Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

nanuskal
4. aug 2010

@vecernice jasnééééé...pošli, nech sa trošku dneska dostanem z depky 🙂

baru7
4. aug 2010

@vecernice fotky určitě pošli do IP, ráda se kouknu 🙂

@nanuskal jojo taky jsme to vzali hopem 😉 ale svatba se nějak nechystá..přítel se do ní moc nehrne...nevím, co ti chlapi proti těm svatbám mají..mimčo klidně, ale svatbu nee 😠

nanuskal
4. aug 2010

@baru7 tak tomu nerozumiem ani ja 😠 tiež sa na to hnevám.... ale našťastie to nebol môj prípad... môj manžel za svadbu bol 😀

vecernice
4. aug 2010

@nanuskal jakapak depka kocko? co to slysim? ☹

vecernice
4. aug 2010

@baru7 muj byl taky pro svatbu, sam od sebe, po roce a ctvrt klekl a zadal 😉

baru7
4. aug 2010

@nanuskal já nepotřebuju svatbu v tom významu mít ten ceremoniál a ty lidi kolem...na to moc nejsem..jen chci mít stvrzeno, že k sobě patříme, jsme rodina a děti se budou jmenovat stejně jako oba rodiče 😉 v tomhle jsem praktik 😀

baru7
4. aug 2010

@nanuskal jojo..jaká depka??? 😢

baru7
4. aug 2010

@vecernice dík za IP, ale kouknu bohužel až doma, neb nám v práci nechce jet picasa...kouknu večer, jsem stejně sama doma 🙂

babe19
autor
4. aug 2010

@nanuskal o hypotéke a ostatných veciach ani nehorovím. veru,bude to velmi ale velmi tazké. kym sa da,tak treba robit a odkladat si korunky ☹ dufam,ze to tomu sprostému ministrovi neprejde. ked nam to slubili,zeny si vydhychli ze aspon nieco pre bábo.... ale fakt si nebudeme kazit den 😀 o druhej idem do roboty,končím vecer o jedenastej. hm,vcera som bola do jednej noci,bolo to hrozne uz od 11tej som zaspávala 😀
@baru7 neviem preco si si myslela ze ostanes na ocot,si pekná a milá babenka,takéto nezostanu na ocot. 😀
@vecernice nevies co je s cizu? ☹

nanuskal
4. aug 2010

@vecernice dneska sme tak nejak s manželom debatovali o tých peniažkoch, že ako to bude aj stavanie aj hypotéka....a tak padol aj návrh na odklad bába...ja neviem, som z toho celého nejaká nijaká... 😢
On je ďaleko odo mňa...je to proste ťažké všetko takto riešiť... A cítim sa tu občas tak strašne sama ☹
Ale dneska večer cestujem za ním, takže by som sa mala vzchopiť....

@baru7 ja som tiež nechcela svadbu kvôli tým ceremoniám...nemám rada byť stredobodom pozornosti a pri veľkej svadbe to ani inak nejde.... Ale keď už sú na pláne deti, tak by bolo dobré ako píšeš existovať ako rodina resp. zpečatiť to 😉

Jaj holky, ja sa idem asi nakopať dnes do zadku....SAMA 😅

nanuskal
4. aug 2010

@babe19 ja dúfam tiež, že mu to neprejde...ale nekazme si veru deň... 🙂
Fúha, to máš takú pracovnú dobu??? Šetri sa dievča 😉

@vecernice ďakujem za fotečky, sú skvelé, hlavne ako sa tam chlapi máčali zadkami vo vode 😀 super foto....
Pošlem ti aj ja naše s Dresdenu 😉 Teda ak by niekto chcel, môžem poslať aj jemu 😉

baru7
4. aug 2010

@babe19 jsem si myslela, že zůstanu na ocet, protože jsem za tu dobu nenarazila na žádného fajn chlapa 😀 naštěstí už ho mám a nedám..pracovat do noci musí být hodně náročné..měla by ses spíše šetřit. Třeba to nestihnout zrušit ty příspěvky...
@nanuskal pořád něčím straší a slibujou a vyhrožujou a stejně je nakonec všechno jinak...nebuď smutná, kočko..vím, že to musí být těžké, když jsi pořád sama..taky to občas znám, i když přítel je jen v práci, ne v zahraniční, tak moc doma není..je lékař a má pořád lužby, takže znám ty opuštěné večery a situace, kdy potřebuješ přitulit on tady není...ale nebude to trvat věčně 🙂 a svatba asi bude až s prcek, no..teda pokud se hned zadaří, pokud se nezadaří, tak třeba bude napřed svatba...nějak to dopadne 😉

babe19
autor
4. aug 2010

@nanuskal uz mam pokrk svoju robotu,fuj, my tak robime,ze prvy den mame rannu bud od 6 alebo 9 rano. druhy den robime poobede zvycajne od 14 alebo 15 alebo od 17hod. mame 8 h smeny. a treti den mame nočnú,od 22-06. potom den volna, a znovu tie tri dni a dva dni volna. takze sviatky,nesviatky,vikend,nevikend,vzdy sa robí ☹

baru7
4. aug 2010

@nanuskal pošli foktky 😉

baru7
4. aug 2010

@babe19 ajaj..tak to se ti nedivím, že máš práce plné zuby..ale jako těhotná myslím nemůžeš pracovat v noci...pokud to máte stejné jako v ČR.

nanuskal
4. aug 2010

@baru7 poslanééé 🙂 ale je to tiež picasa, tak večer máš o zábavu postarané 🙂

@babe19 a čo robíš ak sa smiem spýtať??? Tiež by som nedoporučovala tehotnej nočné....neviem, či toto máme v zákone nejako ošetrené, ale trebalo by si to zistiť 😉

baru7
4. aug 2010

@babe19 tak u nás je to tak, že pokud jsi těhotná a děláš noční práci, tak tě zaměstnavatel musí na žádost převést na výkon jiné práce...

vecernice
4. aug 2010

@nanuskal - ja vim, smutek obcas prijde, ale neboj, ted si to zas vynahradis 🙂 a mimco odkladat - ona nikdy neni asi idealni situace. hlavni je mit kam slozit hlavu a mit pro mimco i pro sebe kopec lasky. vse ostatni se da zvladnout 😉

tak to my si svatbu uzili a ja protancila strevice, holkam uz jsem tu fotky posilala, ale kdo by chtel juknout, tak par jich mam na beremse.cz

@babe19 na cizu taky myslim, ale netusim, nema nejakou dovcu? snad je v poradku holka nase zlata ....

baru7
4. aug 2010

@vecernice jojo...moje řeč, vždycky bude nějaký důvod, proč to teď zrovna není ideální..

baru7
4. aug 2010

@vecernice fotky jsem našla na beremku 🙂 taková vychechtaná nevěsta..super..moc ti to slušelo..bylo vidět, že jste si to užili...

nanuskal
4. aug 2010

@vecernice @baru7 no ja si to myslím tiež, že vždy sa niečo nájde...a dlho to odkladať, no neviem...čo ak zistím potom, že to fakt nejde a budem chodiť po vyšetreniach a mamou sa stanem tak v 40tke?????????? 😖
Veľkú časť výbavy mám sľúbenú od kamarátky...tak o to by to bolo ľahšie.... Ja sa asi vrhnem na toho môjho manžela a nebude môcť rozmýšlať, či áno či nie.... 😅 Moje telo mu povie, aká je odpoveď hneď 😀 😀 😀 😀

nanuskal
4. aug 2010

@vecernice mrkla som tie fotky zo svadby...no úúúúúúúúúúžasnéééééééé...teraz sa mi potvrdilo to, čo som si myslela, že aká si 😀 proste pozitívna, milá, usmiata, plná energie pre seba aj pre druhých 😀 😀 😀

baru7
4. aug 2010

@vecernice jo a máš krásné křestní jméno 🙂

baru7
4. aug 2010

@nanuskal nějak se to určitě udělá...přesně jak píšeš, pořád by se odkládalo, až by bylo pozdě....u nás je to naštestí tak, že na mém příjmu nejsme závislí, protože vydělávám podstatně méně než přítel.

nanuskal
4. aug 2010

@baru7 baru, tak ja mám tiež úplne smiešny plat oproti manželovi, len neviem čo bude, keď sa vráti zo zahraničia, akú prácu si nájde...a koľko bude zarábať...Ale tak snáď keby bol nejaký problém, tak rodičia pomôžu 🙂
Takže idem mu pochybnosti vytĺcť z hlavy 😀

baru7
4. aug 2010

@nanuskal jojo..pochybnosti ven z hlavy...a nemohla bys být i s mimi a smanželem v Německu?? že by tam i nadále pracoval, když bude mimi a vydělával by stále německý plat...

baru7
4. aug 2010

@vecernice našla jsem si tě na FB a přidala do přátel...takže se taktéž můžeš podívat na fotky z naší dovči 🙂

nanuskal
4. aug 2010

@baru7 tak sme nejako nad tým aj rozmýšlali....len on má zmluvu do februára 2011 potom tam ešte pol roka môže zostať (myslím v tej práci)....ale viacej už nie...potom by si musel hľadať novú prácu v Nemecku...a to tiež nevieme, či by sa mu podarilo.... 😕
Takže budeme sa rozhodovať až budúci rok, podľa toho čo bude....či by sa nám vôbec podarilo otehotnieť a ak nie, tak určite by som chcela byť s ním a neťahať to už na diaľku...Ale ja výpoveď nemôžem dať kvôli úveru, jeden z nás musí mať stály pracovný pomer....
No je to proste komplikované 😒

baru7
4. aug 2010

@nanuskal to nen íjednoduché..ideální by bylo, kdybys teď otěhotněla, práce by ti zůstala a na mateřské bys klidně mohla být v Německu...a copak dělá manžel?? je těžké sehnat práci v jeho oboru v Německu?

vecernice
4. aug 2010

@nanuskal teeeda zase sympatanda!!! moc vam to slusi 🙂
to jsme se tu pekne sesli 🙂

@baru7 ja si te pridam vecer, ja zas z prace nemuzu na FB (to je dobre, jinak bych uz neudelala asi fakt vubec nic 😀) tak pak omrknu 😀

jinak u nas je to obracene, ja vydelavam o dost vic nez manzel, ale doma budu ja ja ja, to si nenecham ujit. pouze pokud by prisla nouze na kozaky, tak to nejak prohodime 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre