Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

vecernice
25. okt 2010

@petap1 budu ti drzet pesti kocko, ale vse bude urcite ok!!!

petap1
25. okt 2010

vecernice: Děkuju...a jak jsi na tom ty ? už to ustává..a volala jsi Dr. ?

vecernice
25. okt 2010

@petap1 je to lepsi, ale krev je porad, hlavne pri navsteve wc, a ne malo na tom papire ...
jdu volat

petap1
25. okt 2010

Vecernice: Držím palce...

nat28
25. okt 2010

Kocky este mam jednu otazocku...v sobotu som mala pozitivny ovu test, resp oba dva, aj ten pasikovy z mocu aj zo slin, tak sme sa snazili no a hned na 2. den rano som dostala ms...takze z toho snazenia ani nemalo sancu nic vzniknut...ci? pre info, minuly tyzden som bola na vyvolavacke...

vecernice
25. okt 2010

ahoj holky, jsem zpet od mudra, stihla jsem oprit auto o to za mnou, ale nastesti bez nasledku.
zpravy jsou dobre i spatne. videl jednoho mimise, jak mu busi srdicko, druhe se mu nezda. a ten svinak hematom strasne narostl, a dost mi toho mimise ohrozuje. takze okamzita hospitalizace v nemocnici. asi na tyden ci dva, nevi. manza jede domu, aby me tam odvezl, ja bych to sama nedala. to nevyspani k tomu a ja jsem fakt trosku v haji ...

nanuskal
25. okt 2010

@vecernice Ahoj Rituš...no to sú fakt zmiešané správy 😖 Posielam strašne veľa síl a poriadne objatie, nech to všetko dobre dopadne....pozitívne je z tej hospitalizácie, že budeš pod denným dohľadom....
Držím moc moc palčeky 😉

vecernice
25. okt 2010

@nanuskal budu bez manzi ☹((((((((((((

nanuskal
25. okt 2010

@vecernice Ja viem moja, budeš to musieť vydržať....on určite príde za tebou 😉 a bude ťa podporovať...
Len musia teraz sledovať bábätká s tým hematonom, aby bolo všetko Oka a aj ty si budeš istejšia....

petap1
25. okt 2010

vecernice: Rituš drž se. Opravdu je dobře, že budeš pod dohledem a určitě mimi zachráníte. Kamarádka taky měla veliký hematom a má krásnou holčičku...měla ten hematom kolem celého miminka a dobře to dopadlo. Moc moc na tebe myslím a neboj Dan za tebou bude jezdit a ty budeš jen odpočívat. Drž se.

mayerka
25. okt 2010

@vecernice ahoj kočičko, teď to tu zpětně čtu, strašně moc na tebe myslim a držíme s Jarouškem všech 8 palců!!! To musí dobře dopadnout!! Hlavně se zkus tím vším nestresovat, vím, blbě se to dělá a líp říká, ale ty stresy jsou fakt moc blbý, takže klid.. Oni ti ve špitále pomůžou a manža ze tebou bude určitě furt jezdit!
Jinak u nás taky nic moc, po revizi jsem dost krvácela, ale už to ustalo, doktor mi ukončil neschopenku a zítra si jedu do práce pro výpověď...

babe19
autor
25. okt 2010

@vecernice kocka ty to veru nemas vobec lahke,ale teraz musis v prvom rade mysliet na drobceka/drobcov. to je najdolezitejsie. a manzel ti je oporou,to je velmi dolezite,nie si v tom sama. a sme tu aj my pre teba,myslime na teba,podporujeme ta.hore hlavu,bude to OK,uvidís o rok uz budes mat v naruci babo a budes sa usmievat. ja sa mam celkom fajn,len som si vcera vsimla skarede strie na prsiach ☹ je mi z toho do placu. myslela som si ze urcite budem mat brucho skarede /mozno este aj to príde/,ale natieram si ho 😉 len som na prsia nemyslela. boze,to uz nebude krajsie,to mi uz tam ostane ☹ minuly tyzden som bola na triple testoch,zabudla som sa opytat,ci mi zavolaju alebo ja mam volat,ale dufam,keby bolo nieco zle,tak by mi zavolali ☹

nanuskal
25. okt 2010

@petap1 Ahoj Peťuš, máš pravdu, je to tak...som rada, že môžem pomáhať a tým prispieť svojou prácou do našeho spoločného hniezdočka 🙂 Škoda, že nemáš FB....nemám nikde inde stiahnuté tie fotečky...
Inak držím palčeky u Dr. nech je všetko v poriadku 😉

PS: ešte stále nedáš ten dátumík sem? Nech vieme aj my 😀 😵

nanuskal
25. okt 2010

@nat28 No neviem ti poradiť...ale možno si mala ovu...a mohlo z toho niečo byť 😵 Lebo ako píšeš, že si mala vyvolávačku...no ťažko povedať...asi najlepšie bude počkať....
Som ti asi moc neporadila, čo?

nanuskal
25. okt 2010

@mayerka Ako to, že výpoveď? Oni ti dali výpoveď počas toho, čo si bola na PNke?? 😕

mayerka
25. okt 2010

@nanuskal ahoj, ne, oni čekali, až mi ta neschopenka skončí... Nemají dost práce.... Spíš je horší, že mi nedají ani odstupný, protože na něj není...

nanuskal
25. okt 2010

@mayerka Ou, tak to mi je strašne ľúto....to je fakt hrozné s tou prácou...človek si nemôže byť ničím istý...
A máš aj nejakú možnosť sa zamestnať? Ako je to u vás s prácou?

baru7
25. okt 2010

Ahoj holky, tak jsem teď úplně mimo mísu, když vám vždy píšu s denním zpožděním, ptž z práce nemůžu...ale na mail a banku chodím, zase tak moc se buzerovat nenechám.....s tou prací ještě něco zkouším, ale zatím to nechci zakriknout, tak vám pak řeknu, až to nějak dopadne...jinak s milačkem jsme domluvení, že pokud práce neklapne podle mých představ, tak jdeme na to 🙂 akorát jsem byla odborníkem poučena, že počkáme na duben, protože v zimních měsících není dobré být v prvním trimestru kvůli všemožným virózám 😀 tak tomu říkám věděcký přístup...skutečně jsem se pobavila 😀 jsem M říkal, že to nesmí tolik řešit, že nikde není řečeno, že to hnedka klapne a hlavně jsem nebyla stol et nemocná a zrovna v těhotenství bych onemocněla?? Doktor no 😀 😀

Tak doufám, že se vám všem daří dobře..moc na vás myslím a čekám na novinky...těhulkám držím palce, ať je vše OK a snažilkám, ať jsou brzy v tom 😉

baru7
25. okt 2010

ježííííš...teď jsem si všechno pořádně přečetla.....no to je docela síla....takže držím palce dvojnásob....a asi se i modlím.. 😉

vecernice
25. okt 2010

Ahoj holky nakukuju přes blackberry,0 a moc si vazim vasi podpory, snad to nakonec dobre dopadne. Danda budu jezdit kazdy den, tak to zvvladnem. Opatrujte se mi! Mám. Vas rada 🙂

baru7
25. okt 2010

@vecernice Drž se, kočko!!!!! Myslím na tebe tak intenzivně, že ani pracovat nemůžu 🙂

petap1
25. okt 2010

tak jsme zpět...Dopadlij sme dobře..výsledek je OK 😉 Jen je trošinku větší jedna hodnota, tak nás kvůli mému věku v době porodu ještě posílá na genetickou konzultaci po krvy v 16tt a ve 20tt nám udělají i sono srdíčka 🙂 S tou genetikou je to vopruz a zase nervy navíc, ale budiž..budeme proklepnutí ze všech stran 😀

Vecerice: Rituš drž se..myslím na tebe..na vás 🙂

vecernice
26. okt 2010

Dobre ranko holcinky! Nas v šest vzbuila vizita, tak uzt nemuzu zabrat 😉
Petap moc gratuluju k vysledkum. Takze sup sup aktualizovat informace v pase!
Mayerka holka nemam slov, tolik smuly ze se ti lepi na paty ☹ bberusko moc preju at je to ne na mnoho mesicu ale na spoustu let posledni spatna zprava co nam hlasis...
Baru dekuju zlaticko. My bojujem a zvitezime!
Nanuskal Nadi ani jsem se nezeptala kdy s tim dracim tempem mate mit baracek hotovy?
Babe - doufam, ze ti volat nebudou pac vsechny vysledky budou v norme!
Zas na vas nekdy juknu.
Papa

nanuskal
26. okt 2010

@vecernice Ahoj Ritušík 🙂 dúfam, že si už kľudnejšia...a dúfam, že vám tam dobre varia 😉 aby si sa nám nestratila 😉
Baráčik bude hotový podľa možností schopností, ale chceli by sme na budúce Vianoce....či sa nám to podarí nevieme, ale skúsiť to môžeme...a ak nie, tak to ďalšie leto určite 😀

Ja som dneska bola u na krvičke u tej mojej gynekologičky...zobrala mi 7 skúmaviek krvičky...ide urobiť všetky možné testy....
Zo jedného steru som už mala výsledok a vyšla mi tam nejaká nedobrá baktéria...tak som dostala tabletky...a ide preveriť aj manžela, či aj on nemá tú baktériu....
Inak výsledky budem mať cca za 2týždne, tak musím čakať...

nanuskal
26. okt 2010

@baru7 Baruš, on to myslí dobre...počula som, že tehotné sú náchylnejšie na choroby, lebo vraj môžu mať oslabenú imunitu...
tak som zvedavá, čo vyjde, či tá robotka alebo bábo 😀

@petap1 Peťuš, to sú skvelé správi, ste v poriadku a aj bude všetko v poriadku 😵 teším sa s tebou 😵 😵 😵

petap1
26. okt 2010

Ahoj holčinky 🙂

vecernice: Podle toho jak píšeš, tak se mi zdá, že jsi klidnější a to je moooc dobře 🙂 Hezky odpočívej 🙂

nanuskal: Tedy přítí vánoce jsou coby dup a už bude nové hnízdečko a myslím, že se budete stěhovat tři 🙂 Páč ta tvoje nová DR. vypadá mooc dobře a bude asi hodně pečlivá...takže všechny neduhy (pokud nějaké budou) vychytá a šup bude mimi 🙂 No vidíš...tak baktérie jedna proradná....ale pilulky zaberou a bude fuč 🙂

Baru: Musím říct, že já taky nemarodím a i poprvé i po druhé jsem vždy na začátku chytla kašel ☹ Oni ty chřipky jsou opravdu v to období všude. To víš, dotor vidí i za roh 😀 Myslím si, že ty si ho ale nasměruješ tam kam budeš potřebovat a mimi bude dle tvého..to my ženy umíme 😀

Jinak já jsem asi magor....pořád mi leží v hlavě ta jedna zvýšená hodnota, i když to nic ve výsledku neznamená...prostě já mám ráda, když se vejdu do tabulek a jdu standartní cestou...vadí mi ta genetická konzultace...ach jo holčinky mám se radovat a mozek zase stávkuje....musím asi dostat jednu popapuly, abych se vzpamatovala 😀
A jak jsem slíbila jdu udělat něco s tím, aby se mi tu ukázalo, že čekáme mimi 😀

vecernice
26. okt 2010

Barus souhlasim s tvym manzou 😉 vidis me se virozy vyhybaji, misto toho me usud zkousi jinak 😉
Nadi, asi nevis jaka bakterie vid? No drzim palce at ji leky brzy udolaji. Napada e chlamydie,ta se testuje ...
A pristi vanoce v novem to je romantikb my to tak měli loni 🙂

Byl tu muj doktor a rikal ze tento tyden je rozhodujicii. Jo a spim 😀 jupiii

petap1
26. okt 2010

vecernice: Super zprávičky...jen tak dál 😀

nanuskal
26. okt 2010

@petap1 😀 😀 😀 😵 😵 😵 no super...konečne ťa máme pod kontrolou aj my a nemusíme sa stále vypytovať 😉

@vecernice @petap1 No dúfam, že to dá do poriadku...chlamydie to nie sú...na tie ešte výsledok nemám....ale už pred dvomi rokmi ma liečili na nejakú baktériu, ale tú mi našli v moči....tak som jej to povedala, a dala mi skúmavku aj na cikanie...takže to skontroluje aj z tejto strany 😉
Ja som fakt rada a tých 100eur čo u nej platím na rok si vážne zaslúži...keď si to porovnám s tou predchádzajúcou, kde som tiež platila, tak sa to ani porovnať nedá... 😖
Som strašne netrpezlivá, čo mi vyjde ešte z tých testov a aj sa trochen bojím 😔

Čo sa týka domčeka, tak fakt neviem, či to dovtedy stihneme ale mohli by sme, lebo nemáme náročný domček a ani veľký...a chceme zariadiť iba kúpeľňu s WC, spálňu, kuchyňu a provizórne obývačku...to by sa mohlo stihnúť...
Ale však uvidíme 🙂 bývať máme zatiaľ kde 🙂

Rituška moja, takže tento týždeň je rozhodujúci pre obe mimi? tak si to myslela? Takže tento týždeň siiiiiiilnooooooo držíme palčeky a myslíme na vás 😵
A aj ti robia nejaké vyšetrenia alebo iba odpočívaš?

petap1
26. okt 2010

nanuskal: Neboj, já myslím, že budeš zdravá a pokud nějakou drobnost najdou, tak se s ní poperou. Podívej se na nás s Rituškou...my ani neměli MS ani OVu a i s námi si poradily..to ty funguješ jak máš 🙂
Tak to určitě stihnete...jé to bude nádhera slavit v novém domečku 😀

Dnes mám chuť na krupicovou kaši, tak jsem zvědavá jak mi po ní bude...předpokládám, že zase šoufl 😀 😀
Děvčátka už se docela těším do práce...příští týden na kontrole se poradím s Dr., ale už nešpiním, tak je asi vše OK, takže bych se nechala uschopnit....v práci mi to bude lépe utíkat 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre