Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

petap1
13. dec 2010

Nanuskal: No my jsme letos přišli na dárky, které jsme pak pořídili během 1 dne...takže letost to vyšlo super 🙂 🙂

babe19
autor
13. dec 2010

@petap1 jéj tak asi budete mať dievčatko 🙂 aká radost. najprv aj mne doktor vravel na 3D ze to vypadá na dievčatko, pozeral len tváricku,mal malý vraj pekné črty 😉 hihi, a potom,ze nie nie,to je Natálka /tak sa mala volat,ak by bolo dievčatko/ s velkou palicou. 😉 Manzel sa velmi tesil,ze je to chlapcek,mamka tajne dufala.,ze to bude dievcatko,hoci som jej od prvého dna hovorievala ze to je chlapisko 🙂 Hlavné je ,nech je ZDRAVE,ja ho uz teraz nadovsetko milujem. A citis uz aj pohyby?
@nanuskal aj ja som mala LF hociaku,raz velmi kratku, raz dlhsiu,niekedy presne 14dnovu,ale uvidís,nabuduci rok uz sa aj ty pridás k nam ako tehu.
@vecernice kto vie co moze byt s CIZU???? pamatam sa na to ked sme tu boli len ty,ja,tinka a cizu. Potom ony dve odisli a pridali sa k nam ostatné babenky. Cím viac nas tu je,tým lepsie 🙂 🙂

vecernice
13. dec 2010

@babe19 jojo taky jsem na ni vcera vzpominala. nevim, kde je ji konec, ale rikam, si, ze vi, kde nas najit, az bude chtit 🙂 a tinka uz je v coudu snad cele mesice .... no jen odolni jedinci vydrzi konovat 😀

petap1
13. dec 2010

babe: Na ten 3D chceme jít taky...zkusím se na něj poptat po tom velkém UZ 🙂 No, můj Dr. má takový malý UZ a myslím, že tam je vidět prd 🙂 ale manžel už se s holčičkou zžil a mluví jen o Evičce...co dělá Evka a tak 🙂 Sranda bude, jestli nám pak řeknou, že to bude kluk 🙂 Já bych se taky asi cítila více na kluka dle projevů těhu, ale já beru cokoli...hlavní je zdraví, jak říkáš 🙂 JJ pohyby už cítím tak od 16tt lechtání a těď už některý den docela dost...jsem zvědavá kdy bude kopat tak, aby to cítil i manža 😀

vecernice
13. dec 2010

@petap1 ty uz citis pohyby od 16tt? 😲

petap1
13. dec 2010

vecernice: JJ, ale ze začátku to bylo jen takové šimrání...jako bublinky co ti běhají v břiše 😀 A nebylo to každý den 🙂

vecernice
13. dec 2010

@petap1 ale je to strasne brzy 😲 to bych za chvili mohla mit dvojite simrani 😀 ale ja cekam spis na ten 20tt 😉

petap1
14. dec 2010

Dobré ranko,

vecernice : JJ kolem 16 a 17tt to může být, ale většina to nepozná..já jsem hrozná pozorovatelka, tak jsem na to přišla, že to je ono 😀 Vím, že jedna co čekala dvojčátka, tak to bylo až kolem 20tt oni se prý dvojčátka hejbou méně a tak jsou pohyby později 🙂

baru7
14. dec 2010

Ahoj holky....já vás ani nestíhám číst 🙂 mám nějak moc práce...ale koukám, že tady jsou same pozitivní vzkazy 😉

mili78
14. dec 2010

ahojte babenky....vcera som si prvy raz v zivote kupila a aj spravila ovu test....tak idem po radu....vcera som bola 13DC, na teste mi vysli dve ciarky..jedna ta kontrolna a ta druha bola tiez pekna, len nebola az takej farby ako ta kontrolna...bola o trosilinku bledsia...ale fakt len o trosicku...v navode sa pise, ze ak je bledsia, tak je test negativny...neviete mi poradit, ci to mam brat tak, ze ovu bola, alebo len nastupuje, alebo nebola? 😀 ja som z toho jelen 😀

vecernice
14. dec 2010

@petap1 no tak to moje Becko je skritek neposeda, zato Acko je lenoch. tak uvidime, kdy se ozvou 😉

@baru7 cau kocko, jak to, ze nestihas? mas uzivat posledni dny ve stare praci 😉

@mili78 narust LH muze byt kratkodoby, takze je spousta moznosti - bud si ho o chvli prosvihla, to znamena treba testovala nekolik hodin po jeho vrcholu, nebo teprve bude, nebo treba byla moc moc redena, proto ta slabsi. zkus testovat dal, zda treba nezesili 😉 nejlip ale ovu potvrdi bazalni teplota...

baru7
14. dec 2010

@vecernice no musím dodělat ty resty a zákon schválnsoti funguje dokonale....takže se mi to tady nějak kupí...a musím si začít balit kancl...

vecernice
14. dec 2010

@baru7 no jo, uz se ti to krati, vid? 😉
jo a ja se musim pochlubit, na dnesek jsem se vyspala 🙂

baru7
14. dec 2010

@vecernice krátí, krátí a nějak přestávám stíhat....tak to je super, že jsi spala..třeba se blýská ne lepší časy a bude to brzy úplně OK 😉

vecernice
15. dec 2010

tak jsem zpatky, meho doktora pred mym nosem odvolali, takze jsem musela k jeho kolegyni, takze jsem si chvili pockala.
ale, zizalaci rostou!!!! jeden, acko neboli megalenoch co zas spal, ma 8 cm, becko, neboli skritek neposeda 8.5cm. hematom tam furt je, 4x1cm, ale u delozniho hrdla, tak neohrazuje placentu. ale pokud se vrati spineni, krvaceni, zas klidovy rezim, jinak mam povoleny i male vychazky. delozni hrdlo zavrene, a 4cm dlouhe, pry uplne v pohode, a nafasovala jsem Magnosolv. takze vicemene vse dobre, jen myslim, ze mi dnesni vylet zas vrati spineni ....

baru7
16. dec 2010

@vecernice jééé..to vypadá na docela pozitivní zprávy 🙂 a ví se z čeho je ten hematom?? to přece musí mít nějaký důvod, ne??? ☹

nanuskal
16. dec 2010

@vecernice Ahoj Rituš, tak to je skveléééééé 😵 😵 😵
Ačko, Béčko...a pracovné mená ešte nemáte ??? 😀 teším sa ale, ako žížalky krásne rastú 🙂

Ja mám pocit, že včera bola ovu 😀 aj podľa hlienu aj podľa čípku...takže opäť skvele načasované, keďže zajtra budem s manželom...ale musím sa už na to smiať.... 😀 😀
inak, včera som volala za výsledky dokyne a ster už bol negatívny, ale v moči mám stále tú baktériu....tak ma odporučila k urológovi doktorka...vraj to musel byť zápal močnového mechúra....ale mne nič nebolo 😕 tak tomu nerozumiem ...

nanuskal
16. dec 2010

@baru7 Ahoj Baru 🙂 čo počúvam, tak strašne veľa báb má ten hematom...iné nepočujem od každej druhej tehuľky...
zaujímavé....ktovie z čoho to je .... doteraz som o žiadnom hematome nepočula a teraz je to samý hematom... 😕

petap1
16. dec 2010

Dobré ranko,

Vecernice: Rituš tak to jsou super zprávičky 🙂 Hemetom u děložního hrdla je v poho..to je jak ten můj..jen nechápu proč klid, když mě Dr. říkal, že právě u toho hrdla se to bude čistit a odcházet, takže mám se špiněním počítat, ale ležet jsem nemusela....nu co Dr. to názor, že 🙂 Jinak vycházky si pěkně užij a buď venku hooodně opatrná 🙂

Baru, Nadi...jj taky teď pořád kolem sebe slyším hematom a to už mám spoustu kamarádek s dětmi a neměla ho tenkrát žádná...no asi je to teď nějaký módní trend 😀

Já jdu dnes k holiči, tak se konečně udělám zase krásná 🙂

nanuskal
16. dec 2010

@petap1 Žeby sa zaviedol nový trend v tehuľkovaní 😀

Tak si uži toho kaderníka, ja som to odložila až po novom roku...nejako mám veľa výdavkov 😀 Tak krásna budem až o mesiac 😀 😀 😀

vecernice
16. dec 2010

ahoj holciny 🙂

@petap1 to rada slysim, ze tvuj doktor s takovymto hematomem netrva na klidu. ja byla vcera u jine doktorky, a ta je takova mega opatrna. ale uplny klid uz dodrzovat nebudu, bud se vstreba nebo vycisti. po vcerejsi prochazce zas spinim, ale aspon snad mizi. zitra jdu na obed s klientem tady u nas na vsi a v pondeli dalsi, takze rozumne se zacnu pohybovat po svete 😉

@nanuskal @baru7 byva z praskle cevky, proc se ale utvori, nevim, ja mam celkove sklon k modrinam, tak asi proto. ale podle me je to furt ten samej co na zacatku, protoze on utz pres bricho neni videt, takze ho doktor tehdy proste nevidel. a pak byl termin ms, mozna se prave proto znovu prekrvil a zaclo to odchazet. nicmene tento me nedesi, ac bych samozrejme brala tehu bez nej 😉
a ovu je potvurka potvorna, takto spatne si to nacasovat ☹

baru7
16. dec 2010

@petap1
@nanuskal docela mě napadá, jestli náhodou ty hematomy nemůžou souviset s předchozím užíváním antikoncepce, protože tak jak známe vede k žilní nedostatečnosti...takže by to mohla způsobit....jinak se musím pochlubit jak mám geniálního muže..mám v práci kolegyňku, která měla jeden zamklý potrat a teď je znovu těhotná...a v mezičase si její tatínek vyvrtl kotník a po párdenní imobilizaci té nohy dostal rozsáhlou trombózu 😒 tak miláček poradil kolegyni, že to není samo sebou, že ten potrat, trombóza u otce, ať se nechají vyšetřit se ségrou, jestli nemají nějaké trombofilní stavy.....no a séra už má výsledky...leidenská mutace jak vyšitá...kolegyně ještě čeká na výsledky, ale pravděpodobnost, že má minimálně heterozygota, je dost vysoká....a to jí její gynekolog řekl, poté, co mu popsala jaké potíže má taťka, že to nic není, že to on nezkoumá...... 😠

vecernice
16. dec 2010

@baru7 ajaj ti nekteri dokori jsou proste lajdaci. ale ta leidenska mutace se da lecit, nebo leky utlumit, ne?

baru7
16. dec 2010

@vecernice docela mě děsí, že jsem u něj byla taky a doporučila jí ho, ona totiž nepochází od nás...no snad to bude ok. No musí se to hlídat a píchat léky na ředění krve....ale dříve se o ní nevědělo a rodilo se v pohodě zdravé děti...to je ta přetechnizovaná doba....

vecernice
16. dec 2010

@baru7 no jo, ale mozna az po par potratech o kterych se zas nevedelo, ze znamenaly tehotenstvi a ne rozhazeny cykl 😉

nanuskal
16. dec 2010

@vecernice Rituš, tak som rada, že už si v lepšej hodohe a že už si neni nervozna z toho 😉

@baru7 No jaký šikovný šikovník 😀 myslím, že tú atestáciu zvládne ľavou zadnou 😉
Inak tiež ma to napadlo s tou HA....Ja všetko dávam za vinu HA 😅

baru7
16. dec 2010

@vecernice no přesně tak....

@nanuskal jojo...šikovný je..jsem na něj pyšná 🙂 atestační test napsal skoro bez učení 😉 ale teĎka doma pěkně jančí...včera říkal, že ať se připravím, že bude úplně marný...že bych se měla raději odstěhovat na ten půlrok, jestli si o něm chci zachovat nějaké pozitivní mínění 😀

nanuskal
16. dec 2010

@baru7 😀 😀 😀 to zvládne...a ty budeš pre neho skvelá podpora, to som si istá 😉

baru7
16. dec 2010

@nanuskal no snažím se..někdy to fakt jen odkývu a pouštím jedním uchem dovnitř a druhým ven, protože bych mu fakt něco řekla...což nechci 😉

vecernice
16. dec 2010

@baru7 no kocko, budes to mit teda narocnejsi, ale zas pak bude svatbicka a dovolena, a vse si vynahradite 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre