Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

nanuskal
18. aug 2010

@baru7 Jasné, teším sa z toho, že to nie je žiaden problém 😀
Idem za ním 27.8. a ráno 28.8. hneď ideme do Paríža na 3 dni a potom budem u neho ešte do 1.9. 😀

No to veru, to by boli babince 😀 😝

baru7
18. aug 2010

@nanuskal tak počty mi nikdy moc nešly, ale tak to vypadá, že v "inkriminovaných dnech" budete spolu...a ještě v Paříži..tak to se děvče sakra raduj, že MS přišla zrovna teď...tomu říkám načasování🙂

nanuskal
18. aug 2010

@baru7 No keby to bolo všetko super, tak áno 😀 len pri mojom šťastí, dorazí ktovie kedy ovu....ale však raz sa stretnú zoči voči moje vajko a manželova "pravá" spermijka a potom bude randál 😀 😀 😀 😀

petap1
18. aug 2010

nanuskal: Tak to je opravdu gól 😀 😀 Jak píše Baru, hlavně, že vše funguje jak má a v Paříži to bude ta pravá romantikaaaaa 🙂

Tedy kdyby jsme byly poblíž, tak bych nějaký babinec taky dala 🙂 🙂
Ale až budeme mít všechny bříška, tak se setkáme někde na půli cesty a pěkně poklábosíme o těhu "problémech" , což ? 😀 😀

baru7
18. aug 2010

@petap1 jsem pro...to zní jako dobrý plán🙂 a ty jsi vlastně odkud??

nanuskal
18. aug 2010

@petap1 @baru7 tiež sa mi ten nápad páči 😀

petap1
18. aug 2010

baru: já jsem PRAHA 😀 A co ty ?

petap1
18. aug 2010

nanu a ty jsi odkud ?

baru7
18. aug 2010

@petap1 ha tak s večernicí už můžete spřádat plány osobně..Já Ostrava, ale Pendolino je velmi pohodlný vlak, takže vlastně coby kamenem dohodil a zbytek došel pěšky....dneska mi jedna kolegyně říkala, že vypadám nějak dobře, jestli náhodou nejsem těhotná 😀 tož nejsem, ale to asi bude tou zdravou stravou 😉

nanuskal
18. aug 2010

@petap1 Ja bývam 60km od Bratislavy 🙂 mne dajte takých 4 -4,5 hodinky a som tam 😀

@baru7 baru, to bude určite tou stravou 😉 ja som momentálne zelenej farby, moje bolesti naberajú rýchlosť geometrického radu ☹

petap1
18. aug 2010

baru: Tak to je opravdu Pendolínem kousek...mám kamarádku v Ostravě tak tu cestu znám moc dobře 🙂 🙂

nanu: soucítím s tebou, vydrž 🙂 30km od Bratislavy mám taky kamaráda...byly jsme tam nedávno 😀

baru7
18. aug 2010

@nanuskal bobíku vydrž...taky jsem se tady minulý týden kroutila...mysli na to, jak budete s miláčkem v Paříži🙂

jinak jak tak koukám, tak na půl cesty mezi Prahou a Bratislavou je Ostrava, ne??? 😝 😀

petap1
18. aug 2010

Baru, že by 😀 😀

nanuskal
18. aug 2010

@baru7 hehe, baru, si to vymyslela 😀

Babenky, ja bežím z práce, idem mrknúť tú moju tehotnú kolegyňu 😀 ale asi tam budem veľmi krátko ☹ fakt mi nie je dobre ☹
Tak papa a pekný zbytok dňa 😉

baru7
18. aug 2010

@petap1 spát je u nás kde..můj chlap není věčně doma, takže byste ani nemusely na otočku 😀 😀

@nanuskal tak ať je brzy lépe..hezký zbytek dne 🙂

vecernice
18. aug 2010

cau holky, clovek si zajde an proadny steak a tady se dejou veci 😀
@nanuskal - gratuluju!!!! hlavne ze prisla sama bez leku, co ja bych za to dala 😀

srazik se mi taky libi 😉 jen tedy vymyslet to misto na puli cesty 😀

baru7
18. aug 2010

@vecernice místo na půl cesty už je vymyšlené...:D

vecernice
18. aug 2010

@baru7 ty jooooo to je z ruky 😀 ale proc ne, nekdy se dohodneme 🙂 rada bys poznam nazivo!

baru7
18. aug 2010

@vecernice však klíďo můžeme i v Praze, tam je přeci blaze 🙂 včera mě zase potěšil miláček...jsem byla nějaká znechucená z práce...a hned si toho všiml, tak říkal, ať se nebojím, že pokud nevyjde ta nová, tak už se postará, abych do té staré nemusela....je ti jasné, jak to myslel 😉

petap1
18. aug 2010

Nanu, tak ať moc odpo netrpíš. Pěkné odpolko 🙂

Vecernice, baru: Mě se Ostrava klidně zamlouvá 😀 S večernicí by jsme sedly na Pendolíno a cestou by jsme už pěkně podebatily...měly by jsme náskok 😀 😀

petap1
18. aug 2010

baru: to je tedy zlatíčko 🙂 Tak už aby to bylo, viď 🙂

baru7
18. aug 2010

@petap1 Ostrááááva, černá džungle a velkej mejdan.... 😀
jojo..je to zlatíčko, úplně mě tím překvapil...a jak píšeš, už aby to bylo...no jsem zvědavá, jak to dopadne..

petap1
18. aug 2010

baru 😀 😀 JJ uděláme si mléčný mejdan s bříškama 😀 😀
To dopadne, uvidíš 🙂 ..do vánoc máme všechny bříška 😀

baru7
18. aug 2010

@petap1 ok..takže doufám, žes to teď pěkně přivolala a bude bříšková párty 😉

petap1
18. aug 2010

baru: to si piš..sjedeme se a budeme si porovnávat půpa 😀 😀

vecernice
18. aug 2010

teda holky, vase plany se mi zamlouvaji 😉

hele taky chytate nekdy rapla, kdyz nemuzete sportovat? ja ted kvuli baraku tento tyden se asi nikam nedostanu a jsem z toho uplne vedle, podrazdena 😀

petap1
18. aug 2010

vecernice: Jj taky se cítím mimo, bídně a vše mě točí....no chybí nám ty Endorfíny 😀 😀

Tak já se dnes loučím a pádím domu žehlit tu hromadu vypraného prádla po dovolené 😠 😉

Pěkné odpo kočenky 😉

baru7
18. aug 2010

@vecernice jojo..to teda chytám, takže tě úplně chápu...mám aspoň doma rotoped, ale to není úplně ono...když si pustím nějakou dobrou hudbu, tak to docela jde, ale nemá to tu správnou atmosféru..dneska jdu místo spinningu na kosmetiku a vůbec se mi tam nechce, raději bych šla cvičit...

baru7
18. aug 2010

chvátám pomalu domů..papa a hezký den všem 🙂

vecernice
18. aug 2010

jeste ze tu mam spriznene duse. ja mam doma Orbitrek, ale vzhledem k tomu, jak to tam ted vypada, tak je vicemene nedostupny ☹ chjo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre