Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

vecernice
21. júl 2010

@nanuskal ja bych mohla byt reklama na pozitivni mysleni 😀 jojo na snazeni uz se celkem dost tesime, zatim dosti usilovne trenujeme, takze ze cviku jsme nevysli 😀 a manza uz se taky pta, kdy to zas bude 😉 to pak urco pudje rychle 🙂

babe19
autor
21. júl 2010

ahoj baby,ako sa mi máte? zase tie horúčavy nás čakajú. čo máte v pláne cez víkend? cizu sa tu neukázala? u mna par dni a má dorazit MS. konečne po nej aspon uz budem mat termín na to HSG 😒 uz by som to mohla mat za sebou,len dokyno siel na dovolenku ☹

nanuskal
22. júl 2010

@babe19: ahojky babe 🙂 tie horúčavy mňa osobne zabíjajú .... v robote klimatizácia na 25°C a vonku 33 a viac.... 😠 tak čakám kedy ma kde klepne z toho....pre zdravie to teda nie je nič moc...
Cez víkendík som si dohodla rande s manželom 🙂 on je totiž v zahraničí, tak sa stretneme na polceste a spravíme si krásny víkendík :D
No s doktormi je to teraz tak ako aj všade...všetci dovolenkujú .... treba byť trpezlivý v týchto dňoch....

@vecernice: to je super, že si taká aká si a berieš život tak pozitívne 😉
PS: a čo sa týka toho trénovania....to ti len a len schvalujem 🙂 treba byť pripravený 😀 😀 😀

petap1
22. júl 2010

Dobré ranko,

máme v práci frmol a vůbec nic nestíhám...ale myslím na vás 🙂

vecernice: Trénink je dobrá věc 🙂...za chvilku už to bude na ostro 🙂

babe: JJ dovolené vždy nějak pozmění běh věcí...ale za chvilku už to budeš mít za sebou a budeš zase o kousek blíž miminku 🙂

nanuskal: Hm romantický víkendík..taky bych si jeden dala 🙂

Mě by MS měla dojít v úterý...a pak iž nás nikdo nezastaví 😀 😀

vecernice
22. júl 2010

ahoj holky 🙂 tak u me teploty furt konstantni 😀 ale uz mam na ceste objednane ovu testy, tak se tomu podivam na zoubek .-D jinak se bojim, ze mi to vyjde fakt na vodu, nebo budu na kanoi uprostred Vltavy panikarit, ze to asi dostavam 😀 no jak pubertacka 😀
@babe19 - tak drzim palce, at vysledky dopadnou dobre. ja se jeste zkusim prist tyden objednat na imuno, pak jeste na chlamydie, ale ty az po 1.porevizni, takze kdo vi kdy 😀

p.s. jinak mam od revize vetsi chut na sex 😀 aspon neco pozivitniho 😉 a vetsinou me to napadne v autobuse cestou do prace 😀

petap1
22. júl 2010

vecernice: Aby jsi nakonec nedopadla jak moje Dr....otěhotněla ještě před první porevizní MS 😀 😀 😀

nanuskal
22. júl 2010

@vecernice: počuj...ja mám ten istý problém (teda problemom sa to neda nazvať 😀 )... tiež mám oveľa väčšiu chuť na sex..a ráno, cestou do práce sa až hambím, že ak by vedel niekto čítať v mojom okolí myšlienky, tak by sa hambil aj za mňa 😀 😀 😀 .. a vieš čím to podľa mň je???? Tým Femigardom si myslím.... 😅

vecernice
22. júl 2010

@petap1 neboj, davame si pozor 😀 i kdyz manza je dobrej. posledne mu rikam, ze si musi dat pozor, a on rika, proc, tak, vzdyt bychom meli mrnouse 😀 no ale radsi doktora poslechnu, hlavne ani nevim, zda bude ovu ....

@nanuskal myslis, ze za to muze Femi? to by byl fakt zazracny lektvar 😀 no my jezdime do prace s manzou spolu, tak mu to aspon septam do ucha 😀

nanuskal
22. júl 2010

@vecernice: medzi účinkami je to napísané, že je aj na nechuť na sex 😀 😀 😀
Lebo ja som odvtedy ako nakľúčikovaná a moje myšlienky hriešne 😀 😎
Je to proste zázračná zmes byliniek 🙂

nanuskal
22. júl 2010

@petap1: no my to máme naopak...ty máš dostať v utorok ms a ja zase tak okolo pondelka-utorka mám mať ovu 🙂 preto aj ten romantický víkendík....len dúfam, že spermie prežijú vo mne kym budem mať ovu 😀

petap1
22. júl 2010

vecernice: My si taky dáváme pozor..taky ve mě hlodá rada od Dr.....tak snad nějaká sprmoňa neproklouzla 🙂 🙂
A i kdyby...byla bych šťastná a Dr. ať si říkají co chtějí 🙂

nanuskal..já myslím, že přežijí...určo 🙂

vecernice
22. júl 2010

@nanuskal tak to ja byla pri chuti i pred tim, i kdyz behem meho kratkeho tehu se to mirne snizilo, ale ted je to jak zpocatku vztahu (i kdyz to ne, to to bylo 3x denne 😀, tomu manzel dnes nechce ani verit 😀)

nanuskal
22. júl 2010

@petap1: no dúfam 🙂 budem si ich híčkať 🙂

@vecernice: niekedy je to až na neuverenie, čo človek dokáže na začiatku vzťahu 😀

vecernice
22. júl 2010

@nanuskal skoda ze ten zacatek nemuze trvat vecne 😀

nanuskal
22. júl 2010

@vecernice: 😀 😀 😀 to by sme ale veeeeeľmi unavené chodili do práce 😀 😀 😀

vecernice
22. júl 2010

@nanuskal ale veeeeelmi spokojene 😀 nejlepsi droga je zamilovanost 🙂

nanuskal
22. júl 2010

@vecernice: najlepšia droga, liek...proste všetko 😀 júúúúúúúúúj...ale si zajtra vystískam manželíka......tak mi chýba....
a pondelok prídem veeeeeeeeeeľmi vysmiata a spokojná do práce :D :D :D

vecernice
22. júl 2010

@nanuskal tak nas pak koukej pekne nakazit 😀 beda ti, jestli se na me nebude smat cely monitor 😉

nanuskal
22. júl 2010

@vecernice: pokúsim sa 😉 a dúfam, že sa mi to podarííííí 😀

babe19
autor
22. júl 2010

@nanuskal a kde sa stretnete? aké je to romantické ako vo filmoch 😉 joj aj mne by bodlo také rande,hehe. aspon budes mat krásny vikend,aj ked uz hlasia ochladenie. aj u nas vo firme vzdy je zapnutá klíma a ked idem von o desat stupnov viac,bleee. a potom ze mam nadchu 😉
@vecernice takze vacsia chut na sex? aj v takomto teple? tvoj manzel sa urcite raduje,vsak vies akí su chlapi?
@petap1 dakujem za povzbudenie,dufajme ze budes mat pravdu a konečne sa mi to podarí este tento rok ☹

nanuskal
22. júl 2010

@babe19: ahoj...no vybrali sme si mesto na polceste od neho aj odo mňa...takže Dresden 😉 objednali sme hotelík na 2 noci 🙂 super, už sa teším....ani ochladenie mi nepokazí náladu 🙂
babe, a žiadny smutný smajlík, podarí sa nám to tento rok všetkým a BASTA :D

petap1
22. júl 2010

Jasnačka...tento rok budeme všechny hlásit // 😀 Už se těším na vánoce, až si tu budeme pochvalovat, že máme břůška a nemusíme se tedy omezovat v cukroví a řízkách...páč nebude vadit když nějaké kolčo přibereme 😀 😀

vecernice
22. júl 2010

@petap1 tak ja su magor, a hlidat si kilca budu furt, a naopak me to pribirani bude mirne stresovat 😉 uz jsem to mela minule 😀 proste nemuzu vse svadet na male 😉 ale vyhoda je, ze ja na zimu hubnu, takze to cukrovi si dopravat muzu. zato na jare a v lete se muzu postavit na hlavu, vaha jde nahoru a ne ne to shodit 😀

@babe19 souhalsim s nanu, tento rok nas u stromecku bude v kazde familii minimalne o jednoho vic 🙂 howgh! jdete do toho se mnou? 🙂

@nanuskal a kdepak mas muze? jinak vikend zni fakt moc romanticky 🙂
to me kdysi manzel pracoval v Nemecku, kazdy vikend jsme an stridacku cestovali 530km tam a 530 zpatky, ale holky, to byla romantika, vikendy k nezaplaceni 🙂 nekdy si rikam, ze bych ho na chvili zase odvelela 😀 hlavne kdyz mi do vseho keca 😉

babe19
autor
22. júl 2010

ANO IDEME VSETKY DO TOHO SPOLOCNE !!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

vecernice
22. júl 2010

@babe19 ja uz myslela, ze se nikdo nechytite 😀

petap1
22. júl 2010

vecernice: tak já to mám taky tak..v zimě, kdy nosím svetry hubnu...a v létě kdy je oblečení minimální mi to dolů nejde 😠

JA JDU DO TOHO TAKY 😀 😀

nanuskal
22. júl 2010

JA SA HLASIM TIEŽ, IDEME DO TOHOOOOOOOOOOOOOOO 😉 😉 😉 😉 😉

@vecernice: moj manžel je až pri Kolíne, takže od nás to je 1100km :( to je strašne veľa....mám už síce letenky dopredu ale teraz sa mi to už zdalo dlho bez neho...tak som si toto vymyslela 😀

babe19
autor
22. júl 2010

wao baby to sme sa ale rozkokošili 🙂 🙂 len tu nam chyba este CIZU? kam zmizla? mozno je uz tehotná 😀

petap1
22. júl 2010

babe: to je hezké slovo "rozkokošili" 😀

vecernice
22. júl 2010

@babe19 cizu jeste nebude, ted maji tu lecbu, ale pak na to vlitnou plnou parou 😉
tak holky ujednano 🙂 mam z nas radost 🙂

@nanuskal ja mela muze ve Frankfurtu, ale jsme z Prahy, tak se dalo ..... i jsem doufala, ze tam zustane, a ja pujdu za nim. meli jsme tehdy hrozny frmol v praci (po fuzi, nic nefungovalo, byla jsem tu furt do sedmi, do osmi ☹ tak jsem si rikala, ze bych si tam nasla praci v kavarne, a mela cistou hlavu 😉 jojo ale kontrkat neprodlouzili, tak trcim tady 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre