Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

nanuskal
20. aug 2010

@vecernice @baru7 waaau, pozrela som si fotečky toho Kamila, no nááádhera, krásne, romantické a živé fotečky... Perfektná tvorba 🙂

vecernice
20. aug 2010

@baru7 my ho meli, a to za nama prijel az do Prahy, sympatak, pohodicka, fakt doporucuju 🙂 joj zrovna predevcirem jsem si prohlizela svatebni fotky, to uz je davno 🙂

@nanuskal no vcera to rozkopali (odendali dlazdice z terasky, a zbijeckou odstranili sokl u dveri), v pondeli pujdou natahnout na cast izolaci, a v tydnu budou resit ten spoj se sousedy. ale vysychat to bude tak 14 dni, takze sestehovano vse na prostredek, nehnu se v kuchyni, a skoro neni kam si sednout ☹
takze na h...o 😉 ale prisel nam tam vcera stavebni dozor (firma, se kterou spolupracuji, delaji nam to zadarmo), no a ten jednatel tam dotahnul dalsi dva spolupracovniky, takze ti to tam prozkoumali, a stavbyvedoucimu vysvetlili, jak na to 😀 moc me potesili 🙂

nanuskal
20. aug 2010

@vecernice Juj moja, no tak to ti fakt nezávidím...teraz ako si to popísala ☹ ☹ ☹ to musím byť hroznéééééé....
Fakt by ich človek najradšej nakopal do prdele.... 😠
Tak aspoň, že toho na stavebný dozor že máš takého solídneho, že poradil... 🙂
Som zvedavá, čo nás čaká s našim domčúrikom...

vecernice
20. aug 2010

hodim nekdy fotky naseho utulnyho hnizdecka 😀

baru7
20. aug 2010

@vecernice no tak aspoň, že máte spolehlivý stavební dozor, který jim bude stát za zadkem, protože to je dneska děs ti řemeslníci....

baru7
20. aug 2010

tak jedna fotografka už se mi ozvala....její fotky jsou taky fajn, ne sice jako od Kamila a taky mi přijde docela drahá...každopádně výhodou je, že je z Ovy, tak uvidíme, co dalšího přijde🙂

nanuskal
20. aug 2010

@baru7 A ak sa smiem spýtať, tak koľko vychádzajú u vás fotky od fotografov??? Nás to tiež vyšlo nemálo peniažkov, ale v tomto smere sme boli ochotní investovať aj viac, len aby to stálo za to 😀

vecernice
20. aug 2010

nas stal Kamil 7000, ale i s dopravou a fotil obrad i obed ....

baru7
20. aug 2010

Tak ta paní, co se mi ozvala v tom rozsahu, který by mi vyhovoval by vyšla na 11.000,- + 500,- cestovné, což jsem ochotná dát, pokud to bude přesně podle mých představ, ale tato je v mém žebříčku mezi 4 vyvolenými až na posledním místě a za tu cenu dělá jen 30 ks retušovaných vyvolaných fotek, což třeba Zuzana Scharf jich dělá za tu cenu podstatně více, resp. jich dělá více i za méně peněz. Ještě uvidím, s čím se ozvou ostatní. Pravda je, že má výborné reference na beremku. Ale na fotkách fakt nechci šetřit, jen musí být tvorba fotografa zcela podle mého vkusu, což nejlépe splňuje Kamil a Zuzana Scharf.

baru7
20. aug 2010

jsem zvědavá, kdy nám to tady zavřou, že zcela odbočujeme od tématu 😀 ale když my vždy pokud jde o ovulaci...se k k tématu opět briskně vracíme 😉

vecernice
20. aug 2010

@baru7 to uze me napadlo davno, ja uz tu odbocuju od tematu od ledna, a zatim nas nechavaji zit 😀

nanuskal
20. aug 2010

@baru7 @vecernice No nás vyšla tá fotografka 370€ čo je na bývalé SVK 11tis. Takže asi to je narovnako a v tej cene sme mali dopravu, ale to nemusela ďaleko chodiť. V tej cene sme ale mali cca 26 retušovaných fotiek exterierových+ foto obradu.
Takže ten fotograf je úplne super, čo písala vecernice, kedže má výborné fotky a ešte to bola cena aj s dopravou a foto aj obedu. No paráda...to je fakt super cena..

@baru7 No snáď nám to tu nezatvoria, však každý deň rozoberáme aj niečo s ovu 😀 Ja si na tú moju tento mesiac pekne posvietim 😀

baru7
20. aug 2010

@vecernice tak já myslím, že nás tady chodí uzavřená skupinka, už se "známe", tak je jasné, že se hovor rozvijí...a kdykoli sem někdo napíše nějaký dotaz, tak odpovíme..ty většinou jako první 😉

baru7
20. aug 2010

@nanuskal jojo..cena je úplně ok a respektuju ji, jen ty fotky nejsou úplně podle mách představ, ačkoli jsou velmi pěkné..kdybych asi neviděla ty kamilovy, u kterých mi spadla čelist, tak jsou super, ale takto vím, že je někdo ještě lepší...

nanuskal
20. aug 2010

@baru7 Baru, ja som mala takto vyhliadnutého jedného fotografa. Žiaľ ale mal obsadený termín, a potom aj ten druhý náhradný. Tak som bola sklamaná ☹ a zajednala som si moju fotografku. Keď nám prišli fotky, nám tiež spadli sánky.
Teraz ma napadlo, že zopár fotiek máme aj na jej stránke 🙂

http://www.nikolbodnarova.sk/galeria-svadobna.php

Keď tak mrkni...či ma spoznáš 😀
Jaj a chcela som tým všetkým povedať, že keď človek vidí, len to najlepšie, tak nechce moc vidieť tie ostatné a samozrejme, že aj porovnáva...Lenže ja mám teraz krajšie fotečky ako kamoška, ktorú fotil ten, ktorého som tak veľmi chcela 😀

baru7
20. aug 2010

@nanuskal jsi to ty, tam jak děláte "Titanic" a u té staré chaloupky a s vlčími máky??? Fotky jsou super...a já to vidím stejně, třeba nakonec budu ráda, že jsem měla fotografa, který na mě "zbyl" 😉

nanuskal
20. aug 2010

@baru7 Hej hej, to som ja, tá z "Titanicu" 😀
Nie, nie,nemyslela som to tak, že na teba niekto zostane 😉 ale že aj ten, ktorého fotky sa ti zdajú dobré, ti môže urobiť fotky perfektné 😉

petap1
20. aug 2010

tak jsem zpět a už jsem to zozdýchala, tak vám můžu napsat 😉

Na Endošce jsem měla Prolaktin zvýšený už jen trošinku, takže pokračujeme v léčbě a kontrola za 1/2 roku...to byla ještě pohoda 🙂 No a pak jsem zavolala na výsledky kvůli tomu třesení...no a mám zvýšenou štítnou žlázu...takže je to zase v prd....dr. prý, ať se rychle vrátím na endošku, že mi musí dát líéky...byla ochotná a dokrtorovi z endošky zavolala a domluvila se s ním a on už na mě čekal. Tak se ptám co jako těhotenství...prý by to nebylo dobré, že ty léky se v těhu neberou....tak jsem byla úplmě na dně...kontrola v říjnu....pak jsem přišla do práce a vlezla na net...a co nezjistím..ty léky se berou i v těhu a nic špatného při správném dávkování neudělají. Ty dr. jsou opravdu paka...proč mi zakazuje otěhotnět, když to nevadí!!!!! Takže léky brát budu, snažit o mimi se taky budu a seženu si jiného Endokrinologa. Jinak tu žlázu mi udělalo těhotenství..před tím jsem to měla v pořádku ☹

baru7
20. aug 2010

@nanuskal no však já jsem to myslela taky tak🙂 mimochodem jsi fakt nádherná...a ty fotky jsou exkluzivní...jo a ty šaty 😵 😵 co to jsou zač?
@petap1 jejda...tož jasné, ře se berou i v těhu...to jsou ale paka...to je tak, když se zajímají jen o ten svůj obor a neřeší problém komplexně. Tak doufám, že jsi se už uklidnila a je vše ok. Zas je fajn, že přišli na to, co není v pořádku a můžou tě pěkně dávat do kupy...už aby to bylo, že 😉

nanuskal
20. aug 2010

@petap1 No teda to je sila.... 😠 On ti vyslovene povedal, že nemôžeš otehotnieť, že to nie je dobré??? Keby povedal aspoň, že nedoporučuje... človek už fakt nevie, čo si má myslieť 😒 Ešte že máme internet 😀 s páno googlom 😀
Neviem si svet predstaviť bez týchto vymožeností 😀
A aj ti povedali, ako dlho budeš musieť tie lieky brať?

baru7
20. aug 2010

@nanuskal já jsem zase ráda, že mám doma doktora..jako fakt je to rozdíl, když máš protekci a navíc někoho důvěryhodného, o kom víš, že mu na tobě záleží a nejsi jen další položka na seznamu pacošů....

nanuskal
20. aug 2010

@baru7 Juj baru, ďakujem ti veľmi pekne 😉 Značka tých šiat je San Patrick, je to španielska značka...bola som z ich šiat unesená, presne štýl, aký sa mi páči 🙂

petap1
20. aug 2010

nanu: kontrola je v říjnu..tak tam mi asi řekne..je možné, že je to po tom těhu jen přechodné...ale já už mu nevěřím...musím si sehnad jiného Endokrinologa.

baru: prosím, tě..mohla by jsi se tedy přítele zeptat, jetli se můžu snažit když beru Dostinex (ten se v těhu může a nevadí pro otěhotnění) a Thyrozol (ten by v menších dávkách taky vadit neměl) ? Moc děkuju

petap1
20. aug 2010

a kam vy koukáte ?? jaké šaty??? já je chci vidět taky 😀 😀

baru7
20. aug 2010

@petap1 zeptám se, jen ne mého drahého, neb je jiné odbornosti, ale mám kamarádku gynekoložku, tak to zjistím🙂 a koukáme na šaty od nanu...posílala odkaz (viz výše), schválně jestli ji mezi nevěstami najdeš🙂

baru7
20. aug 2010

@petap1 dotaz odeslán, uvidím, kdy se ozve...učí se teď na atestaci, takže toho má hodně.

petap1
20. aug 2010

baru: moc díky 🙂 A která je nanu...já ještě její fotku neviděla, tak nevím, která to je 😅

nanuskal
20. aug 2010

@petap1 Jaj, ty si ma ešte nevidela na fotkách...my sme si posielali albumi z dovolenky, keď si ty bola na tej tvojej...Pošlem ti do IP 🙂

baru7
20. aug 2010

@petap1
@nanuskal jaj..já jsem tele, jsem zapomněla, že petap nanu ještě neviděla... 😝 nanu je ta nejkrásnější přeci..to je jasné 😉

petap1
20. aug 2010

nanu já padááám to je nááádhera...ty jo, to je opravdu bomba 😀 Tedy ty jsi kočka 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre