Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

nanuskal
7. okt 2010

@vecernice No možno ťa nechce stresovať s otázkami....možno keby sa pýtal až príliš, tak by ti to tiež začalo liezť na nervy 😀

Inak, tá ovu na manžela teda nepočkala....dnes ráno som si kontrolovala aj čapík a bol už tvrdší, tak presa podľa hlienu a krčku a teploty bola cca včera...

baru7
7. okt 2010

@vecernice chichi..Dan je milý 🙂 cokoli tě těď bude bolet, je to příznak těhotenství...

@nanuskal super, že máš novou doktorku, to je fajn, aspoň budeš vědět, že dělá maximum.

Jinak s tím měřením....tož jsem zvědavá, co mi na to řekne miláček, až se vrátí...myslím, že si poklepe na čelo, že už jsem fakt zmagořila 😀

vecernice
7. okt 2010

@nanuskal no dobre, ze dorazila, hloupe, ze to jeste dva dny nevydrzela .... 😠

jinak k Dadovi, on na to asi furt zapomina, vcera jsme byli nakupovat, a on rika, hele maji burcak, nekoupime si? 😀 😀

baru7
7. okt 2010

@vecernice asi si myslí, že burčák můžeš 😀 😀 že to je taková šťávička...ať se prcek taky poměje 😉 tak si dal sám? no a jak vůbec reagoval na tu novinu???

nanuskal
7. okt 2010

@baru7 Ten môj si neklopkal na čelo, práveže to uvítal 😀 On je vedec a všetko musí mať podložené 😅
A teraz ma do toho ženie ďalej 😀

@vecernice Tomu sa hovorí agent provokatér 😀 v tehotenstve núkať burčak 😀 😝 No ja by som si hneď dala 😝
Dneska idem s kolegynkami na posed...už sa teším na varené vínko 😀
Rituš, nerobím si tentokrát z toho veľkú hlavu, že sme to nestihli.... 🙂

vecernice
7. okt 2010

@baru7
@nanuskal on zapomnel, ze ja nemuzu 😀 😀 😀

jinak reagoval tak nejak nijak. uz jsem mu vynadala, ze poprve jsem dostala kytku :_D a ted nic. ale nevim, mozna je jen opatrnejsi s tou radsosti, a uvolni se, az bude srdicko 😉
jinak k mereni - ja nejdriv emrila potaji, pak jsem to praskla. a pak uz se nekdy ptaval, tak co teplota, dobry? 😀

baru7
7. okt 2010

@vecernice a jak jsi to jako dělala potají?? já to teda mám tak, že ráno hned po probuzení šáhnu pro teploměr...a toho si asi všimne.... 😀

petap1
7. okt 2010

Ahoj holčinky 🙂

tak včera a dnes odběry...v pondělí budou výsledky na štítnou a ty dnešní odběry byly k těm triplům, takže výsledky až u toho UZ 25.10 🙂

vecernice: No my jsme tentokrát taky byly střízlivější...ono to nějak vnitřně drží ty emoce na uzdě. Ale po srdíčku se to určitě obrátí 🙂

nanuskal: To je tedy potvora...nepočkat dva dny ! 😀

Baru: tak ty jdeš taky do měření, ju 🙂

petap1
7. okt 2010

baru: hlavně jestli máš ten pípací teploměr, tak to se asi neutají 😀 😀

vecernice
7. okt 2010

@baru7 no Dan se nevzbudil, ja mela teplomer hend po ruce 😀 a merila jsem obyc rtutovym 😉

@petap1 jeee, to to leti 🙂 no tak budu drzet palce, at vsechny vysledky jsou ok 🙂

baru7
7. okt 2010

Holky, mám digitální pípací a hlavně čas měření 5:00 ráno 😀 teď jak není M doma, tak to je pohodička a pak ty dny, co doma bude a bude i spát doma, tak mi asi bude docela nadávat, co ho budím 😀 😀 ale je dost pravděpodobné, že se otočí an druhý bok a zase usne 😀 takže asi nebude zkoumat, co to tam vyvádím 😀

@petap1 držím palce, ať jsou všechny testy OK 😉

petap1
7. okt 2010

vecernice, baru: děkuju....budu pozitivní a věřit, že to bude OK 😉

nanuskal
7. okt 2010

@petap1 Peťuška, tak nech ti to dobre dopadne 😉
Som to ja veru potvora 😀 pustím si vajko skôr na vandrovku ako je potrebné 😀

Ja som sa akurát objednala, a termín mám 15.10. Dúfam, že mi nepríde MS skôr, ale podľa luteálnej fázy z min. mesiaca by to malo byť ešte v pohode, a MS by mala prísť cca okolo 16-17.10. Tak dúfam, že to vydrží a nebudem mať hneď prvý trapas...

@baru7 Keď si meriaš pod paplonom tak ten zvuk je tlmený 😀 Môj čas merania je 4:40, tiež nie je nadšený môj mužík keď ho budím, ale však potom aj tak zaspí ďalej...Prežil to aj v Paríži 🙂

baru7
7. okt 2010

@nanuskal MS není trapas, ne..já myslím, že tohle by zrovna gyndr. pochopila 😀 tak se to přeobjedná a bude, v nejhorším případě....

nanuskal
7. okt 2010

@baru7 Rozmýšlam nad tým, či to nemám zmeniť...ale voľno budúci piatok by mi doslova aj bodlo, aspon by som mohla ísť za mužíkom, teda byť s ním....no uvidíme...

vecernice
7. okt 2010

@nanuskal nech to tak, to by melo vyjit. v nejhorsim si s tebou doktorka jen popovida, dohodne postup a objedna na dalsi termin 😉

baru7
7. okt 2010

@nanuskal jojo..souhlas s Rituš 🙂 běž tam, aspoň se seznámíte...🙂

nanuskal
7. okt 2010

@vecernice @baru7 Díky baby, tak to tak nechám 🙂 vyzerá byť super, hneď ma oslovila Naďa a nie priezviskom 🙂
Ona vraj vie byť aj dosť rázna a vie aj vynadať, ale vždy opodstatnene... 🙂

vecernice
7. okt 2010

@nanuskal ale to je taky treba 😀 muj je taky morous, ale zas mu verim 😀 lepsi, nez abych mela pocit, ze mu mam diktovat, co ma delat 😀

nanuskal
7. okt 2010

@vecernice no presne, tak sa na to všetko teším...nech ma poriadne poprezerá 🙂 som zvedavá na jej názor...lebo človek môže čítať na internete a zbierať informácie ale nemusí to sedieť na mňa....dokonca som včera čítala, že ak žena špiní pred aj po MS, že to môže byť nejaký problém so žltým telieskom???...
Ale počkám si na jej hodnotenie 🙂

vecernice
7. okt 2010

@nanuskal no to muze. nebot zlute telisko ma tvorit progesteron, a ten udrzuje po nejakou dobu sliznici prikovanou 😀 aby byl cas na zahnizdeni. pokud nedojde k otehotnenti, zlute teluisko zanika, a s poklesem progesteronu se sliznice odlouci a odejde. kdyz zlute telisko netvori dost progesteronu, tak muze dochazet ke spineni - casti sliznice se odlupuji uz pred ms. nebo pri nedostatecne funkci zluteho teliska muze dojit k prilis kratke LF (min nez 10 dni), coz zase neposkytuje dostatek casu na zahnizdeni 😉

nanuskal
7. okt 2010

@vecernice Ahaaaaaaaaa......ty si chodiaca encyklopédia 😀
Takže to špinenie môže byť aj škodlivé na zahniezdenie? 😕
Ja mávam jeden deň pred MS a potom 2-3 dni po MS špinenie...je to úplne silno hnedá farba 😔 Som si myslela, že to je normálne... 😔

vecernice
7. okt 2010

@nanuskal Nadi, den pred ms nevadi, to se proste rozjizdi. vadi, kdyz spinis treba tyden pred ms v kuse do ms 😉 takze klidek! 🙂

nanuskal
7. okt 2010

@vecernice Tak to som rada.. 🙂 takže predsa je to normálne 😀 tuším len ja som už z toho všetkého neni normálna 😀 😝

petap1
7. okt 2010

nanuskal: Nadi uvidíš co ti řekne, ale jeden den před MS je myslím normoš a já po MS taky tak 2-3 dny špinila a vždy jsem nadávala, že kvůli tomu musím být vypolstrovaná tak 7 dní...takže klíííd, ono to bude OK 😉

Já mám gyndařku taky takovou jednou milou a někdy dokáže zaprudit...no zatím ji věřím, tak snad to tak bude i nadále 😀

nanuskal
7. okt 2010

@vecernice @petap1 Vďaka baby, ste zlaté...veru že si počkám, čo mi povie 🙂

vecernice
7. okt 2010

@petap1 hele kocko, a kdy si das do profilu tu radostnou zpravicku? at se muzu kochat tvymi nabihajicimi tydny? 😉

baru7
7. okt 2010

já jsem taky mívala cykly, kdy jsem druhou půlku až do MS špinila a s největší pravděpodobností to bylo právě mrzkým žlutým tělískem....ani ho nemohli na UTZ najít...ale teď se to nějak srovnalo samo 😉

nanuskal
7. okt 2010

@baru7 tak ešteže sa ti to umúdrilo 🙂

@vecernice@baru7 Baby, inak som bola včera u tej kaderníčky, ale foto neviem poslať, lebo z mobilu to je hrozná fotka, a foťák má manžel v Nemecku... ☹
Mám farbu niečo medzi hnedou a blond 😀 strih som veľmi nezmenila, iba ofinka mi pribudla 🙂 manžel nič netuší, tak som zvedavá ako zajtra zareaguje 🙂

vecernice
7. okt 2010

tak holky jsem zpet z imuna. neni to snad nic strasneho, ale mam moc nejak bilych krvinek, ktere mohou bojovat proti cizim vecem v mem tele, a tedy mozna i proti malemu. dostala jsem prednison a objednala se k doktorovi na pristi ctvrtek ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre