Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

petap1
23. aug 2010

Tak jsem zpět a vy už prcháte 😉

Všem tedy hezké opolko 😀

mayerka
23. aug 2010

ahoj, u doktora dobré, ukázal mi gest. váček, jinak akce vidět žádný nejsou, ale to až od 8. týdne. Tipuje mě na 6-7tt. Kdyby to bylo 6tt, vyšlo by oplodnění na ovulku, kdyby 7tt, vyšlo by to na Jonáše 🙂 tak až budu vědět přesněji (jdu na kontr. 13.9.), tak dám vědět. Samotnou mě to zajímá, Járu jsme nejspíš upekli právě na Jonáše. Takže holky, i tahle "metoda" má něco do sebe 😉

baru7
23. aug 2010

@mayerka Jupiiiii🙂 drzim palce a jsem fakt zvedava...🙂

vecernice
24. aug 2010

@mayerka no tak to je dobra zprava, a ted jen jeste to srdicko, a bude o starustku min, vid? 🙂 me JOnas vychazi dost divne, asi na den, kdy jdu k doktorovi, no co si o tom myslet 😀 😀

jinak dobre ranko vsem!!! ja zas cekam na nejake remeslniky, mame to ted s manzou na sichty, j atu byvam rano, on sem beha na treti z prace 😠 jo a vcera nam malem podpalili barak, neco navarovali, a blafnul jim polystyren. no proste umelci 😀

baru7
24. aug 2010

Dobré ránko....

@vecernice šmarjapanóóó....co to tam vyvádějí??? ale ber to z té lepší stránky..jestli to blbě postavili, tak i kdyby to podpálili, je to pro vás výhodnější...museli by vám dát nový barák 😎 ne to byl vtip..samozřejmě držím palce, ať už je to ok......jo a doktora se ti zachtělo??? 😀 😀

nanuskal
24. aug 2010

Bré ránko všetkým, ja sa dneska cítim ako keby ti niekto buchol kladivom po hlave v noci 😖 To bude asi tým počasím...

@mayerka Juj, gratulujem a nech sa všetko dobre vyvíja 🙂 super správičky zase na ráno....To som teda fakt zvedavá, či sa vám to podarilo na Jonáša 🙂 Ten výpočet si si pozerala na nete, alebo máš výpočet od neho?

@vecernice Dievča zlaté, obdivujem vaše pevné nervy, ja by som už asi podpálila ich 😀 😀 😀 Alebo minimálne im s tým podpaľovacím prístrojom chodila za zadkom aby si švihli s tým 😀 a cítili nátlak 😀 😀 😀

nanuskal
24. aug 2010

@baru7 Bré ránečko 🙂 tiež ma to s tým doktorom napadlo v tvojom znení 😀 😀 😀

baru7
24. aug 2010

jo a holky...včera jsem úplně náhodou byla s kámoškou, co má dvouměsíční holčičku...jejda to bylo super 😉 chovala jsem ji a nosila a malé bylo u mě moc dobře...maminka si pochvalovala, jak to s ní umím🙂

nanuskal
24. aug 2010

@baru7 To je tým, že od materstva už nemáme ďaleko 😉
Ja som sa včera kochala na fotečkách mojej najlepšej kamarátky...má dvoch chlapcov 3ročného a 8mesačného. Takí sú zlatí štuplíci jedny 😀 Prvé čo ma napadlo, že AJ JA CHCEEEEEEEEEEM 😵 😵 😵

petap1
24. aug 2010

Dobré ranko 🙂

mayerka: veliká gratulace a moc moc držím palce na srdíčko 🙂

Vecernice: tedy já bych je už snad zabila 😠

baru, nanu: JJ už to máte za pár...za chvilku už si budete chovat vlastní 😀

Jinak nám to asi taky vyšlo na Jonáše 🙂 Nevím sice jak to "věděl", ale datum byl přesně na moji opožděnou ovulku 😀

nanuskal
24. aug 2010

@petap1 Ahojky 🙂
Mne to podľa Jonáša vychádza na 13.9. Tak podľa toho by to teraz nemalo byť 😠
No já mu dám, že nie 😀 😀 😀 MUSI a basta 😀 😝

lulu10
24. aug 2010

ahojte baby, som v tejto téme prvý krát, chcem sa spýtať ohľadom ovulácie-či je každý mesiac ten istý deň, alebo sa to môže meniť? bola som na sono 17DC a lekár mi povedal ze ovulacia bola z ľavého vaječníka... znamena to ze kazdy mesiac u mna prebehne ovulka do toho 17DC? za kazdu odpoved dakujem

petap1
24. aug 2010

nanu: Jasan..bude a basta 😀

lulu10: Den ovulace se může měnit...dobré je to odsledovat buď měřením bazální teploty a nebo Ovulačními testy 😉

nanuskal
24. aug 2010

@lulu10 Záleží to aj od toho, či mávaš pravidelnú ms alebo nie... Ale najlepšie je si to odsledovať ako hovorí petap 🙂

baru7
24. aug 2010

@lulu10 ahojky...myslím, že ti lékař spíše řekl, že už proběhla, ale ne kdy. Pozná, že byla, ale nepozná před kolika dny - alespoň to mi říkalá moje dr. Po ovulaci se vytvoří žluté tělísko a to jde na ultrazvuku dobře vidět, ale nedá se z toho poznat, který den cyklu byla.

vecernice
24. aug 2010

tak holky, uz jsem v praci. aspon uz mame spraveny alarm, stalo to 4600, ale to predame k proplaceni tem umelcum ze stavebni firmy 😉
no u me myslim, ze se Jonas netrefil, ale to nevadi, treba priste 😀

@nanuskal drzim palce, at to vyjde uz ted 🙂 me vzdy kdyz vidim kocarek, taky napadne, ze uz i ja chci 🙂 neni to smutek, jen takove vnitrni prani 🙂 jdu makat

nanuskal
24. aug 2010

@vecernice No presne ako hovoríš 🙂 je to také vnútorné prianie 😉
Ale aj tak si myslím, že ten internetový Jonáš je blbosť 🙂 skôr by som uverila tomu presnému výpočtu, ktorý posiela...
Prajem ti veľa šťastia v práci...mne sa teda vôbec nič nechce ☹ tu je tak strašne pod mrakom...tlak ma totálne tlačí k zemi...dneska zo mňa asi nič nebude ☹

petap1
24. aug 2010

vecernice, nanuskal: Já zase když vidím ty břuchaté slečny, tak si říkám, že bych taky chtěla takový 😀 Ale my se dočkáme, uvidíte a pak bude břuchatý srazík 😀 😀

nanuskal
24. aug 2010

@petap1 No len aby som to stihla...možno aj porodíš, kým ja otehotniem ☹
Teraz , teda všímam si to už posledný rok, je strašne veľa bruchatých báb 😀 Neviem, či je to mnou, že som ich začala registrovať, ale všade kde sa pohnem sú 😀 Niekedy mi je až ťažko z toho... ☹

vecernice
24. aug 2010

@petap1 holka nase, vyckej 2-3 mesice, a uz si tu bdues stezovat, jak ti roste pupik, a jak jsi nemotorna 😀¨

@nanuskal jak vidis, jeste visim tady 😀 nejak me ta prace neumi pohltit, ale uz to mam bohuzel dlouho ☹

vecernice
24. aug 2010

@nanuskal zlaticko, zadne tezko z toho, naopak peken rozsirime jejich rady. konecne nas budou v metru poustet sednout 😀

nanuskal
24. aug 2010

@vecernice No u mňa je to už asi diagnóza...strašne ma to tu v práci nebaví, a ani práca...chcela by som robiť úplne niečo iné a nie účtovať...strašne ma to ubíja, táto stále rovnaká práca ☹ Vôbec ma to nenapĺňa...akurát sa teším do práce iba kvôli kolegyniam...tie mám totiž super 😎

Ja si chcem už tiež sťažovať na pupík 😀

petap1
24. aug 2010

nanu, co jsou to za řeči...do vánoc máš pupík a hotovo 😀

vecernice: moc v to doufám...a budu ten kdo k nám přivede to štěstíčko 😀

A vůbec...řekli jsme si vánoce tak vánoce, jasaaaan 😀 😀

baru7
24. aug 2010

hojte kočky...tož já dneska přeskakuju mezi beremkem a koníkem, takže pokudj de o práci, tka taky nic valného, ale budu muset něco udělat...v pátek jedu na dovolenou, tak ať to vybouchám. Jinak nám tady lije jak z konve....a opět mám sandálky. Naštěstí má mamka cestu kolem a vyzvedne mě autem 😉

nanuskal
24. aug 2010

@petap1 😀 😀 no už som ticho...to sú len také občasné výpadky 😀 Za to dneska fakt môže to počasie...snažím sa držať náladu ale najradšej by som sa zavrela doma a schovala sa pod paplon a spalaaaaaaaaaaa 😀
Ale už som si zaznačila do kalendára termín: DO VIANOC 😀

vecernice
24. aug 2010

@nanuskal moje prace neni spatna, ale uz ji delam nejak dlouho, a takze chybi puvodni elan a drive. proste preferuju volny cas 😀 a jak jsme se pred rokem rozhodli pro decko, tak mam obcas pocit, ze clovek furt jen ceka. na ms, na ovu, na ms, na ovu 😀
a ja myslela, ze se do prace tesis na nas? 😎 😀 😅 😀

@petap1 no do vanoc to uz musime dat!!!! i kdyz v to uz jsem doufala minule vanoce 😀 no co, jednou to vyjit musi 🙂

baru7
24. aug 2010

@vecernice preferuju volný čas...tak to je hláška dne 😀 😀 😀 já taktéž...🙂

nanuskal
24. aug 2010

@baru7 No máš to teraz náročné, sledovať obe stránky 😀 Ale tak povoľujeme ti občasné úlety na beremko, my si ťa tu počkáme 😀
S tými sandálkami, 90% kolegýň prišlo v sandálka, že vraj bude krásne ako včera. No ja som si ale ráno pozrela počasie a hneď som vedela, že mám hladať celé topánočky 😀

@vecernice Mńa nie, ja som sa asi pomýlila v štúdiu 😀 Akože účto ma aj baví ale nie tak, že by ma napĺňalo, predtým som robila niečo iné 5,5 roka popri štúdiu, lebo som chodila externe na vysokú...
A SAMOZREJME, ŽE SA KAŽDY DEŇ TEŠIM NA VAS 😉 😵 😵 😵

vecernice
24. aug 2010

@baru7 ja kdysi byla do prace zazrana, a i jsem tu travila cas na ukor volna. tak ted si to posledni mesice ocividne vybiram 😀

vecernice
24. aug 2010

@nanuskal no proto! 😀 tomu uz rikam poradna motivace dojit do prace. ja to mam tak nejak obdobne 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre