Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

nanuskal
8. okt 2010

@baru7 Len kde sa mi to vajko tam zoberie?????? 😀 😀 Ktoré by mohli oplodniť 😀

baru7
8. okt 2010

@kocurko1 taky jsem to někde četla....ale tohle mi přijde docela dost nepravděpodobné...nevím, nejak s tím nejsem ztotožněná, tak tomu nějak nemůžu uvěřit 😉

vecernice
8. okt 2010

ahoj holky, koukam, ze vam pusa jede 🙂

nanuskal
8. okt 2010

@vecernice Ukecané ako vždy 😀 😝

baru7
8. okt 2010

@vecernice jojojo...při pátku je třeba všechno řádně probrat 😉

kocurko1
8. okt 2010

Ja uz pozeram po vsetkom moznom ako sa da otehotniet prirodzenou cestou. Mam krasnu 1,5 rocnu dcerku a myslela som si, ze druhe babo pojde rychlejsie. Ale uz sa snazime 5 mesiacov. Uz cez leto som myslela,ze to bude 100%. 😝

vecernice
8. okt 2010

@baru7
@nanuskal kdyz me dneska dohnala prace ☹ mrcha jedna 😀

baru7
8. okt 2010

@kocurko1 tak držím pěsti🙂 ale opravdu bych se nebála toho, že by mělo tohle cvičení vliv na těhotenství v tom smyslu, že by ho nějak ohrožovalo...

baru7
8. okt 2010

@vecernice kldi..taky bych měla makat....no aspoň se snažím..

vecernice
8. okt 2010

@baru7 ja su v klidu .... .-D 😀 😀

vecernice
8. okt 2010

@baru7 preci vas kvuli praci nebudu zanedbavat, no ne? 😀

baru7
8. okt 2010

@vecernice to si taky říkám...když jsem mimo kancl, tak vás bohužel zanedbávám, ale když tu sedím na dupě, tak to bych si nedovolila 😉

nanuskal
8. okt 2010

@baru7 @vecernice Som rada, že nás nezanedbávaš 😀 Veď sa neuvidíme celé dva dni 😨 😨 😨

petap1
8. okt 2010

Ahojte 🙂

Večernice: tedy to jsou kolejnice 🙂 Jinak znám holčiny co ten Prednizon taky braly, ale ty právě nemohly ani otěhu..takže si myslím, že ty jsi OK a ten Prednison bude jako prevence.....rozhodně ničemu nevadí a miminku se určitě daří skvěle 😀

Jinak já dnes musím vyžehlit hroooomadu prádla...vůbec se mi do toho nechce ☹

vecernice
8. okt 2010

@nanuskal no ja vim, to je siiiiilennaaaa doba 😀

@petap1 ja uz se hodila do klidu, pro malicke delame maximum, ja si sama naordinovala utros, coz doktorovi nepriznam 😀 a vse bude dobre 🙂

@baru7 me od konovani prave "zachranuji" jednani a porady 😀 jinak jsem asi s konem propojena pupecni snurou 😀

nanuskal
8. okt 2010

@nanuskal @baru7 Musím sa vám pochváliť s mojim grafíkom 😀 sa mi začal páčiť 😀
Len som si myslela, že mi ukáže, že ovu bola o deň neskôr 6.10. ... lebo vtedy som mala hlien najväčší a krčok otvorený....

baru7
8. okt 2010

@petap1 taky bych měla žehlit..už to mám suché jak pepř, takže se to bude žehlit pěkně blbě...takže dnes s tebou držím basu 🙂 a zrovna jsem se na odpoledne objednala na masáž....jupí 😵

nanuskal
8. okt 2010

@petap1 Ahoj Peťulko....najhorišie je, keď má človek na všetko čas, vtedy všetko počká...ale keď je v časovom strese, tak je všetko hotovo 😀 😀
Tak si to pomaličky žehli, sem tam oddýchni, schrupni si a taaaak 😀

@vecernice Ty máš dve pupočné???? 😕 Ale dúfam, že spojenie nebude končiť po pôrode 😉

baru7
8. okt 2010

@nanuskal
@vecernice hele holky...a ještě mě poučte, abych neumřela blbá 😀 ...jak se v souvislsoti s OVU změní ta teplota???? já jsem na to fakt trochu marná a měřím zatím jen dva dny ,takže na mém grafu není co k vidění, takže ho sem ani nedám 😀

petap1
8. okt 2010

vecernice: JJ děláš to nejlepší 🙂 Já bych ho taky nepřiznala 😀 Jo a testy jsem dělala až do UZ nejpve každý den a pak tak obden ...trošinku mačo, že 😀

nanuskal: noo ten je jak z učebnice 😀 Třeba byla OVU, ale hlen byl pořádně den po té, aby měly spermoňky právě ten den nejlehčí cestu 🙂

baru: JJ už to mám taky přeschlé a je toho dost ☹ No jdu na to ať to mám za sebou 😉

nanuskal
8. okt 2010

@baru7 Ona stúpne cca o 0,3 a vyššie stupňa....to si určite všimneš, lebo druhá polovica grafu bude pokračovať v tých vyšších hodnotách.. 😉 A Fertility ti zaznačí, že ovu prebehla (teda pokiaľ si je isté) tak ako mne, tou červenou čiarou...

nanuskal
8. okt 2010

@petap1 Díky díky díky 🙂 a s tými testíkmi ti úplne rozumiem 😀 tuším si založím firmu na predaj tehu testov, to musí byť dobrý kšeft 😀 😝
Tak držím palčky nech ti to rýchlo ubehne 🙂

baru7
8. okt 2010

@nanuskal jo tak..takže stoupne...a hlavně grafík mi to napíše, protože počítá s tím, že jsou i takoví méně chápaví, jako já..tak to je ok 🙂

nanuskal
8. okt 2010

@baru7 Ale čo by si bola nechápavá, mala si vidieť mňa prvýkrát, musel mi to manžel vysvetlovať 😀

Ale ak si všimneš na mojom grafe, tak najpv mi klesla teplotka a potom vystrelila smerom hore.... 😉

baru7
8. okt 2010

@nanuskal no tak ty máš doma vědce, to je jasné, že ti to krásně vysvětlil.... 😀 no a je to tedy tak, že jakmile prudce stoupne, je třeba na to hupsnout nebo to už je pozdě a je třeba v příštím cyklu vycházet z minulých grafů??

nanuskal
8. okt 2010

@baru7 To je nevýhoda merania, že zistíš, že ovu bola ale nezistíš to dopredu...skôr by som vychádzala z minulých grafíkov....ja by som hlavne na to vhupsla pri poklese teploty....len nie každá baba to má, že jej predtým klesne teplota...
Inak ja som si najprv myslela, že už na 13DC a potom na 19DC bude ovu, lebo mi tam klesla teplota a nič...potom druhýkrát klesla na ale nie až tak a bola to ovu...niekedy je to ťažko...

baru7
8. okt 2010

@nanuskal s tím poklesem to asi bude zavádějící, ptž jsem včera měla 36,8 a dnes 36,7, což je pokles a já bych si to hned vyhodnotila blbě, jak se znám 😀

nanuskal
8. okt 2010

@baru7 To máš dosť vysoké teploty 🙂 ja mávam také až po ovu 😀 Ale u každého je to inak 😉
Máš pravdu, je to zavádzajúce...isté je sexíkovať každý druhý deň a hotovo 🙂

baru7
8. okt 2010

@nanuskal jsem si říkala, že je nějaká vysoká, že jsetli bude ještě někam stoupat, tak to už budu mít z té OVU horečku 😀

nanuskal
8. okt 2010

@baru7 No veľa žien máva teploty po ovu nad 37, ale tam ja nepatrím 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre