Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

nanuskal
13. okt 2010

@buffinko No ja neviem, ovu test môže ukazovať tehotenstvo ale ja by som si na tvojom spravila tehu test a nie ovu test 😉

petuska123
13. okt 2010

@buffinko ty brdo ja si myslim ze ANO vsak tie ciarky mas krasne

lemge
13. okt 2010

petap, vcera bola ta ciarka slabsia ako ta kontrolna,takze aj mne od vcera zosilila..ani ja nemam skusenost,prvykrat mam cystu.ale stale si hovorimm -bol vedla nej aj folik v peknej velkosti,mozno nejaka nadej tu je...

baby,vy toho tolko popisete,ja to nestiham citat,....len zo zvedavosti:neviem ci som dobre pochopila-petap a vecernice ste tehu?? 😵

vecernice
13. okt 2010

@buffinko ahoj 🙂 no vcerejsi je negativni, dnesni mozna pozitivni (hlave ten uprostred). bud bude ovu, coz bych tipla podle toho jak sili (ale nevim, kdy ji mivas jindy), nebo by se teoreticky mohlo jednat i o tehu, pres to krvaceni, ale to zjistis jen tehu testem. pokud by ukazoval uz i na ovu testu, tak by mel byt tehu pozitivni. takze bud vydrzet, co zitra ovu, pripadne pozitiri, nebo skocit pro tehu testik a ziskat jistotu 🙂

buffinko
13. okt 2010

@nanuskal, @petuska123, áno, tehu si spravím ale až o týždeň, keď mi budú meškať...som sa zaprisahala, že tehu test si už nekúpim, kým nebudú meškať, totižto v júli som potratila v 5tt. ale keď mám v kuse tie bolesti, tak som včera a dnes neodolala a spravila som ovu testy 😝 inak ovulku som mala 11DC.
no nič ešte počkám, mám strach.
díky kočky.

vecernice
13. okt 2010

@lemge ver, ze je to ovu 🙂 a pekne toho vyuzij. jen doufam, ze cysta nebude rust 🙂 drzim palecky!!!
jinak jojo jsme obe tehu, ac petap uz zaslouzena, nebot ma vyrazny naskok, kdezto ja jsem zcela na zacatku. a obe jsme po MA, proto plasime o neco vic, nez byva zvykem 😀

@buffinko ja neumim cist, ja cetla 3 dny po menzes, a ty mas 3 dny do menzes 😀 no tak to vypada moc nadejne, budu taky drzet pesti, pak dej vedet. jo a preju, at ten tyden rychle utece... 😵

buffinko
13. okt 2010

@vecernice, díky dám vedieť ...

nanuskal
13. okt 2010

@buffinko Ja už by som to asi nevydržala a bežala pre tehu test 😀 😀
Žiadne strachy 😉 budem držať palčeky aby všetko dobre dopadlo 😵

buffinko
13. okt 2010

@nanuskal, nemôžem, fakt nemôžem 😝 radšej sa vyrovnám s tým, že prišla mrcha ako s tým, že zas mimi odišlo...to by ma už načisto odrovnalo. keď príde mrcha, si poviem, že to bol len nejaký výkyv...ale začínam dúfať, že už nepríde.

lemge
13. okt 2010

@vecernice diki,si zlata,ja verim ze ta obluda zmizne 😀 tak to je super,ze cakate mimi 🙂 drzim vsetkych 10,nech to dotiahnete do uspesneho konca...aj petap 🙂

petap1
13. okt 2010

nanuskal: Provedu..když je naordinováno, tak to se nedá nic jiného dělat...tak a nechám to osudu 🙂

večernice: moc mu věřím a doufám 🙂

lemge: děkuju 🙂

bufiinko: tak moc držím palečky...3 dny už není nic a pak už budeš vědět 🙂

petap1
14. okt 2010

Dobré ranko,

tak koukám, že jsem tu dnes první 🙂

Info ze včera : Jsme v pořádku, přesně 11+1 😀 To špinění je způsobené malým hematomem pod koncem placenty, ten se čistí a tak to špiní....není to nic závažného 🙂 Pan doktor mi mimíse pěkně ukázal..ručičky, nožičky ...pěkně sebou mrskal 😀 Ručičky měl před očíčkama a pěkně s nimi mával...mám foto jak nám mává 🙂 Měříme 4,23 cm 🙂 Pan doktor je super ..všechno mi řekl a udělal pořádnou kontrolu. Zaregistruje mě na Bulovce, takže tam nemusím. Jsem opravdu ráda, že k němu budu chodit a pak vlastně budu mít známou tvář u porodu 🙂 na neschopence zatím zůtávám ...počkám až se vztřebá ten hematom a pak půjdu do práce. Jinak až si převedou mou neschopenku napíší mi neomezené vycházky 🙂 Jo a prý zamklé bývají do 3 měsíce, takže mi už jsme z toho prý venku...no já nechci nic zakřiknout, tak si počkám na úterý, kdy končíme 3 měsíc 😀 Pan Dr. byl spokojený jak vše vypadadá a říká, že je vše OK...jupíííííííí 😀

vecernice
14. okt 2010

@petap1 jupííí, dobrá zpráva hned po ránu, ač nám všem tady bylo jasné, že mimi bude v pořádku. takže už si koukej dát termín do pasu, ať tu máme přehled!

baru7
14. okt 2010

@petap1 super, super, super....moje nej kámoška mi taky včera psala, že byla na kontrole a prďola se mrskal a vrtěl...asi byl včera nějaký veselý mimi den 😉
jen mě musela vytočit tchýně....... 😠

vecernice
14. okt 2010

@baru7 ahoj Baruš, co ti provedla?

vecernice
14. okt 2010

@petap1 jo a kde je fotečka pro tetky, ať se můžeme pokochot? 😉

petap1
14. okt 2010

Děvčátka foto bude až budu v práci, páč doma nemám scan..ale hned jak tam budu nějak to zprcesuji 🙂

Vecernice: No já to sem dám až po tom UZ ...nějak mám v sobě, že to dám až po genetických testech....já vím jsem mačo, co 😀

Baru: copak copak ?

baru7
14. okt 2010

@vecernice ale...kafrá do věcí, do kterých jí nic není...proč je svatba tak daleko, jak tam jako dojede...jsem říkala, že jí odvezem tam i zpět, tak ať to neřeší, a že nemůže být jen raut, kdo to kdy viděl, že musí být teplé jídlo...a obřad odpoledne...no neexistuje...a proč zvu tamty, když těm taky na svatbě nebyli, protože se domluvili, že nepůjdou oni jim a pak ani oni nám, aby se ušetřilo.....no mě švihne..neplatí to, tak co se angažuje...a zvu je proto, že chci a raut chci, protože to všem více vyhovuje....no to bude šou...jo a završila to tím, že jestli Martin tu atestaci neudělá, tak svatba být nemůže....tak říkám: a to to mám jako pak kvůli tomu měsíc před svatbou zrušit, jo?? nehledě na to, že jí udělá...včera mi to řekla kartářka 😉 a i kdyby neudělal, není to překážka uzavření manželství 😀 , ale podle tchýně je, protože ještě není dospělý chlap, ale furt student, když nemá atestaci.....no jasně...dospělý je..jen matka ho má furt za mimino.....bléééé...... 😝 😝

vecernice
14. okt 2010

@petap1 no doufám, že to sem dáš aspoň do porodu 😀 😀 😀

vecernice
14. okt 2010

@baru7 Baruš, teda, ta musí kafrat do všeho, ale nesmíš si nechat zkazit předsvatební těšení a plánování. ony tchýně mají tendenci radit. a že vidí tvé skoro muže jako miminko 😀 no hlavně, že on to nevnímá stejně 😀 pletu se, nebo ji máte celkem daleko od sebe?

petap1
14. okt 2010

baru: Tak to mě připomíná tchána...ten chtěl svíčkovou a bůhví co.....svíčková samo nebyla 🙂...hlavní je, že stojíte při sobě a ona ať si krafe co chce. Přijde mi, že to bude jedna z těch co nechtějí synáčka pustit z otěží, natož ho přenechat jiné ženě 😠

vecernice: Neboj..po 25.10. to tu je 🙂 🙂

vecernice
14. okt 2010

@petap1 ja si to poznacim do kalendare 😀 😀 :D

petap1
14. okt 2010

vecernice: 😀 Jo a propo jsem zmatena...myslela jsem že jsi říkala, že šťastné datum 19 bude váš první UZ, ale psala jsi i o nějaké kontrole dnes 😨 Jsem to asi nějak popletla viď 😅

vecernice
14. okt 2010

@petap1 ty mas pamatovaka. no puvodne sjem to tak planovala. pak jsem zjistila, ze i pri prvnim jsem byla poprve na utz 19, a stesti mi to neprineslo ☹ tak z povercivosti jsem zacala resit jiny termin 😀 no a po vysledcich imuna z minuleho tydne jsem se rozhodla, ze radsi pujdu driv. navic jsem nervozni z toho, jak si sama davkuju utros, a napadaji me takove blbiny, jako ze treba neni tam, kde byt ma ..... 😲 tak pro klid duse si jdu dneska pro pohled na minimalne a maximalne jednu fazolku 😀 😀 😀

baru7
14. okt 2010

@vecernice ve vedlejším vchodě.... 😀 ale neotravuje, včera jsem tam byla po dlouhé débě na kafe...ona je navíc ještě učitelka, takže fakt na facku..M ji neřeší, vždycky ji nechá mlet svojí a pak i to udělá po svém...a spoustu věcí jí raději neříká a já už chápu proč...ona je jinak hrozně hodná, nenchci aby to vypadalo, že je to čarodějnice, ale tohle posrala...dost mě to rozladilo...navíc to korunovala tím, že dyť to je pro mladé a oni tam vlastně ani nemusí být....dyť je to její jediný syn!!!!! 😒

baru7
14. okt 2010

@vecernice hele..klid 19.10. je štasný den..to mám narozky 😀

vecernice
14. okt 2010

@baru7 hele, to ze oslava je pro mlade, zkousela moje tchyne taky, nakonec tam byli asi do jedenacti a jak to roztacela. mozna je to trosku sok, a proste je zatim zmatena 😀 je manza jedinacek?
jo a vidis, to kdybych vedela, ze je to az tak stastny den, tak jdu suverenne 19 😉 ja mam taky 19, jen v unoru 😀

baru7
14. okt 2010

@petap1 není problém v tom, že by mě neměla ráda a nechtěla mi synáčka přenechat....prezentovala to tak, že je ráda, že ho konečně vyprala z domu a že si našel babu co k čemu 😀 ale věř tomu, že.....Martinovi je jedno, jak to tam bude, hlavně když budu spokojená já....a on je takový, že vždycky uzná, když něco hezky připravím, tak toho se nebojím...ještěže naši jsou tak pokrokoví 😉

riami78
14. okt 2010

Ahojte baby, potrebujem poradit. Pred rokom som bola u gynekol. a povedela som jej, ze planujeme dieta, ci by mi mohla urobit nejake testy, ci je vsetko OK. Ona povedala, ze nic take sa nerobi, az ked sa nam rok nebude darit. Ze mame najskor skusit a ked to nepojde, potom to budeme riesit. Ostatne baby o nej hovoria, ze je fajn, ale co jej nepoviem, to neurobi. Je to normalne?

baru7
14. okt 2010

@vecernice musela to tušit...furt se mě ptala, jestli si ty vlasy nechávám růst na svatbu a že rok 2010 není podle jakéhosi horoskopu šťastný, takže prý až 2011...a halvně abychom se předtím dobře poznali a také pindy...jasně...známe se dost dobře na to, abych mu prala fusekle a trenky, ale na jiné aktivity asi ne...přišlo mi to teda jako úlet..nečekala jsem to od ní...furt mě všude velebí, chová se ke mně jako k vlastní, tak mě ta reakce dost zaskočila.....jo je jedináček a navíc tchýni první dítě hned po porodu zemřelo ☹ , takže v tomto směru nic nesoudím, neřeším a chápu, že má nárok na přehnané starosti a tak.....ale ona to má celé nějaké přeházené...furt ho peskuje a vůbec třeba nepohladí, neobejme..na to jsem zase zvyklá z domu já, tak mě to trochu vyvádí z míry....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre