Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

babe19
autor
3. mar 2010

joooj,tinka to nemyslis vazne? a ako dlho je v práci? celu noc? či neskoro chodí domov? juj,je mi to strasne luto. inac na fertilityfriend sa musim zaregistrovat?

tinkapn
3. mar 2010

Babe, ano bohuzial je to tak a ja som sa uz tak tesila 😢
Teraz je v praci od rana a bude tam este celu noc ☹ To nie je fer ☹
Ano babe, tam sa musis zaregistrovat, ides na to? 😉

vecernice
3. mar 2010

tin nevadi, neves hlavu i ten den pred ovu muze byt mega uspesny!

babe19
autor
3. mar 2010

predstavte si nechce ma zaregistrovat na stránku. čo sa deje? však pekne zadám svoje meno a mail adresu :(

babe19
autor
3. mar 2010

Unfortunately your request for membership could not be processed favorably at this time.
If you have a friend who is already a member you may want to ask her to invite you using the FertilityFriend.com's referral program.

NOTE: This is not an error, please consult Membership Policy for more information. In addition please review the following important notes:

TOTO MI VYPISUJE VZDY

tinkapn
3. mar 2010

Vecernice - kiezby si mala pravdu ☹
Babe, akoto? Viem, ze moze byt na jednom PC zaregistrovany len jeden clovek, ale nepredpokladam, ze na vasom pocitaci uz niekto robil s ff. Neviem ozaj kde moze byt chyba ☹ Ale neboj, mozno to bude vediet vecernice 😉

vecernice
3. mar 2010

babe - tak ja te zkusim pozvat, ac nevim, jak se to dela. jdu juknout

vecernice
3. mar 2010

babe - potrebuju tvoji mailovou adresu, tak mi ji hod do IP 😉

tinkapn
3. mar 2010

No vidis babe, pojde ti to 😉 Vecernice je sikulka 😉 😵

vecernice
3. mar 2010

tin -jen to nezakrikni, jeste jsem to nezkousela 😀

tinkapn
3. mar 2010

Ahaaa, tak oki, ale ty to isto zvladnes 😉 😵

cizu
3. mar 2010

Babe: a ktery den cyklu jsi ted ty? Ja mam krasnou jednicku - tak max pak budeme porovnavat testy spolu - i kdyz ja to nevidim jako hura akci,ale co, max to budou vyhozene penize, zkusit se ma kde co,ne?
Jo a s tim ff, ja jsem to tak mela par dni taky a nevim, kde se co zlomilo, zkusila jsem to pak nejak znova a fungovalo to...a pak jsem mela problem s heslem...musela jsem dat vzdycky jako ze jsem ho zapomela a oni me vygenerovali nahradni...apak jsem to nekde zase zmenila a ted uz to funguje 😒
Vecernice: pls, jak se da zmenitta koncovka v nazvu grafu?
Tin: neboj, dyt prinejhorsim toto neni posledni mozny termin na snazeni...cyklus mas jak hodinky, tak muzes byt v klidu...ono to prijde v ten pravy cas🙂

tinkapn
3. mar 2010

Cizu - ved hej, nevyjde teraz, vyjde nabuduce, tym sa utesujem stale 😀 Tak uvidime... ale kedze sme ovu netrafili, tak tomu nedavam velke sance... ale co uz... 😒
Ale spolieham sa na to, ze ide jar - a to uz kočky musime otehotniet!!! 😉 😀

cizu
4. mar 2010

Vecernice: no já si taky připadám krapátko už "ujetá", taky se už těším na ráno, abych už věděla, jaká že ta teplota dneska bude🙂))A po dnešku jsem opět v normálu, zase kolem 36,5C 😉

vecernice
4. mar 2010

cizu - tak to ja jsem taky ujeta. i kdyz zas strasne klidna. prvni dny po se teplota bude drzet. horsi to bude se mnou nekdy po 10 DPO 😀

nazev grafu zmenis v Sharing - HOme Page - Change URL - tam si ji opravis, a asi je tam nekde save. a je to 🙂

tinkapn
4. mar 2010

Ahojte! 😉
Tak mne dnes isla teplotka az na 36,7... doposial moj rekord! 😀 pisala som s jednou kočkou a ta mi povedala, ze asi patrim k tym babam, co mavaju take nizke teploty.. len dufam, ze to neva 😒
No a vyznacilo mi to ovulku na pondelok, ale asi sa to zajtra posunie na utorok, no co uz 😒
Ako ste sa vyspali kočky moje? 🙂

vecernice
4. mar 2010

ja spala osm hodin a ted jsem zas zcela vyrizena. ale za to muze asi utros 😀

koukala jsem na grafik, vypada moc pekne!!!!!! a zda posune ovu bude zalezet na zitrejsi teplote. takze se nechme prekvapit.

jinak co jsem kde vycetla, absolutni vyse teploty neni podstatna, dulezita je ten bifazicky prubeh. ono zalezi i kdy meris. ja merim treba v 6:40, kdybych merila treba v 8:00, tak moje teploty budou asi o 0,1 vyssi 😉

cizu
4. mar 2010

Vecernice: no diky, ale me to nefunguje,mozna se to casem umoudri🙂
A jak jsem se vyspala? Dokonale...pro vcerejsi noci, kdy jsem trpela bolesti jsem vcera po cviceni zalehla a ani nevim, kdy jsem usnula, probrala jsem se v 11h u TV a presunula jsem se do postele a spala jsem az do rana, takze super🙂
Tin: ja si taky myslim, ze celkove hodnoty jsou jedno, zalezi na prubehu a vyvoji 😉

tinkapn
4. mar 2010

Veru ako vravite, nechame sa prekvapit 🙂
Ja meriam vzdy o 7:00 🙂 A aj ja som sa dnes vyyborne vyspala, po tej vcerajsej nocnej more 😀 A ake mate plany na vikend? Ked uz sa nam pomalicky zvikendnieva.. Boze, to je ale slovo 😀 😀 😀

vecernice
4. mar 2010

budeme montovat knihovnu a zas neco nekde objizdet. a do toho asi lenosit 😀
co vy?

tinkapn
4. mar 2010

Več - ved tak treba - lenosit najma cez vikend 😉
My pojdeme na chalupku, kupili sme nove hrnce a take veci do kuchyne, tak tie starsie idu tam 🙂 A planovala som aj, ze si tam spravim uz poriadok vo svojej zahradke, ale hlasia na vikend zle pocasie, dokonca ma vraj aj snezit 😕 A v noci strasne mrazy, tak asi z toho zase nic nebude 😠 🙂

babe19
autor
4. mar 2010

ahojte!
som unavená ako kôň,ešte aj teraz by som spala. včera som si kupila teplomer 😉
CIZU-ja mám 3 DC ale ovulku si teraz nebudem bohužial sledovať,došli mi testy a lauritka mi pisala ze si ich bude objednavat len na buduci tyzden,tak teraz to skusim s teplotou. nesmut,vsetko bude ok!
VECERNICE-hadam nik z mojej rodiny sa nezaregistroval uz,hihi 🙂 poslem ti mail adresu a zaroven ti aj dakujem za pomoc,si velmi mila
TINKA - veru hlasia zle pocasie,od vcera ma boil hlava a oči. je to zle. iba by som spala,hoci som teraz vstala. ale zato na chalupku sa dá ist,aj ked prsi,otvoríte si s muzíkom vinko a len tak budete popijat :D

cizu
4. mar 2010

Tin: tak pro mě s tím počasím supr zpráva, jedu na Vrátnou (SK) na víkend na lyže,tak ať sněží ať mrzne🙂))
Takže plán na víkend je jasný.......a už se moc těším....poslední víkend bez drahého (za týden se vrací po 10ti týdnech ze služební cesty v zahraničí), tak už počítám dny a hodiny🙂))))) A pak se asi země zachvěje...bez ohledu na ovu/neovu.....akorát doufám, že vydržím stále měřit, ať to má nějakou vypovídající schopnost:.-)))
A máme to podobné....taky stěhujeme když koupíme něco nového tak staré věci na chalupu....teď si chci kupovat domů novou pračku (na chalupě nějakou potřebuju, takže domů si koupím novou a tu co máme doma přesuneme na chaloupku )...teď jenom vymyslet, nějaký důvod pro novou žehličku (to mě drahý nesežere, že chci na chalupě žehlit, když i doma se tomu vyhýbám jako čert kříži🙂)))))

tinkapn
4. mar 2010

Ahojcek babe, tak gratulujem k teplomeru 😉 Aky si si napokon vybrala?
A neboj, kym bude mat prist ovulka, tak Lauritka urcite bude mat uz testiky a vsetko v pohodicke stihnes 😉
Ano, da sa ist, ved aj pojdeme, ale skoda tej zahradky, no co uz, niekedy nabuduce 😀

cizu
4. mar 2010

babe: já mám 2DC....a začnu s testama až cca 10 den - dřív si myslím, že to asi ani nemá smysl.....a kdybych to podle teplot propásla, budu chytřejší pro další cyklus,ne? tak nesmutni a uvidíš, ještě budeš ráda, že jsi ušetřila za testy🙂)))) a podle toho, to krásně vychází, že ten týden to bude v klidu a pak už budeš mít testíky....
holky, mě se tak už dneska zase nechce nic dělat ☹

tinkapn
4. mar 2010

Ani mne sa nic nechce... to bude tym pocasim... dazdu tu len trcia paty... 😒 a to musim este dnes aj poupratovat, juj, ako sa mi nechce, mohla som to spravit vcera, tak ale co uz 😀
Cizu a Babe - vy to mate ako vecernice a ja, aj my sme mali 1 DC rozdiel 😉 To je mileee 😵

babe19
autor
4. mar 2010

TINKA vybrala som si digitálny teplomer,mam doma ortutový ale aj ten sa pokazil?moze sa ortutový pokazit,hihi ? 🙂 vobec nemeria. nevadi,vyhodím ho,načo mi bude.
ako by som chcela mat aj ja chalupu,kde by sme si s manzelom sem-tam vyrazili,to by bola paráda.
ja ti hovorim tinka ze ty otehotnies naraz s vecernicou a ja s cizu :D ked uz mame take skoro rovnake cykly :D
CIZU aj ja som si robila minuly mesiac od 5DC testy,raz bola slaba ciarka,potom nic a potom zase,takze mne sa to tak kolisalo,ale pozitívny som ho vobec nemala ☹

vecernice
4. mar 2010

babe - tak jsem te zkusila pres ff pozvat, tak kdyztak mi dej vedet, zda se to povedlo, ci ne 😉

jinak te beru za slovo. ja s tin ted, a vy co nejdriv 😀 krasne jsme se tu ale sesly 😉

babe19
autor
4. mar 2010

vecernice díky moc,podarilo sa mi to :D som velmi rada :D este tomu az tak moc nerozumiem,ale naucim sa

tinkapn
4. mar 2010

Baby toto je asi osud 😀 Juj kiezby sa nam to co najskor podarilo 😵
Babe, super, ze si uz na ff 😉 vravela som, ze vecernice je sikulka 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre