Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

baru7
12. aug 2010

@vecernice dyť to říkám, inžinýrka z Prahy 😀 😀 než jsem si přečetla tu tvou pozici, tak jsem zapomněla, co bylo na začátku...ještě, žes napsala, že půjčuješ ty peníze, to už jsem pochopila 😉

baru7
12. aug 2010

@vecernice @nanuskal jinak, děvčata, dnes jsem pozvaná na grilovačku ke spolužačce z gymlu a bude tam asi 10 dětí, taková malá mateřská školka....tak nevím, zda zase nestoupnou mé mateřské touhy..případně by se taky mohlo stát, že zafungují jako antikoncepce 😀

vecernice
12. aug 2010

@baru7 ale zni to honosne vid? 😀

baru7
12. aug 2010

@vecernice no to teda 😉

nanuskal
12. aug 2010

@baru7 😀 😀 😀 😀 ja to mám tiež ráda, aj keď som tu už 100krát videla....ako aj veľa vašich filmov...naše slovenské nestoja za nič...naposledy som videla Ženy v pokušení a to bolo výýýýýýýýýbornéééééééé...
Som sa tak nasmiala a manžel dostal strašný záchvat v kine, a potom sa ľudia už nesmiali na filme ale na jeho smiechu 😀

Čo sa týka tých počtov, ja sa skôr naučím matiku a poperem sa s ňou...ale jazyky sú moja smrť..a tak by som chcela vedieť aspoň jeden poriadne 😖

nanuskal
12. aug 2010

@baru7 no tak to som zvedavá, ako to na teba zapôsobí 😀 ale antikoncepčne asi nieee.... 😀 Mňa momentálne neodradia ani zlé, ani rozmaznané a búchajúce sa o zem deti 😀 😀 ja ich proste chceeem 😵 😵 😵
Ja v poslednej dobe stretávam samé tehule 🙂 a moja mamina mi hovorila, že cez víkend videla troch bocianov...tak to už musí niečo znamenať 😀 😝

vecernice
12. aug 2010

to ja jazyky mam moc rada, asi ze me bude vecny student 😉
tak holcinky moje zlate, jdu makat, pak si skocim na pilates a pak zas makat a vecer s kamoskou na mojito 🙂
baru - uzij si grilovacku, ale myslim, ze ted uz nas neodradi nic 😀
krasny den

nanuskal
12. aug 2010

@vecernice pekný dník a cink cink na mojitko 😀 ja idem na angličtinu večer, takže vám normálne závidím 😅

vecernice
12. aug 2010

@nanuskal tak si dam jedno i na vase zdravi a hlavne na nase budouci mrnousky 🙂

baru7
12. aug 2010

@vecernice tobě taky krásný den..užij si pilates i mojito...taky myslím, že mě neodradí nic🙂 tak papa zatím🙂

baru7
12. aug 2010

@nanuskal čápů jsem teď taky viděla hromadu, tak to je nějaké znamení 😉 já jsem taky spíš na ty jazyky...ty mi jdou do hlavy nějak samy přirozeně, ale matika a fyzika...to je ostuda 😀

nanuskal
12. aug 2010

@baru7 No ak ti mám pravdu povedať, tak ja by som radšej brala to, keby som bola na jazyky ako na tie počty a matiku...fyzika teda nemusím a ani ju neviem...To zase môj manžel vyniká v tomto smere...vlastne on vo všetkých 😀
Ja sa cítim trápne, keď niekomu nerozumiem...pripadám si strašne blblá...ale čo ja za to môžem??? že mi to nejde ako by malo???? 😖

baru7
12. aug 2010

@nanuskal moje mamka taky není moc na jazyky, tak na každé dovolené se omlouvá se slovy, že umí pouze čínsky a svahilsky... 😀

nanuskal
12. aug 2010

@baru7 no tá je perfektná 😀 žeby som najbližšie použila takú výhovorku aj ja??? 😀 😀 😀

baru7
12. aug 2010

@nanuskal určitě použij, mamce se zatím nestalo, že by na ni kdokoli spustil čínsky nebo svahilsky 😀 😀 dneska je naprosto děsné vedro..jsem teď byla pro kytku venku a málem jsem umřela...ještěže jdu dne už ve 14:30 domů🙂

nanuskal
12. aug 2010

@baru7 no len keby spustili, tak to by bol iný trapas 😀 😀 😀
Aj u nás je strašne teplo, boli sme s kolegyňou na obede a tiež nám to dalo zabrať. Ja mám dneska anglinu v takej malej učebni bez klimatizácie, aj sa tam uvaríme....mozog mi vtedy vypovedáva, zase budem za blbú 😅
Juj keby som ja tak mohla končiť o 14:30...tú praocovnú dobu máš super, a hlavne ked budeš mať detičky 🙂

baru7
12. aug 2010

@nanuskal no, na to spoléhá, že ty dva jazyky nikdo neumí...já sice končím ve 14:30, ale byla jsem tady na 6:00, takže to je tím. Mám pružnou pracovní dobu, tak si to můžu přizpůsobit, to je fajn a dost toho využívám. Tak já pomalu fičím, krásný zbytek dne a papa zítra🙂

nanuskal
12. aug 2010

@baru7 Krásny dník 🙂 papa

vecernice
12. aug 2010

me to tu neba 😀 ale musim ☹

vecernice
12. aug 2010

tu = v praci. ne tu jako s vama 😀

nanuskal
12. aug 2010

@vecernice Ešte,že si to objasnila 😀 😀 😀 😉

baru7
13. aug 2010

Dobré ráno, kočky, já už jsem zase tu 🙂 tu jako v práci a tu jako s váma 😀 grilovačka byla včera super, dětičky úžasné a antikoncepčně opravdu nezafungovaly....bylo to fajné 🙂

nanuskal
13. aug 2010

Bré ránečko 🙂 A tá moja ms nie a nie prísť....už ma jeduje 😠 😠 😠
Inak, ja idem dneska na žúrku večer s kamoškami z výšky, tak sa tešííííím😀

baru7
13. aug 2010

@nanuskal potvůrka jedna toulavá....tak snad dorazí..nebo nedorazí a dorazí // 😉 co je to žúrka???? 😀 😅

nanuskal
13. aug 2010

@baru7 už by teda mohla...tie // už nedorazia, to by tam už bol minimálne duch 😒
Žúrka je to iba taká babská jazda 🙂 akože radosť z toho, že sa vidíme a jedna má aj narodeniny...takže iba také radostné žúrovanie 😀 😀 😀

baru7
13. aug 2010

@nanuskal ach jo ☹ a tobě se častěji zpožďuje MS?? ta slovenčina je stejně super.... bocian, žúrovanie, děťúrence 😀 a odkud přesně vlastně jsi?

nanuskal
13. aug 2010

@baru7 No už som si myslela, že sa mi dáva do poriadku ale asi som to pokašlala s tým Femigardom ☹
Inokedy už mávam dopredu bolesti, nafúknuté brucho, bolia ma prsia a tezar stále nič...tak ja ti neviem, čo to má znamenať... Zostáva mi už len čakať 😒

Mne sa zase strašne páči čeština, znie tak krajšie ako naša tvrdá slovenčina.... Ale ke´d to píšeš, je to srandovné oproti vášmu jazyku to naše ď, ť, ň, ľ a -ia, -ie-, iu, ô v slovách 😀
Ale ma prekvapilo, že veľa ľudí nám slovákom už v Čechách nerozumie...hlavne tá mladá generácia, tak ma potešilo, že si vedela, čo je bocian a tak 😀 😀 Lebo naše jazyky sú tak blízke ale v niektorých slovách tak odlišné 😀
Ja pochádzam z menšieho mestečka cca 60km od Bratislavi. Ale pracujem v Bratislave, takže denno denné dochádzanie ☹ a už ma to fakt nebaví....

vecernice
13. aug 2010

ahoj holčinky 🙂 já byla posedět včera s kámoškou, tak to byl koktejlek a půllitzránek vínečka 🙂 ale super 🙂

@nanuskal co dodat, vím, jak je čekání na tu mrchu mrchovitou ubíjející. ale ty netušíš, dza a kdy byla ovu, viď?

@baru7 ty si tedy ranní ptáče 😀

vecernice
13. aug 2010

@nanuskal ja ti taky rozumim, pac my tu slovaku mame dost 😀 ale pravda, ze ja uz asi nebyla myslena tou mladou generaci 😀 😀 😀 😀 😀

nanuskal
13. aug 2010

@vecernice Tak som to nemyslelááááááááááááááááááááá....ja myslím tú úplne mladú tínedžerskú generáciu....
My sme tu ešte všetky tak mladé a tak krásne 😀 😀 😀 😀 😀

Tu ovu viem iba odhadom + - 3 dni....lebo vždy ma pri nej bolí pred, aj počas brucho....a pobolievalo ma 27,28,29.7.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre