Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

petap1
15. júl 2010

vecernice: Jj vy jste hodné a všechno trpělivě snášíte a odpovídáte...myslím, že mi to těch 14dní na dovče bude chybět ta konzultace s vámi...na net se dostanu až po ovulce, tak snad to zvládnu vychytat..no kdyžtak se budeme snažilkovat bez přestávky každý den a bude to 😀 já pořád tomu měření odolávám..nejsem totiž moc typ co by si to každé ráno změřil a psal graf....ale kdo ví, třeba budu za chvilku měřit taky 😀

vecernice
15. júl 2010

@petap1 ja mereni mam nakazane od doktora, zas nebeham tak casto na utz. koukne na graf a rpedepise lecbu 😀
tak se nam koukej hezky vratit o jednoho ucyhceneho bicikovce v tele bohatsi :D
j
inak tato rubrika me dnes rozesmala:
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/veta-kte...

vecernice
15. júl 2010

mizim pryc na prodlouzeny vikend na damskou jizdu, tak se tu mejte krasne 🙂

lauritka
16. júl 2010

caute baby, kto by mal este zaujem o ovu testiky. tak mam nejake na predaj 🙂 foto v albume.

petap1
16. júl 2010

lauritka: Děkuji za nabídku, ale nevyužiji jí. Přeji ti hodně štěstí a brzy malý úzlíček štěstí v náručí 🙂

babe19
autor
17. júl 2010

@lauritka a za kolko ich ponukas? ak sa mozem opytat 😀 čítala som tvoje príspevky,dufam,ze ta čoskoro zastihne ten najrkajsí pocit na svete co zena moze citit a vsetko dopadne co najlepsie. z celeho srdca ti to prajem lauritka 😉

lauritka
17. júl 2010

@babe19 0,60/kus a dakujem pekne za prianie. 🙂

yvetta
18. júl 2010

@lauritka este je ta ponuka aktualna?

lauritka
18. júl 2010

@yvetta IP 🙂

babe19
autor
18. júl 2010

@lauritka dakujem za odpoved,mozno uz o par dni sa ti aj ozvem.
joj je to na hovno,dnes mam 23dc a uz zacinam spinit. je to hlupe. takto skoro ☹

lauritka
18. júl 2010

@babe19 nerobis si graf 🙂

petap1
19. júl 2010

Dobré ranko,

babe: ty máš tedy hodně krátký ciklus, viď ? Při takové délce cyklu bývá ovulka hned po MS, viď ?

Mě od ovulky pořád nějak popíchává v pravém podbřišku...už jsem z toho docela nervózní ☹

iivveettaa
19. júl 2010

Môžem sa medzi vás pripojiť dievčatá? Ja mávam strašne nepravidelný cyklus, raz 33, minulý mesiac len 21 DC. Vystriehnuť ovulku je priam "fuška". Mne musia byť výrobcovia ovu testov vďační 😀 Po tomto krátkom poslednom cykle bola u mňa ovulka už na 9 DC. /kuk foto v albume/ , tak počkáme čo prinieslo snažilkovanie 😉 😉 Veľa šťastia všetkým želám 🙂

nanuskal
19. júl 2010

Ahojte dievčatá 🙂 ako ste sa mali cez víkendík?? No ja som trošku nesvoja, lebo včera mi nedalo a urobila som si tehu testa a vyšla mi tam aj druhá čiarka...ale bola dosť slabá a bolo to po limite....tak teraz neviem....
Ako som vám písala, že ma strašne boleli prsia a fakt som si myslela, že som tehu, tak to už prešlo a navyše som mala aj ms....
Čo som čítala na jednom fore, tak to môže byť buď zly test alebo aj to, že vajičko mohlo byť oplodnene, ale neuchytilo sa... Baby zlaté, poradte....mam si kupiť ďalšie testy a otestovať sa zase? Tento čo som si kupila bol mamatest s citlivosťou 10...

vecernice
19. júl 2010

@nanuskal ahojky 🙂
tak jednak mamatesty byvaji spolehlive, ac o tech s citlivosti 10 jsem uz taky leccos cetla. byt tebou koupim dalsi a zkusim ho dle navodu (tedy z ranni moci) zitra nebo pozitri. pokud carka bude silnejsi, je to slibne. samozrejme je moznost, ze se neuchytilo, hcg na chvili vyskocilo a pak to vajciko odeslo, ale proc myslet hend na to spatne 🙂
tak drzim palce na zitra, a pak nam pekne dej vedet 🙂

vecernice
19. júl 2010

@iivveettaa - jasne, klidne pojd mezi nas 🙂 a at brzy hlasis //

@petap1 ahoj kocko, nebud nervozni, proste vajecniky makaj, tak ti obcas poslou takto zpravu, ze se neflakaji 😉
me obcas pichne v podbrisku a to ovu ani nebyla 😲
@babe19 ahoj babe - no treba je to ovu spineni, nebo jine? zapomnela jsem, jak dlouhe mas cykly ....

iivveettaa
19. júl 2010

nanuskal: podľa mňa kúp ešte ďaľší test a vyskúšaj znovu 😉 držím silno palčeky nech sú tam stále // 🙂

petap1
19. júl 2010

iivveettaa: Vítej 🙂

nanuskal: Přesně jak píše Večrrnice, zkus ještě test a uvidíš jesli bude čárka sílit. Nebo si zajdi na krev na HCG. Taky se stává, že MS je a stejně jsi těhu. Takže další test a nebo krev. Moc držím palce, ať to má šťastný konec 🙂

vecernice: Já to právě takhle ještě neměla tak jsem z toho nervózní..ale asi máš pravdu..prostě ten vaječník, kde byl folík maká a mě o tom jen dává vědět 🙂 🙂

nanuskal
19. júl 2010

@iivveettaa: Ahojky a vitaj medzi nami 😉 ďakujem za prianie...dnes určite zájdem do lekárne a kúpim si 2 rozdielne testy a uvidíme, čo to ukáže....

@vecernice: som zvedavá, čo mi tam vyjde...lebo pred ms som mala pocit, že som tehotná...ale teraz ten pocit vôbec nemám ☹ tak to asi naozaj bude ta horšia správa....

@petap1: mňa zvykne dosť pichať, keď mám ovulku a občas to za tie 2-3 dni prejde a občas nie.... podľa mňa sa vaječník vytešuje, že chce prácu 🙂

iivveettaa
19. júl 2010

Dievčatá a po koľkých dňoch od ovu a od snažilkovania robíte tehu testy? Alebo čakáte pekne na MS? 😒 Po koľkých dňoch je taký test schopný zachytiť zvýšené hcg? 🙂

nanuskal
19. júl 2010

@iivveettaa: najlepšie je čakať na ms a hlavne my, ktoré máme nepravidelný cyklus... hoci je to strašné pokušenie, treba vydržať 😉

petap1
19. júl 2010

nanuskal: JJ asi chce pracovat a už se startuje na další měsíc 😀 Budu na tebe moc myslet..snad to dopadne dobře a // tam budou 🙂

iivveettaa: Jj jak píše nanuskal...počkej na MS..nejlépe se // ukážou tak týden po vynechání MS...někomu se ukáží duchové už v den očekávané MS 🙂

nanuskal
19. júl 2010

@petap1: juj, ďakujem veľmi pekne...hoci som pesimista, tak trošku stále dúfam 😅 lebo som videla album jednej baby, a ona mala až na 36 DC mala slabé // a potom až na 41DC boli viditeľné krásne //. Možno aj ja budem tak na tom...ale už som pssssssssst s tým dúfaním, lebo budem potom veľmi sklamaná... 🤐

vecernice
19. júl 2010

@nanuskal ty carky zavisi od toho, kdy mela ta baba ovulku, pokud ji mela treba az 25 dc, tak neni divu, ze 36 mela slabou 😉

diky mereni lze zjistit datum ovulky, a pak po nekolika merenich clovek vi i delku lutealni faze. takze test jsem delala, at kdyz byla tato faze o den delsi, to znamena, kdyz v den, kdy mela ms dorazit 😉 driv nema cenu, je to vyhazovani penez (trosku). a hlavne ty nervy, ze tam neni, nebo ze je tam duch po limitu, ty mi za to nestoji. a az to priste zase vyjde, tak si zase pockam, az bude carka silna 😉

petap1
19. júl 2010

JJ přesně jak píše vecernice...záleží kdy byla ovulka 🙂 Já si příště taky počkám na pořádné dálnice...takže budu testit až po očekávané MS 😉

vecernice
19. júl 2010

@petap1 uz aby to bylo vid? me prijde i nekonecne to cekani na prvni porevizni .... se dost bojim, ze sama neprijde ☹

nanuskal
19. júl 2010

No baby, tak podľa mňa som malal ovulku 1.7., teraz je to už 19deň...to by isto bolo vidieť na teste už, čo???? 😢

nanuskal
19. júl 2010

@vecernice: nebooooooj...hlávku hore a mysli pozitívne 😉 všetko dobre dopadne a ani sa nenazdáme a budeme kočíkovať :D

petap1
19. júl 2010

nanuskal: pokud by to tak bylo, tak by asi vidět byly..ale znáš to..tělo je nevyzpitatelný 😀

vecernice: neboj..většinou chodí kolem 30 DC. Jedné známé taky sama přišla 33DC...máš ještě čas...ona přijde..určo 😉 JJ dlouhé to je..už se těším na snaženíčko...příští týden by jsem měla mít MS a pak šup na to 😀

Musím mazat dom..tak zítra...a hlavu vzhůru..vše bude 😀 😀

vecernice
19. júl 2010

@petap1 no ja tajne doufala, ze ji bude predchazet ovulace, ale jsem asi prilis narocna 😉

@nanuskal - podle ceho tipujes ovu na 1.7.? pokud by opravdu byla tehdy, tak by carky mely byt videt jasne (ale jsou i vyjimky...). leda by opravdu se vajicko neudrzelo a odchazelo a tudiz klesalo hcg a to zpusobilo ducha. zkus zitra testik a budeme moudrejsi. ale vim, jak se ti ted vlece cas .... ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre