Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

vecernice
14. aug 2010

@iivveettaa který den máš ovu?

iivveettaa
14. aug 2010

@vecernice približne 6-7 DC

vecernice
14. aug 2010

@iivveettaa tak to by mohlo byt. proc nezkusis tehotensky test?

iivveettaa
14. aug 2010

@vecernice vyskúšam, v pondelok si kúpim a uvidím. Len tie tehu testy sú najlepšie asi až po vynechaní MS, neviem koľký deň po snažilkovaní je ideálne testovať 😉

vecernice
14. aug 2010

@iivveettaa no pokud si mela ovu 6-7 den, tak ted si 11-12 DPO, to uz by mela byt videt slaba i na tehu testu. navic, pokud je ovu jiz tyden pozitivni

kapibara
14. aug 2010

@vecernice no,já plánuju něco pouklidit doma,venku se nic dělat nedá...byla jsem nakoupit nějaké potřebné věci pro lidi ze zatopených oblastí, obec pořádá sbírku, vozí to tam každý den....nakoupila jsem za litr a skoro nic nemám ☹ je to děs....

@iivveettaa tak držím pěsti 😵

vecernice
14. aug 2010

@kapibara ty jo tak to pred tebou smekam 😔 😎
ja si zacvicila, jeste ze mam orbitrek doma, peru, do toho nam montuji branku na barak, a mozna pujdu malovat. no uvidime, prace je dost 🙂 ale pocasi je skarede, copak toto je leto?! 😠

kapibara
14. aug 2010

@vecernice není proč smekat 😉 u nás taky práce mnoho,ale nechám to až na později 😅 teď jsem si dala oběd a chce to lehce odpočinout 😀 berme to tak,že bude krásný podzim 🙂

vecernice
14. aug 2010

@kapibara ja uz se tesim na povedene babi leto 🙂
ja jsem na obed pozvana k sousedum, ale ti jsou zvykli obedvat pozdeji, tak snad neumru hlady 😀

kapibara
14. aug 2010

@vecernice ty jo,tak to se máš...snad s Tebou nemají nějaké nekalé úmysly,jdeš tam sama? 😀

vecernice
14. aug 2010

@kapibara jejjich tchan nam ted montuje branku, a jeste dostanu najist 😀 jen nevim kdy ... 😲 😀

kapibara
14. aug 2010

@vecernice tak takhle se to dělá 🙂 tak dobrou chuť 🙂

zabka1124
14. aug 2010

Baby ja skusam nove ovu testy : Clearblue digital ovulation test a su super, bo ked mate ovu, tak sa vam ukaze smailik a ked nie, tak len kruzok.Mne teraz vychadzala ovu na 10.08 a 11.08.2010, teda 20 a 21 den mrche.Ak sa nezadari teraz, urcite budem pokracovat v kontrole ovu , ale len s týmito testami 🙂!!!Pekny vikendik prajem!!!

iivveettaa
14. aug 2010

Nevydržala som do pondelka, našla som otvorenú lekáreň, kúpila tehu test a výsledok mám práve pred sebou. Sú na ňom nádherné dve // 😀 😀 😀 Je to ešte len začiatok a taký som už mala, len sa skončil v 6tt. Tak mám obrovskú radosť ale aj rovnako veľký strach, preto som sa s týmto výsledkom pochválila len Vám a mužíkovi to zatiaľ nepoviem, nechám nech sa drobček poriadne uchytí 😉 😉 Tak si držme palčeky a vecernice dakujem za odpovede 🙂

kapibara
14. aug 2010

@iivveettaa veliká gratulace,vše bude OK 😉

kapibara
14. aug 2010

@iivveettaa a teď čtu,že jsi teprve 18DC,tak to je nádhera,že ty // už jsou krásně vidět 😵 😵 😵

vecernice
14. aug 2010

@iivveettaa moc gratuluju, a neboj, bude to v poradku!!!!!!

iivveettaa
14. aug 2010

Ďakujem dievčatá, keď budem mať trošku času hodím aj fotečky tehu testíkov, som si až tri kúpila, dva som už urobila a ten tretí zajtra 😀 pre istotu 😀 😀 snažilkovali sme podľa ovu testíkov a ono to vyšlo hneď. Som šťastná a presvedčená, že teraz to dotiahneme do úspešného konca. Kedy ste šli prvý krát k dokimu??

vecernice
14. aug 2010

@iivveettaa ja deset dni po vynechani ms, mela jsem to nakazano, vzhledem k hormonalni lecbe. ale byla videt sotva dutinka ....

tehulka14
14. aug 2010

@iivveettaa Gratulujem🙂)Ja som šla k dokimu druhý den po vynechaní ms a to už boli na teste 2 čiarky no povedal,že mám prísť až o 2 týždne,že na sone ešte nič nevidno.-((takže ked najbližšie budem tehu počkám 2 týždne aby som tam zbytočne nešla a to už mi dal aj tehu knižku,držím všetky prsty🙂

iivveettaa
14. aug 2010

Ďakujem, ja tiež počkám ešte nejaké dva-tri týždne a pôjdem až potom. Prvý krát keď som bola tehu tak som šla v 4 tt a tiež to nebolo ešte poriadne vidno, takže zrejme mám čas. Budem sa dovtedy tešiť tomuto môjmu stavu sama a potom po potvrdení doktorom to poviem mužíkovi, snáď to vydržím tajiť 😉 🙂

nanuskal
14. aug 2010

@iivveettaa Moc gratulujem 🙂 hneď je krajší deň, keď sú tu také krásne správy 🙂

@kapibara Teší ma, my sme sa tu ešte nestretli 🙂

@vecernice Dievča ty máš ale šťastie, niekto pracuje u teba a ešte ti za to dajú aj obed 😀 😀 😀 Tuším si najmem aj ja niekoho na práce 😀 😀 😀
Včerajší večer môj bol úplne perfektný, toľko som sa už veľmi dlho nenahyhňala 😀 😀 😀 Hoci to skončilo veľkou búrkou a prišli sme domov total mokré, ale stálo to za to 😉

vecernice
15. aug 2010

dobré ráno, já čekám přívalové deště a zatím u nás modrá obloha 😀 tak vrážím na brusle 🙂

kapibara
15. aug 2010

Dobré dopoledne 🙂

@vecernice užij si brusle,snad Ti počasí bude přát 😉

@nanuskal taky Tě ráda poznávám 😉

baru7
15. aug 2010

Dobry podvecer vsem🙂
@iivveettaa tesi me a moc gratuluju🙂 vice tehotenske pozitivni energie sem...a hlavne te nakazlive tehotenske energie, at uz jsme vsechny v tom 😉
devcatka, tak jsem si o vikendu uzila super relax🙂 byla jsem u te kamosky, jak jsem psala...byly jsme v lese - mam i nejake houbarske ulovky, pak jsme pracovaly na zahradce a vecer si daly vinko a prohlizely fotky...no jsem fantasticky zrelaxovana a jeste jsem si vzpomnela, ze zitra nejdu do prace 😀 jedu skolit, tak nemusim brzo vstavat 😉

nanuskal
16. aug 2010

Bré ránečko sa praje 🙂

@vecernice ahojky, tak ako dopadlo včerajšie korčuľovanie? Dúfam, že ťa žiaden dážď nepostretol....

@baru7 Super, že si si tak oddýchla 🙂 Moja piatková žúrka mi tiež veľmi pomohla, toľko sme sa nasmiali s kamoškami, tak mi to dobre padlo....
Dneska tu asi nebudeš, keďže máš to školenie ☹

Baby, dneska je už 34deň a ms nikde 😠 Včera som už bola z toho všetkého smutná, lebo mi to nedalo a urobila som si znovu test, jasné, že nič....len ma to už začína vytáčať...vrrrrrrrr 😠 Manžel to na mne videl a počul, tak som sa mu potom priznala, čo ma trápi....ale asi som ani nemusela...povedal, mi len to, čo je pravda, ale aj tak mi to nepadlo dobre...že načo si robím tie testy, že mám počkať aspoň do 37 dňa....že načo sa znervozňujem... Ale keby som tehu bola, to by už bolo vidieť na teste, nie???

petap1
16. aug 2010

Dobré ranko děvčátka 🙂

tak jsem zpět z dovolené 🙂 V práci to vypadá, že tu snad nic nedělaly když jsem tu nebyla a vše čeká na mě ☹

Nestihnu vás pořádně dočíst ☹

iivveettaa: veliká gratulka 🙂

vecernice, tak jak u tebe, co MS ??

A co jinak u vás všech nového ?

Já jsem dnes byla na krvy a v pátek jdu na Endokrinoligii...když bude Prolaktin v normě, tak mi možná už vysadí Dostinex...zase o jeden lék méně 🙂
Jinak dovča byla super..sice jsme kvůli špatnému počasí nejeli do Alp, ale byli jsme v Krkonoších a Orlických horách a na zámcích a hradech a tak 🙂
Jo a děvčátka, já jsem pokusný králík na tu metodu, co si už nepamatuju jak se jmenuje..tu podle toho astrologa...takže mě to vycházelo na pátek 13tého v 15:54.....kupodivu se manža zapojil do "hry" a přesně v 15:54 jsme "vypustily" spermoňky 😀 😀 Byla to docela legrace....no, takže pokud to má fungovat ukáže se to 🙂

nanuskal
16. aug 2010

@petap1 Jeeeeeeee, ahooooooooooooooj 🙂 rada ťa tu opäť vidím a vitaj po dovolenke 😀
Hory, hradíky, zámky....mmmmm.....hneď by som si dala povedať....také dovolenky môžem 😀

U mňa nič nového, romantický víkendík vyzerá, že nevyšiel....robila som si test aj teraz v nedeľu na 33 deň a nič...ale najhoršie na tom je, že ani ms nikde....tak sa mi asi rozhádzala zase ☹ Už to vyzeralo, že by chcela aj chodiť načas a teraz zase toto....

Tú Jonášovu metódu si skúšala podľa toho na internete výpočtu, alebo by si si dala spraviť už ten výpočet priamo od neho? Ja si idem poslať prihlášku teraz, keď mi príde ms.... 😎

petap1
16. aug 2010

nanuskal: JJ jen podle internetu...přihlášku jsem zatím neposílala. No, udělala jsem si jeden Ovu test a OVu byla asi opravdu 12 či 13 tého...tak by to podle internetu vycházelo na ovulku, ale jsem v tomhle skeptik...no uvidíme 😀 😀

Hele to ještě nemusí nic znamenat....mé kamarádce se // ukázaly až kolem 8 tt....byla na 2 vyvolávačkách, než se jí // ukázaly....moc držím palce, aby to dopadlo 🙂🙂

nanuskal
16. aug 2010

@petap1 Ja som zase skeptik v tomto 😀 ale ďakujem, si zlatá....
Ja budem tebe držať palčeky aby si si o 2 týždne našla poriadne dve dialnice na teste 😉 😀
Lebo začína sa tu rozširovať tehu choroba v tejto téme, tak dúfam, že si aj ty chytila 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre