Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

cizu
8. mar 2010

Tin: taky krasny grafik 😉
a co jste o vikendu provadeli vy? odpocivali???

tinkapn
8. mar 2010

Ahojcek Cizu - my sme boli na vikendik na chate, trocha sme sa motali a upratovali okolo chaty, oddychovali sme, chodili sme do lesa na prechadzke, no bolo proste super 😵
Ale sla by som si rada aj zalyzovat, hmm, ale tu uz vobec nemame sneh 😕

cizu
8. mar 2010

Tin: tak to jste měli super...já jsem po víkendu naprosto zničená...jednak kvůli těm večerům a jednak po lyžování....chůze do a ze schodů dneska nebyla ta pravá ořechová.-)))
Teď jsem už nachystaná v posteli u TV a PC a asi to dneska brzo zabalim 🙂

tinkapn
8. mar 2010

Juj Cizu - tak dnes sme na tom uplne rovnako 😀 Tiez som velmi unavena, asi by som najradsej isla spat aj hned teraz 😀 Ale este si na markize mrknem Pojistovnu stesti 😀 Ak pri nej nezaspim 😅

vecernice
8. mar 2010

tin -grafik vypada super !!!

ta pravdepodobnost na ff - kdyz das chart gallery - find chart like yours (nebo jak to tam je) a pripadne si zadas nejake dalsi udaje (jako treba srovnovat poovulacni teploty), a ja si jeste pridam, na cem ze to jedu 😀 tak to vyhodi grafy podobny tvym. a nahore mas ze XY% je ovulatory, XY pregnancy, atd. doufam, ze jsem to vysvetlila trochu srozumitelne 🙂

vecernice
9. mar 2010

ahoj holky. teda ten cas se ale vlece 😀 jak se mate? tady krasne sviti slunicko. jen ja zas v noci nemohla spat, tak jsem trochu bez elanu 😉

tinkapn
9. mar 2010

Ahojte dámy 😉

Vecernice - no skusim to nejak pohladat, ale neviem, ci to najdem 😀 Ale kazdopadne dakujem 😉
Juj, akoto, ze sa ti tak zle spalo? A mas pravdu, ten cas sa veru vlecie 😀 Kedy sa chystas testovat? 😵

vecernice
9. mar 2010

ja ti nevim, vaham, brzke testovani nema moc smysl. co ty, na kdy to planujes?

tinkapn
9. mar 2010

Ja neviem, mozno by som to nechala az na buduci tyzdne, ale otazne je, ci to dovtedy vydrzim 😒
Buduci tyzden mi zacinaju prednasky a nerada by som cez ne dostala neocakavane MS, tak si asi spravim testik skor, ako to vyzera.. 😒
Ale fakt neviem..... 🤐

vecernice
9. mar 2010

joj tin, nemame to jednoduche 😀 ja uvidim podle teplot. ale o vikendu uz budu mit jasno. ms by se mela dostavit myslim okolo soboty 😉 anebo pak v prosinci 😀

tinkapn
9. mar 2010

Vecernice, tak to mas pravdu, nemame to veru jednoduche 😀
hmm, nooo, to by bolo super, keby az pak v prosinci dosla, ze? 😵
Juj drzim velmi prsty, aby sa to teraz podarilo 😉 a ozaj, "priznaky" mas nejake? 😅

vecernice
9. mar 2010

priznaky zadne 😀 i unava je lepsi na to ze v noci moc nespim 😀

tinkapn
9. mar 2010

a akoto, ze nespis? mozno aj to je nejaky priznak 😝 😀 😀

vecernice
9. mar 2010

ja ti nevim. vcera jsem se vzbudila ve ctyri (zabrala asi o pulnoci) a pak uz se jen prevalovala. dnes jsem to vydrzela aspon do peti 😀 obcas mam problemy se spanim 😉 takze to priznak nebude 😀

tinkapn
9. mar 2010

noo, tak ale vela zien aj tak nema ziadne priznaky, takze v pohode 😉 😀 😵

vecernice
9. mar 2010

a spousta si je umi vsugerovat 😉 psychika je mocna carodejka. takze radsi se moc nezkoumat 😀

tinkapn
9. mar 2010

Presne, presne!!! 😀

babe19
autor
9. mar 2010

ahojte moje budúce tehulky!
ako sa máme? konečne som vstala po nočnej. čo nového? tinka? vecernice? dufam,ze nam coskoro oznamite radostnú správičku.
ako ste strávili MDZ?

vecernice
9. mar 2010

ahoj babe - no cekaci faze mi leze na nervy 😀 ale mam tolik prace, ze nastesti nemuzu nad tim tolik dumat 😉
no mdz - hmm - dostala jsem krasnou virtualni kyticku, jinak byl manza v hospode,, a pak dorazil, takze asi tak 😀
co vy slavili jste?

tinkapn
9. mar 2010

Ahojcek Babe 🙂
No, ja som na tom ako Vecernice - obe cakame 😉 😀
Ja som na mdz dostala kvietok, ale bol to taky obycajny den 😉
A co ty Babe, ako? Uz merias? 😉

cizu
9. mar 2010

ahoj holky čekatelky...myslím všechny, všechny čekají na //,ne? Ať už na ovu nebo těhu testu 😀
Já dneska nějak vůbec nestíhám, nevím, co se děje a padá na mě jarní únava....katastrofa....a primárně mám práce až nad hlavu, tak snad tento týden zvládnu bez úhony na zdraví 🙂
Tin: a co hezkého studuješ?Já když jsem byla na VŠ, tak jsem byla přesvědčená, že děti asi ani nebudu chtít...a teď za to asi pykám nebo co☹
Babe: a co tvoje teplotky, jak vypadá grafík? Kdy začneš testovat? Já to tak vidím na pátek..........tak uvidíme, kolik testů protestuju zbytečně 😉
Tak holky, hezký večer, já jdu sednout k PC a pokračovat v práci....páček

tinkapn
9. mar 2010

Ahojcek Cizu 🙂
Tak to mas veru pravdu, vsetky sme cakatelky, je to mile 😵
Juj, o tej jarnej unave ja radsej pomlcim, rano vstanem a na obed by som uz aj spala 😀 Uz aby bolo to leto, tam unava nehrozi 😀
Ja studujem právo, ale externe, takze by sa to s mimčom kludne dalo 😉 Vela mojich spoluziacok je bud tehu, alebo maju male deticky 😵
No skoda, ze musis pracovat, tak nech ti to aspon rychlo ujde, papa 😉

babe19
autor
9. mar 2010

cizu - asi ja tiez tento tyzden zacnem uz officialne. merala som ju aj mi vecernice poradila ako s tym grafom narabat,zapisovala som,ale tento prvy je tzv.skusobny :D
potom si porovname,ok?

tinka a vecernice ja som oslavovala na nočnej v robote s kolegynkou MDZ ale este poobede som dostala od muzika notebook tak teraz uz nemusim sediet v detskej izbe ale pokojne uz aj v posteli sa vam mozem venovat. som taka rada.

tinkapn
9. mar 2010

Babe, tak to je super, ja tiez najradsej v posteli s notebookom 😀
Prajem vela stastia pri merani 😉

vecernice
9. mar 2010

teda babe - tomu rikam darek k mdz 😀 super!!!!

ja po dvou dnech nedostatecneho spanku teda mam dost. byla jsem v jazykovce, tam jsme brali realie, no teda holky, ostuda. ja si nevzpomnela jak se jmenuje ani jedna spolkova zeme Rakouska a tak podobne. proste hlava uz mi neslouzi jako za mlada 😀

cizu
9. mar 2010

souhlasím s večernicí: dárek je to super🙂))

Já dáreček k MDŽ nic, třeba mě to manžel o víkendu vynahradí...v pátek v noci se vrací...tak holky, asi se tu min týden neukážu🙂))) abych nezapoměla ale měřit a testovat,co? 😀

vecernice
9. mar 2010

cizu - mereni a testovani neni tak dulezite jako ta vzajemna laska 😀 takze my tu na tebe pekne pockame 🙂

tinkapn
9. mar 2010

Samozrejme sa pripajam ku kočkam, je to perfektny darcek! 😉
Cizu - tu absenciu ti rady prepacime 😉

vecernice
9. mar 2010

tin - dala jsem si te na ff pridat do pratel. tak ti tam asi neco vyskoci, tak me povol, jestli budes chtit 😉 aspon tvoji krivku nebudu muset tady hledat. pridala jsem si i cizu, ale jsem lina listovat zpatky a hledat link 😉 a babe zatim asi grafik na ff nevede, nebo jo? 😉

tinkapn
9. mar 2010

Jej Vecernice - a to sa aj da? 🙂 Tak to je super, idem tam hned pozriet 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre