Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

baru7
14. sep 2010

@nanuskal a copak máte za svátek?? vy se máte🙂

vecernice
14. sep 2010

@nanuskal 😀 😀 😀

no spis mi i prijde, ze te kamaradce (prisla o male ve 22tt) asi nenapadne, ze treba pro me je to trochu tezsi. vcera jsem si ji snazila vysvetlit, jak me malem skolilo, kdyz mi doktor chtel nejdriv zas 3 mesice jen ladit sliznici, pry ze proc 3 mesice nepockat se snahou ...
ale ono to bylo i loni, kdyz byla ve 20tt, a ja prisla od doktora, s tim, ze me zkouknul, a rekl, at se jeste na dalsich 6 mesicu obrnim trpelivosti, tak jen zkonstatovala, no sest mesicu nic neni. tehdy jsem si v duchu rikala, jojo tobe se to mluvi, vam to vyslo na podruhy. (ted podruhe jim to dokonce vyslo na poprvy, zadny prasky, zadny problemy se sliznic, ovulaci .....)
tak, musela jsem se vypovidat, a mazu na dalsi jednani. jediny zpusob, jak se udrzet od kone 😀 je jednat mimo kancelar 😀 😀

baru7
14. sep 2010

@vecernice tak to se nedivím, žes byla na palici..to je dost náročné ustát, ale ty jsi holt holka šikovná a zvládlas to na jedničku🙂

nanuskal
14. sep 2010

@baru7 Máme sviatok Sedembolestnú Pannu Máriu 🙂

@vecernice Ja viem moja, niektorým ľuďom sa to tažko vysvetľuje...aj ja mám v okolí baby, ktorý to vyšlo hneď ako si zmysleli, že otehotnia... No čo už... ale my si rozumieme, a dáme hlavu hore 😀

Ja bežím domkov tak papa baby 😉

baru7
14. sep 2010

kočenky, já se taky pomalu zvedám🙂 mějte krásný den. papa

petap1
14. sep 2010

Tak já se vrátím ze schůze a vy mizíte...to jsou tedy pořádky 😀

Mějte se krásně a zítra pa

baru7
15. sep 2010

Ahoj holky......dneska mi ten del vůbec nezačal hezky...ráno mi umřela babička 😢 ještěže mám dnes tolik práce a nebudu na to tolik myslet...aspoň doufám....

vecernice
15. sep 2010

@baru7 jezis barusko nase, co to ctu? to me moc mrzi ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ byla nejak dlouho nemocna? ach jo, nevim, co rcit ☹(((

mayerka
15. sep 2010

ahoj holky.
Baru, to mě moc mrzí, přijmi prosím upřímnou soustrast. Je to teď nějaké těžké období...
Jinak jsem chtěla napsat, že jak jsem byla v pondělí na kontrole, tak podle MS jsem těhu 9+0tt, ale podle dr. 9+6, tedy o týden déle, a to znamená jediný - upekli jsme ostružinu na Jonáše!!! 😕 I Jára byl na Jonáše, ta metoda má něco do sebe!

baru7
15. sep 2010

@vecernice
@mayerka holky, děkuju moc...byla nemocná dlouho a těžce, takže to určitě bylo vysvobození. Umřela v nemocnici, kde celý život pracovala a měla to tam moc ráda a všichni se tam o ni moc hezky starali. I když jsme na to byli připraveni, tak je to samozřejmě moc smutné...i když zatím mi to nějak nedochází...asi tím, že mám tolik práce, což je taky asi lepší.

@mayerka teda takže Jonáš vypadá spolehlivě...tak to je super🙂

nanuskal
15. sep 2010

@baru7 Ahoj Baruška, prijmi aj odo mňa úprimnú sústrasť...babičky mi je strašne ľúto, ale ako hovoríš, že bola ťažko chorá, ta to bolo fakt pre ňu vyslobodenie do lepšieho...
Jaj je mi to fakt moc ľúto...ja mám na babičky slabosť, lebo už nijakú nemám...vlastne ani dedka... ☹ moc som si ich neužila. Babka z mamininej strany umrela, keď bolo mamine 9 a ocinov ocino umrel, keď mal oco 17. Takže poznala som len babku od otca a dedka od maminy. A tí odišli tiež skoro ☹ ach jo ...

@mayerka A to ti ovu vychádzala na tie dni Jonáša?

vecernice
15. sep 2010

@nanuskal NAdi - tak to jsme na tom s temi prarodici stejne, z mamciny strany oba umreli v 50-55, takze kdyz mamce bylo asi 22. a z tatovy strany umreli, kdyz mi bylo deset...... ale ti uz byli stari, ono totiz tata si dal s deckama na cas, a jeho tata taky ☹

@baru7 po dlouhe chorobe se clovek muze aspon utesovat, ze to bylo pro ni vysvobozeni, ac to tu bolest moc nezmirni ☹ tak jsme v myslenkach s tebou .....

nanuskal
15. sep 2010

@vecernice No vidíš to ☹ tak nie som sama... Mne je to ale strašne ľúto, že ich nemám, lebo napríklad dedko (mamin tato) nás vychovával úplne super...bol to skvelý človek a keď umrel, keď mi bolo 12 tak som plakala najviac na celom pohrebe...strašne moc som ho ľúbila...a teraz by som chcela, aby videl ako sa mi darí, aká som šťastná, tak keď mi je smutno, tak sa k nemu večer modlím (hoci nie som nejaká veľmi veriaca)...
No ale dosť už...lebo sa rosia očká....

A ako sa máte inak baby? Ja som sa zobudila o 10 😕 normálne nechápem..asi ma tá MS zničila včera... 😔

vecernice
15. sep 2010

@nanuskal ja mam nejaky divny den. nic se mi nechce, ani vecer jit malovat ☹ furt se necitim dobre, nejradsi bych zalezla pod perinu ☹ pritom teplotu nemam a vlastne mi nic neni 😠 😅

nanuskal
15. sep 2010

@vecernice To bude asi tým počasím, nemyslíš???? Ja mám zase ako sa u nás hovorí HLAVU AKO BEDŇU GITU 😀 A rozhodla som sa s týmto pocitom bojovať tak, že sa idem učiť trochu anglinu... Neviem síce ako mi to pôjde, ale tak snáď niečo tam hore polezie 😀

vecernice
15. sep 2010

@nanuskal no ja mam pocit, jako bych mela teplotu, drkotaji zuby. ale teplotu mam naopak prilis nizkou 😀

no ja se vcera rozhodla pustit do realii nemecky mluvicich zemi, koupila jsem si knizku, ktera je vlastne k maturite. tak jsem to otevrela na strance o EURu, a bud uz fakt jsem pitoma, nebo na te strance bylo 8 hurbek ☹ pristi tyden to vezmu ucitelce do jazykovky, jestli mam pravdu, tak napisu do nakladatelstvi, at ten brak stahnou, jestli ne, tak se zapisu radsi do zacatecniku 😀

nanuskal
15. sep 2010

@vecernice No tak to si dobrá, ja by som na hrúbky neprišla 😀 😀 😀 Ako hovorím, jazyky nie sú nejako mojou silnou stránkou 😖
Inak, to občas aj ja mávam, že mi je tak, ako by som mala horúčku a pritom nič...teplota je nízka...ktovie z čoho to môže byť... 😒

vecernice
15. sep 2010

@nanuskal hele, tak to jsme dneska pres kopirak 😀

mayerka
15. sep 2010

@nanuskal -Nevím jak to funguje, ovutesty jsem si při Jonášovi nedělala, až pak, a ovu byla o týden později. Jde o to, že když se žena narodí, je měsíc v určité fázi. A to je ten Jonáš - spočítá ti, kdy je měsíc ve stejné fázi jako ve tvůj den narození. Kamarádce vycházel Jonáš den po MS, a otěhotněla... Fakt nevím, jak to, ale je to tak...
http://najdise.cz/doktor-jonas/jonasova-metoda-...

vecernice
15. sep 2010

@mayerka no tak me Jonas vychazi taky na ms. a ovu je jindy. ale mozna je to nepresne u me kvuli tem lekum 😀

nanuskal
15. sep 2010

@mayerka Tak to potom je nevysvetliteľné, keď niekto otehotnie mimo OVU 😀 neviem si to logicky dať dokopy, ale čo už...O Jonášovej metóde som počula a aj o tom, že pomohla otehotnieť aj párom, čo dlhé roky nevedeli otehotnieť...ale oni si dali priamo u Jonáša vypočítať tie dni...nie takto cez net...Možno to už fakt skúsim aj ja 😀

@vecernice Počuj a nemôže to byť tými liekmi, čo berieš? Ale teraz máš tuším fázu bez liekov, nie? žeby telu chýbali ?? 😀

nanuskal
15. sep 2010

@vecernice Teraz som si to zadala do tej tabuľka a Jonáš mi ukázal dátum 13.10. To by som tiež mala mať cca MS vtedy 😅 😅 😅

vecernice
15. sep 2010

@nanuskal asi budem vyjimky potvrzujici pravdilo. ja mela 31.8. (1. zari jsem dostala agolutin 😀) a ted 30.9., no tak to je fakt velde jak ta jedle 😉

jinak mi neni dobre od minule stredy jak jsem zustala doma ..... ted uz jsem druhy den bez prasku 😉

nanuskal
15. sep 2010

@vecernice No však to...neverím, že by som vtedy mohla otehotnieť...ale čo už...

No neviem dievča...možno ti ešte nejaký bacil chodí po tele...ktovie... ☹

Rozlúčim sa s vami, idem skočiť na to učenie... tak papa...zajtra sa hlásim opäť z práce 😉

vecernice
15. sep 2010

@nanuskal krasny vecer! a odpoledne 😉

mayerka
15. sep 2010

@nanuskal ty dni ti vypočítá internet úplně stejně, jako Jonáš. Jde o tu fázi měsíce. Akorát astrolog ti k tomu datu ještě napíše nějaký rizika. Datum je ale stejný vždy.
mějte se krásně, holky, držím palce, ať vám to šlape jak si přejete

helenka333
16. sep 2010

@nanuskal Ďakujem, no snažilkujeme, ale ešte nie dlho, také tri týždne vlastne odvtedy ked som prestala brať HAK, chceli sme najprv počkať asi mesiac, ale nejak sa to nepodarilo 😀 😀 😀 takže ideme do toho naplno, mám nejaké bolesti teraz, hlavne dva dni strašne ma bolia kríže, ale to zase môže byť aj od toho, že mám dostať mrchu 😀 uvidíme, ale dúfam že sa nám čím skôr podarí mať bábo, už tak velmi by som chcela 🙂

nanuskal
16. sep 2010

@helenka333 Ahoj, tak to ti verím 🙂 všetky sme tu nažhavené na bábo 😀 Ja som vysadila HA minulý august a čakali sme do zimy na snažilkovanie...Potom sme to už začali skúšať, ale mesiac pred svadbou sme od snaženia upustili, aby som neotehotnela do toho stresu a potom sme mali ísť do Egypta na svadobnú cestu, tak som si myslela, že by to nebolo vhodné tam ísť tehotná....ale potom sme na to vhupli znova ale zatiaľ sa nám nedarí ☹
Ale tak dúfam, že vás sa to podarí rýchlejšie 😀 😉 a možno ťa kríže bolia z iného, než z mrchy 😉

baru7
16. sep 2010

Dobré ránko, kočenky.....vidím, že jste toho hooodně nakecely, když jsem neměla čas sem nakukovat🙂 jdu zase do jednačky, ale snad už odpoledne budu sedět v kanclu a mít trochu času dodělat resty a tak🙂

nanuskal
16. sep 2010

@baru7 Bré ránko Baru 😉 Ja mám dneska tiež toho nejako veľa ☹ A taaaaaaak sa mi nechce po včerajšom voľne...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre