ste to mne predpovedali, že teraz som na rade ja a potom vy dve idete 😀 No a pozrime sa, obe ste už tehu 😀 😵 😵
Ja si počkám 🙂 som sa dala do pohodového režimu 🙂

nanuskal
5. okt 2010

@vecernice Negativa??? aké negatíva???? Také slovo nepoznám 😕 😕 😕 😅

vecernice
5. okt 2010

@nanuskal ty kecko zlaata 🙂

petuska123
5. okt 2010

@nanuskal a ten vypocet tam udava cas ten cas mam brat ako oplodnenie alebo v ten cas sa snazit??

kapibara
5. okt 2010

Ahoj Holčičky 🙂

Po dlouhé době zavítám a co to tady vidím 😵 😵 😵 😵
@vecernice veliká gratulace 😵 😵 😵

Jinak všechny moc zdravím 🙂

petap1
5. okt 2010

nanuskal: Přesně jak píše Večernice...ty naše kecko zlata....ty to tady vždy dokážeš pěkně pozvednout 😀

mayerka
5. okt 2010

ahoj holky, to teda koukám, Večernice, to je bomba!!! Držim palce, ať je vše OK!!! . Bohužel já se k vám zase budu muset přidat, tedy snažení až tak za 2-3 měsíce... V neděli jsme o miminko přišli.. ve 12.tt ☹ ☹ 😢

petuska123
5. okt 2010

@mayerka tak to mi je luto ☹

mayerka
5. okt 2010

@petuska123 díky moc... ještě že mám toho mýmo malýho poklada..

kapibara
5. okt 2010

@mayerka tak to je mi moc líto ☹

haninkat
5. okt 2010

@mayerka to mi je moc luto ale o babanko je uz postarane v nebicku a za par mesiacov sa Vam urcite zadari dalsie 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre