Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

vecernice
13. aug 2010

@nanuskal no lutealni faze muze byt az 16 dni, a delsi neni spatna, dost casu na zahnizdovani. tak zkus jeste par dni vydrzet, a kdyztak k dr., at se jukne, co se tam deje ....

baru7
13. aug 2010

@nanuskal já slovensky rozumím, protože jsem na kolejích byldela s hromadou Slováků 😉 nebýt toho, tak bych asi těžko věděla, co je bocian 🙂

@vecernice tož mladé, krásné, inteligentní a perspektivní jsme tady snad všechny...no ne? 😉 nějak sama sebe nepoznávám, že se donutím vstát v 5, ale říkam si, že když spím doma sama, tak toho musím využít, ať jsem v práci co nejdřív, když spí M doma, tak ho nebudím a vstáváme spolu..ale myslím, že v zimě takové brzké vstávání nehrozí...za tmy to nepůjde tak lehce 😎

vecernice
13. aug 2010

@baru7 no jak mam Dadu pryc, tak stiham drivejsi bus 😀

nanuskal
13. aug 2010

@vecernice počkám teda cca do 36-37 dňa a ak nič, tak sa objednám k lekárke, nech ma pozrie 🙂
Len u mňa luteálna fáza vyzerala na 14 dní, tak neviem....

@baru7 ja chodím na siedmu do práce a kvôli dochádzaniu vstávam o 4:40 každý deň.... je to horor a v zime ani nehovorím 😠

baru7
13. aug 2010

@nanuskal jajajaj 4:40...to je teda hrůza...jinak jsem zvědavá, kde se ms toulá a proč...sakriš, zlobivka jedna 😀

nanuskal
13. aug 2010

@baru7 No ja už začína úplne podozrievať ten Femigard...už som ho aj vysadila, lebo ako mi zo začiatku z neho bolo super, tak potom som zistila, že mi nerobí dobre ani na žalúdok a začal ma pobolievať žlčník...neviem či je to na mňa silná koncentrácia biliniek alebo čo, ale už týždeň si ho nedávam a prešlo ma to všetko....

baru7
13. aug 2010

@nanuskal hmhmhm...nojo..ty bylinky jsou hodně individuální, ostatně jako všechno, asi není univerzální recept..nenadělaš nic ☹ budu moc držet palečky, ať dorazí. Dneska jdeme s holkama na oběd do vegetariánské restaurace, tak se moc těším🙂

nanuskal
13. aug 2010

@baru7 ďakujem baru a vychutnaj si obedík 🙂 ja budem iba taký ľahký šalátik a potom idem najprv na večeru s kamarátkou, kým pôjdeme ešte žúrovať 🙂

vecernice
13. aug 2010

@nanuskal nanu - jeste me napada, me treba podbrisek pobolival 3 dny pred ovu, takze mozna jsi ji mela az zacatkem mesice, tak potom by to i s LF odpovidalo, a ms je nekde za dverma .... nebo // 😉

baru7
13. aug 2010

@vecernice jojo...souhlas a přivolávám // 🙂 tak já jdu papkat...dobrou chuť🙂

nanuskal
13. aug 2010

@vecernice no možno....v máji som sa testovala na ovu...že kedy je...a v čase najväčších krčov som si kupila ovu test a vyšiel úplne presne, krásne // a bolo to 14 dní pred ms... a ak bola ovu začiatkom mesiaca, tak // na teste sa nikdy neobjavia, lebo poslenýkrát sme sa milovali v nedeľu 25.7. a to by žiadny byčíkovec neprežil 😀 😀

Ale ste zlaté baby 🙂

vecernice
13. aug 2010

@nanuskal nanu, neboj my ti ty // nejak vykoumame 😀

nanuskal
13. aug 2010

@vecernice Keby som tam tú druhú dokreslila, to sa asi neráta, čooooo??? 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝

baru7
13. aug 2010

@nanuskal do 29.7. by klidně přežil 😉 prý až 5 dní, ale to se mi zdá trochu nadnesené...ale ty 4 bych mu dala 😉

nanuskal
13. aug 2010

@baru7 ja si hlavne nechcem dávať žiadne nádeje, lebo potom to sklamanie nie je nič moc...teraz som sklamaná, že sú tam neni ani // a ms sa niekde zatúlala....mrška jedna 🙂
Manželovi som o tom ani nehovorila, aby nemal nádej, že by náááááhodou mohlo niečo byť...keď tak, radšej by som ho prekvapila 😀

nanuskal
13. aug 2010

@baru7 tu na koníkovi som niekde čítala, že u nejakej baby prežili až týždeň....že neverila, že môže byť tehotná 😀

baru7
13. aug 2010

@nanuskal mám takovou kámošku, která taky tvrdí, že týden, ale ono je to podle mě hlavně o tom, kdy máš přesně tu ovulaci, den sem nebo tam pak může hrát roli...ale jasné, člověk si nechce dělat falešně naděje..však uvidíš, když tak zaskočíš k dr., ať koukne, kde se toulá🙂

baru7
13. aug 2010

Kočky, papa a krásný víkend🙂 jedu za bývalou spolubydlící z kolejí, která má devítiměsíčního chlapečka...a zase ty dětičky🙂 tak se mějte ukázkově a brzy zase paaa 🙂

nanuskal
13. aug 2010

@baru7 pa buru a pekný víkendík 🙂 pomojkaj si malé aj za nás 😉

vecernice
13. aug 2010

@baru7 krasny vikend!!!!!!

nanuskal
13. aug 2010

@vecernice Aj tebe prajem krásnučký víkendík 🙂 Keby niečo, tak podám hlasenie, či už červené alebo čiarkové 😀

vecernice
13. aug 2010

@nanuskal ja jeste pracuju, pomalu velmi pomalu, tak v pet to ale balim 😉 uzij si krasny vikend!!!

iivveettaa
14. aug 2010

Ahojte dievčatá, mám jednu otázku na Vás, neviete mi povedať čo ukazuje ovu test v prípade tehotnosti???? Ďakujem

vecernice
14. aug 2010

@iivveettaa ovu test by mohl byt pozitvni, nebot reaguje i na hcg (obracene to neplati, tedy tehu test nepozna ovulku)

kapibara
14. aug 2010

@iivveettaa ahoj,taky jsem někde četla,že by mohl být pozitivní,jak píše vecernice 😉

iivveettaa
14. aug 2010

Vecernice ďakujem za odpoveď. Snažilkujeme a tak testujem ovulku no teraz som dosť zaskočená lebo ovu test mám pozitívny už vyše týždňa tak tomu nejako nerozumiem. Teda testovacia čiarka je dokonca silnejšia ako kontrolná. Alebo to znamená že je po ovulke??? Predtým mi test ukázal po ovu len kontrolnú čiarku prípadne kontrolnú a slabučkú testovaciu. Nechápem tomu a na tehu test je ešte veľmi skoro. Tak budem čakať na nejaké vaše reakcie. 😉

vecernice
14. aug 2010

@iivveettaa a kolikaty si den cyklu?

@kapibara ahoj kapi, jak se vede?

kapibara
14. aug 2010

@vecernice ahoj Vecernice,užívám si klidu v posteli 🙂 ale už stejně budu muset vstát a něco dělat 😝 tady celou noc lilo jak z konve a byla šílená bouřka,ani nevím,jestli to zase někde nenapáchalo škody ☹ jak se máš Ty? co plánuješ na víkend?

vecernice
14. aug 2010

@kapibara no plany jsem mela veliky, dnes to mel byt poradny vylet na kole, pak natreni zahradniho nabytku, zitra brusle .... no ale prselo asi celou noc i rano, tak vsude je mokro a ja jsem zalezla doma ☹ co planujes ty?

iivveettaa
14. aug 2010

@vecernice no dnes som 18 DC , ja mám krátke cykly 22-24 dňové. Aj ovu normálne mávam skoro hneď po MS.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre