Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

cizu
30. mar 2010

ted nam do klubu s fotkama chybi uz jenom tinka🙂)) A uvidime, kdy nam je smaznou ☹

vecernice
30. mar 2010

z diskuze nesmaznou. mazou jen profilove co se jim nejevi dosti profilove 😀

tinkapn
30. mar 2010

Noooo, tak uz som aj ja bez profilovej fotky, co to ma toto znamenat? 😠 😀
No ja fotky zo svadby nemam kočky, ja som stale len zasnubena 😉
Vecernice - tiez by som si stavila, ideme do toho? 😀 V piatok tam budu // citim to 😵 😵 😵

vecernice
30. mar 2010

tak jo tin. ale obe hadame, ze tam budou. takze obe vyhrajeme, ale co? 😀

tinkapn
30. mar 2010

Vecernice - nooo, tak vyhrame ten dobry pocit a tu radost aj s Babe 😉

vecernice
31. mar 2010

babe - kde je dnesni teplota? ja uz jsem napnuta !!!!!
jinak pekne rano holciny. koukam, ze uz jsme tu pekne vsechny v anonymite, tedy az na Klaryska 😉

cizu
31. mar 2010

vecernice: anonymita asi po pridani svatebnich fotek padla🙂)

vecernice
31. mar 2010

cizu - to jo 😀 ale dle profilovych fotek. ted se mi tezko orientuje, kdo pise ktery prispevek. predtim dle fotek jsem mela hnedka jasno. no vsak ja si ji tam asi zase vratim, jen co budu mit pocit, ze cistka je u konce 😀

tinkapn
31. mar 2010

Ahojte 🙂
Babe, sup s teplotou do grafu, vsetky sme nedockave 😀
Kočky presne - aj ja mam teraz problem, co kto napisal, s fotkami to bolo jednoduchsie 🙂

babe19
autor
31. mar 2010

ahojte :(
dnesny den je smutný. vcera som si kupovala testy,az dva :D ale nepotrebujem ich. ráno bola teplota 36,9 a čo nevidím na spodnom prádle - spinenie,cize mrcha dorazi zajtra,max.pozajtra :(
pre istotu som si spravila test a je negatívny ☹ ☹ ☹ takze bábatko nebude. som taká sklamaná. tak som verila. ale co sa aj divím,mne sa nikdy nič nepodarí poriadne :(
cizu aj ty si bola krásna nevesta, ja som sa vydávala 23.5.32009 takze onedlho budeme mat vyrocie.

tinkapn
31. mar 2010

Babe 😢 😢 😢
Boze ani nevies, ako mi je smutno ☹ Tiez sme tomu verili ☹ Skus si este spravit testik neskor, ked mrcha nepride.
Ved ked sa teplota stale drzi hore, tak ako je to mozne? No nerozumiem tomu. Mozno vecernice bude vediet

babe19
autor
31. mar 2010

ani ja tomu tinka nerozumiem,mozno ze pri spinení je teplota hore a akonáhle dorazí mrcha,klesne ☹ uz som si ocká vyplakala,taká som smutná.

cizu
31. mar 2010

Babe: nezoufej, nevyslo ted, vyjde pozdej...mas na to spravne naslapnuto 😉
vecernice: jak dlouho bravas utrogestan, kolik dni a jakou davku?

babe19
autor
31. mar 2010

dakujem ti cizu aj tebe tinka aj vecernici,ste velmi milé,mám vás rada 😉
tinka a vy kedy plánujete svadbu?

vecernice
31. mar 2010

babe - co to ctu???? to neeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!§§ ja tomu verila!!!!!!!!!!!!!!!
ale jsou dve moznosti: bud teplota spadne az v den, kdy ms naplno dorazi (i to se bohuzel stava), takze proto je jeste nahore. nebo se jedna jen o spineni, a teplota se udrzi. a jen si poplac, posilam ti na dalku jedno objeti. ja minuly mesic bulela jak zelva, tak asi vim, jak se citis. zkus si udelat radost, koupit neco pekneho, nebo aspon nejaky pamlsek, nebo s drahouskem naplanovat pekny vecer s kinem a veceri. tvoje dusicka ted zaslouzi pohladit ☹((((

ale na druhou stranu mala utecha - telo funguje, ovu byla, poovu teploty pekne (coz vypada na dostatecnou tvorbu progesteronu), tak to by bylo, aby to nevyslo priste 🙂 proste asi jsme se tou rozhodly, ze do toho prastime spolecne, co holky? 😉 a ja to tento mesic brzdila 😀 takze pristi, nejpozdeji v kvetnu, to je lasky cas, to se bude plodit uplne samo 🙂

cizu - beru 17-25DC 3x2 tablety (asi nejvyssi davku).

cizu
31. mar 2010

vecernice: jj, kveten je taky krasny mesic......🙂))
teda, tak to te obdivuju...to musis byt pernamentne unavena,ne? Ja jsem se rozhodla dobrat ty moje zasoby utrogestanu a beru 2*1 a vyjde to cca na 10 dni, tak je mozna sance, ze by MS prisla...a kdyz ne, tak nejpozdej v cervenci po vyvolavacce.-)
Holky, nenasly jste nektera nekde jaky je "vyvoj" hlenu behem cyklu?

vecernice
31. mar 2010

cizu - vis, v druhe pulce cyklu dobre spim (vetsinou) a navic jsem trikrat denne aspon na hodku v peknym rausi .-D no neni ten svet krasny? 😉 (jsem ve fazi utrose 😀)

hlen: po ms by nemel byt zadny, proste sucho. pred ovu se objevi bud watery nebo egg, po ovu bud sucho, nebo creamy. casto byva husty creamy jako znak tehu, ale je to tak 50:50 😉
me ten hlen si tak nejak dela co chce. vetsinou ten plodny mivam tak kolem 10-12 DC, ale ovu az nekdy 20DC 😉 obcas uz fakt ani sama neumim posoudit, jaky tedy vlastne je 😀 pak uz si prijdu jako cvok 😉
jo a hlen pozorovat vickrat za den, plati ten nejplodnejsi 😉

ale: ovu muze byt i bez egg nebo watery, a i nektere takove grafy konci tehu. kdyz je plodny, muzou se spermijky lepe pohybovat, takze je vetsi sance, ze dyl preizjou a doplujou tam, kam maji 😉 a zas naopak ten plodny se muze objevit i po ovu 😀 a pak babo rad 😉

cizu
31. mar 2010

Vecernice: no asi tak nejak.......taky jsem z toho jelen...neco se objevilo, je to spise creamy, tak nevim☹ Ted jsem se nesledovala, ovu neresila, takze ani nevim, jestli by fakt za ten tyden byla nebo ne☹ no uvidime, co bude zase dale 😀

vecernice
31. mar 2010

cizu - ja mam tedy creamy a to cekam ovu 😀 (i kdyz zda dorazi i bez meho clostiku, tot otazka 😀) ale jen dle hlenu nebo cipku bych asi nevysledovala nic 😀

cizu
31. mar 2010

no asi doma vyzkousim zbytek ovu testu🙂) ale nedavam tomu sanci...ale zase me nebudou drazdit, kdyz uz doma nebudou , nebudu moct testovat🙂

vecernice
31. mar 2010

cizu - a ty ted beres utros? jsem jakasi zmatena 😀

cizu
31. mar 2010

jj, dobiram jedno baleni , ktere me doma zustalo po umelem- jsem si to narodinovala sama...v teto fazi neublizi a mozna pomuze aspon k MS🙂))
Ale po utrosi asi ovu stejne neprijde,ne? to by byla blbost..................

tinkapn
31. mar 2010

Babe - presny termin este nemame, ale mimi by to urcite urychlilo vsetko 😉
Ja dnes hlasim watery, pobolievanie vo vajecniku, takze ovu sa asi blizi. Mam este tri ovu testy, ale neviem, ci ich aj pouzijem. Tento mesiac to vobec nesledujeme 🙂
Uz asi pomaly zacinam rezignovat - ked to bude mat prist, pride to 🙂

cizu
31. mar 2010

holky, tak to vypada, ze rezignujeme jedna po druhe🙂) neprejmenujeme si to tema a nezacneme treba hrat piskvorky??? 😀
Tin: naplanuj svatbu nejlepe jeste pred miminkem, at si to poradne uzijete (i kdyz asi s mimcem v brisku je to taky romantika) 😉

vecernice
31. mar 2010

cizu - progesteron je hormon prave po ovu. nemel by ji zablokovat, pokud uz ma folik naslapnuto, ale urco ji nevyvola. ale mal by pomoct k ms. nebot jakmile ho vysadis, klesne hladina pregesteronu, coz da signal telu, aby vyplavilo zbytek sliznice a buh vi, co jeste 😉

tin - to neni rezignace, nybrz zdravy pristup, abychom neprisly o rozum 😀

babe19
autor
31. mar 2010

vecernice dakujem za milé slová. noooo,mozno ze si niečo kupim,hihi. potrebovala by som toho dost : ako kazda zena!
mate pravdu,teraz si od toho spravím pauzu,budem si uzivat zivot,venovat sa manzelovi a grafu :D ani sama neviem,ci naozaj som mala ovulku,ked minuly mesiac neustále negativíne testy a teraz mi FF vyznacilo ovulku. hm,divné ale aj dobré. mozno,ze sa to fakt podarí v máji,práve vtedy sme mali svadbu,a máj lásky čas,tak dufam,ze aj nase vajícka sa pobláznia a príjmu tych malych nezbednikov medzi seba a vytvoria novučičký život 😉
a ostaneme v tom vsetky 4 naraz 🙂

klarysek1
31. mar 2010

Ahoj holky, babe moc mě to mrzí, ale nezoufej..určo to brzy přijde 😉 Já dnes byla na kontrole a dle mého očekávání ještě pořádně nebylo nic vidět vzhledem k tomu, že jsem měla ovu až 20 DC. Takže pouze dutinka v děloze jsem 5+2 tt. Další kontrola 14.4.

tinkapn
1. apr 2010

Ahojte dámy 😉
Tak ja sa s vami lucim, odchadzame na sviatky na chalupku. Prajem vam krasne sviatky, oddychnite si, relaxujte 😉
Vidime sa v pondelok alebo v utorok, ahojte a drzkajte sa 😵 😵 😵

P.S. Babe, nieco nove?

vecernice
1. apr 2010

ahoj tin, pekne si uzij chatku!!!!!! my jedeme az v sobotu rano, ale zas az do uterka 😉
a zitra nam prijdou udelat vestavenou skrin, a do toho budem dal delat na zahradce, to me strasne tesi. asi jsem byla v minulym zivote krtek 😀

cizu
1. apr 2010

ahoj holky,
tak se znova hlasim...nalada se slunickem suprova🙂
Vcera jsme si byli objednat matrace do nove postylky a koupili jsme takove ty super polstare na spani z "line peny", tak uvidime, jestli z nich budeme nadseni i pri spani🙂
Dnes v praci sice opruz, ale dozvedela jsem se, ze nam do 14 dni udelaji loznici a už bude konecne hotova! No radost mam jako male dite!
A my odjizdime na chaloupku zitra a prijezd v pondeli vecer - snad nebude prset, se tesim na praci na zahrade..budeme likvidovat stare zbytky stromecku a na sazeni - vecernice, asi jsme byli krtci obe🙂)) A kam jste si nechali udelat vestavenou skrin? S posuvnyma dverma?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre