Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

baru7
2. mar 2011

@petap1 tak to je fajn, ze te pochvalili....a co epidural? zvazujes, kdyz te tak poucili? muj pritel tvrdi, ze by ho dval povinne, ze to dost veci usnadnuje....ja az jednou budu rodit, tak pojedu z epi uz z domu 😀

nanuskal
2. mar 2011

@petap1 Ahaaaa....no ak si môžeš takto dopriať jogurítiky a termixíky, tak potom v pohode...som myslela, že to máš viac prísne, ale takto je to super 😉

@baru7 😀 😀 😀 😀 žeby ste mali v domácej lekárničke aj epidurálku??? 😀 😀 😀
Baru, držím všetky palce ktoré mám 😉

baru7
2. mar 2011

@nanuskal toz my mame aji intubacni set....chybi nam pouze defibrilator 😀

nanuskal
2. mar 2011

@baru7 😀 😀 😀 chcela by som vidieť vašu automobilovú lekárničku 😀 😀 😀 resp. policajta, ktorý by vám ju kontroloval 😀 😀 😀

baru7
2. mar 2011

@nanuskal tak lekarnicku mame normalni...a jeste to milacek okomentoval tim, ze jak je ted povinny ten letak o postupu resuscitace, tak tam maji vsechno spatne 😀

nanuskal
2. mar 2011

@baru7 😀 😀 😀 ako inak 🙂

petap1
2. mar 2011

Baru: No já až tak přesvědčená nejsem. Včera dr. říkala, že nesouhlasí s tím ho dávat všem. Pokud ho rodička nepotřebuje (že to zvládá a neprosí o něj - to by ho nedávala), páč je to prostě zákrok a všechny zákroky mají rizika. Samozřejmě ho doporučuje u dlouhého porodu, či u velkých miminek a taky pokud si o něj řekne mamina, tak ho samozřejmě dají. No já uvidím jak to bude..pokud to nebude zapotřebí, tak budu zkoušet jiné medikamenty, kterých je také dost, a které také pomáhají od bolesti 🙂 Zatím se tím nijak nezabývám...vím, že pokud bude nejhůř, že ta možnost je, ale asi prioritně si o něj říkat mezi dveřma nebudu. No, uvidíme až to na mě přijde 😀

nanuskal: No, dám si vždy tak jeden denně a to je richtig...aspoň trocha sladké chuti 😀

baru7
2. mar 2011

@petap1 tak jasne..kazdy odbornik ma svuj pohled. ja jsem si taky rikala, ze pokud se to da vydrzet, tak je to asi zbytecne....ale zase lepsi epi, nez jine medikamenty do zily....

petap1
2. mar 2011

baru: JJ přesně tak, co Dr. to názor...já se rozhodnu podle aktuální situace..třeba nakonec taky budu volat už od dveří epiiiii 😀 😀

vecernice
2. mar 2011

@baru7 ahoj Baru, tak jak dopadl pohovor?

@nanuskal Nadi, ja se flakala dva dny v Nemecku, manza tam byl sluzebne a ja na vylete 🙂 a byla to pohodicka, krasne pocasi, prochazky podel reky, nakupy pro zizalky ... 🙂 tak snad i jim se to libilo 😉

ted zas nemuzu spat, znate syndrom neklidnych nohou? ja az moc duverne ☹
jinak jsem vecer vlezla na vahu, je mozne, ze bych mela za tri dny o tri kila vic? ☹ asi se zacnu trochu hlidat ....

@petap1 super, jak zvladas cukrik!!!!!! obdivuju 🙂

baru7
3. mar 2011

@vecernice koukam podle casu, kdy pises, ze nejak nemuzes spat.....pohovor byl prekvapive velmi prijemn,y mam z toho dobry pocit...tak uvidime, jak dopadnu...daji vedet...

nanuskal
3. mar 2011

@vecernice No Rituš, takto ponocovať 🙂
Ja si myslím, že je to možné, že môžeš toľko pribrať, veď už si v poslednom trimestri...a máš dve bábätká, podľa mňa to nie je nič hrozné, tak nesmúť 😉 bábätká krásne rastú a to je dôležité....jasné, že nič sa nemá preháňať, ale ja si myslím, že ty to nepreháňaš...
No ja už som si hovorila, že kde si....už som sa začínala o teba báť, či sa náhodou niečo nedeje....ale keď to bol výletík do Nemecka, tak je to všetko v poriadku 😉

@baru7 tak to mám radosť, že to bol príjemný pohovor...tak tfuj tfuj nech to vyjde 😉

baru7
3. mar 2011

@nanuskal tak snad se ten pocit naplni a bude to uspesne 🙂

nanuskal
3. mar 2011

@baru7 Tak držím palčeky aj naďalej 😉

baru7
3. mar 2011

@nanuskal moc dekuju...urcite budu hned informovat 🙂

petap1
3. mar 2011

Dobré ranko 🙂

Baru : Držím palečky ať to vyjde...budu napnutá jak to dopadne 🙂

vecernice: Tak takhle jste si pěkně užívali...to je hezké 🙂 To neznám, co to je "neklidné nohy ? 😕 Mě teď začínají sem tam natýkat kolem kotníků...ale zatím nic hrozného 🙂 Já myslím, že je to OK....já si pamatuju, že jsem jeden čas taky přibrala takhle skokem a říkala jsem si, že to musím víc hlídat, ale ono se to zase ustálilo...neboj, myslím, že nic nepřeháníš, tak si nic hlídat nemusíš a jak píše Naďa, máš dvě žížalky a to se taky nějak projeví 😀

vecernice
3. mar 2011

dobré ráno holčinky 🙂
jojo nespavost je můj velmi blízký kamarád 😀 ☹ ale co nadělám.
neklidné nohy - člověk s nima musí furt hýbat, nevydrží na jednom místě, jakoby hend byly přeležený, těžko se to popisuje, ale dobře, že to neznáte 😀
no usnula jsem ve dvě a pak se zas budila, dnes nebudu moc použitelná 😉

@baru7 super, dobrý pocit je základ!!!! kdy budou výsledky?

@nanuskal já to radši moc dopředu nehlásila, stačila zas reakce mojí mamky (až po návratu jsem jí to prozradila), že riskuju :-/ ta by mě asi nejradši přikurtovala k posteli 😀 hlavně jsem pořád měla možnost odmítnout 😉 ale jsem moc ráda, že jsem jela, potřebovaa jsem na chvíli změnu 😀

no dnes už to vypadá, že mám za dva dny nahoře jen kilčo a půl. ale zas ty nateklé ruce .... a flákajícíí se střeva, asi se to ještě upraví 😉

baru7
3. mar 2011

@vecernice tak snad se tve nozky brzy umoudri..a s tim pribiranim s dvojcatky je jasne, ze budes pribirat rychleji a vice...vsak hlavne, ze zizalky krasne rostou🙂 no vysledky budou az budou..termin nerikali, jen ze daji vedet...

vecernice
3. mar 2011

tady info o tech neposednych nozkach 😀
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/syndrom-...

baru7
3. mar 2011

@vecernice jsem si o tom neco cetla...myslis, ze to je opravdu ono?? treba je to od patere nebo cevni puvod...bylo by to rozhodne lepsi nez syndrom neklidnych nohou, podle toho co o tom pisou....kdyz to neprejde, pujdes k neurologovi?

vecernice
3. mar 2011

@baru7 nemam to tak zly 😉 diagnozu jsem si pravda stanovila sama 😀 ale mivala jsem to uz i pred tehu, ted se to nejak stalo pravidlem 😉 stejne se s tim nic nenadela, zkusim se zeptat doktora, zda to nemuze byt treba zelezem ... uvidime 😉 navic, jak nemusim vstavat rano do prace, nebo staci slezt dolu k notasu do pul devaty 😀 tak se v noci nejak zamestnam a pak unavou uz usnu 😉

baru7
3. mar 2011

@vecernice 😀 tak snad to bdue tim zelezem a brzy te to prejde..musi to byt neprijemne...

vecernice
3. mar 2011

@baru7 no jelikoz v noci vylezu z postele a pletu pletu svetriky, a pritom to nevnimam, tak to jde 😀 a v Nemecku jsem se vyspinkala do ruzova, takze ja si zatim radis nestezuju, ono bude hur 😀

baru7
3. mar 2011

@vecernice to pleteni je super...asi to taky zacnu zase zkouset.. ale obavam se, ze tvych vysledku neosahnu... 😀

petap1
3. mar 2011

vecernice: Aha, tak to naštěstí nemám 🙂 ten spánek je u mě taky jak na houpačce...jednou se vyspím dobře a někdy ne...zrovna na dnešek to byla hrůza..byla jsem pořád vzhůru...pak se taky Evce na jedné straně nelíbí, takže jen co se otočím, tak se díky jejímu upozornění, zas musím otočit na druhou 😀 Jinak se to ale zatím vše dá zvládnout 🙂 Musím zaklepat, že ruce zatím dobrý a střeva taky 😀 😀

Baru: Nu, bylo by lepší, kdyby jsi věděla do kdy asi máš čekat telefonát, ale co člověk nadělá viď 🙂

vecernice
3. mar 2011

@petap1 no jo, jenze ja mam na kazdy strane jedno dite 😀 takze na kazde strane se jedno ozve 😀

petap1
3. mar 2011

vecernice: JJ, když si představím mít v břiše to co tam mám ještě jednou, tak to je opravdu asi mazec a skláním se před tebou 😀 😀

vecernice
3. mar 2011

@petap1 to ja uz se nesklonim 😀 uz mam skoro problem si nazout oby 😀 a jak ja dokazu funet 😀

babe19
autor
3. mar 2011

ahoj babenky!
ako sa mi máte? vidím,ze ten čas ale letííííí 🙂 @vecernice uz 26tt, @petap1 v 32tt 😉 super! co sa s vami stalo odvtedy co som tu nebola? inac malokrat sem zavitam uz ☹ bud nemam cas,alebo nie som doma ☹ uz aj mne sa to kráti,zacínam sa bát 😉 tusím uz ani @cizu sem uz nechodí ☹ @nanuskal dufam,ze aj u teba uz vsetko OK,vysetrenia su tiez v poriadku a k otehotneniu nič nebráni!!!

vecernice
3. mar 2011

@babe19 ahoj babe, koukam jako puk, ty to mas za mesic 😲 😀

ja pridavam fotku z vyletu 😉
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/vecernice/al...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre