Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

kuriatko84
10. jan 2010

ahojte
prajem Vám všetko dobré v r. 2010 a aby sme to všetky s babatkom dotiahli do šťastného konca.
tinkapn viem ako sa citiš aj mňa môj teraz už manžel požiadal o ruku na vianoce a bol to najkrajši darček aký som kedy dostala 😵 tak blahoželám!
ja som práve v stave čakania zatiaľ neviem na čom som už je 35 deň cyklu a stále mrcha nechodí. zajtra idem kúpiť test a uvidíme. Ja mávam dosť nepravidelnú MS tak preto som čakala až do teraz s tým testom. Ale cítim sa dooosť divne a občas mam divny pocit v podbrušku. ani to neviem popísať či to je pichanie alebo bolesť je to divné...
držte mi zajtra večer palce 😉

babe19
autor
10. jan 2010

KURIATKO-ako si dopadla? napíš nám potom,sme velmi zvedavé ale zároven ti aj držíme palce aby si uvidela na testíku dve krásne čiaročky.

babe19
autor
12. jan 2010

včera bol mužík u urologa,v utorok musi priniest vzorku a hned ho aj vysetria. drzte nam palce aby sme mali co naj vysledky. 😉 🙂

babe19
autor
12. jan 2010

😵

tinkapn
12. jan 2010

Ahojte 🙂 Dlho tu nikto nebol, ako tak pozeram a ani ja 🙂
Babe, veru, bol to najkrajsi okamih mojho zivota 🙂
A vcera som konecne dostala mrchu - po troch mesiacoch... Pevne verim, ze v tom ma prsty femigard a ze sa to uz dava vsetko "do poriadku" a snad uz pride aj ovulka 😉
Co mate noveho, ako sa vam dari?

kuriatko84
12. jan 2010

caute baby
ten femigard je zaaaaazrakk a to som ho uzivala od zaciatku decembra do silvestra
po 2 rokoch sa nam podarilo to po com obaja tuzime - prave sme objavili // 😵 😵 😵

suezana
12. jan 2010

Gratulujeeeeeeeeeem 😀 😀 😀 a prajem krásne a pohodové tehotenstvo a ešte krajšie a pohodovejšie bábo 😉

isiss
13. jan 2010

Ahojte baby, neviete mi poradit? Uz pol roka sa snazime o babätko a nejak sa nedari. Tento mesiac som si kupila ovulacne testy De luxe. Uz som si tento test robila 4 dni po sebe. Zacala som na 10 DC. V 1. den mi ukazalo iba kontrolnu ciarku, testovacia tam vobec nebola. Na 2.den uz tam bola aj testovacia, ale slabulinka. Na 3. den bola testovacia silnejsia uz sa skoro intenzitou podobala kontrolnej. A ked som si ho robila vcera, teda na 4. den, tak bola testovacia zase slabulinka ☹ Nerozumiem, tomu.. dodrziavala som rovnaky cas, nepila som 2 hod. nic predtym.. tak nechapem. Dnes si urobim znova, tak uvidim. Neviete mi poradit, co to moze znamenat, ci mate niektora taku skusenost?

apoloma
13. jan 2010

ahojte ja si tento mesiac tiez robim prvy krat ovu-test konkretne.lady test(s mikroskopom) a konecne som videla papradie ale je mozne ze na druhy den tam uz nebolo???

lauritka
13. jan 2010

ahoj issis, pravdepodobne si uz mala ovulku na 14 -15 DC. na 13 DC si mala najsilnejsi test. niekedy hormon LH stupne velmi rychlo, ze nestihnes zachytit peek( vrchol ) cize ked je test uplne pozitivny... a na druhy den to slablo, takze si po peeku pravdepodobne. niekedy je lepsie robit az dva testy -jedne poobede a druhy vecer.

poloma, s tym ovu mikroskopom ti neporadim, mne ukazoval hovadiny. 🙄

babe19
autor
13. jan 2010

TINKA- dufam,ze sa ti cyklus upravi a onedlho tam nájdes vytuzene dve ciarocky. u nas zatial nič nové,manžel ide v utorok na spermiogram,tam sa dozvieme,či je u neho všetko OK. to stále čakanie.... ach jo! ☹
KURIATKO - z celeho srdiecka ti gratulujem. prajem aby vsetko prebehlo tak,ako ma a aby si si tehotenstvo naplno uzivala.
ISISS - ty sa aspon mas :D ja som si tiez robila ovu testy,no mne vzdy vysli len slabe ciarky. nikdy som nemala dve rovnake,alebo jednu odlišnu. chcem tym povedat,ze som nemala asi ovulku. a ja som si ich robila uz od 8DC. tak som to nechapala. hlien tiez nevidim,necitim :/ je to hrozne. mozno bude naozaj chyba tam,ze nemam ovulku. dufam,ze sa to vyriesi. teraz budem brat clostylbegyt a duphaston tak uvidime

isiss
13. jan 2010

Babe, a ake pouzivas ovulacne testy? lebo tie testy de luxe su dost drahe 😒 jeden kus stoji cca 3,5 €. Dost vela.. mozno su kvalitne, no ale ktovie 😕

kuriatko84
15. jan 2010

baby dakujem vam velmi pekne 🙂
strasne sa tesime a ako na potvoru je moja lekarka na PN do 2.2. tak som sa objednala k druhej nech pozrie ci je vsetko OK. A az buduci stvrtok mala volny termin takze musime len cakat.
tak sa tu pekne majte a drzim Vam vsetkym päste aby sa vam cim skor podarilo otehotniet 😉

babe19
autor
15. jan 2010

ISISS-ja som si kupila ovu testy RAPI CLEAR,pat kusov v jednom baleni za nejakych 6,50eur. mala som si radsej objednat na internete,21kusov za 20eur. lekar mi ale povedal,ze to je jedno za kolko su testy vsetky su spolahlive. aj tie tehu aj ovu testy.
KURIATKO- to je ale ako sa hovorí "prúser" že tvoja gynekologicka ma PN. Dufam,ze aj u tej druhej prebehne vsetko v poriadku. Držime palce a myslime na teba :D

kuriatko84
15. jan 2010

babe19 tak to som aj ja povedala, to ako naschval dufam ze ma ta druha lekarka len nejak neodbije ze co stresujem alebo co. uvidime

babe19
autor
16. jan 2010

KURIATKO-no veru dnes sa uz tym lekarom ktory zastupuju neda verit,cim skor chcu odbit pacientov,zameraju sa len na tych svojich,bohuzial,ale ked im das nejake to vreckove,tak su zrazu milí.

andzi
16. jan 2010

baby, ak by ste mali záujem o ovulačné testy, predávam ich za 0,50 €/kus, zostalo mi veľké množstvo. Prosím v prípade záujmu písať do IP.

isiss
16. jan 2010

baby, nasla som v jednej lekarni ov.testy Women secret ... 5 ks za 4,5 €. Nejaka novinka. celkom fajn cena..

tinkapn
16. jan 2010

Ahojte kočky, čo máte nového? 🙂

babe19
autor
17. jan 2010

Ahoj Tinka. Ja este stale čakám na ten utorok,čo povie urolog manželovi,ide sa dat vysetrit. Som nervozna,aj u jeho brata sa vyskytli problémi,má málo spermii a su aj lenivé. ☹

babe19
autor
18. jan 2010

pardon-problémy s "y" 🙂 😉 len som sa ponáhlala

tinkapn
24. jan 2010

Ahojte, neviem preco, ale vobec mi nezobrazovalo vase prispevky... 😒
KURIATKO chcem ti veeeeeeeeelmi veeeeeelmi zablahozelat, mam obrovsku radost 🙂 🙂 🙂
BABE, co noveho? Dufam, ze vsetko v poriadku 😉

vecernice
25. jan 2010

ahoj holky, hledam radu:
je mozne aby ovulace probehla, ale testy byly furt negativni? (ukazovaly pouze vice ci mene slabeho ducha)?
ff mi ovulaci vyznacil, dnes mi dr. na kotrole rekl, ze folikul je maly, ze bud ovulace byla, nebo ze to bude anovulak, nebo ze bude opozdena. tak jsem z toho zmatena ☹
diky moc

tinkapn
25. jan 2010

Ahoj vecernica, ano, ovulka moze byt, aj ked to testy neukazu.... bohuzial aj to sa stava

tinkapn
25. jan 2010

Dnes nemozes verit nicomu, ani tym testom 😒

vecernice
25. jan 2010

diky moc za odpoved. uz jsem projela ff, a nasla takove grafy.
no uvidime, zda nakonec nedorazi jeste opozdena. pak jen se na neco pri tom snazeni spolehnout .....

babe19
autor
25. jan 2010

Ahojte,no tak sme po smermiograme,všetko v poriadku. Chvála Bohu. Je toho dosť 🙂 Tak teraz čakám na mrchu,potom 5DC začnem brať CLOSTYLBEGYT. Dnes už mám 28DC a mrcha nikde,ale neva u mna býva aj na 33 den. ☹
Kuriatko dufam,že si dobre pochodila u tej zastupujucej lekarky a teraz sa vratil uz ten tvoj 🙂 a hlavne,že je všetko v poriadku.
Tinka u teba čo nového?

tinkapn
25. jan 2010

Babe ahoj, tak to je super, ze je vsetko v poriadku 🙂
Nooo, co je u mna noveho? Mam taky pocit, ze by konecne mohla dorazit ovu 🙂 Skus pozriet foto - ovu testy, dnes som to tam dala.. a mam aj niekedy pocit pichania a tlaku v podbrusku, tak dufam, ze ten Femigard uz ucinku o sto sesto 😀

babe19
autor
26. jan 2010

TINKA kukla som sa ti na album, rob si este pár testov počas týchto dnoch,urcite tam najdes aj silnejsie ciarky 🙂 budem držať palce. Aj ja som si ich robila v novembri,no mne vzdy vysli len slabé ciarky alebo vobec ☹ a to som si robila testy uz od 8 DC. Odvtedy som to nerobila,ale.... Ale včera som si objednala ovu testy tak dufam,ze ich coskoro "možem privítat" a ukázu mi pozitívny výsledok 😉 Joj uz kazdý sa ma na to pýta,kedy príde bábo...jaj,aby som nezabudla,predstavte si,berem calibrum babyplan od 1.1.2010 a mám taky pocit,že som stále unavená,ale to nie je všetko,PRIBRALA som z toho,som taká neštasná,ani teraz nemám 50 kíl,čo bude ak to doberem a ešte k tomu budem brať clostyl a duphaston,hádam z tych tabletiek tiez nepriberem. Esteze CALIBRUM som mala len na mesiac-darcek na vianoce. 😉

tinkapn
26. jan 2010

Ahoj BABE, dakujem, snad bude pozitivny 🙂 A rovnako drzim palce aj ja tebe, uz len aby co najskor dosli a sup sup na testovanie 😀 Verim, ze sa nam to uz coskoro zadari tak ako Kuriatku 😵
No po sviatkoch (a uz je po nich dost dlho) som aj ja pribrala, tak ale co uz 😀 Keby som pribrala aj 20 kg, nevadilo by mi to, len aby bolo baby v brusku 😵 ale to snad kazdej... ved po porode a pri behani pri babenku to pojde dole raz - dva, teda snad 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre