Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

petap1
21. sep 2010

vecernice: JJ na 3m toho necháme...mě tedy DR. nic nezakazoval, ale za ty nervy to nestojí...stejně by jsem z toho nic neměla 😉
Tak ty taky marodňákuješ...tohle období je na to jako stvořené....sluníčko, ale zima a už je to tu. Tak pěkně odpočívej, ať to brzy zažehnáš 🙂 Jinak si pěkně užij randíčko....máš vynalézavého manžílka 😀

baru: tak to je tedy věc...psychika, opravdu dělá divy 🙂 No když je to kouzelník, tak to ho musíš mít...to pak i ta svatba bude kouzelná 😀

nanuskal
21. sep 2010

@vecernice @baru7 Tie šaty som mala na rozume, len som nechcela byť otravná, že sa zase pýtam 😀

vecernice
21. sep 2010

@nanuskal no vidis, ja mozna pristi mesic merit zacnu 😀
ale ted se dva dny budim vzdy pred zazvonenim budiku, a teplomer v nocnim stolku 😀 ale proste jsem se zarekla. a ode dneska mam utrogestan, ten teplotu zvedne tak jako tak, takze ze zitrejsi teploty bych nic nepoznala 😀 takze nastraham jsem odolala 😀

baru7
21. sep 2010

@vecernice příští týden se jedu podívat ještě na jedny s kamarádkou, ale myslím, že si vyberu v tom salonu, jak mi tam tolik těch šatů slušelo..a mimochodem, moje mamka a ségra mají stejné favoritky jako ty 😉 ale nechám to až někdy na leden, paní říkala, že to stačí a že budou i nějaké nové 🙂

@nanuskal já jsem nechtěla o videu ze svatby ani slyšet, ale když jsem viděla pár jeho videí a ukázala je mamce a ségře, tak obě říkaly, že by to byla fakt velká škoda, ža to je suepr a stojí to za to🙂

jinak jsem taky nachcípaná, děvčata...a to jsem chtěla začít pořádně cvičit tento týden....

vecernice
21. sep 2010

@baru7 tak s tim cviccenim respektive necvicenim jsme na tom stejne 😀
a video je super, me trosku mrzi, ze nemame natoceny ani obrad, vzdyt ja ani nevim, co jsem tam naslibovala 😀

baru7
21. sep 2010

@vecernice no právě mi dost holek říkalo, že pak na video zaregistrovaly věci, kterým si v tom spěchu ani nevšimly a nepamatovaly si je, že to právě bylo an tom videu hezké🙂

nanuskal
21. sep 2010

@vecernice To je dobre, že si odolala...nemá to teraz zmysel...len v kľude sexíkujte a uvidíme 😉

@baru7 Ja takto tiež neviem, čo som tam nasľubovala 😀 Aspoň sa mám na čo vyhovoriť a nie je žiaden dôkaz....teda predsta jeden...žeby podpis 😀

baru7
21. sep 2010

@nanuskal
@vecernice a holky vy jstě mely svatbu v kostele, že jste slibovaly??? a nanu, ten podpis fakt neodpářeš🙂

nanuskal
21. sep 2010

@baru7 Hej, ja som mala svadbu v kostole...hoci nie som veriaca...teda, to je relatívne slovo..proste nemám žiadne sviatosti porobené a ani len pokrstená som neni...Ale môj manžel má 😉

baru7
21. sep 2010

@nanuskal tak já jsem pokřtěná, ale nejsem aoktivní..jako že bych pravidelně chodial do kostela....ale včera jsem se teda pomodlila, i když byl pohřeb civilní..já k tomu prostě nepotřebuju církev a její prostředníky...

vecernice
21. sep 2010

@baru7 nene, ja jsem neverici, takze pekne na mestske casti. ale urco jsem tam naslibovala neco o nemoci a zdravi, bohatstvi a chudove 😀 ja si to fakt vubec nepamatuju 🙂
jen vim, ze me cely proslov Dan hladil ruku a mel slzy v ocich 😉 a pak rekl ANO tak nahlas, ze clovek malem nadskocil 😀

nanuskal
21. sep 2010

@baru7 Presne a to je správne 😉

baru7
21. sep 2010

@vecernice jsem napsala tááákovýýý dlouhý vzkaz a spadl mi net 🙄 takže ještě raz: to je krásné, že to Dan tak hezky prožíval..to já očekávám, že to bude velmi veselé, ptž M je samý vtípek a očekávám, že ho humor neopustí ani na svatbě 😀 jinak chudoba a bohatství apod. to se říká v kostele, ale třeba jste měli osvíceného oddávajícího....to já mřu smíchy při: snoubenci znají vzájemně svůj zdravotní stav, zvážili společné bydlení a majetkové uspořádání...a pak: protože jste splnili všechny podmínky, které ukládá český právní řád....holt deformace povoláním 😀

vecernice
21. sep 2010

@baru7 no vidis, tak ja si svuj obrad maluju v romantickem duchu 😀 ja to rikam, ze ani nevim, co jsem naslibovala 😀 takze zadna chudoba ani bohatstvi... 😀

baru7
21. sep 2010

@vecernice ale zase jsi zvážila to majetkové uspořádání...a to je taky závazné 😀 😀 😀

vecernice
21. sep 2010

holky asi mi klesl tlak, pekne se mi mota hlava. asi diky utrgoestanu ....

baru7
21. sep 2010

@vecernice dej si kávičku...pořád lepší nízký talk, než vysoký🙂

vecernice
21. sep 2010

@baru7 no asi ji zkusim 😀 to jsou dnes zase vykony ... ☹

nanuskal
21. sep 2010

@vecernice @baru7 No ja mám baby toľko adrenalínu....som sfukla akurát architekta, ale cez smsku, lebo nám neberie mobil...tak do 30 sekúnd už aj volal manželovi 😀
Ktovie či vôbec budeme stavať tento rok...lebo zdá sa, že nás ťahal za nos...mysleli sme si, že už tento týždeň budeme mať stavebné ale teraz vôbec netuším... 😠 Ja by som ho roztrhala na márne kúsky...toto je jednanie...
Dobrú reklamu si urobil, určite ho NIKOMU neodporučím... 😠

vecernice
21. sep 2010

@nanuskal jaj kocko, ty mas tento tyden same trapeni ☹

nanuskal
22. sep 2010

Bré ránko dievčatá, tak včera som mala infarktové stavy z toho nášho architekta, našťastie cestou domov som čítala jednu veľmi dobrú knihu zo života jednej baby zo Sudánu, tak som si povedala, čo sú moje problémy oproti jej.... 😉

baru7
22. sep 2010

dobré ránko, kočky 🙂 nanu: nojo, kolem baráku a podobných zařizování je to vždycky na infarkt....jinak u nás v práci jsou taky infarktové stavy, škatulata hejbejte se...tak uvidíme, co nám včera demonstranti vydemonstrovali... 😎

nanuskal
22. sep 2010

@baru7 Ahoj Baru, niečo som len včera započula z telky, že sa u vás niečo deje ale vôbec netuším, že čo.... Bola som ponorená do knižky, tak som nevnímala svet 🙂

vecernice
22. sep 2010

ahoj holčinky, přeju krásné dobré ráno 🙂 já mám dnes rozběhaný den po konferenci, a večer gala opening party 😀
jen mi není úplně dobře (pořád 😠 ),tak už toho mám plný zuby 😀

@nanuskal super, že si se začetla, to je báječný lék 🙂

nanuskal
22. sep 2010

@vecernice Tak to ti prajem krásny dník 😀
Inak a čo takto ísť k lekárovi na konzultáciu? Teraz ti je zle z toho utrgoestanu alebo z toho, že si taká nejaká choručká?

baru7
22. sep 2010

@nanuskal a jakou četš knížku?, doporuč dobré čtení🙂

@vecernice však si zvykej..za chvíli ti bude blbě z hcg 😉 tfuj, tfuj...už aby to bylo 🙂

vecernice
22. sep 2010

@nanuskal
@baru7 holcinky, z utrose se jen motam 😀 😀 😀
ale furt se me drzi to nachlazeni, takze skrabe v krku a ucpany frnak ☹
a dnes jsem se vzbudila v pul paty, cumela do stropu,tak si sla napustit vanu, a pak jsem zas zabrala (ne ve vane 😀)

baru7
22. sep 2010

@nanuskal ale..jak máme tu novou vládu, tak ta chce šetřit, snižovat platy a propouštet státní úředníky...jako šetřit se musí, to jo..jen se to podle mě dělá dost nešikovně a neefektivně...

baru7
22. sep 2010

@vecernice taky jsem nachcípaná..chtěla jsem jí už zítra cvičit, ale nedám to:(

vecernice
22. sep 2010

@baru7 jinak me minule blbe nebylo ani v tehu 😀 tak si prosim zas takove, jen s lepsim koncem 😀

@nanuskal a utroš nedám, takže doktorovi nic nepovím 😀 ještě by mi moje pilulky sebral 😕 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre