Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

nanuskal
19. aug 2010

@petap1 No jo....študentskú 🤐 ale už som to teda prehnala....

Ja nestíham bez týždeň žiadne športy, chodím domov stále neskoro, vždy niečo je...2krát do týždňa anglina, a to sa dostanem domov o 20:30 a to už len pádam dolu nosom, lebo byť hore od 4:40 fakt je na palicu 😒
Ale od septembra chcem zase začať zumbovať 😀 po nej teda o endorfiny núdzu nemám 😀 Len akosi nemajú dobrú klimatizáciu u nás, tak cez leto by tam človek išiel akurát tak odpadnúť 😒

vecernice
19. aug 2010

@nanuskal teda nad zumbou jsem taky vahala, ale ja jsem tanecni strevo nebot rytmus fakt neslysim 😀

baru7
19. aug 2010

@vecernice zumba je super, ale musí být dobrá cvičitelka, což je fakt problém, protože to je prostě tanec a ten se nedá naučit..a pokud to v sobě ta cvičitelka nemá, tak se trápí všichni..byla jsem na dvou různých cvičitelkách a pokaždé hrůza...totálně bez života, žádný temperament....tak stále hledám 🙂

babenky, já už zase fičím domů..byla jsem tady brzo a doma chci stihnout miláčka, než vysmahne na noční..tak tady možná navečer kouknu..zatím hezký zbytek dne všem🙂

vecernice
19. aug 2010

@baru7 krásné odpoledne s miláčkem 🙂 😎

nanuskal
19. aug 2010

@baru7 Krásny večer 😉 A nech sa tvoj drahý šetrí na víkendík 😀

nanuskal
19. aug 2010

@baru7 @vecernice Je pravda, že cvičiteľka hrá hlavnú rolu a potom ešte aký taký tanečný talent...ja tancovať teda moc neviem ale snažím sa 😀 ako všetky baby tam...hoci tam chodia aj úplné tanečné antitalenty ale aspoň im to robí radosť, že sú tam, snažia sa a myslia si, že tancujú...
Zakaždým keď docvičíme, tak mám ešte aj nohavičky mokré 😀 😀 😀

vecernice
19. aug 2010

@nanuskal nanu to zni velmi slibne 🙂 nekdy zkusim 🙂

petap1
19. aug 2010

Tedy o zumbě jsem slyšela hodně z dálky, ale pokud to cvičitelka umí, je to asi pěkné, že ? Já provozuji spíše sporty s manžou..brusle, kolo adt. ...na tělocvičnu mi nezbývá čas 😅

nanuskal
19. aug 2010

@vecernice Vyskúšaj veru 😀 je to fakt super 😉

@petap1 To môj manžel chcel ísť so mnou aj na Zumbu, jeho zaujíma proste všetko a všetko chce aj vyskúšať, už by som videla tie pohľady 😀 lebo ešte žiaden chalan teda u nás na zube nebol 😀
Ale nakoniec sa to zrušilo, lebo sme museli ísť niečo vybavovať ...

petap1
19. aug 2010

nanuskal: Tak koukám, že tvůj manžel je dosti akční a ničeho se nebojí, viď 🙂 🙂

Přeji vám hezké odpoledne...mažu na sklenku dobrého vínka a na nějakou dobrou ňamku s manžílkem a kamarády 😀

nanuskal
19. aug 2010

@petap1 Tak to sa teda nebojí 😀

Pekné odpoludnie, ja tiež mazám na angličtinu 😉

nanuskal
20. aug 2010

Krásne slnečné ránečko všetkým 😀 Máme tu nádherný deň, piatoooooooook 😵 😵 😵

petap1
20. aug 2010

Dobré ranko,

huráá pátek 🙂

Jdu dnes na Endokrinilogii a jsem zvědavá jestli už mám Prolaktin v normě a vysadí mi léky. Docela bych je už vysadila, ale mám i strach, aby se mi zase nezvedl....no budu to muset s Dr. probrat 😀

nanuskal
20. aug 2010

@petap1 Ahojky, tak potom podaj info, čo ti povedala 🙂 Dúfam, že všetko bude Oka 😉

petap1
20. aug 2010

nanuskal: Jj podám podrobné hlášení 😀 S léky je to v pořádku, tak snad to půjde i bez nich...no uvidíme 🙂
A co ty ? už měříš ? 🙂

nanuskal
20. aug 2010

@petap1 Ešte nie, až od zajtra 😀
Som sa chcela aj opýtať na to meranie, cez víkend alebo keď budem na dovolenke si mám merať o tom istom čase ako keď stávam do práce? Napr. že si cez týždeň, keď chodím do práce budem merať o 4:40 a cez víken o 8:00. To je asi veľký rozdiel, že? 😕

baru7
20. aug 2010

Dobré ráníčko všem...hurááá..páťulínek🙂 nanu: to měření se má dělat každý den ve stejnou dobu jsem četla, že i o víkendu si máš nastavit budíka, změřit, zapsat a spát dál....to je trochu nepohodlné....holky, tak jsem se začala koukat po svatebním fotografovi a normálně budu muset přizpůsobovat termín, podle toho, ajk bude mít volno....rok dopředu je fakt málo...mám 4, které jsem oslovila, tak uvidíme, co mi napíšou...ale fotky jsou pro mě důlažité, chci mít hezkou vzpomínku, takže klidně kvůli tomu budu šubovat s termínem...
@vecernice viděla jsem fotky domečku na FB.... ☹ 😢 😢 to je hrůůůůza...držím pěsti

petap1
20. aug 2010

nanu: Já myslím, taky, že i asi budeš muse o dovolené přivstat 😉 Já se měření zatím vyhýbám, nevím jsetli bych byla tak vzorná a měřila poctivě...ale možná se k tomu taky doprasuji 😅

baru: Mě taky nešlo o termín, já zase chtěla pěkné místečko a to byl taky docela prblém se trefit s datumem 🙂.. hlavní je, aby to bylo jak ty chcěš, takže i s dobrým fofografem 🙂

nanuskal
20. aug 2010

@baru7 Ahojky, baru s fotografmi je to fakt problém, ja som proste na tu našu mala šťastie...ale tiež som si vybavovala rok dopredu termín a to sa mi všetci smiali, že čo stresujem...Keď som to hovorila kolegyni, ktorá sa bude vydávať 6/2011 sa mi smiala a nebrala ma vážne a teraz zistila, že to také jednoduché nie je... Hoci nemám rada túto kombináciu slov "Veď som ti to hovorila" aj tak som ju použila 😀
Ja som si tiež na výbere fotografa dala záležať, predsa len sú to fotogragie na celý život 😀 Ak chceš, pošlem ti môj svadobný album do IP 😉 Fakt sme mali otvorené ústa, keď sme výsledok zbadali 😲
Budem držať palčeky, aby si našla dobrého (čo dobrého, skvelého) s vyhovujúcim termínom 😉

@petap1 No ja dúfam, že nebudem zabúdať merať... 😀 Hlavne o výkendoch a u drahého v Nemecku....

baru7
20. aug 2010

@nanuskal pošli, pošli..moc ráda se podívám🙂 no jsem zvědavá...miláček mi taky říkal, že co stresuju...no a tady do má...

jinak pokud jde o měření, to bych asi taky byla lajdák....jsem si včera pro forma udělala ovu test a nic...tak zkusím zase zítra. A nakonec bude všechno jinak a svatba bude až za dva roky a to budu mít fotografů třeba pět, protože se ji objednám hodně dopředu 😎

nanuskal
20. aug 2010

@baru7 Tak som ti to poslala...ale teraz ma napadlo, že si vravela, že v práci nemám picasa.... Tak mrkni na to večer 😉
A už by ti mali začínať plodné dni???? A keď sa tam objavia tie lákajúce dve //, nevhupnete predsa len na to??? 😀

baru7
20. aug 2010

@nanuskal kouknu večer..už se těším🙂 no jak se objeví, tak možná hupnem... 😉 i když by to zase vyšlo na tu M atestaci....no takže to necháme koňovi a ono to nějak dopadne...ale pokd jde o svatbu, taj nemám problém se vdávat i s velkým bříškem🙂

nanuskal
20. aug 2010

@baru7 To by som nemala ani ja 😀 My sme sa pokúšali už aj pred svadbou ale iba tak, aby to nevyšlo na prvý trimester, tá svadba...predsa len je to najrizikovejšie obdobie a svadba trošku stresu má v sebe, hlavne keď hostíš 100 ľudí 😅
Ale keďže chcete mať svadbu malinkú, tak to je v pohode 😉
Na tú atestáciu som úplne zabudla ja hlava deravá 😲

baru7
20. aug 2010

@nanuskal no 100 lidí mít určitě nebudem a pokud něco nevyjde na 100%, tak se z toho taky hroutit nebudeme...navíc mám velmi organizačně schopnou sestru a vím, že mi pomůže. mám svou kadeřnici, ke které chodím dlouho a sedíme si povahově, vím, že mi neudělá nic, co nechci..nalíčím se sama, nehty si udělám sama...mám ráda přirozenost a chci být přirozená nevěsta, sestřin přítel má kapelu a hrajou exkluzivně, jeho babička mi zase slíbila koláče a cukroví za poskytnuté právní služby (výměnný obchod v praxi) 😀, takže to mám ve spoustě věcí ulehčené, oproti ostatním...mně fakt jde jen o to, abychom byli rodina a všichni věděli, že k sobě patříme....takže pokud svatební den nebude přesně podle harmonogramu, tak to fakt přežiju 🙂 ale chápu, že mít 100 lidí musí být náročné..hlavně ta koordinace...

nanuskal
20. aug 2010

@baru7 Je to náročné, ale my sme si každý mesiac niečo vybavili, dohodli a tak na ten posledný mesiac a týždeň bolo všetko OKa... A musím povedať, že manžel a aj rodina mi veľmi pomáhali, že to nebolo všetko na neveste...
Tiež som neni taká, že keď niečo nebolo podľa harmonogramu, že by som stresovala, zúrila alebo sa z toho zrútila 😀
Tiež nám išlo hlavne o to, aby sme boli rodina, a keby to bolo na mne, tak máme najviac 20 ľudí 😀 Ale keďže manželova rodina je naozaj veľká, nedalo sa inak.... 🙂 Ale som spokojná s celou svadbou a aj ako skvele dopadla 🙂 všetci si pochvaľovali a to ma potešilo... 😀

Ale máš to skvele vymyslené, veľa "starostí" ti ubudne ... fakt super 😀

vecernice
20. aug 2010

baru - zkus Kamila Salibu, je z Brna,f otky super (my ho meli)
jinak mame rozkopanou zahradu, ti lajdaci nedelali tesneni pod francouzskymi dvermi, pak ho jeste nekde stupidne odrizli a jeste je problem u spoje se sousednim barakem ... uff

baru7
20. aug 2010

@nanuskal tak to se moc těším, až se večer kouknu na fotky🙂 s velkou rodinou je to blbé, že člověk si připadá hloupě, když pozve jen někoho a má strach, že ten druhý se urazí...ale v tomhle mám taky jasno..chci tam lidi, které opravdu chci a záleží mi na nich...takže z rodiny jen opravdu ti nejbližší, jsou i takoví, o kterých už teď vím, že je nepozvu..ne že bych je tam nechtěla, ale vím, že jim o účast ani tak nepůjde...a místo nich si tam pozvu raději blízké kamarády, díky kterým to bude fajn zábava🙂

baru7
20. aug 2010

@vecernice no my jsme evidnentě jedna krevní skupina, protože toho mám na 1. místě a čekám s napětím, zda se ozve🙂

baru7
20. aug 2010

@vecernice ty jo..s tím barákem je to na pytel...a už vám řekli kolk času a hlavně bordelu si vyžádá oprava?? 😠

nanuskal
20. aug 2010

@vecernice Ahooooj, no teda...to su fakt magori na n-tú 😠 A dnes to dávajú doporiadku??? Na víkend už budete mať kľud od nich???

@baru7 Baru, ja som tiež nepozvala celú rodinu, iba polovicu, s druhou polovicou sa vôbec nerodinkujeme ani nenavštevujeme...takže som sa tak rozhodla...Pozvala som si kamošky zo školy a moju najlepšiu s rodinkou a bolo super 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre