Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

vecernice
5. okt 2010

@mayerka mayerko, pro buh, co se stalo? to ne, to me tak strasne mrzi ☹((((( proc je osud tak nefer, a rozhodne se nektere lidicky zkouset na nekolika frontach? vam pritom to stesticko tak moc preju ....

mayerka
5. okt 2010

@vecernice děkuju... No, co se stalo... pořádně ani nevím.. Týden jsem krvácela. V nemocnici mi dali léky a že srdíčko bije, tak že je malé OK. Po pár dnech se to lepšilo, tak jsem měla radost. Od pátku už skoro nic. V pondělí jsem měla jet na kontrolu. Ale v noci z neděle na pondělí jsem se probudila, bolelo mě břicho a všude byla krev.. horor. ani víc psát nebudu, protože to vážně není hezký a tebe rozhodně nechci nijak děsit. Dneska ráno mě pustili z nemocnice. Kočko, ale mám aspoň radost za tebe, hlavně buď v klidu. Já byla od začátku těhu v nervu, barák, tchýně umřela, manžel nemoc, tak se to asi podepsalo. Takže velká rada pro tebe, na všechno se teď vykašli a mysli jenom na ostružinku

nanuskal
5. okt 2010

@petap1 @vecernice hehe....však ale nie je to pravda???? 😕

@mayerka To mi je strašne ľúto ☹ tak som dúfala, že všetko bude v poriadku ☹

@petuska123 na tú hodinu som sa pýtala, a odpovedali mi od Jonáša, že to nie je podstatné, že dôležitý je termín...a že sa treba snažilkovať deň predtým dátumom 😉

petuska123
5. okt 2010

@nanuskal aha no vyskasam aj ked ten datum co mi vychadza ovulku nemam budem tyzden pred mrchou

vecernice
5. okt 2010

@mayerka holka, boli me to spolu s tebou, vim, ze jsi psala, ze mas krvaceni, ale ze srdicko je ok. a tak ja verila, ze to tak je a bude, ze se jen setris, a holt neprokecavas cely dny na koni, jako treba ja. sice tusim, jak ti je, ac jsem se tedy tehdy nedostala tak daleko, a proto ti posilam jedno velike objeti a moc sily, aby ses na svet zas brzy usmivala!!!!
ja jsem v klidu, negativa si nepripoustim, navic dle stastistik nejsou dve zamlkla tak pravdepodobna 😀 a ja uz mam smulu vybranou!!! jen jsem doufala, ze ja spolu s cizu a petap jsme ji vybraly zi za ostatni holcinky v teto nasi male diskuzi ☹
drz se holka, at je ti Jarousek tou nejvetsi radosti!!!! a at je brzy lepe!

nanuskal
5. okt 2010

@petuska123 Mne termín teraz vychádza tiež pred MS 🙂 tak som na to zvedavá 😀

nanuskal
5. okt 2010

@mayerka Držkaj sa, ja verím, že zase aj u vás čoskoro vyjde slniečko 😉 posielam veľa pozitívnej energie 🙂
Už jedno slniečko máš doma, si šťastná žienka 😉 a to druhé tu bude čoskoro, verím tomu 🙂

petap1
5. okt 2010

Mayerka: tak to mě moc mrzí ☹ chjo....

petap1
5. okt 2010

Jinak já se dnes děvčátka loučím...čekáme návštěvu, tak jdu ještě něco koupit a připravit 🙂

Pěkné odpolko 🙂

nanuskal
5. okt 2010

@petap1 Tak dobre nakúp Peti 🙂 a peknú prechádzku von 😀 hoci u nás je teda strašné počasie... 🙄

vecernice
5. okt 2010

@petap1 no hlavne se koukej setrit mamino!!!! to mas tady od nas befehlem 😀

baru7
5. okt 2010

Ahoj kočky, tož dneska zas nic nestíhám..teď jsem došla do kanclu. Úplně hotová.....
@mayerka ☹ ☹ ☹

baru7
5. okt 2010

@nanuskal jina Nadi, mě teda Jonáš vychází plodné dny výhradně na dny MS....tož nevím...

vecernice
5. okt 2010

@baru7 me taky vychazel na ms 😀

baru7
5. okt 2010

@vecernice ale otěhotněla jsi mimo Jonášovy dny, předpokládám?

vecernice
5. okt 2010

@baru7 no jasnacka 😀 v Jonasuv plodny den jsem skoro uz mela // 😀

baru7
5. okt 2010

@vecernice chichi....a jak se cítíš?? všechno OK?

vecernice
5. okt 2010

@baru7 no jasnacka 😀 v Jonasuv plodny den jsem skoro uz mela // 😀 ale zas beru, ze u me to muze byt zkreslene prasky, pac mam cykly umele rizene 😀

mayerka
5. okt 2010

holky děkuju moc za podporu... Jdu teď s malým ven, ten mi jasně nadiktoval, že se nemám ničím trápit a že se mám věnovat jemu 😔

nanuskal
5. okt 2010

@baru7 Veľa žien vďačí tomu, že cez MS otehotneli Jonášovi 😀 😀 😀 toš neviiiiiiim 😀

nanuskal
5. okt 2010

@mayerka Doktor má pravdu 🙂 on ťa potrebuje a verím tomu, že ti aj pomôže sa z toho dostať 😉 čo môže byť krajšie ako detské veselé očký 🙂

baru7
7. okt 2010

Dobré ránko, holky🙂 včera jsme měly všechny Áčko 😀 tak já hlásím, že jsem včera zainvestovala celých 69,- Kč na zakoupení digitálního teploměru a dnes poprvé měřila 😉

nanuskal
7. okt 2010

@baru7 Bré ránko Baruš 😀 Takže začínaš s meraním? Super, som zvedavá aké hodnotky budeš mať 🙂
Ja som to včera vzdala, že asi tento mesiac ovu nebude....ale možno že aj áno 🙂 Lebo včera večer sa ten hlien nedal prehliadnuť, odrazu sa mi večer spustil a dnes mi aj trošku stúpla teplotka...tak asi aj ovu bola... 😀

@baru7@vecernice Ozaj baby, včera som tak študovala na internete a viete mi poradiť? Natrafila som na to, že dobrý na úpravu cyklu a otehotnenie je Sarapis? Máte s tým niektorá skúsenosti?

baru7
7. okt 2010

@nanuskal taky jsem zvědavá, už jsem se i zaregistrovala na fertilityfriend a budu tvořit grafy, abyste mi mohly vy zkušenější radit 🙂 o tom Sarapisu jsem jen četla, neznám nikoho, kdo by ho užíval. Kolegyně si hezky srovnala cyklus kontryhelovým čajem.

nanuskal
7. okt 2010

@baru7 No ja zase tak skúsená nie som 😀 som v štádiu učenia a pozorovnia 😀 Ale dnes som sa potešila, lebo som mi odpovedala jedna gynekologička, na ktorú mám dobré referencie od kamarátky, že ma zoberie aj keď už neberie pacientky ale vďaka tomu, že tam chodí aj moja kamoška, tak ma zoberie 😀
Teším sa z toho, lebo má super vybavenie a veľmi dobrý prístup k pacientkam (odborný). Hoci budem platiť 100€ na rok ale stojí mi to za to 🙂

vecernice
7. okt 2010

ahoj holcinky🙂
tak poporade - Sarapis tu brala cizu a moc si ho chvalila, ja osobne ho nezkousela. ale na me nezabral ani femigard. jo taky jsem si rikala, ze vam sem hodim ten zazracny caj (podle toho jak je hnusny musi fungovat 😀).
s FF rada poradim, aby mi to mereni a analyzovani nechybelo 😀

@nanuskal gratulace k doktorce! obcas ty penize za to stoji 🙂 klid tve duse, ze si v dobrych rukou, je totiz k nezaplaceni 😉

jinak me vcera fakt pobavil Danik. u vecere mu rikam, ze me uz druhy den boli v uchu, a on na to: To je dobre. pak se odmlcel a pta se: znamena to neco vid? 😀 😀 😀 tak jsem mu rekla, jo, znemena to, ze me boli v uchu 😀 asi i kdybych si zlomila ruku, tak ma pocit, ze to neco znamena 😀 😀 😀

jo a chtela jsem dnes testovat, ale vcera jsem nikde nesehnala Mamatest 25, a jinej nechci, tak nic 😀
jo a dneska si jdeme pro vysledky imuna

nanuskal
7. okt 2010

@vecernice ja som si ho včera dohonca kúpila 😅 lebo ma už tak štve ten môj cyklus všelijaký....že ho skúsim...
Femigard nepomohol ani mne a dokonca po mesiaci ma začal z neho bolieť žaludok...tak som ho prestala brať...

A je pravda, že sa teším z toho...pokoj na dušičke...kamoška mi povedala, že jej hneď na prvý šup urobila všetký možné stery a testy...A o tej mojej sa to vôbec nedá povedať...tá si nerobila z ničoho nič....
Tak dnes tam budem volať a objednám sa 🙂

Rituš a Dan je taký, že všetko musí niečo znamenať??? Akože má to niečo z poverčivosťou??? 😕

Ja som na Mamatest nahnevaná, teda na te 10, lebo mi pred tromi mesiacmi ukázal pozitívny test 🙄 ale o 25 som počula iba chválu...

vecernice
7. okt 2010

@nanuskal ja prave 10 taky neverim. a Dan spis si mysli, ze vsechno muze byt pirznak a priznak=pozitivum 😀

nanuskal
7. okt 2010

@vecernice 😀 😀 😀 takže aj prievan v oku je tehu príznak 😀 😀 😀

vecernice
7. okt 2010

@nanuskal ja myslim cokoliv 😀 😀 😀 😀 😀 ale jinak se teda moc nestara a nepta 😀 😀 ja jsem asi strasne narocna 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre