Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

vecernice
18. aug 2010

@petap1
@nanuskal dekujuuuuuuuuuu holciny moje 🙂

petap1
18. aug 2010

vecernice: vůbec nemáš zač...máte to moc moc hezké 🙂

baru7
18. aug 2010

@vecernice jůva, jůva....tak snad to půjde opravit a budete mít klid..a dělá to jen vám nebo i sousedům?? jestli vyklízíš knihovny a děláš podobné kousky, tak bych ten jiný sport moc nehrotila..myslím, že máš pohybu až až 😉 jinak, děvčata..já stále dodržuju stravovací režim a je mi čím dále lépe..nemám chuť mlsat, mám hromadu energie...ale je fakt, že to chce mít na to prostor a čas se v klidu najíst....což naštěstí teď v práci mám 🙂

petap1
18. aug 2010

Baru: taky bych potřebovala nějaký režim...v práci mám fofr a nedá se v klidu jíst ☹ Taky už asi tak 3 týdny chci začít večer cvičit, ale pak jsem tak ztrhaná, že jen zalezu do postele ☹ Snad už tohle hektické období skončí a bude zase klid 😅

nanuskal
18. aug 2010

@vecernice Nemáš za čo...máte to fakt krásne a máte dobrý vkus v zariaďovaní 🙂

@baru7 To ja som si včera hneď kúpila čokoládku, bola som taká znechutená večer, že som potrebovala nejakú tu radosť 🙂 Takže spolu som ich mala včera 2 😀 lebo ako som sľúbila @vecernice tak som si jednu bola kúpiť poobede v bufete 😉

@petap1 však aj snažilkovanie sa považuje za pohyb, vieš koľko kalorií tam spáliš 😉 😀 😀 😀 takže si cvičila až až 😀 😝

baru7
18. aug 2010

@petap1 no takové stresy jsou nejhorší...je jasné, když se za celý den nestihneš najíst, tak pak ani nemáš energii večer cvičit....pokud máš vidinu toho, že šílené období skončí, tak je to moc dobře a opravdu doporučuju najít si pak svůj systém a ten dodržovat. Nikdy bych nemyslela, že se to tolik projeví...a jak známo, když se člověk dobře cítí, tak lépe vypadá a pak taky všechno funguje jak má, takže je to užitečné na všechny strany 😉 a copak děláš za práci, že máš takovou hoňku?

baru7
18. aug 2010

@nanuskal kdybych vypadala jako ty, dala bych si těch čokolád i 5 😀

vecernice
18. aug 2010

@baru7 tak to souhlasim 🙂 ja se na cokoladu podivam a pro jistotu priberu 😀

baru7
18. aug 2010

@vecernice jojo..to znám..taky to tak mám...ale včera jsem na sebe byla fakt hrdá. Kolegyně slavila svátek a rozdávala čokoládu a já jsem fakt odolala...i přes naléhání všech ostatních. Na co by pak bylo to nošení krabiček a svačinek, že.... 😉

petap1
18. aug 2010

nanu...taky mám na stole čokošku, ale odolávám...přeci jen mám ještě po těhu nějaký ten špíček vidět 😀

baru: Já dělám na platebním odd. ..ono to jde, ale jak byly dovolné a je nás tu tedy málo, tak se toho hrozně nahromadilo ☹ Ale dovolené končí, tak to snad zase bude ve starých kolejích 🙂
JJ když s manžou pravidelně bruslíme, nebo kolujeme, taky se cítím lépe...teď je to takové napytel 😒

baru7
18. aug 2010

@petap1 tak držím pěsti, ať už máš brzy klídek a můžeš si oddychnout věnovat se trochu taky sobě🙂 jdu si dát svačinku... 😉

nanuskal
18. aug 2010

Jaj, díky baby, tak ja si teda kúpim aj dnes, keď hovoríte že môžem 😀 😀 😀
Ja ale neviem, čo stále máte, veď aj vy vyzeráte super 😉 Veď nemôžeme byť kosť a koža....musíme mať mäkučké vystlanie pre fazulky 😀

vecernice
18. aug 2010

@nanuskal je nanu, to je pekne, jak tu pekne mlsas za nas vsechny 😀 a jakou budeme mit teda dneska ? 😉

petap1
18. aug 2010

nanu: Já bych si dala nějakou oříškovou 😀 😀

vecernice
18. aug 2010

já mléčnou milku, nebo bílou .... nebo s karamelem 😉

Myšlenka dne:
Cokoliv dáte ženě, tak to zúročí.
Dej jí semeno bude mít dítě,
dej jí dům a udělá vám domov,
dej jí potraviny a udělá vám jídlo,
dej jí úsměv ona vám dá svoje srdce.
Ona rozmnožuje a rozšiřuje to, co je dané, takže jak jí dáte hovno,
buďte připraveni přijmout tunu sraček.....

My ženy jsme andělé....
A když nám někdo poláme křídla, prostě v létání pokračujeme na koštěti!
Jsme flexibilní.

nanuskal
18. aug 2010

@vecernice @petap1 no vzhľadom k tomu, že som zistila, že oriešky mi nerobia dobre na pleť, a robia sa mi pupáčiky, tak asi nejakú tú mliečnu by som povedala 😀 😝 ale až poobede 😀
A ja som tak milovala orieškovú a teraz ju nemôžem...minule, ako som išla od drahého z Nemecka, som maminke kúpila orieškovú ale takú že naozaj poriadne orieškovú. Prišiel na mňa vo Viedni taký hlad, že som jej polovicu schrúmala....no na druhý deň sa mi hriech predchádzajúceho dňa pekne ukázal na tvári 😖

@vecernice túto myšlienku som minule dostala mailom, skoro som padla zo stoličky ako som sa smiala 😀
ČISTÁ PRAVDA!!!!! 😀 😀 😀

baru7
18. aug 2010

@vecernice tak to si jdu někde zapsat....je to absolutní pravda🙂

petap1
18. aug 2010

vecernice: tak to si taky zapíšu..opravdu dost dobré 😀

nanu: Já jsem na oříšky alergická, ale v čoko mi nevadí....nu dobrá....tak bude poobědě mléčná čoko...už se těším 😀

jaan7780
18. aug 2010

@nanuskal ahoj, ak chces len taku malu radu, skus vzskusat aj ovulacne testy ale hlavne sa nestresuj, jedy vela ovocia a zeleniny namiesto sladkosti - viem ako lahko sa to pise.
My sme tiez dlho cakali ale nakoniec sa zadarilo. Ak bz si chcela ovu testy nejake sa mi zvyili nakolko som sa zasobla som sa asi na rok :o), ak budes chciet napis mi do posty dohodneme sa.

Kazdopadne drzim palce nech sa skoro zadari.

nanuskal
18. aug 2010

@jaan7780 ďakujem 🙂
Ja som si ovu testy robila, ale prestala som s tým, lebo ma to iba stresovalo viacej... 🙂
Ale aj tak ti ďakujem 🙂

nanuskal
18. aug 2010

@petap1 @baru7 @vecernice Baby myslíte si, že červené víno naozaj pomáha na ms??? Alebo sú to len fámy??? 😕
Lebo ak ano, tak si na víkend kupujem sa skúšam 😀

petap1
18. aug 2010

nanuskal: Jj někomu to zabírá 🙂 A taky horká koupel 🙂 Ale pozor pozor...já taky vyvolávala vínkem a teplou vodou a on se mi tam skrýval malý bobík 😀 😀

nanuskal
18. aug 2010

@petap1 hehe, ale toto u mňa asi nehrozí...to by už bolo vidno 😀
No tak si ja kúpim na víkendík jedno a budem pocuckávať 😀 😝 😝 😝

baru7
18. aug 2010

@nanuskal myslím, že sklenička dobrého červeného vína ti ublížit nemůže...aspoň si uděláš hezký večer🙂 je třeba spojit příjemné s užitečným🙂

petap1
18. aug 2010

nanu: souhlasím s Baru....relaxace u lahvinky dobrého červeného je příjemná a zároveň bude i užitečná 😀 😀

nanuskal
18. aug 2010

@baru7 @petap1 len škoda, že si ju budem vychutnávať sama ☹ Keby ste aspoň vy holky bývali bližšie 😎

jaan7780
18. aug 2010

@nanuskal ja som si na to zvykla, robila som si ich stale po praci.

nanuskal
18. aug 2010

@vecernice @petap1 @baru7 Baby neuveríte, ja som ju dostala presne ako som vám to dopísala...prišla úplne, že náhodne, neohlásene, a asi fakt zo strachu z tej doktorky 😀 😀 😀 lebo vždy dáva o sebe minimálne deň dopredu vedieť 😀
Teraz neviem, či sa mám tešiť alebo nie 😀 😀 😀

baru7
18. aug 2010

@nanuskal no to bych hnedka dorazila.....bych pak nechtěla vidět ty babince, kdybychom bydlely někde blízko sebe 😀 😝

baru7
18. aug 2010

@nanuskal jasné, že se těš....hlavně, že všechno funguje jak má...kdy zase jedeš za manželem??? 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre