Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

nanuskal
19. okt 2010

@babe19 Hej, zaplatila som si u nej ročný poplatok a budem k nej chodiť...to sa nedá porovnať ten prístup, čo som chodila tu v BA...tu som tiež platila, ale tie služby a prístup sa teda z ďaleka nedajú porovnať....

Tak si zajtra uži voľno s mužíčkom 😉 a dobre nakúpte 🙂
Ozaj a kde pracuješ v Šali?

nanuskal
19. okt 2010

@vecernice Ahoj Rituš, takže práca na doma?? 😀 To by som radšej brala tú knižku 😀 😝 Ja teraz nemám čas vôbec na čítanie a dosť ma to štve...lebo ďalšie 2 knižky mám na ceste...

baru7
19. okt 2010

@nanuskal ta slovenčina je kouzelná...prečo NEVIEM otěhotnět...Nadi, tobě ještě nikdo neřekl jak se to dělá???? 😀
@vecernice Rituško, moc děkuji za krásné přání a držím pěsti, ať je fazolka rozumná po mamince a nedělá žádné alotria...a doma to nějak vydržíš...třeba můžeš přerovnat knihy podle abecedy 😀

vecernice
19. okt 2010

@nanuskal no ja toho mam v praci hodne rozdelanyho, a nechci, aby to vsechno na nekoho spadlo, navic klienti proste lecos maji slibeny a potrebuji. nic mi neni, takze se muzu valet doma a studovat smlouvy a aplikace 😉 navic mi za to mozna neco i zaplati 😉 ale i kdyby ne, patrim k zvlastnimu druhu loajalnich zamestnancu 😀 kterym prijde normalni se na neschopence venovat praci 😀

vecernice
19. okt 2010

@baru7 to neeee, ja se musim setrit 😀 Dan mi nedovoli ani umyt nadobi 😀 😀 😀

baru7
19. okt 2010

@vecernice mimochodem Sophie´s choice...výborná volba...fakt krásná kniha 🙂 miláček už přistál..... 😉

nanuskal
19. okt 2010

@baru7 😀 😀 😝 a ako sa to u vás povie???? Ja viem, že niekedy je slovenčina proste na "neuverenie" 😀
No super, tak už ho budeš mať doma 🙂 krásny darček 🙂

@vecernice Ty naša loajálna pracovníčka 😀 ja som bola tiež taká, ale trošku som od toho upustila, keď som zistila, že to iný zneužívali....A to ti teraz bude Dan nosiť prácu domov a potom do práce urobenú??? 😅

vecernice
19. okt 2010

@baru7 no jeste ze si nenecha ujit tve narozeniny 🙂 o to bude setkani romantictejsi 🙂 doufam,ze aspon pribehne s kytici ruzi 😉 a treba s nejakym sperkem? 😉

@nanuskal potrebovala jsem podklady, zbytek si nechavam posilat na soukromy mailik 😉 takze pres to budu vracet a komunikovat.
jinak vim, ze jsem v tom trochu blazen, ale proste prace si vazim, hodne mi dala, mam dobry sefy, takze proste si rikam, jak ja na ne, tak oni na me 😉

vecernice
19. okt 2010

@nanuskal jinak u nas by se reklo, ze mi nejde otehotnet. nebo ze se mi nedari otehotnet, to je asi nejelspi varianta.
ale je pravda, ze ja jsem na slovenstinu tak zvykla, ze mi to NEVIEM ani neprislo cudne 😀

nanuskal
19. okt 2010

@vecernice Aj u nás sa to dá povedať, že sa mi nedarí otehotnieť, ale skôr mi tam ide to NEVIEM 😀 😀 😀

To je dobre, že máš takú prácu čo ťa baví a ľudí okolo seba, ktorých si vážiš... 😉

babe19
autor
19. okt 2010

@vecernice nevolnosti ani ja som nemala,ani raz. 😉 nevracala som nikdy,len mi strasne vadili vône. momentálne nemozem ani cítit slaninu. bolo uz skoro vsetko. parfém, jedlá, cokolady, káva, kapusta ale tyčkovať ani raz. chvala bohu 🙂

vecernice
19. okt 2010

@babe19 ja ani to ... 😲

nanuskal
19. okt 2010

@vecernice Neboj moja, každá žena to má iné....nemusí mať každá tehu príznaky 😉

vecernice
19. okt 2010

@nanuskal ja vim, nemuzu se srovnavat. hlavne co neni, muze byt 😀

nanuskal
19. okt 2010

@vecernice Tak tak 😉 😵

petap1
19. okt 2010

Baru: Také přeji vše nej nej k narozenínám 🙂 Zdravíčko, štěstíčko a hoooodně lásky a splněných snů 🙂

Nanuskal: Ta vaše Slovenština je úžasná---mám ji moc ráda a moc se mi líbí ty slovní obraty🙂 Ve čtvrtek přijde na návštěvu kamarád ze Slovenska, tak si ji zase trošku naposlouchám 🙂

Večernice: To máš jak já..pamatuješ jak jsem tu stresila, že mi není špatně, prsa mě nebolí a tak 🙂.... já tentokrát taky nevolnosti přivítala dost pozdě....neboj, všechno je richtik 🙂 🙂 jo a taky bych brala těhu bez špinění 🙂 A s tou prací...já jsem taky taková...dělám si starosti, aby po mě nic nezůstalo a abych vše ošéfovala..takže tě chápu a i schvaluju, páč je super mít co dělat, aspoň pak člověk zaměstná mozek něčím jiným 🙂

petap1
19. okt 2010

babe: to to letí...za chvilku už budeš rodit 😀

vecernice
19. okt 2010

@petap1 to si taky rikam 😉 ale ja proste verim, ze nam to tentokrat vyjde, uz proste musi 😀
a doufam ze spineni ustane natrvalo a po pristi kontrole me propusti zaptky do prace, mam jeste hodne co dotahnout pred materskoui 😀

babe19
autor
19. okt 2010

@petap1 jéj to je este daleko. joj baby,myslíte si ,ze pri zadavaní parametrov na triple testy je velmi dolezité udavat presné hodnoty váhy a výsky? vahu som vedela ale vysku nie. a ze vraj treba aj to lebo podla toho vyrataju tie hodnoty na AFP testy.

petap1
19. okt 2010

Večernice: To víš, že to tentokrát dopadne 🙂 Ono nás to jen zkouší co vydržíme ....ale my vydržíme cokoliv, že 😀 Taky bych brala, kdyby už to špinění zmizlo 🙂 Já jdu na kontrolu 3.11. a pokud nebudu špinit a bude to OK, tak bych taky šla ráda zpět do práce...přeci jen to mezi lidmi lépe utíká a psychika je lepší 🙂

vecernice
19. okt 2010

@petap1 no vidis, ja jdu 4.11. 😉 tak to nam to dobre dopadne 🙂

petap1
19. okt 2010

vecernice: To si piš, že jo a zase budeme zařezávat v práci a nadávat si, že jsme radši nezůstaly doma 😀

nanuskal
19. okt 2010

@babe19 Ja vôbec netuším nič o tých testoch, rada by som ti poradila, ale neviem nič o tom 😒

babe19
autor
19. okt 2010

@nanuskal nevadí, vsak sa to raz dozviem 😉

petap1
19. okt 2010

babe: ani já nevím ☹

petap1
19. okt 2010

Děvčátka já se dnes loučím...jdu žehlit, pak vařit a pak hurá jdeme do divadla 🙂

Pěkné opdolko všem 🙂

nanuskal
19. okt 2010

@petap1 mmmm....ty sa máš (nie s tým žehlením 😀 ) s tým divadlom 😉 Pekný večer

vecernice
19. okt 2010

holky, me uz to polehavani neba 😀 a to fakt pekne pracuju 😉

baru7
19. okt 2010

holcinky..dekuju za pranicka..papa zitra, jdu se venovat milackovi🙂

vecernice
19. okt 2010

@baru7 krasne si to dneska uzij / uzijte 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre