Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

lucia20
11. máj 2010

ja som si ho kupila a otehotnela som hned v ten mesiac. robili sme ho cca 3 tyzdne a ked som to chcela vzdat, tak sa tam objavili ciarky.......

cizu
12. máj 2010

ahoj holky,
ja osobne si myslim, ze je jedno, jaky test pouzivate.....ale pri spotrebe napr. 10ti testu mesicne se vyplati koupit ty levnejsi. Pokud se testuje denne nebo obden, tak vsechny testy zachyti, kdyby ovu probehla.
kikusa: klidne se mezi nas pridej, jestli te nase diskuze zaujala🙂 .......ja jsem na HSG byla loni v dubnu, tak mozna se opravdu neco zmenilo......................
tinka: co je u tebe noveho? co ovu, dorazila?
vecernice: a co ty? budes testovat nebo pockas, co se bude dit?? Jsem napnuta jako ksandy a drzim palce
mejte se a hezky den..........

vecernice
12. máj 2010

holciny moje, pridavam jeden obrazek na dobre rano 😉

cizu
12. máj 2010

Ja jsem to tusila....a moc gratuluju! Ted budu drzet peste jeste vic, at vsechno dobre dopadne 😉
Konecne jsou ledy prolomeny...... 😀 Super, parada......

cizu
12. máj 2010

A delala jsi si test az dneska nebo to uz tusis delsi dobu?????? i ty jedna 😉

vecernice
12. máj 2010

nene cizu, fakt az dnes rano. nechtela jsem na testu zbytecne hledat ducha, tak jsem si radsi pockala 😉 ale tusila jsem to od soboty, pote, co jsem autem nacouvala do naseho domku (pomalicku, tak se nic nestalo), ale normalne ridit umim 😀

cizu
12. máj 2010

no vidis, tak nakonec bude to bude lednatko🙂))))
Super........mam velkou radost.....
ja ani nevim, co si mam myslet o tom mem grafu...ale na druhou stranu, prvnich 10-14 dni se to drzi nahore kazdemu,ne?
uvidime.... 😉

enanena
12. máj 2010

ahojko vecernice ty jedna tajnostkarka....keby sem nepridem pozret tak sa to ani nedozviem 😉

vecernice
12. máj 2010

leni - ja za vama zaskocim 🙂

cizu - LF byva standardne 10-16 dni, u tebe nevim, jak byvala dlouha. ale pokud se jeste teplotky udrzi dalsi 3 dny +- tak by to mohlo byt strasne slibne!!!!!

popellka
12. máj 2010

vecernice: nějak si mě dneska "přitáhla" do týhle diskuze a co to vidím???????????? 😲 😲 😲 😵 😵 😵 😀 😀 😀
tak to je úžasný, to ti teda gratuluju, paráda, úžasný,.....holka já mám neskutečnou radost 😉

vecernice
12. máj 2010

popelko - moc ti dekuju!!!!! ani jsem to jeste nestihla tady poradne sdelit tem, kterym jsem chtela, ale koukam, ze sis me nasla. tak pekne sup za mnou 😉

enanena
12. máj 2010

rita tak to dufam...a ja som to tiez tusila ze ti to vyde tento mesiac....ja este neviem na com som ale asi pojdem dokimu po agolutin alebo duphaston...este uvidim 😒 ☹

vecernice
12. máj 2010

leni - to me mrzi. ale aspon te dr. prohledne a rekne co a jak. a ty leky muzou pomoct vse srovnat, ja bych to bez nich k // nedotahla .... budu drzet palecky!

enanena
12. máj 2010

vies ja si skor myslim ze to mam iba posunute kvoli tomu duphastonu co som brala minuly masiac ale na istom si budem az ked budemmat mrchy...ale ked to inak nepojde tak budem konzultovat s dokim 😉

popellka
12. máj 2010

večerko: to víš, nějak jsem zahlídla - tak to bude ledňátko, tak mně to nedalo a otevřela si tuhle diskuzi a ejhle - to patřilo k tobě, fakt paráda 😵 😉 😀 😀 no já si ještě asi počkám, uvidíme..... kdyby něco, pisnu do IP 😉 a na kdy ti vychází termín porodu vůbec? začátkem ledna?

vecernice
12. máj 2010

20.1.2011 🙂 tak doufam, ze to prcek trefi 😀

popellka
12. máj 2010

jůůů tak to je dobrý 😵 😀 jasnačka, uvidíš, že to bude pěkně v lednu 😉

kapibara
12. máj 2010

Ahojky Kočajdy 😀

Jdu vás pozdravit.Jsem po laparce,vše v pořádku.

Večernice...strašně mě to dojalo,ty vážně budeš mít ledňátko a já si teda bloknu s dovolením další únorňátko 😀 moc gratuluju,holka jedna

babe19
autor
12. máj 2010

JEZISI , CO SA TO TU DEJE? VECERNICE JA HADAM ODPADNEM!!!! MOOOC MOOOOC GRATULUJEM!!!!! JE TO SUPER,VELMI SA TESIM!!!!! VYSLO TO,VYSLO!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 SOM TAKA STASTNA,AZ PLACEM!!!!

babe19
autor
12. máj 2010

Uz len cizu si sem dá pekne fotku o tehu teste a vsetko pojde ako po masle 🙂

vecernice
12. máj 2010

holciny, vy jste zlaty'!!!!!!!! tak a ted vsechny sup za mnou 😉
za chvili si pak to tema prejmenujem, jako tehotna diky Rapiclearu 😀
kapi - plati, a unoratka i pro zybtek nasi bandy!!!

teda ja jsem zvedava kdy mi to docvakne 😉

babe19
autor
12. máj 2010

vecernice chcela som sa ta opytat,co si citila poprvé? sedela si nad tym testom alebo si pockala? kedy si ho robila? hned po prebudeni? aky je to pocit? urcite najsuprový. kedy to povies mužikovi? jooj,aka to je a bude radost!

vecernice
12. máj 2010

babe - rekla jsem mu to hned rano 😉 byl trosku zmateny, a prvni ho napadlo, ze ted uz bude mit sex s tehulkou, coz je neco noveho 😀
jinak ja to nejak tusila od te soboty, co jsou auto oprela o nas domek 😀 a kdyz jsem videla dnesni teplotu, tak jsem si sla udelat hend test, ten si pak vzala do loznice, a podivala se na nej po peti minutach 😉
jinak pocit - ja nic nepozoruju, nic mi neni, tak mi to ani nedochazi ...... ja mam holt pomale vedeni 😀

cizu
12. máj 2010

vecernice, neboj, to docvakne a o to to bude lepsi.
Ja kdyz jsem zjistila nahodou, ze jsem tehu - odpo jsem se mela nechat ockovat na chripku a jenom pro jistotu si delala tehotensky test, tak jak jsem videla //, tak jsem myslela, ze je negativni, takze ok.....po chvilce me docvaklo, ze vlastne // jsem jeste nikdy na tt nevidela....tak se me uplne podlomili kolena a zacali se trast ruce...a ani jsem odpoledne nevedela, kde jsem ten test vlastne nechala lezet....a odpo po praci jsem ho s MM nasla lezet vedle TV 😀

vecernice
12. máj 2010

cizu - z celeho srdce ti preju, abys sis zas brzy takto miel popletla negativni test, a aby to vydrzelo az do zdarneho konce!!!!

klarysek1
12. máj 2010

Večernice, strašně mooooc gratuluji a přeji at je vše v pořádku a v lednu už máš uzlíček u sebe.
A ostatním chci říct: Hooooooolkyyyyyyyyyy, pojdte za náme. Plivu na vás těhu bacily..tfuj tfuj tfuj 😉

vecernice
13. máj 2010

Klarysek - moc dekuju!!!!!

cizu - koukala jsem na grafik a skoro ani nedutam. jen at se i nadale drzi tak pekne nahore. a i kdyby to treba tentokrat nevyslo, tak super, ze aspon vse uz funguje, jak ma!!!!

babe19
autor
13. máj 2010

cizu ty si kedy budes robit testík?
klarysek dakujeme,velmi rada by som isla aj ja za vami ☹

cizu
14. máj 2010

ahoj holky,
babe: asi testit hned tak nebudu, uvidime, co bude driv...jestli se teploty opravdu udrzi a nebo prijde MS....protoze neznam svoji lut.fazi, tak ani nevim, kdy mam pred MS a kdy po🙂)) neboj, vsak se dockas........s velkou pravdepodobnosti (ja tomu neverim i ikdyz bych chtela) budu jeste nejaky ten cyklus tady a budeme pokracovat v mereni 😀
vecernice: uz jsi volala k Dr.? pripadne, kdy tam jdes?a jak se citis, uz neco je nebo ne??? 😉

vecernice
14. máj 2010

ahoj hoklky moje 🙂
cizu - grafik vypada porad pekne. LF byva mezi 10-16 dny, ty uz mas 12dpo, tak jeste tak ctyri dny, a uvidime 😉 ale super, ze to funguje a bez leku!!!!!! ted uz je vse na dobre ceste 🙂

babe - to vis, ze pujdes za nami. my te k nam proste pretahnem, at chces nebo ne!!!! zkousim poslat spoustu optimismu, i kdyz vim, ze neni vzdy snadne si ho udrzet!!!
a nechces treba zkusit taky ten Femigard? vim, ze nekterym holkam pekne pomohl upravit cyklus ....

ja k dr. zavolam ted 😀 objednam se na pulku pristiho tydne dle instrukci, sice nic jeste videt nebude, ale on vi, co dela 😀
priznaky zadne, tedy jen unava, a poboliva me podbrisek, ale jinak vubec nic. kez by to tak zustalo 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre