Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

cizu
16. mar 2010

ahoj holky, kde jste? ☹
vecernice nas opustila a pripoji se v kvetnu? 😉
U me druha carka se drzi porad stejne, tak jsem zvedava kdy a jestli vubec to prijde.....no nechame se prekvapit 😨

vecernice
17. mar 2010

ahoj holdiny, neopustila jsem vas. jen mam tyden na prd ☹ takze jsem celkove bez naladay a strasne unavena ....
ted jsem se nepohodla se sefem. jak jedeme na ty hory, tak (vse si platime sami) tvrdil, ze aspon na ten jeden den si nemusime psat dovolenou. a vcera prisla instrukce, at si ji vypiseme. takze me to vytocilo, ze neplati co se rekne. hlavne jine oddeleni v bance si ji psat nemusi. jde o prkotinu, ale je to jedno s druhym ☹ vcera stiznost klienta, pak kritika moji prace z jineho oddeleni. no tak to by chtelo neco trochu pozitivniho 😉 ale snad se dockam .-D

co tady noveho?

cizu
17. mar 2010

ahojky vecernice:
jj, ono to tak byva, kdyz se s..., tak se s....🙂 Ale neboj, ono se to zase obrati 😉 A jak pises, ze se v praci nedodrzuje, co se slibi, tak to u nas plati taky a nejak jsem to uz prestala resit, nebo bych se z toho zblaznila 😨
Muj elan z predchozich dnu taky uz neni....carka potvora nesili a ani zadne priznaky ovu se nedostavuji, porad jeste ve skrytu duse doufam a prohlizim ty vase testy, ze cca do 20 dne by to jeste porad bylo ok 😉
No musime doufat, ze s prichodem jara (mimochodem v sobotu bude prvni jarni den) bude lip🙂

vecernice
17. mar 2010

nebude prvni jarni az v nedeli? 😉

jojo, on se clovek zas dobije. ale ted me stve i spousta veci v praci, a asi mi leze na mozek ta nase nesnazici pauza. jsem protivna a cekam, ze by mi muj drahousek mel videt do hlavy, a presne vedet, jak se citim 😀

dnes jdu dokymu ukazat grafik. tak jsem zvedava. jinou zpravu nez pozitivni (ze tedy aspon uz funguju jak mam) nechci !!!! 😀

vecernice
17. mar 2010

cizu - zatim si 15DC, a pokud mivas delsi cykly, tak ovu se teprve dostavi. vim, ze ty duchove na testech jsou na palici, ja jich mela poradnou sbirku,. ale nakonec ta druha vykoukla zcela jasna 😉

babe - koukam, ze teploty klesly, takze ovu zatim orpavdu jeste nebyla. tak halvne ji pak poradne vyuzit!

cizu
17. mar 2010

Vecernice: jj, chlapi proste nepochopi🙂)) Ja jsem drahemu koupila vitamin E, selen a zinek, na kvalitnejsi sperma...a myslite holky, ze ho ji???? Asi mu budu muset promluvit do duse ☹
No ja mam v kalendari, ze astronomicky zacina v sobotu, tak ja nevim☹
a neboj, Dr. ti to potvrdi, tvuj grafik vypada ukazkove 😉 Takze hlavu vzhuru...tento cyklus si potvrdis, ze je to opravdu vse ok a v kvetnu uz pojedete "na cisto" 😀

vecernice
17. mar 2010

diky cizu :--) kez by 😉 jen ten kveten mi prijde tak daleko 😀 ale je to nase rozhodnuti, jeste jsem zvedava, co mi na nej rekne doktor .-D

cizu
17. mar 2010

jj, my jsme oba narozeni v zime - ja pred koncem roku a manzel hned po novem roce....tak jsme si rikali, ze mimco v zime nechceme...a ted po tech peripetiich bych brala mimco i na stedry vecer nebo na novy rok🙂)))
Pak dej vedet, co doktor vycetl z grafiku🙂

vecernice
17. mar 2010

cizu - ja vim. zatim se rouham. nechci dvojcata ani vanocni mimco. abych ale nakonec nemela vse v jednom 😀 nebot po clostiku je vetsi pravedepobnost na vicecetne tehotenstvi, a dvojcatka se rodi vetsinou drive. takze abych to neprekalkulovala 😀 ale co, uvidime. osud to uz ma urcite vse nejak naplanovany. jen kdyby mi chtel prozradit jak 😀
ja jsem unorova, a to mi prijde absolutne genialni. manezl v kvetnu, taky to neni k zahozeni 😉 jen tem tesnym obtesum vanoc bych se rada vyhnula. ale za par mesicu uz mozna budu mluvit uplne jinak 😉
mozna mi ted ta pauza pomuze, ale na druhou stranu je to takovy nezvyk. clovek porad meril, snazil se, pak cekal. takhle ubihaly tydny. ja vetsinou nevedela kolikatyho je, ale presne jsem vedela, ktery jsem DC nebo DPO 😀 no proste uz mi to asi lezlo na mozek. ted zacnu zas zit podle kalendare 😀

babe19
autor
17. mar 2010

ahojte čajočky!
hm,vecernice takze ked sa mi teplota nedrzi,takze som ovulaciu este nemala? tak preco mi FF uz napisalo,ze bola? je to mooooc komplikovane.
veru,21.marca je prvý jarny den ako pise cizu. joooj,aka som rada,len nech sa uz ta zima nevrati,ze?
joj vecernice teraz som sa vylakala,ako to ze pri clostylu je pravdepodobnost na dvojcata. hadam nieee? hehe. aj ja to beriem,ved vies,nestraš ma babenka. mne stači jedno dietatko. ja by som sa veru radovala keby to bolo vianocne.ale aj ked novorocné. len nech aby bolo.
tinka kde si????

vecernice
17. mar 2010

babe - ja te nestrasim, ale precti si pribalovy letak 😀 pravdepodobnost je vyssi nebot:
v cyklu bez clostiku - po ms zacne mozek vysilat prikaz k produkci estregenu. ten zpusobuje zrani folikulu (a narust sliznice). vetsinou zacne zrat vice folikulu, ale v prubehu casu se jeden z nich stane dominantni a ostatni nejak zaniknou.
clostik - zablokuje receptory v mozku, takze telo ma pocit, ze hladina estregenu je nulova. tak zacne s masivni vyrobou. a zacnou rust foliky. nicmene jich muze dorust vice najednou, nebot tady z nejakeho duvodu ten dominantni ostatni neprevalcuje 😉 takze asi tak. 😀 muze byt ale nemusi. a ja taky dvojcatka nechci. musim se pekne otrkat na jednom a pak uz si to vic v pohode uzvita s druhym 😀

k tomu grafu - no po ovu by teplota nemela takhle klesnout (vyjma implantacniho poklesu, ale na ten je brzy). a ff vyznacuje z dostupnych udaju. pokud dojde v nasledujicich dnech k vyraznejsimu narustu a teploty se budou drzet, tak ji prekresli 😉 vsak uvidime 🙂

tinkapn
17. mar 2010

Ahojte kočky moje 🙂
Trochu som sa odmlcala, to kvoli tej skole ☹ a choroba u mna prepukla na 100% ☹ Som neskutocne chora ☹
Idem vas docitat, lebo pozeram, ze ste toho dost napisali 😉

tinkapn
17. mar 2010

Vecernice, neboj, vsetko bude dobre, po zlom obdobi vzdy pride dobre, lepsie 😉

No vidim, ze tu bola debata aj o dvojcatach 😀 Tiez ma niekedy napadne, ze co ak by sa zadarilo a boli by to dvojicky 😀 No to by bolo teda 😀 Ja by som tiez radsej brala len jedno, ale to je uz zariadene tam hore si myslim 😉
Inak sedim na prednaske v skole a zbehla som sa sem na vas pozriet, myslim na vas 😉

A cizu a babe - nebojte kočky, ovu urcite dorazi, citim to

tinkapn
17. mar 2010

😉

tinkapn
17. mar 2010

Ozaj kočky, zajtra cely den nepojde konik ☹

cizu
17. mar 2010

ahoj tin, jakto?? ☹

babe19
autor
19. mar 2010

ahojte dievčatá.
fíha,tak sa to tu obnovilo :D ale mne sa páčil ten stary modrykonik. nevadi,musime si zvyknut. ako sa mi máte,čo máte nového? mne sa zmenil graf na FF. hehe. to je dobré alebo zle,ani sama neviem.
vecernice diky za info o clostiku,nech to budu dvojicky alebo aj len jedno dietatko,hlavne je nech je a nech je aj zdravé :D
tinka ako sa mas? choroba presla?
cizu ovulka uz bola?

babe19
autor
19. mar 2010

baby mrknite sa mi prosím na graf, čo znamená,ked mám 16,17,18 marec zeleným označeny?
http://www.fertilityfriend.com/home/2d6a26

babe19
autor
19. mar 2010

nikto nikde???? ☹

babe19
autor
19. mar 2010

baby ako to je možné ze teraz len tak zo srandy som si zmerala teplotu a je 36,8 ?

klarysek1
20. mar 2010

Ahoj holky, nechodím k vám, ale celý únor a březen jste byly pro mě neskutečnou oporou. Dělala jsem si ovu testy a sledovala kdo a jak jste na tom.Chtěla bych vám popřát hodně štěstí a at vám to brzy vyjde, protože nám to vyšlo na poprvé. 34 DC jsem objevila na testu krásné // čárky. Takže tfuj tfuj tfuj a at se vám brzy zadaří. Budu nakukovat 😉

babe19
autor
20. mar 2010

ahoj klarysek. srdečne ti gratulujem,nech sa ti vsetko podarí. aká dobrá správicka,bodaj by sme uz aj mi to isté sem písali. neviem kam sa podeli moje "kamky" asi uz na mna zabudli :(
prajem ti vela zdravia,nech je vsetko v poriadku do konca

klarysek1
20. mar 2010

Babe, děkuju moc! Neboj, určitě to přijde.Já jsem BT neměřila, jen jsem si dělala ovu testy.Ovulka byla 18 DC a my jsme se milovali od 10. DC až do 21 DC každý den 😉

klarysek1
21. mar 2010

AHoj holky, jen jsem vám chtěla napsat, že pokud budetet diskuzi uzamykat nezapomente na mě, ráda bych s váma zůstala 😉

babe19
autor
21. mar 2010

klarysek ja si myslim ze nebudem tuto tému uzamykat,ale keby aj,tak urcite si na teba spomeniem! bola by som rada a mozno ze aj ostatné baby tu,keby si nam vzdy pisala,ako sa mas,co sa deje,ako rastie tvoje bábatko a tak... ja som si tak myslela ze tento mesiac nam to vyjde-aj horoskop to písal,ale na fertilityfriend.com mi vyznacili ovulku na 18.marca a mi sme s muzikom vtedy neboli len 16.marca :(

klarysek1
21. mar 2010

Babe, díky moc.Koukala jsem na tvůj graf a zatím pořád není nic ztraceno. Já jsem teda BT něměřila, jela jsem jen ovu testy.
Ve středu jdu na první kontrolu, tak vám hned poreferuji. Vůbec jsem nedoufala, že to vyjde...příznaky...bolesti prsou a výtok bílé barvy a píchání v podbříšku (nikoliv tlak), fakt píchání. Držím pěsti a sem s grafíkama, at můžu juknout...Tin a večernice vám už se zase blíží další snažení..tak tfuj tfuj tfuj...at to vyjde 😉

cizu
21. mar 2010

ahoj holky,hlásím návrat🙂)) Bylo super, paráda....... 😉
vitej klarysku mezi náma....a velká gratulace k mimču...... 😉
Babe: nene, ovu stále nikde, už 10-tý test a stále negativní...ale ta testovací čárka s ukáže vždy a krásně, akorát není silnější než ta kontrolní, tak já nevím☹ Ale ve středu jsem objednaná k Dr. - byla jsem rozhodnuta, pokud ovu přijde, nepůjdu k němu,pokud nepříjde, tak ano.......tak uvidím, co se bude dít... ☹ a klasika, zase jsem se chytla nějaké naděje a ta je pryč☹
No nic, jdu užívat zbytek víkendu, mějte se krásně, páček

babe19
autor
21. mar 2010

ahoj cizu, taký istý problém som mala aj ja,ani si nevies predstavit aka som bola smutna. mozno,ze ovu mame ale sme si to nevsimli :D hehe
raz to musi vyjst

cizu
22. mar 2010

dobré ránko:
babe - že by i taková varianta, že jsme si toho nevšimly fungovala?.-)))
No asi k Dr. ve středu půjdu,ono asi nemá cenu čekat, když to bude ve středu 22DC a ovu pořád nikde,tak MS na obzoru určitě nebude,ne? Asi ten můj problém opravdu nezmizel a je třeba s tím něco dělat☹
Hezký den, pa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre