Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

nat28
21. okt 2010

no ja neviem, ale cim dalej tym viac si myslim ze ATK nie je taka neskodna ako sa priznava...kam pozriem, tam vidim problemy po vysadeni 😒 budem ti drzat palce aby vsetko dobre dopadlo, musis tomu verit celym srdcom. Inak kamaratka tiez krvacala pocas tehu a teraz ma zdravu krasnu 2-mesacnu dcerku 🙂

baru7
21. okt 2010

kocky...tak se ozyvam az z domu, neb v praci nam dnes sdelili, ze nainstalovali nejaky smirovaci program a budou kontrolovat zneuzivani internetu v pracovni dobe..... ☹ skety jedny....to byla v praci moje jedina radost..... 😒 😠

vecernice
21. okt 2010

@nat28 dekuju, kazda takova pozitivni zprava se hodi 🙂

@baru7 no to jsou bidaci, vzdyt i pres kona delas jako cert ....... ☹ tak to aby ti vysla ta nova 🙂 jak to vlastne vypada?

nanuskal
22. okt 2010

@baru7 Ahoj Baruš, no tak to mi je ľúto, že tu s nami nebudeš :( ale počula som, že to už vo veľa firmách robia...a nás to asi tiež čaká...lebo tiež tu už boli výhražky....nech už som na materskej 😠

@vecernice Včera som na teba veľa myslela....o tých dvojičkách...fakt sa z toho teškám (potichučky) a Dan je zlatý, verím tomu, že to rozdýchate a hravo zvládnete 😉 Minule som videla v telke ako zariaďovali pre 4 deti detskú...myslím, že pre dvojičky to nebude problém 😀 😀 😀 teraz je už toľko možností s nábytkom ako usporiadať izbu 😉
A hovorila som to aj môjmu mužíkovi a ten sa tiež tej správe potešil.... 🙂 len ktovie ako by ho to potešilo, keby som mu to ja oznámila 😀 😀 😝

vecernice
22. okt 2010

@nanuskal Nadi, ja to porad asi rozdychavam, jakoby mi to trosku kali tu radost (to se skoro neodvazuju vyslovit nahlas). jasne, ze jsem rada, a ze si moc preju, aby se u me obou crvckum libilo .... ale u jednoho bych byla zrelaxovanejsi ...

nanuskal
22. okt 2010

@vecernice Ja viem moja....chce to čas 😉
Ja len chcem poukázať na tú tvoju energiu, srdečnosť a láskavosť....proste ty budeš mamina s veľkým "M" a to som si viac než istá 😉

Bežím sa ja školiť zase...poobede sa prihlásim 😉

vecernice
22. okt 2010

@nanuskal Nadi, bojim se rouhat, ale je to teda vyzva. no co ti mam psat, z jednoho bych juchala, ale zas si musim vazit toho, ze to jde, kdyz jsem tady cetla tech spoustu smutnych pribehu ...... 😉
pekny skoleni!

nanuskal
22. okt 2010

@vecernice Rituš, je to výzva...je to život 😉 ale je to krásna výzva...
Strašne moc si prajem, aby vám to vyšlo a bolo všetko OKa a detičky krásne zdravé 🙂

vecernice
22. okt 2010

@nanuskal mela jsem dopoledne nejakou krizovku, ted jsem se pustila trochu do prace, tak uz nad tim tolik nehloubam ...

nanuskal
22. okt 2010

@vecernice 😉 to som rada....hlavne pohoda a neznervozňuj sa... 🙂

vecernice
22. okt 2010

@nanuskal 🙂
Barca nam tu chybi, ze jo? 😉

vecernice
22. okt 2010

@cizu ahoj cizu, tak na tebe myslim, co noveho. vim, ze jsi psala, ze koncem rijna budete mit kontrolu, zda zabrala ta lecba imuna? az budes mit chut, tak se u nas stav 🙂

nanuskal
22. okt 2010

@vecernice mmmmm.....veľmi ☹ strašné s tými zamestnávateľmi....niekto môže byť maxi šikovný a stíhať aj internet aj prácu.... a niekto môže len pracovať a aj tak všetko domrvý a spraví na prd....
Takže neviem, či je to výhra v niektorých prípadoch....

vecernice
22. okt 2010

@nanuskal me to omezovani stve, maji soudit podle vykonu. taky se muzu cely den stourat v nose, jen nebudu prilipla na konovi, ze jo? 😀

nanuskal
22. okt 2010

@vecernice Presne tak....náš šéf chcel zaviesť takú metódu, že koľko spravíme dokladov za hodinu.....magorizmus...však jeden doklad je problematický a jeho vyriešenie môže trvať aj 2 hodiny....a iný môžem srpaviť za 5 min.... ale to sú tí šéfovia, ktorí nevedia kde je sever a ako sa pracuje... 😠

vecernice
22. okt 2010

@nanuskal dej blbci funkci ... 😀

nanuskal
22. okt 2010

Babulky zlaté, prajem vám všetkým krásny víkendík 🙂

vecernice
22. okt 2010

@nanuskal jeee tobe taky, me vubec nedoslo, ze je patek.... 😉

baru7
22. okt 2010

Ahoj kocenky moje zlate...vite, jak mi bylo smutno?? 😢 U nas v praci totalni harakiri...vsichni mi kolegove dostali vypoved....rusi se jejich mista, takze s odstupnym...ja chci jit dobrovolne, jenze moje misto se nerusi, tak dostanu kulove 😠 takze nalada priserna...nechce se mi tam byt ani minutu...byla jsem se dnes ptat jeste na jinou praci a tam to vypada docela dost nadejne, takze uvidime pristi tyden....fakt me sejri, ze me nechteji taky vyrazit, ptz 50.000,- by se na svatbu hodilo 😀 a odejit chci tak jako tak.....jinak to asi poresim tak, ze si do prace vezmu notas a pripojim se na notas a at si vsichni chuchnou...buzerovat se nenecham....pripadne chci zitra s M probrat jestli neuspisime snazeni o baby...

takze tak....

krasny vikend, kocky moje 🙂

vecernice
22. okt 2010

@baru7 ahoj baru, nam se taky styskalo. s tou praci me to mrzi, jeste vic stve, ze te taky nevybrali, kdyz bys rada. ale uspiseni mimimka zni bajecne 🙂 jinak budu moc drzet palce u nove prace 🙂

babe19
autor
23. okt 2010

@baru7 viem co prezivas,stalo sa to aj nam :( a teraz este aj mojmu svagrovi. nepredlzili mu zmluvu,31.oktobra konci.hrozné v tomto svete ,nie je lahke si najst pracu ☹ @vecernice moja ako sa más????

vecernice
23. okt 2010

@babe19 ahoj babe, tak nejak se placam mezi panikou z dvojcat a obavou, abychom o ne neprisli .... 😉

babe19
autor
24. okt 2010

@vecernice neboj sa moja vsetko bude ok teraz nič zle sa uz neudeje. budes mat prekrásne tehotenstvo. ver mi 😉

vecernice
24. okt 2010

@babe19 no vcera jsem uvazovala o tom, zda toto ma byt nejkrasnejsi obdobi v zivote zeny 😀
jinak manza mi prave chysta kuratko. on je fakt zlatej chlap, k snidani jsem mela michany vajicka 🙂
co ty, jak je? blizis se pulky 😀

nanuskal
25. okt 2010

@baru7 Ahoj Baruš....tak to tam máte teda "veselé"....inak to je aká irónia, že ten, kto chce byť vyhodený nie je 😀 a tí, čo nie, tak dostanú padáka....
Som strašne zvedavá, ako dopadol ten váš rozhovor doma 🙂 či bude alebo nebude bábo skôr 😵

@vecernice bré ránečko, ako sa cítiš po víkendíku? Ako tak čítam, tak manželík sa o teba vzorne stará 😀 😵

vecernice
25. okt 2010

@nanuskal ahoj Nadi, vikendik vypadal velmi slibne, po spineni ani pamatky, a pak se v noci spustila krev, a to tak, ze uz mam ctvrtou vlozku ☹ celou noc jsem neusnula, takze jsem solidne ko. snazim se trochu pracovat, abych se rozptylila ....
jak pokracuje stavbicka? 😉

nanuskal
25. okt 2010

@vecernice No moja...tak to mi je ľúto, že máš starosti s tým ☹ Ja pevne verím, že to bude všetko v poriadku...
A čo ti povedal lekár? Kedy máš ísť na kontrolu? A keď máš takéto silné, nemôžeš ísť skôr?

Stavbička super 😀 spravili sme si základy a teraz máme fajront do nejakého marca...a budeme pokračovať, keď nám to počasie dovolí....Inak nám super vyšlo počasie na tieto dva týždne 🙂 ako na objednávku 🙂

A ak mám pravdu povedať, tak som aj celkom rada,že som nebola ešte tehu, lebo bolo roboty ako na kostole a keby som bola, tak by som vo veľa veciach nemohla pomôcť a to by mi bolo lúto...

vecernice
25. okt 2010

@nanuskal no asi mu zkusim zavolat, jit jsem tam chtela pristi tyden.
stavbicku jsem okukovala na FB, a jedete jak draci 😀

nanuskal
25. okt 2010

@vecernice Tak tak, skús si to vytelefonovať, či je to krvácanie v poriadku 🙂 budem držať palčeky... 😉

Hej hej, všimla som si komentár 😀 No museli sme, mali sme silnú motiváciu a časový limit 😀 chceli-nechceli, museli sme makať 🙂

petap1
25. okt 2010

Dobré ranko,

Baru: Tedy to je k vzteku...zrovna když by se ti to hodilo, tak tě nevyhodí ☹ Budu držet palečky na novou práci 🙂

nanuskal: FB nemám, ale věřím tomu, že se stavbičkou jedete jak dráhy 🙂 V tom máš pravdu, já to vidím na sobě...tolik práce co by člověk rád dělal, ale jako těhu tě k ní nikdo nepustí 😀 Je dobře, že můžeš pomáhat...přeci jen si stavíš vlastní hnízdečko a to pak člověka hřeje, když přiloží ruku k dílu 🙂

večernice: Tedy Rituš, to je jak na houpačce. Ale koukej šup šup volat a utíkat někam na UZ...mě vždy říkali, že pokud krvácím mám mazat do nemocnice...oni tam dokáží to krvácení zastavit a dát to do pořádku. Moc moc držím palečky..věřím, že to bude dobré.

Jinak já jdu dnes na ty Triply..mám staženo, ale věřím, že to dopadne dobře a my budeme mít zase kousek cesty za sebou 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre