Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

tinkapn
19. feb 2010

Ahojte damy 🙂

Vecernice - takze dnes testujes? Juj, tak prajem vela stastia nech je pozitivny 😉 😵
A ake semienko ze je to prospesne? 🙂 Hlienu mam aj ja dost, ale nie ten egg 😒

Cizu - ved to nevadi, doktor je aj od toho, aby ti odpovedal na vsetky tvoje otazky - no a sestricka - s tej si hlavu nerob 😀 😀 chi chi chi

vecernice
19. feb 2010

tin - lněné semínko, nevím, jak je to u vás 😉 a nemám zaručeno, že to funguje, ale za tohle člověk nic nedá. jám lěa hlenu právě málo 😲
a já ovu testuju už dva dny, duhá slabší, ale včera už byla silnější než den předchozí. tak dnes si prosím asi tak stejně silnou nebo silnější 😀

vecernice
19. feb 2010

tin - koukam ze teplota se rozhodla to udelat trochu zajimavejsi 😀

tinkapn
19. feb 2010

vecernice - chi chi chi, veru, tak uz by sa mohla uracit a prist, no nie? 😵
No, veru, dnes o 0,1 stupna isla hore, no neviem, uvidime 😀

tinkapn
19. feb 2010

ahaaa, dakujem, idem to mrknut 😉

tinkapn
19. feb 2010

Zaujimavy clanok, teda ake zdrave semienko 😀
vecernice a mas s tym aj skusenost?

vecernice
19. feb 2010

nene, zatim jsem to na sobe zacala testovat 😀 musim tomu organismu nejak pomoct 😉
takze pak poreferuju 😀 ale hlen zatim dobry 😀

tinkapn
19. feb 2010

tak to je super 😀 bodaj by to pomohlo 😵 drzim mooooc moc prsty 🙂

vecernice
19. feb 2010

co by clovek nevyzkousel, vid? 😉 no uz bych pozadala, vzhledem ke svemu veku 😀

vecernice
19. feb 2010

no jeste jsem nasla tohle: 😀
Lněné semínko obsahuje fytoestrogeny (rostlinné látky podobné ženským estrogenům), které při pravidelném příjmu mohou příznivě ovlivňovat některé ženské problémy. Především vyvažují poměr mezi estrogenem a progesteronem, čímž působí na menstruační cyklus, pomáhají zlepšovat stav děložní sliznice a tím ovlivnit některé formy neplodnosti. Lněný olej se chlubí i protizánětlivými účinky, které zmírňují menstruační bolesti a bolesti při fibrocystóze prsů.

tinkapn
19. feb 2010

presne presne, vyskusat hocico, len nech to hlavne zaberie 😵
juuuuuuj Vecernice - ved predsa - hepi brrrrzdej tuuu juuuu 😀 😀 😀 vsetko najlepsie a o par dni // na tehu testiku 😵

babe19
autor
19. feb 2010

VSETKO NAJ VECERNICE! PRAJEM TI TIEZ AKO TINKA DVE CIAROCKY NA TEHU TESTE CIM SKOR A ABY SA TI VSETKY SNY SPLNILI!

inač nič nového,s muzikom sa uzmiernujeme,takze teraz sme zasa zalubeny! 🙂

tinkapn
19. feb 2010

Babe, ahoj, jeeej,no vidis... len tak dalej a bodaj by si si aj ty nasla co najskor // na tehu testiku 😵 😵

vecernice
19. feb 2010

holky, moc dekujuuuuuuuuuuuuuuu!!!

no do zacatku mi bude stacit // na ovu testu, a dva tydny na to // na tehu testu. ja se rozhodla, ze to proste tento mesic musi vyjit 😀
a nejenom me 😉

babe - takove usmirovani je kouzelne 🙂 tak si to pekne uzivejte, a svoji zamilovanost si hyckejte 🙂

tinkapn
19. feb 2010

Vecernice - presne tak. A aj ja som sa prave rozhodla, ze otehotniem spolu s tebou. A isto sa k nam pridaju aj babe s cizu 😀
Takze, sup sup 😀

vecernice
19. feb 2010

super tin, aspon v tom nebudu sama 😀

tinkapn
19. feb 2010

že? 😀 no baby srandujeme srandujeme, ale keby to tak vyslo, to by bola ina sranda 😀 😀 😀

vecernice
19. feb 2010

tin - myslis, ze by nas pak ten humor presel? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cizu
19. feb 2010

No holky, tak humor by vas urcite nepresel....bylo by to super....ale asi za tech 9 mesicu to nocni vstavani a nevyspani by tak humorne nebylo 😉

Vecernice: no kdyz to rozdelim, tak to vypada dobre a v tech dnech, jak klesala ta teplota jsem opravdu mela bolesti jako pri MS...ale zadne spineni (ani naznak krve nebo neceho takoveho)...vytok sice jo, ale zadna hruza (co se do obsahu tyce) ale zase ne klasicky bily...spis takovy do kremova, smetanovy....tak ja nevim ☹ a doufam, ze jini vedet budou......🙂
No na stredu uz mam vytiskle ty grafiky a vysledky z genetiky plus vysledky z pitvy...zahltim ho a nedam mu sanci. (jo jinak z pitvy jsem se nic nedozvedela, jenom to,ze tam byl a ze tam byla i placenta, zadny zvlastni nalez.....ale na druhou stranu se nezjistilo nic neobvykleho, takze taky dobra zprava)
Holky, delaly vam nekomu uz i imuno? O to si chci rict, po tech peripetiich uz bych taky mohla mit narok,ne?

Jo a ty se tady dneska neukazuj....kdyz jsou ty dve carky na ovu testu jako cekatelky a mas dnes narozeniny...to mas mit jine starosti 😀 😀 😀

babe19
autor
19. feb 2010

hm, správne VECERNICE,aj ja by som sa radsej tesila pozitívnemu ovu testu a potom tehotenskému. joooj,bola by paráda fakt,keby vsetky styry naraz by sme boli tehu : TINKA,TY,CIZU A JA! to by bolo 😉
prajem to kazdej jednej z vas

tinkapn
19. feb 2010

Juuuj babenky to by bola paradicka 😵
Vecernice - bez odtialto, chod sa venovat muzikovi 😵 😵 😵 (nic v zlom, sem tam sem prid) 😀

Kocky, prajem vam krasny vikendik, oddychnite si a uzite si ho, ja odchadzam prec a vratim sa v nedelu, tak zatial sa mi tu majte krasne a oddychujte, relaxujte, ahojte, papa 😉 😵 😵 😵 😵

vecernice
19. feb 2010

holky, ale ja drepim v praci a manzel taky 😀 rande mame az v pet 😀 takze mi to tu s vama pekne utika. a nemuzu se dockat tak pul ctvrte, kdy zkusim testik. ted si jdu uzavrit kohoutky s prisunem tekutin 😀 coz je pro me vzdy boj ☹

babe - napadlo me, omezila si pred ovu testiky uplne prisun tekutin, tak jak je to v navode?

a ono nam to vyjde, ja se toho nebojim 😀 je to jen otazka casu, a to jen velmi kratkeho 😉

cizu - imuno zatim ne. ale my se snazime a ja se lecim teprve chvilku. a je dobre, ze pitva nic neodhalila, aspon enni duvod, proc by se to priste nemelo povest az do konce. urcite ti to priste vyjde, ve stredu na tebe budu myslet, at jsou zpravy co nejlepsi!!!!!

vecernice
19. feb 2010

tak holciny, jeste nejsou stejne silne, ale je dost silnejsi nez vcera 😀 vecer nebo zitra je soupnu do alba 😉 takze zitra uz musi zesilit zcela 🙂 aspon doufam 😉

cizu
20. feb 2010

čau kočky, doufám, že si všechny užíváte víkend plnými doušky 😉
Já jsem teď sama doma, tak jsem dala byteček do kupy a asi půjdu odpočívat a oddechnout si od práce.

Vecernice: lněné semínko vypadá dobře, ale kolik se ho tak normálně má jíst?Aby byl k něčemu prospěšný?

A jak říkáš, zkusit se má všechno...já jak koukám do toho grafu, tak jsem před tím, než teploty vystřelili nahoru pila kontryhelový čaj, pak někdo chytrý poradil, že se pije jenom do ovu, pak ne, tak jsem přestala ☹
Teď mě kamarádka řekla, že ona ho pije pořád a že se jí za poslední 3 měsíce perfektně upravil cyklus (ona ovu nesleduje, ale cyklus měla teda hodně nepředvídatelný a teď pravidelně cca 30dní), tak budu zkoušet a pít dál. Třeba to pomůže nebo to bude k ničemu...každopádně bylinkový čaj nemůže uškodit,ne?
Taky jsem koukala na webovky lékárny a ještě jsem našla, že si ke kyselině listové přidám vitamín E, prý ten je taky prospěšný (a manžovi taky objednám, prý to zlepšuje spermíky - našla jsem že nejlepší pro muže je kombinace vit E, selenu a zinku (našla jsem od GS), tak až se vrátí začne taky zobat - naštěstí to působí i pro zvýšení imunity - aspoň nebude nemocný 😎

A ještě dotaz k ovu...kdy se začíná normálně tak cca testovat? I když u mě to nevypadá nadějně, ale třeba se něco stane a i když nebyla MS tak nový cyklus naběhl, tak abych něco nepropásla....max to budou vyhozené penízky za ovu testy,no ne?

Tak se mějte krásně, páček.....(vidím, že jsem se zase rozepsala🙂)))

babe19
autor
20. feb 2010

ahoj holky

cizu - aj ja som od teraz sama,manzel ma inventuru,tak odisiel a vrati sa az ráno :( myslim aj ja si troska oddychnem,hoci budem mat dovolenku,robota ma čaká len vo stvrtok,piatok,sobota :D
ja som zacala testovat uz od 5DC ale asi márne,no aspon na to je to dobré,ze vidím ako sa menia palicky na testoch :D

vecernice -ako si oslavovala vcera? co pekného si dostala?
inac naozaj nepijem predtym ked si idem robit test, mozno ze aj tri hodiny predtým. hm,zase bola dnes slaba ciarocka,bolo ju vidiet,ale to iste ako pred pár dnami ,hehe. no nic,nerobím si z toho tazku hlavicku.

tinka - dufam,ze ti vikend prebehne v pohode a uzivas si ho :D
uz sa na teba tesíme

vecernice
21. feb 2010

ahoj holciny, preju krasne nedelni ranko 🙂

oslava super, vecere v reckem restauraci, pak kino (Avatar), dostala jsem takovou krasnou soupravicku na krk a zapesti a krosnu 😀 takze parada 🙂

jinak dve carky se u me zatim nekonaly 😀 a teploty se drzi dole, takze to holt prijde pozdeji 😉

s tim testovanim cizu - no to je tezke. bud to lze vzit podle dalsich priznaku (krcek vyleze nahoru, objevi se plodny hlen), nebo vzit delku cyklu minus 16 dni (zhruba termin ovu), a zacit tak 2-3 pred. ja mam ale ovu kazdy mesic jaksi jinak (podle toho, ktere leky zrovna beru), takze jsem zacala 9DC, a mela jsem ovu nejpozdeji 19 DC, takze max. 10 vyhozenych testu 😀 ale aspon nic neprosvhnu 😉

jinak to lnene seminko, ja vam netusim, za den se snazim rozkousat 3-4 lzicky, k tomu jsem se dala na sojove napoje (Pry stejne ucinky). no uvidime. o kontryhelovem caji jsem taky cetla ze do ovu, taky uz jsem ho obcas pivavala 😉 vsak my se dockame, jen to chce trpelivost 😀 a pak to bude chcit trpelivost s temi rvoucimi uzlicky 😀 krasny den holciny, jedeme za chvili k nasim na dorta 😉

babe19
autor
21. feb 2010

ahoj baby
ja to uz fakt nerozumiem. uz som 21 DC , zacala som oddnes brat duphaston. vcera som si robila testík,vysli dve ciarky,samozrejme prvá slabá,no ale človek si myslí,ze dnes to bude také iste alebo lepsie,no s prepácením HOVNO! dnes zase len jedna ciarka! uz ma to stve ! preco ja nemozem mať dve silné čiaročky? hm,uz zacínam byt zúfala,az moooc moooc ☹

vecernice
21. feb 2010

babe - bud v klidu, ja uz mam taky serii duchu😉 tedy videt druha je, ale vyrazne slabsi, jen jeden den to vypadalo, ze zacina silit, tak jsem se tesila na dalsi den a ono prd 😀 ale tim, ze merim BT, tak vim, ze ovu zatim nebyla (tudiz nepodeziram testy, ze nefunguji 😉
a neboj, muzes mit holt ovu posunutou. vydrz, nakonec snad vykouknou. kdyby nahodou ne, tak je to asi anovulacni cyklus, to jsem mela ja asi minulej mesic ☹

cizu
21. feb 2010

čauky kočky,
tak vidím, že jste si víkend užily🙂))
No taky jsem teď začala testovat a stále nic (né že bych doufala🙂, ale říkám si, že max to budou vyhozené peníze za testy, nic horšího se nestane,ne? A holky nebojte, ona někdy snad přijde, musíme věřit🙂
A ten můj cyklus mě pořád vrtá v hlavě, když to rozdělím, tak tento druhý vypadá ukázkově jako startovací............... ☹ a když ho nerozdělím, tak to vypadá zase divně 😒
No já dneska měla rozcvičku na chalupě......od vánoc jsem tam byla poprvé a hned na rozjezd byl problém se dostat dovnitř..brána nešla otevřít, tak jsem šphala skrz pro lopatu a pak trocha tělocviku...už teď ručičky bolí 😀 - a to jsem tam dneska jela, že si tam krásně umyju a vyluxuju autíčko... 😀 😀 takže zůstalo opět jako prasátko.-)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre