Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

vecernice
11. okt 2010

@nanuskal NAdi, co to ctu? to je strasny ☹ moc me to mrzi, zabit takoveho fagana ☹ neumim si to predstavit ...... no ted budes muset byt muzi hlavne oporou, aby on dokazal podporit sveho kamarada, co to jen jde .....

baru7
11. okt 2010

@nanuskal Cože????!!!!! no to je strašné.... ☹ posílám hodně síly....ani nevím, co říct....ach jo 😔

nanuskal
11. okt 2010

@vecernice No mi sme boli z toho úplne v šoku včera, až dneska mi to všetko dochádza ☹ Včera sa mi to zdalo ako nejaký strašne zlý sen...

nanuskal
11. okt 2010

@baru7 Ďakujem, ani ja na to nenachádzam slová....život je niekedy veľmi nespravodlivý... 😠

baru7
11. okt 2010

@nanuskal to ano..spravedlnost neexistuje...je to vážně hrůza..ani si to neumím představit ☹

nanuskal
11. okt 2010

@baru7 ani ja nie ☹

Baruška moja a ako ti ide meranie ?? 🙂

baru7
11. okt 2010

@nanuskal meřím stále poctivě a jak jsme se divily, že mám teplotu 36,8 tak mi teď klesla postupně na 36,7 pak 36,6 a dnes 36,5....to jsou věci, co?? je to fakt věda...

nanuskal
11. okt 2010

@baru7 Možno si ju mala tesne po MS ešte hore a teraz začala postupne klesať 🙂 tak som zvedavá na celý grafík už 😀 Ja som cez víkend nemerala, nebola som schopná vstať tak skoro ráno...keďže som cez deň lopatovala na stavbe 😀

baru7
11. okt 2010

@nanuskal no..já jsem ti asi neřekla dost podstatnou věc....já jsem poctivě měřila i při MS 😀 a při MS je teda vyšší teplota a pak klesá, jo? Tak to je všechno v naprostém pořádku.....to se ti ani nedivím, že se ti nechtělo...já myslím, že jak bude miláček zpět doma, tak asi taky nebudu tak poctivá..hlavně nemám to srdce ho budit 🙂

nanuskal
11. okt 2010

@baru7 To je tiež individuálne...ja som tuším mala vyššiu ale nie až 36,8....
Ja som tentoraz nemala to srdce ani seba zobudiť 😀 nie to ešte manželíka, ale dnes mal so mnou budíček o 4:40...

vecernice
11. okt 2010

@baru7 pri ms muze zustavat jeste zvysena hladina progesteronu, ktera udrzi teplotu jeste chvili vyys. po ms klesne a drzi se nize az do ovu 🙂

jinak holky, je mi blbe jak zakon kaze. to, ze jsem se presunula do prace povazuju za nadlidsky vykon ..... ted jsem si udelala cerny caj, a nakrajela jablko, jedine, na co snad jeste mam chut. a koupila si tehu lizatka, tak je asi za chvili prubnu ....

nanuskal
11. okt 2010

@vecernice 😀 to aj také existuje, že tehu lízatká???? 😅 Niečo je na tehu nevoľnosť, nejaká medicínka, nie?

baru7
11. okt 2010

@vecernice juj..tož to je mi líto....ale jak říkala moje kámoška a už jsem to tady i psala..HCG je potvora blujná 🙄 a doporučovala na to čas se zázvorem. Jinak držím pěsti, ať je vše OK a ať ta nevolnost za to stojí 😉
babenky, jdu si pro výsledky HPV, tož jsem zvědavá..zatím papa

vecernice
11. okt 2010

@nanuskal ja myslim, ze totiz existuje cely tehu prumysl 😀 mely by potlacovat nevolnosti, je tam zazvor a jeste neco asi. zkusim, poreferuji 🙂

vecernice
11. okt 2010

@baru7 drzim palecky!!!!!

petuska123
11. okt 2010

ahojte tak dnes idem k dokimu som zvedava ako dopadnem 😖

nanuskal
11. okt 2010

@baru7 Nech ti to dobre dopadne 😉

@petuska123 aj tebe nech to dobre dopadne a daj vedieť ako si dopadla, či ti dal niečo na stimulaciu alebo nie... 🙂

@vecernice no hovorím, že asi začnem podnikať s tehu vecami a vecami súvesiacimi s tým 😀 dobrý kšeft, nie?

vecernice
11. okt 2010

@nanuskal t teda, stejne jako svatebni a miminkovsky 😀

nanuskal
11. okt 2010

@vecernice Začnem o tom vážne uvažovať 😀

babe19
autor
11. okt 2010

ahoj baby 🙂 prepáčte že zase po dlhom čase ale teraz mame v robote toho vela,musime si aj odrábať tak som sem ani nezavítala v poslednom čase. ako sa máte? my zatial dobre,buduci utorok ideme do poradne. tesi ma,ze svieti slniečko,hned mam lepsiu naladu. dnes mam den volna tak idem nieco poupratovat a potom relax 🙂

vecernice
11. okt 2010

a snidane v j hajzlu 😀 jdu si koupit rohlik a ustni vodu 😀 😀 😀

vecernice
11. okt 2010

omlouvam se za vyrazivo ☹ ale aspon uz mi je lip, zatim 🙂 aspon nikde netrajdam a pekne makam 🙂 protoze moji kolegove onemocneli, tak toho mam o trosku vic 🙂

baru7
11. okt 2010

@vecernice jujujuj...to je ti tak spatne, bozatko??? ☹ tak at je brzy lepe 😉
jinak jsem zpet od Dr. a jsem uuuuuplne zdrava...HPV negativni a cytolka taky 😵 😵

vecernice
11. okt 2010

@baru7 no to je paradni zpravicka!!!! to moc gratuluju k vysledkum!!!!!

no ted mi je o neco lip, nasoukala jsem do sebe rohlik a popijim kolu 😀 jeste zkusim zazvorovy caj. lizatko ocividne nepomohlo 😀 😀 😀

baru7
11. okt 2010

@vecernice dekuju...taky jsem byla moc rada, ze je vsechno OK 🙂
ty jo, s tema nevolnostma to je blbe...i minule ti bylo tak spatne??

vecernice
11. okt 2010

@baru7 minule mi nic nebylo a jak to dopadlo. takze na jednu stranu jsem za ne rada 😀 ale stacil by mirnejsi prubeh 😀

nanuskal
11. okt 2010

@baru7 Gratulujem a teším sa s tebou 🙂 😵 to sú super správičky 🙂

@vecernice Tuším sa ti tehu riadne rozbieha 😀

nanuskal
11. okt 2010

@babe19 Ahojky, nepracuj veľmi, musíš sa šetriť...pekne si vychutnávaj pomalyzaguľaťovanie 😵 😀
Ja osobne nemám zatiaľ nič nového, akurát tak to, že som sa objednala tej pani Dr. Mýtnikovej 🙂 v piatok k nej idem prvýkrát, tak som zvedavá 🙂

baru7
11. okt 2010

@vecernice prave proto jsem se ptala...takze ted uz to bude OK a za odmenu si to vyzeres 😝 nene...bobatko, drz se..ono to brzy prejde.... 😉
@nanuskal dekuji, dekuji

@babe19 ahoj kocko...nepracuj tolik a trochu se setri 🙂 ty jo..toto leti..uz 16.tt 😉

petuska123
11. okt 2010

ahojte tak som tu!!!!!!!!!nasrata!!!!!!!!!mam odporucanie od dokiho na navstevu Heluisu v Martine!!!ziadne lieky na stimulku mi nedal leo ze to by nedopadlo dobre kedze mam pravidelnu ov u a velkost vajka je 20..tak ked som odisla z ordinacie som sa zavrela do auta a vynadavala a aj poplakala............som nasrata neskutocne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre