Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

nanuskal
20. júl 2010

Bré ránko dievčatá...
Tak som si dnes spravila nový test a žiadna čiarka tam už nebola 😢 No čo už, hlavu hore a ide sa ďalej....

petap1
20. júl 2010

Dobré ranko,

vecernice: třeba byla a ani o tom nevíš 🙂 A i kdyby nebyla, tak to neva...hlavní je aby byla příští měsíc...a to už bude na 100%....už se nám to blíží a za chvilku budeme očekávat jestli MS bude či budou // 🙂

nanuskal: Hm tak to vypadá, že bylo, ale odešlo...to je mi líto...jak ale píšeš, jde se dál a ty budeš mít za chvilku další ovulku, viď ?

nanuskal
20. júl 2010

@petap1: no vyzerá to tak, že to bolo a už nie je.... ☹
Ovulku by som mala mať podľa všetkého začiatkom budúceho týždňa...ibaže môj manžel nie je doma ale v zahraničí 😒 , ale dohodla som si s ním rande na víkend 😀 tak uvidíme, či sa trafíme do tých dní...
Ale povedala som si, že už žiadne ovu testy....proste to nechávam na moment prekvapenia, lebo takto sa iba stresujem, či sú aj na tom ovu teste dostatočne silné čiarky....a som potom zbytočnej v napätí...

petap1
20. júl 2010

nanuskal: tak to ti schvaluji...já jsem si ji testla taky tento měsíc a příští už ji testit nebudu...prostě moment překvapení, jak píšeš 🙂 🙂

nanuskal
20. júl 2010

Užijeme si svoje milované polovičky a ak sa pri tom niečo pritrafí, bude to čerešnička na torte 😀

iivveettaa
20. júl 2010

Pekne ste to napísali dievčatá 🙂 My v piatok ochchádzame do Chorvátska a tiež si to tam plánujeme užiť naplno a to aj napriek tomu, že ovulka je za nami a ďalšia v nedohľadne keďže moje cykly sú ako počasie a ovu testy veru so sebou nejdem ťahať 😉 😉 Ale presne ako nanuskal napísala, ak sa niečo pritrafí bude to krásna čerešnička prinesená z dovolenky 😀 😀

petap1
20. júl 2010

Nebojte, však ono se nám to povede a ještě si při tom užijeme, což 😀 😀

nanuskal
20. júl 2010

Čo viacej si môžeme priať 😀 😀 😀
Baby, hlavne treba byť v pohode....to je fakt veľmi dôležité...žiadne nervy.... 😎

iivveettaa: juj ale ti tichúčko závidím...my už máme po dovolenke....a tak by som ešte išla.... 😉

vecernice
20. júl 2010

ahoj holčiny, tak dnes máme za sebou odběr krve na genetiku, za tři týdny budou výsledky 🙂

jinak ovu vím, že nebyla, měřím BT, takže mě neunikne 😀

vecernice
20. júl 2010

@nanuskal mrzi me, ze tam nebyly //m, ale treba to byl falesne pozitivni test, kdyz to bylo dlouho po limitu. proste testy se maji po uplynuti dane lhuty zahodit a uz je nevytahovat 😀 vyjde to priste, neboj 🙂

kapibara
20. júl 2010

Ahoj Holčičky 🙂

Jdu vás jen pozdravit,nastoupila jsem do pracovního prcesu,takže na koníka nemám čas ☹ jak to tady vypadá? zadařilo se někomu? Já teď mám pauzu od veškerého snažení a je mi fajn. Do dalšího boje plánuju nastoupit na podzim 😉

Všem snažilkám držím pěstičky a snad zase brzo nakouknu,pa

nanuskal
20. júl 2010

@vecernice: no ja som na ten test mrkla po hodine a boli tam //, síce tá druhá len duchová, ale bola....
Dneska som si spravila Rapi test prúžkový a nič tam nebolo...test som pre istotu zahodila 😀
Ale ja verím, že to čoskoro vyjde 😉 nám všetkým 😉

@kapibara: ďakujemeeeee ;)

babe19
autor
20. júl 2010

@petap1 ja mam zvyčajne 30 az 33 dc. nikdy nie presne.bohuzial.
@lauritka ja si meriam BT,len teraz som si dala pauzu 😉 nejak ma to tento mesiac nebavilo ☹
sorry ze chodim tak nepravidelne,ale teraz robim skoro kazdy den a vecer sa mi uz nechce zapnut notebook 😉

babe19
autor
20. júl 2010

@nanuskal joj dufam,ze budes tehu,moc ti prajem // 🙂

lauritka
20. júl 2010

@babe19 verim ti 🙂 je to na prd, furt dookola to iste a ziadny vysledok.

kraskanz1
20. júl 2010

baby ked je medzi testovaciou a kotnrolnou ciarkou trochu rozdiel ale nie velmi tak uz je negatyvny musi byt presne rovnako silna ta testovacia????vsetky ostatne odtiene sa povazuju za negativ??? 🙂

iivveettaa
20. júl 2010

Máš na mysli ovu testy kraskanz1??? Ja som na ovu testy odborník, a myslím, že držím výrobcov nad hladinou 😀 😀 😀 takže ak sa jedná o ovu testíky tak obe čiaročky musia mať rovnakú farbu, maximálne vraj testovacia môže byť silnejšia než kontrolná a aj to je pozitívny výsledok 😉
U nás je to doslova fuška vystriehnuť správny okamih, nakoľko moje cykly sú presne ako toto počasie 😀 😀 Ale ovulku si podľa testíkov, testujem už hneď po MS 🙂 🙂 🙂 Výnimku robím teraz...ideme na dovolenku do Chorvátska, a ja 15 dní netestujéééém 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kraskanz1
20. júl 2010

@iivveettaa ano myslim ovu testy mam aj v albume foto ..takze musi byt presne rovnaka ziadna odchylka odtienu????

kraskanz1
21. júl 2010

kocky a pri ovulke bolia vajecniky ako pri PMS????teda dost ma boli pravy vajecniiik a zacalo to dnes a dnes som mala prvy negativny test po tych pozityvnych ....takze asi je predsa len ovulka,co?? 😔

iivveettaa
21. júl 2010

Kraskanz1, môže byť odchýlka ale len v tom, že testovacia bude silnejšia ako kontrolná. Mne to aspoň tak povedala moja doktorka a aj veľa žien v mojom okolí mi to potvrdilo. Čiže buď obe rovnako sfarbené alebo testovacia silnejšia ako kontrolná, vtedy je ovu 🙂

vecernice
21. júl 2010

@kraskanz1 ahoj 🙂 koukla jsem na tve testy, jenze fotky zkresluji... dle fotek testovaci vypada trosku slabsi. nicmene, muze byt to, ze jsi nevystihla ten "peak" tudiz tu nejvyssi hladinu LH hormonu. nebo si vic pila, takze moc byla vic zredena. pokud bys merila bazalni teplotu, tak by se ti ovu potvrdila narustem. ohledne vajecniku - je to individualni, nekoho boli pri ovu, nekoho ne. me mirne pobolivaly par dni pred ovu 😉 nicmene sup vyuzit sanci, a za dva tydny uvidis 🙂

jinak krasne rano holky 🙂

nanuskal
21. júl 2010

Ahojte babulky 🙂 krásne ránečko všetkým 🙂

@vecernice: ahojky, chcem sa ťa spýtať, už vyše týždňa beriem ten Femigard a som strašne hladná od vtedy, tebe sa to nestalo????? 😕 Ale inak sa cítim super, upravilo sa mi aj trávenie...takže sa cítim lepšie s ním 🙂 hoci tam nepíšu, žeby to malo vplyv aj na trávenie, ale mne je fakt lepšie...len ten hlad...zjedla by som v týchto dňoch aj slona 😀

vecernice
21. júl 2010

@nanuskal ahoj nanu - ja ho beru asi 3 tydny, skoro 4, a hlad mam spis mensi. takze to netusim 😲

nanuskal
21. júl 2010

@vecernice: tak potom netuším čo to má byť :D pozerala som na jednu stránku, kde píšu o ňom a vraj to je dobré aj pre mužov....žeby som to skúsila tiež nasadiť môjmu drahému ??? 😀

vecernice
21. júl 2010

@nanuskal manzel jedne holciny v jine diskuzi nemel moc dobry spermio, tak mu davala 2 mesice Femigard, a ted mu kontrolni vysel vic nez dobre 😉 takze proc to nezkusit 🙂

nanuskal
21. júl 2010

@vecernice veď sú to len bylinky, to nemôže uškodiť...a za pokus pre podporu to stojí za to 🙂 už aj mu pôjdem zajtra kúpiť 🙂

vecernice
21. júl 2010

@nanuskal ja tomu verim, asi nic jineho nezbyva, jen doufam, ze ucinky se nejake dostavi .... 😲 chci aby to telo fungovalo konecne uz bez prasku ☹ 🙂

nanuskal
21. júl 2010

@vecernice: mojaaaaaaaa...neboj...za chviľočku bude...ono sa pekne regeneruje (bylinky pomôžu) a všetko bude OKa...musííííí... veď sme nejaké bojovnice, my sa nedáme 😉

vecernice
21. júl 2010

@nanuskal to mas pravdu!!!! jen jsem netrpeliva, neco jineho je moct se snazit, a neco jineho, kdyz ani nemuzes 😲 takze ja si prosim do druhe faze, tedy do faze snazilek 😉

nanuskal
21. júl 2010

@vecernice: ja ti verím....hoci som to nezažila, ale viem si to predstaviť....človek by aj chcel ale nevie to ovplyvniť... ale pozitívne myslenie 😀 radosť zo života a všetko, čo má prísť príde 😎
PS: Jednou nohou si už snažilka 🙂 a za chviľočku sem vhupneš aj druhou ;)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre