Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

betina1984
13. nov 2010

Ahojky. Len sa chcem spýtať. Ukazoval Vám pri ovulácii ovulačný test krásne dve čiarky aj hneď ráno? Alebo by to mohlo byť aj tehu?

nanuskal
13. nov 2010

@vecernice Ritušík, paráda 😵 😵 😵 😵 😵 😵 sú tam fakt dve žížalky...to je úžasné...najkrajší záber na svete 😵 😵 😵 😵
Ja sa tak teším 😉
Takže konečne domka, čo? Dúfam, že ťa už čoskoro pustia aj na stálo... A na tie svetríky som fakt zvedavá, teraz musíš všetko dvojmo, čooo??? Aspoň si to lepšie natrénuješ 😀 😀 😀 😝

Čo sa týka mňa, tak som zvedavá ako to dopadne...Ja budem asi ten prípad, ktorému sa bude baktéria vracať ☹ som zvedavá, čo mi povie doktorka, keď k nej pôjdem...
A cez tú liečbu asi nebudem môcť otehotnieť, čo???? Alebo vy ste snažilkovali aj počas liečby??? 😕

nanuskal
13. nov 2010

@betina1984 Fúúúha, tak s týmto skúsenosti nemám...ja som si ho vždy robila len podľa návodu v poobedňajších hodinách...Skús si spraviť ešte zajtra poobede a ak by tam boli zase dve silné, tak podľa mňa vtedy by to mohlo byť tehu...takto podľa jedného je to ťažko.... 😉

betina1984
13. nov 2010

@nanuskal, robila som si ho včera večer, boli dve čiaročky, rovnaké, dnes ráno o 6.30, zas boli dve čiaročky rovnaké a ešte aj pred chvíľkou a tá druhá sa mi zdá ešte tmavšia.

vecernice
13. nov 2010

@betina1984 me jednou ukazal i rano a byla to ovu (mela jsem pozitivni test tri dny po sobe, furt jsem cekala, az vzroste teplota, a kdyz furt ne, tak jsem zkusila ranni). ale zalezi, pokud si po ovu, muze to byt neco jineho, ze 😉

@nanuskal no musim, musim 😀 jeden svetrik uz skoro mam, druhy bude barevne inverzni 😀 pak ukazu. ale na to, ze pletu po dvaceti letech, to neni spatny 😀
jinak ten urovaxom je na posileni imunity prave tech dolnich partii, vetsinou se dava na tri mesice, ale me se to furt vracelo. a pri nem se nema otehotnet, ono s nejakou bakterii bych se i bala. ale verim, ze se ji zbavis rychle, hlavne, ze na ni prisli. a pak nam napis, co doktorka, co navrhuje a jak to vidi!!! drzim ti vsechny palecky!!!!

nanuskal
13. nov 2010

@betina1984 Fuha, tak to znie dosť sľubne 😵 Ak ti bude ukazovať aj zajtra, tak v pondelok by som si na tvojom mieste robila tehotenský už 😀 😀 😀 A mala si MS a teraz čakáš ovu, že si robíš testíky???

nanuskal
13. nov 2010

@vecernice Ritušík, to by som sa aj ja bála...ale čítam teraz diskusie ohľadom tejto baktérie a veľa dievčat píše, že sa jej nedokážu zbaviť...že sa im stále vracia a že nakoniec otehotneli...aj keď ju mali...a že nič sa nedialo...
No tak ja neviem...ale to by ma asi piclo, keby sme sa nemohli 3mesiace snažilkovať a po tých 3 mesiacoch by sa mi tá baktéria aj tak vrátila ☹ 😖

PS: ja som naposledy plietla na základnej škole 😀 😀 😀

betina1984
13. nov 2010

@nanuskal, ja si ich robím priebežne. Od mája som ovu nemala. Dnes som 34 DC a včera som si len tak zo srandy urobila. Skoro som padla z nôh, keď som ich tam zbadala. Som si povedala, že skúsim ešte ráno a ráno tiež a teraz tiež. Teplotu mám vzhľadom na to, že ja ju mám nízku (tak okolo 36,2), ráno som mala 36,7 a to je u mňa rekord.

nanuskal
13. nov 2010

@betina1984 No tak podľa týchto slov som si už neni istá, vyzerá to skôr na tú ovu...ale ktovie... Kto sa má v tých našich telách vyznať, že??? Niekedy je to strašne všetko zložité 😖
Ale budem držať palčeky aby to bolo to druhé, čiže tehu 😵

nanuskal
13. nov 2010

@betina1984 PS: a dúfam, že ste aj dostatočne snažilkovali 😀 😵 😵 😵 😵 keď si našla tie dve čiarky 😀

betina1984
13. nov 2010

@nanuskal, uvidíme zajtra. Ak mi aj zajtra ukáže zas dve silné, tak už si v pondelok spravím tehu. Šak hádam taký zázrak prírody nebudem, že budem mať ovu 3-4 dni, no nie?

betina1984
13. nov 2010

@nanuskal, snažilkovali, pred troma dňami, a aj včera a hneď som informovala muža, že či chce, alebo nie, bude sa aj dnes snažiť.

nanuskal
13. nov 2010

@betina1984 😀 😀 😀 😀 správny prístup 😀 a správna motivácia 😵 😵
Tak držím silno palčeky 😉 ak to neni teraz tehu, tak dúfam že o dva týždne už bude 😅

betina1984
13. nov 2010

@nanuskal, aj ja dúfam, rada by som sa vyhla všetkým tým ceremóniám a vyšetreniam, čo ma čakajú v CEGYSe

nanuskal
13. nov 2010

@betina1984 mmm....tak to ti verím ☹

vecernice
13. nov 2010

@nanuskal Nadi, vzdyt Petap mela taky nejaky leky, pri kterych nedoporucovali otehotnet, a vse vyslo 😉 (doufam, ze to nemtam).
jinak ja mela zanet mocaku tak ctyrikrat do roka, takze ctyrikrat do roka antibiotika. pak me zkouseli lecit dlouhodobe nizkou davkou antibiotik, ale to nezaralo. a pak ten urovaxom, a ted uz je to rok a pul od konce lecby (ne-li dyl) a mocovych cestach ani nevim 😉 takze u tebe to pujde taky. a treba doktorka rekne, ze ta bakterie neni nijak nebezpecna 🙂

nanuskal
13. nov 2010

@vecernice Vďaka Rituš za podporu 😉
Ja netrpím teraz žiadnymi zápalmi...ale bol to môj veľmi veľký problém v detstve ☹ Tak dúfam, že to bude OKa 😉 Však o dva týždne sa uvidí čo a ako...

vecernice
13. nov 2010

@nanuskal tak to tam ta E.coli sla jen okolo a nedela zadnou paseku, asi to bude nejaka hodna verze bakterie 😉

nanuskal
13. nov 2010

@vecernice Inak už pred dvomi rokmi, keď mi ju zistili, sa veľmi čudovali, že mi nič nie je...normálne nechápala doktorka a tak isto je to aj teraz...gynekologička sa ma pýtala, že či mi nič nie je...či nemám žiadne ťažkosti... No nemám 🙂 teda, som rada, že nemám 😉 klop klop klop 😀

vecernice
14. nov 2010

tak tu je prvni vytvor 😀

nanuskal
14. nov 2010

@vecernice Ritušík, paráda...nádherný svetrík 😀 a univerzálny 😉

petap1
15. nov 2010

Dobré ranko,

Vecernice: Rituš, tedy to je krááásný obrázek..jsou tam dvě nádherné žížalky 😀 A ten svetřík je taky úžasný, jsi šikula...jestli ti to takhle půjde dál, tak do porodu upleteš plnou skříň věciček 😀

Nanuskal: Nadi já bych souhlasila s Rituškou, když nemáš žádné potíže, tak je to nějaká lepší verze té bakterie, takže ji vyženete coby dup 🙂 🙂

Jinak my byli o víkendu na chalupě, bylo krásně, tak jsme procházkovali 🙂 v sobotu už jsem si myslela, že začínají pohyby, ale včera zase nic...tak si ještě budu muset počkat 🙂 Dnes jdu na krev na ty Tripl testy...tak kostky budou vržey 🙂

nanuskal
15. nov 2010

@petap1 Ahoj Peťulka, ďakujem, hádam to tak bude 😉
Držím ti palčeky, nech všetko dobre dopadne 😵 😵 😵 Hoci dneska bude len tá krvička ale čoskoro určite prídu aj dobré výsledky 😵

baru7
15. nov 2010

@petap1 jasně, že všechno dobře dopadne 🙂

jinak dobré ránko všem, jste teda pěkné kecalky, ani vás nestíhám dočíst...za chvíli jdu k MUDr. na sono prsou..prevence musí být 😉

baru7
15. nov 2010

@vecernice Rituš, já chci taky takový svetřík 🙂 ten je fakt boží...a ty jsi vážně neskutečně šikovná a činorodá 😉

nanuskal
15. nov 2010

@baru7 Ahoj Baru, tak tak, prevencia musí byť 😉 a ozaj, ešte meriaš teplotku?

baru7
15. nov 2010

@nanuskal neměřím...tento měsíc jsem OVU poznala i bez toho...fakt stačí sledovat své tělo...a hlavně jak psala jednou Rituš, měla jsem takovou chuť sexíkovat, že to bylo jasné 😀

nanuskal
15. nov 2010

@baru7 Tak to je super 🙂 takže teplomer si spokojne odložila do šuflíčku 😀
Ja si meriam stále, aspoň takto viem, kedy dostanem MS...lebo pri mojom cykle sa to inak nedá...Ja som si myslela, že poznám už kedy je ovu..ale nie...ja mávam ovu bolesti cca 1,5 týždňa dopredu...začne ma pobolievať brucho až mám krče...
A chuťou na sexík sa ja riadiť nemôžem, keďže mám mužíka preč...tá je stále 😀 😀 😀

baru7
15. nov 2010

@nanuskal 😀 tak já ji mám taky pořád, ale minulý a tento měsíc to byl teda extrém 😀 😀 a hlavně, když jsem se na to hodně soustředila, tak jsem nic nevypozorovala, ale teď, jakmile jsem to hodila za hlavu, jsou ty signály hodně zřejmé 😉 no nic..u mě stejně nová práce, takže jsme to odsunuli až po svatbě...však děti se správně dělají až po svatbě, no ne 😀 😀

nanuskal
15. nov 2010

@baru7 Tuším to je tak, postav dom, zasaď strom a až potom ploď potomka 😀 😀 takže vy už hniezdočko máte, šup šup zasadiť nejaký stromček a potom sa môže plodiť 😀
Ale mne to potom vychádza až o nejaký rok a pol 😀 😝

Ja už ako sme hovorili do Vianoc neotehotniem, ale nevadí...asi je to takto lepšie... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre